Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) shiftac válasza CJ3 (#600) üzenetére


shiftac
aktív tag

Patchek (talán) megoldják. Én szeretem megmászni a tornyokat, a múltkor pont helikopáterrel akartam meghódítani, épp ugrok le róla hát nem a földre esek és meghalok?! :DDD

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#602) Xerxész válasza CJ3 (#600) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, sajnos nem zuhan le, ha berepülsz a fák közé vagy nekirepülsz a hegyoldalnak. Kicsit túl strapabíróak a járművek, ezt csinálhatták volna kissé realisztikusabbá is.

Amúgy másnál is jelentkezik az automata vezetés? Vagy vezetés rásegítés... Tudom, hogy van egy ilyen lehetőség a játékban, de én most nem arra gondolok. Hanem amikor gyakorlatilag követi az utat az autó, anélkül, hogy én kanyarodnék.

(#603) boogie84 válasza Prosector (#595) üzenetére


boogie84
veterán

Wolf.

(#597) antikomcsi: Spoiler: Pontosan az volt a küldetés h omlasszam be a barlangot.

Megpróbálok ott a környéken elhinteni némi húst, hátha előjön valami.

Amúgy az aligátor nem bírja a C4-et, semmi sem marad belőle. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#604) anorche1


anorche1
őstag

Jelentem, végigvittem mind a 32db főküldit :B :K :C
Játékközben imádkoztam hogy újra lehessen úgy játszani, hogy nem kell mindent újból elölről kezdenem, csak a küldiket, de hiába :((( Pedig kiváncsi lennék, hogy más döntéseket hozva hogy alakul a történet. Mindenestre a vége tetszett :)

Tipp: A tornyokat hamar másszátok meg, az értük feloldott fegyver nagyon király :D

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#605) Locutus válasza Xerxész (#602) üzenetére


Locutus
veterán

Shifttel kapcsolod ki be.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#606) shiftac


shiftac
aktív tag

Tuningoltam a vgamat, gyári: gpu 1020mhz, vram 1350mhz. Húzva: gpu 1220mhz, vram 1400mhz. Most röhögtök, hogy ugyan mit értem el vele. Igenis sokat. A Far Cry 4 most 30-45fps-el fut, ezelőtt 27-35 volt. És érzékeny vagyok arra, ha lemegy 30 fps alá (bár lehet, nem very highon kéne tolni :U)

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#607) boogie84 válasza Prosector (#595) üzenetére


boogie84
veterán

Sikerült! Köszi a tippeket!
Am. az orrszarvúba nem is kell olyan sok. Azt írja a Rinohoz h 4db C4 és 4 db akna. Abból az állatból nem sok maradna... :)

A demon halat hogy tudom kifogni? Üljek csónakba és lógassam? :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#608) ledgeri válasza ledgeri (#586) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Valaki már megcsinálta a ringet 10-esre? olyan gonoszok, hogy az egyik legjobb fegyót csak azért lehet megkapni... ;] (bár uncsi...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#609) ledgeri válasza anorche1 (#604) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Emlékszel, hog hány %-ot adott, ha csak a főszálat csináltad meg, és hogy mennyi idő volt?

SPOILER!

Én most járok 68 körül, úgy, hogy még nincs meg az északi területre való bejutás + x küldi (még nem tudom mennyi...) + 6-os szinten vagyok az arénában

(#607) boogie84 vagy szérummal megnézed, hogy hol vannak, és rájuk robbantasz egy valamit, vagy a parton be-be merészkedve csalogatod, aztán meg szétlövöd őket...

SPOILER volt.. máramennyire...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#610) anorche1 válasza ledgeri (#609) üzenetére


anorche1
őstag

61,72%
Az összes bazis/erőd/torony megmászva/elfoglalva, délen az osszes bázis után járó mellék feladat kész, az összes craftolható cucc maxon, skillből 2db hiányzik, hogy az is meglegyen kell még 18szint :( Aréna nekem is 6

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#611) anorche1 válasza anorche1 (#610) üzenetére


anorche1
őstag

sajnos lejárt a szerkesztési idő :(

Ha valaki eljutt a key to the north küldetéshez, akkor egy shazam -ot küldjön már rá arra az idegesítő zenére, ami elindul miután beszállt a kamionba.
Neten nem találom :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#612) Dyingsoul válasza Thome (#591) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A Gtx 555M valami 2-3 éve volt középkategóriás VGA, jól mondom? :U
Egyáltalán nem kéne jobban futnia a rendszereden, sőt én is csodálkozom hogy egyáltalán elindult.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#613) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ha Bell tower mászásban kellene valakinek segítség, akkor ajánlom ezt a playlistet. Az első 4 Bell Towert kihagytam mert azok pofonegyszerűek voltak, ezek kicsit problémásabbak, főleg a vége felé.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#614) LackoMester válasza anorche1 (#610) üzenetére


LackoMester
addikt

A hidat már elfoglaltad?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#615) Ateszpapa válasza csaba951 (#174) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Én is tőle vettem 5ezerért.

Eddig semmi baj nincs vele, viszont a far cry 4 (row) verziót ír.
A ROW az mit jelent?

(#616) anorche1 válasza LackoMester (#614) üzenetére


anorche1
őstag

Persze, az a key to the north küldetés :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#617) jozefgucci1 válasza Ateszpapa (#615) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 nekem is tőle van és még jó pár embernek .Valóban ő a legolcsóbb most az aprón ennyiért .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#618) Hunork


Hunork
veterán

Amúgy még mindig nem kaptuk meg Blood ruby kódot, már levelezünk ezerrel a drága Ubifossal. Azt írta a mókus, hogy hátha a spam mappában lesz a kód. :Y Ja, inkább az egész céget kéne a spam mappába tenni, oszt utána törölni. Tolvajok, trehány banda, ennyi. :((( Soha többé vásárlás tőlük. Ez legalább kiderült...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#619) LackoMester válasza anorche1 (#616) üzenetére


LackoMester
addikt

ennyi. ;) Akkor este virtuálisan jól felfegyverkezem és hajrá. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#620) milan18


milan18
aktív tag

Hali

Hol találhatok borzokat nem számban? Mert így nemtom unlockolni a 4.-fegyót :O

(#621) Sonja válasza Ateszpapa (#615) üzenetére


Sonja
veterán

ROW = Rest of World verzió. Ez a jó, az a lényeg. ;)

"Means the game is not regional blocked and can be activated and played anywhere in the world."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#622) hdekakas


hdekakas
senior tag

A meghalások közötti betöltő képernyő nálatok is igen alacsony fps-sel megy?
Megy a játék 120 fps-sel, errefel annál a töltő képernyőnél hogy ugrálnak a szavak össze-vissza, kapok vagy 30 fps-t. :C

(#623) boogie84 válasza milan18 (#620) üzenetére


boogie84
veterán

Szia, ha megvan a helikoptered, akk visszafele mesz azon az uton. Ott van egy alvanyos geppuska amiheu nekem csak borzok jottek elo. :) Borz-alom. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#624) djculture válasza Hunork (#618) üzenetére


djculture
félisten

Az a helyezet ha huszadjára megszivatnak akkor is első nap megveszed a játékukat mint ahogy sokan mások is. Így persze hogy nem foglalkoznak azzal hogy normálisan jöjjön ki egy játék.
dlc-t meg ha nem kapod meg újra megveheted és ennyi. Ubi eltanulta az EA-tól a gány supportot nemhiába egymás részvényesei.

[ Szerkesztve ]

(#625) Ateszpapa válasza Sonja (#621) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm!
:R

(#626) Hunork válasza djculture (#624) üzenetére


Hunork
veterán

Ubisoft: Áááá, már nincs több bizalom. :( Nincs több Ubi játék. Illetve igen, más módon, végigjátszik és letöröl. A DLC ügyet meg nem hagyom, megy a levél (sokadik), pont nem érdekel, mit mondanak, de biztos, hogy ha fizettem érte, pre-order volt a játék, nem hagyom magam. Kapnak tőlem, ebben biztos lehetsz! :K

EA: Az EA magyar support viszont kifejezetten segítőkész, nagyon profik, úgyhogy ebben nem értünk egyet. Én mindig el tudtam intézni mindent velük! :K Sőt, volt DLC gondom ott is, egy szó nélkül megdobtak egy másik kulccsal! (BF3)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#627) ledgeri válasza anorche1 (#610) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja.. azt hittem, hogy csak a főküldiket csináltad... Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#628) Sonja


Sonja
veterán

Kijött az v1.4.0 patch! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#629) #85154688 válasza Sonja (#628) üzenetére


#85154688
törölt tag

Állítólag ezzel az új patch-el is black screen-el a játék.... :(

(#630) marilllyo válasza Thome (#583) üzenetére


marilllyo
veterán

Valóban ráfért volna még egy kis optimalizáció de szerintem normális, hogy nem fut a gépeden. :( Az enyémen y50. (i7,GTX 860M,8GB és SSDről fut) és über ultra low-on HD-ban van olyan...~70 körüli fps-em. Annál nem megy feljebb. HD mediumon olyan 50-70 között. Pedig ez jóval erősebb mint az y570.
Öcsém notija. i5,HD5650. Kb. meg sem moccan a gépén. Pedig a gpu-tok egyforma kb. a procija meg erősebb. 4 mag mindenképp kellene szerintem. Az i5 az meg csak 2 magos (noti esetében). :( Egyébként valóban a GPU az amit megzabál a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#631) Thome válasza marilllyo (#630) üzenetére


Thome
addikt

Na akkor majd játszom vele 1 év múlva, mikor lecserélem a kis y570-et, annyira azért nem mozgat meg a játék hogy lecseréljem miatta, mert minden másra kb tökéletes. :K

(#632) marilllyo válasza Thome (#631) üzenetére


marilllyo
veterán

Jogos. Én sem vagyok boldogabb elhiheted. BF4-gyel FHD High+ on tudok játszani. FC3 FHD med-high. Ez meg HD-medium és hát annyiva nem szebb. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#633) Sonja válasza #85154688 (#629) üzenetére


Sonja
veterán

Állítólag vissza is vonták a patch-et. Megint! :W :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#634) Viper26 válasza Sonja (#633) üzenetére


Viper26
nagyúr

Komolyan?

iPhone 14 | FR955

(#635) Sonja válasza Viper26 (#634) üzenetére


Sonja
veterán

Komolyan! :K

Ubisoft topik

Amit javítania kellett volna, nem javította. :((( Szégyen ez az Ubisoft. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#636) Hunork válasza Sonja (#633) üzenetére


Hunork
veterán

Szánalom ez a cég. :W Főleg, hogy a keletiekre bízták. Hagyjuk rájuk inkább a cracker módot, ahhoz legalább értenek. Ostoba Ubisoft. :(((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#637) shiftac válasza Sonja (#633) üzenetére


shiftac
aktív tag

Lusták letesztelni a patchet :DD :W

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#638) Sonja


Sonja
veterán

Könnyű állatokat leterítve pénzhez jutni. Végy egy géppuska fedezéket + géppuskát, dobj el egy húst, majd állj be a géppuska mögé (végtelen töltény). :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#639) boogie84 válasza Sonja (#638) üzenetére


boogie84
veterán

Én is próbáltam, de pl amikor géppuska mögött voltam, akkor csak borz-alom jött elő. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#640) Sonja válasza boogie84 (#639) üzenetére


Sonja
veterán

Nekem több minden jött elő. Medve, Tigris, Leopárd, Farkas, Ázsiai vadkutya (Dhole). :) Gondolom az sem mindegy, hogy hol van ez a géppuska hely. Most Rinocéroszt kellene vadásznom, de ez kemény menet lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#641) boogie84 válasza Sonja (#640) üzenetére


boogie84
veterán

Nem kemény. Már már könnyű. Szinte az összes állat lejtése könnyű.
A Rino-ba is csak egy fél tár vagy még kevesebb LMG kell. Szóval szerintem egyáltalán nem nehéz. Már majdnem kimaxoltam a cuccokat.
Korkodil nem szereti a C4-et. :DDD Husi nem nagyon marad belőle.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#642) Honzi válasza Sonja (#640) üzenetére


Honzi
senior tag

Buksiba 2 lövés ebből [link] és meg is fekszik. :D
Már ha jól emlékszem.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#643) csaba951 válasza Honzi (#642) üzenetére


csaba951
veterán

1 lövés elég. Elefántba is. :)

(#644) Prosector válasza Sonja (#640) üzenetére


Prosector
addikt

Én elefántról vadásztam a rinot, az is nagy fun. Csak menekul a szerencsetlen :D

[ Szerkesztve ]

(#645) HANDO88 válasza csaba951 (#643) üzenetére


HANDO88
senior tag

Hali. Nem olvastam végig a hozzászólásokat de részemről nagyon bosszantónak érzem azt hogy ha valaki jármű nélkül szeret barangolni akkor a játék egy borzalommá válik.Állandó állat támadás teszi játszhatatlanná a játékot. Nevetséges és sajnálatos.Borz,tigris,sasssss,vadkutya,farkas,minden van nem gyengén eltúlozva
Amint valahol leselkedni,felfedezni próbálok máris morgásban,támadásban van részem,borz,kutya,farkas.
Szánalom..

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#646) pr1mzejEE válasza HANDO88 (#645) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én is inkább barangolni szoktam, de engem nem idegesítenek ezek a dolgok. És igazából szerintem nem is vészes.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#647) antikomcsi válasza HANDO88 (#645) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

PKM-el egy rövid sorozat beléjük és annyi is nekik.

(#648) Hunork válasza Sonja (#635) üzenetére


Hunork
veterán

Hát ennyi. Megvettem az Alien Isolation gammát, ezt tolom. Eszméletlen hangulat, történet, pont olyan, mint a filmekben, végre egy igazi alien játék AVP2 után! Ultra graf mellett 60 fps. Lenne mit tanulni Ubisoft-nak, nem kéne hátradőlni, mert olyan címek vannak a zsebükben, amilyenek. És amilyeneket szép sorban saját maguk tesznek nevetségessé. Gratula nekik. Én meg inkább olyannal játszok, ami valóban odacsap, nem pedig egy FC3 remake.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#649) csaba951 válasza Hunork (#648) üzenetére


csaba951
veterán

Ezzel meg a mentési rendszerrel lesz bajod! :(

(#650) shiftac válasza Hunork (#648) üzenetére


shiftac
aktív tag

Kár, hogy nem rajongok a horrorjátékokért :D

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.