Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) daveoff


daveoff
veterán

Akinek elvették a Season Passt, annak az Uplayből is eltűnt, vagy csak a játékból? Nekem most frissített a játék, mivel megjött az új DLC, Uplayben írja is, hogy megvan, de a játékban nincs semmi új, és a Durgesh is eltűnt. Most ez miaf@szom? Ezek szerint engem is megfosztottak a Season Passtól? :F

Megnézné valaki, akitől elvették, hogy Uplayben megmaradt-e így, mint nekem....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2002) jozefgucci1 válasza shotika (#2000) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem pedig pont hogy nem , mert akkor egyszer mindenki megjátszhatná ! Mondom ezt úgy hogy megszívtam ! Csak azt nem értem , hogy ha valaki nagyobb tétel kulcsot vett hamis adatokkal akkor az hamar kiderült gondolom , tehát még aktiválatlan kulcsokat is tilthattak volna le .

Nálam is megmaradt az uplayen ,de a játék eltűnt !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2003) vvega30 válasza daveoff (#2001) üzenetére


vvega30
senior tag

a megveszem felirat virít mellette:(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2004) daveoff válasza vvega30 (#2003) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem megvan, akkor ez megint valami köcsög bug....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2005) antikomcsi válasza daveoff (#2001) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

El fog tűnni a zöld pipa is mellőle, nekem is az van, már, hogy vegyem meg.

(#2006) .OM.


.OM.
aktív tag

Itt PH!-n nem lett cikk a letiltásokról?

Amúgy ha Ubi-tól EA megvette a kulcsokat, majd tőle vitték el hamis kártyaadatokkal, akkor Ubi pénzénél van, EA is ki lett fizetve, csak a kártya birtokosok lettek lehúzva. Aki csalt, az meg eladta a kulcsokat a játékosoknak, akik legálisan, jóhiszeműen vásárolták azt meg.

De mi van ha a kártyákról valóban átutalták a pénzt EA-nak? Most az EA visszautalta a kártya eredeti tulajdonosának a pénzt?

Vagy ha nem történt pénzmozgás, és EA kiadta a kulcsokat mégis? Miért adta ki ingyen?

Az egészben a játékos a legvétlenebb, aki megvette legálisan, még adózott is ugye - G2A-n már azt írtátok, hogy felszámolják. Most meg elveszik tőle a játékot, pedig se nem adta ki a kártyaadatait idegeneknek, se nem programozta rosszul/nem biztosította a disztribúciós oldalát, se nem fizetett lopot kártyával...

Úgy tűnik, hogy a nap végén mindenki megkapja a pénzét, visszakapja a legenerált kulcsait, megtartja a lopott pénzt, csak a vétlen játékos szív, aki nem torrentezett..

..hogy is van ez?

ex .Oldman.

(#2007) tomsolo válasza shotika (#2000) üzenetére


tomsolo
őstag

Jaj istenem... az nem korrekt lett volna hanem üzleti öngyilkosság.

Kicsalt kódokat ugyan már mi a retkes péklapátnak hagytak volna meg bárkinek a kontóján?

Tőled elveszik a telefonod ,eladják másnak, te nem vennéd el ha meglátnád hanem csak az ujjaddal integetnél neki, hogy: Nono legközelebb visszaveszem ám...! :W

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2008) tomsolo válasza .OM. (#2006) üzenetére


tomsolo
őstag

> akkor Ubi pénzénél van, EA is ki lett fizetve, csak a kártya birtokosok lettek lehúzva.

Remélem nincs bankkártyád. :W

Pont, hogy mindketten buktak rajta mivel a kártyatulajok simán charge-backelték a lóvét ilyenkor nem hogy a kódjukért nem kaptak pénzt de a bankkártyás fizetéssel járó költségeket - ha sikerült, ha nem - is nekik kell fizetni.

Egyetlen szereplő járt jól: a csaló.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2009) daveoff válasza antikomcsi (#2005) üzenetére


daveoff
veterán

Mikor?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2010) .OM. válasza tomsolo (#2008) üzenetére


.OM.
aktív tag

kérlek mesélj még a dologról, hogy is zajlott :R

ex .Oldman.

(#2011) daveoff


daveoff
veterán

Na, én letöröltem a játékot, meg az egész Uplayt a gépről, nem idegesítem magam......

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2012) daveoff


daveoff
veterán

G2A nyilatkozat az üggyel kapcsolatban...

"Azon felhasználók esetén, akik G2A Shield nélkül vásároltak, ellenőrizzük, hogy az adott kereskedő volt-e felelős a kód visszavonásáért. Ha igen, akkor kompenzáljuk a felhasználókat."
"Minden a visszavonás által érintett felhasználó, aki G2A Shieldet használt, új kódot kap, vagy visszakapja a pénzét. A G2A minden erőfeszítést megtesz annak érdekében, hogy elkerüljünk hasonló eseteket a jövőben, és kizárjunk minden ilyen incidensért felelős kereskedőt a piactérről"

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2013) tomsolo


tomsolo
őstag

Ezt meg a kinguin adta ki náluk mi ment el a susnyásba, gondolom g2a-n hasonlóak a számok:

"Firstly few stats:

More than 4600 customer tickets received in the last 72 hours
Games affected - so far: 1051x FarCry4, 450x Assassin’s Creed, 61x WatchDogs, 11x The Crew
We estimate total amount currently to be refunded to 148377 EUR
35 out of 3400 Kinguin Merchants affected by the case
All Merchants in cooperation with Kinguin have been and will continue to refund affected customers"

Ezt a pár kicsalt kulcsot tényleg meghagyhatták volna...

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2014) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Magyarositast lehet letolteni valahol?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#2015) laceszgamer válasza Vaze (#2014) üzenetére


laceszgamer
addikt

Még nincs hozzá.
Nemrég álltak neki:
http://kingmakersteam.com/farcry4.php

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2016) Vaze válasza laceszgamer (#2015) üzenetére


Vaze
őstag

Koszonom Szepen a gyors valaszt es a Linket :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#2017) Đusty


Đusty
addikt

Ezekhez az új hulkos dlc-khez kb. 25 sort kellett átírni egy már a játékban szereplő küldetéshez és ezért van pofájuk pénzt kérni. Nevetséges, a seasson pass is 1-2 dollárt még megérne de 30-at semmi esetre sem, az majdnem a teljes játék ára és nevetségesen keveset tesz hozzá. Ahhoz minimum kellene egy új sziget, tornyokkal, posztokkal, fő és mellékküldetésekkel, hogy megérje. Ja azt majd úgy hívják, hogy far cry 5 :).

(#2018) daveoff válasza Đusty (#2017) üzenetére


daveoff
veterán

Miért, mit vártál.....?!

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2019) Đusty válasza daveoff (#2018) üzenetére


Đusty
addikt

ezt amit kaptunk

[ Szerkesztve ]

(#2020) daveoff válasza Đusty (#2019) üzenetére


daveoff
veterán

Sajnos lassan már minden játéknál ez megy, ez ellen csak úgy tudnánk tenni, ha nem vesszük meg....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2021) antikomcsi válasza Đusty (#2017) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez nem új, ez már nekem eleve benne volt. A limited edition-höz és előrendelésekhez eleve járt.

Most csak eladják annak is, aki a megjelenés után sima alap FC4-et vett mondjuk uplay-en.

(#2022) Đusty válasza antikomcsi (#2021) üzenetére


Đusty
addikt

az csak 3 küldi volt nekem is benne volt ez most 2 új, legalábbis tegnapi megjelenési dátumot írt ki az uplay

(#2023) antikomcsi válasza Đusty (#2022) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Lehet, hogy igazad van, én a következőek alapján mondtam, és ezek nekem mind megvoltak:

The Hurk Deluxe Pack contains:

5 Missions:

- Hurk's Redemption: Save Hurk from imprisonment in 3 action-packed
single-player missions

- Blood Ruby Mission: Pagan Min's forces have discovered a rare
gemstone, the Blood Ruby. Head for the mine and recover the stone.

- Yak Farm Mission: Save a Yak farm from a raid by Pagan Min's forces

5 Weapons:

- Harpoon Gun "The Impaler"

- Arena Machete

- Driller PKM Gun

- Sandman 1911 Pistol

- Elephant Double-Barrel Rifle

Ha mégis van valami más, az nem tudom mi, nem tudom legálisan megnézni. És kicsit meg is sértődtem most, valószínű nem fogom még egyszer megvenni.

Szerintem a "nagyoknak" kellett volna vállalni a felelősséget, és megtéríteni a kárt ami létrejött, mert őszintén szólva Nekik ez nem olyan nagy pénz. Ehelyett a végén mindenki jól jár, csak az nem, aki nem akarta le varezolni, és jóhiszeműen megvette a balkáni fizetéséből. Illetve az sem esik jól, hogy napok óta még csak válaszra sem méltatnak.

Aztán meg csodálkoznak, ha valaki letölti a játékot és nem fizet.

(#2024) tomsolo válasza antikomcsi (#2023) üzenetére


tomsolo
őstag

> Aztán meg csodálkoznak, ha valaki letölti a játékot és nem fizet

Igazából eddig se nekik fizettél, azért vették el :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2025) Locutus válasza antikomcsi (#2023) üzenetére


Locutus
veterán

Azért a jóhiszeműséget szerintem hagyjuk, mikor ilyen szürke oldalakról van szó mint a g2a... maximum naív volt a kedves user, amikor azt hitte, hogy az a kulcs töredékáron is legális. Legkésőbb most mindenki megtanulhatta, hogy csodák nincsenek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2026) antikomcsi válasza Locutus (#2025) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért hagyjuk?

Én itt vettem a hardveraprón. 5K-ért van kupon kód is ami nv kártya mellé járt. Kevesebbe kerül még a játék árának a felénél is és teljesen legális kulcs.

Tényleg jóhiszeműen vettem és ha hiszed, ha nem, eddig ezekről az oldalakról nem is hallottam.

Nincsenek csodák, és? Attól még az Origin adhatna új kulcsokat mindeninek, mert ők hibáztak, nem az aki vásárolt.

(#2024) tomsolo

Ők megkapták a pénzt, ezért ne tőlem vegyék már el.

Ha te lopsz egy bankkártyát és veszel tőlük kulcsot 10 Forintért, akkor megkapják a pénzüket. Az, hogy utána tovább adod nekem 3 Forintért már lényegtelen.

És mi történik a végén? Mindenki jól jön ki, még Te is, mint tolvaj csaló, mert megmarad a lopott pénzed, és a vétleneknek se pénz se játék.

Az Originnek, mint egy nagy és tőkeerős vállalkozásnak egyeztetni kellett volna az ubival, és az el nem adott kulcsokat letiltani, a már eladottakat pedig meghagyatni, és kárpótolni az Origin pénzéből, akit kell, mert ők hibáztak.

[ Szerkesztve ]

(#2027) Locutus válasza antikomcsi (#2026) üzenetére


Locutus
veterán

Közel sem legális a kuponkódok viszonteladása, benne van az apróbetűben. Az meg hogy mennyiért adja el a tulajdonos, csak az ő döntése. Én pl 6500-ért adtam el :DDD
De ugye a kuponkódokat mégse tiltották le, mert ahhoz van kaparós kártya, amihez csak hardverrel juthatsz hozzá. Vagy legalábbis az eredeti tulaj.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2028) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez egy pazar játék. Nem is oly rég sikerült beszereznem PS3-ra aztán már van benne vagy 12-13 órám.
Bár azt nem értem/értjük haverral hogy a sztori küldiket miért nem lehet betolni COOP-ban, de azért így is elvagyunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2029) antikomcsi válasza Locutus (#2027) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem a cselekmény legalitásáról beszélek, csak magáról a kulcsról. Ha ingyen nekem adod, és ez lenne a jövőben a legkézenfekvőbb, ;] mert nem kel tökölődnünk a piszkos anyagiakkal a kulcs maga még tiszta marad nem fogják tiltani.

(#2030) tomsolo válasza antikomcsi (#2026) üzenetére


tomsolo
őstag

> Ők megkapták a pénzt, ezért ne tőlem vegyék már el.
> Ha te lopsz egy bankkártyát és veszel tőlük kulcsot 10 Forintért, akkor megkapják a pénzüket.

1. NEM KAPTÁK MEG A PÉNZÜKET.
Ugyanis onnan derül ki számukra, hogy lopott a kártya, hogy az eredeti tulajdonos bankja visszaveszi tőlük a pénzt. Érted? Tök felesleges mutogatni ebben a helyzetben az Originre, Ubisoftra mert közük nincs ehhez a helyzethez - max a bank/bankkártya rendszert lehet szidni - de a lényeg, hogy kicsalták/lopták tőlük ezeket a termékeket amiket aztán értékesítettek a g2A és társai.

> és kárpótolni az Origin pénzéből, akit kell, mert ők hibáztak.

2. NEM. NEM NEKIK KELL.
Kárpótolni azoknak az "orgazdáknak", kell akiktől a kedves jóhiszemű userek vásárolták a lopott terméket. Egyébként pontosan ezzel kezdte a Ubisoft, hogy aki így járt azonnal szaladjon g2a és társaihoz és kérje vissza a pénzét. Ha kell a pénzed akkor ne az Origin/Ubisofnak írogass hanem akitől ténylegesen vetted a kulcsot. Ha nem adja vissza, akkor Ő a szemét, mocskos, geciláda és minden bánatodat rajta verd le.

> És mi történik a végén? Mindenki jól jön ki
Ha visszakapod a pénzed ha nem, a Ubisoft akkor is marha nagyot bukott ezen az egészen, mivel a lopással együtt cirka 5-10 ezer ember ingyen játszogatott a dolgaival és utána a gyengébb képességűek még le is cseszték érte.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2031) antikomcsi válasza tomsolo (#2030) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jó lenne, ha nem hülyéznél le, még ha csak burkoltan is.

Nyugodtan okoskodj tovább, de én ebben nem leszek a partnered.

Üdv!

(#2032) csaba951 válasza tomsolo (#2030) üzenetére


csaba951
veterán

Az eddig nyilvánosságra került információk alapján 100%-ban egyetértek azzal amit írtál.

Csakhogy van itt egy kis apró dolog ami miatt mégse! :DDD

Véleményem szerint az Origin lényeges információkat hallgat el (még mindig!) az ügy szempontjából. Ehhez a többiek kénytelenek asszisztálni, mert ha beszélnek, az Origin instant jogi lépéseket tenne ellenük. Meg legálisan nem is lehet a többieknél bizonyíték az Origin-en történtekről. Valószínűleg nem teljesen úgy történt a dolog, ahogy gondolod!

Azt láttuk mi is ősszel, hogy az Origin kínálatából hipp-hopp (minden előzetes értesítés nélkül) eltűntek az érintett programok. Akkor nem tulajdonítottunk ennek jelentőséget. Most már tudjuk, hogy ekkor történhettek ezek a kamu vásárlások. Nyilván senki nem vett észere semmi szokatlant. Aztán amikor a Ubisoft-nak a szokásos időben ki kellett volna fizetni az leadások után járó pénzt, akkor kiderült, hogy a pénz nagy része egyszerűen nincs meg. Nyomoztak egy kicsit és kiderült, hogy visszaélések miatt nincs meg a pénz. Nyilván arra számított a Ubisoft, hogy a hatalmas pénzekkel rendelkező EA-val nem lesz nehéz megállapodni egy teljes/részleges kártalanításról. A jelek szerint erre nem került sor.

Mi történhetett? Egy bűnözői csoportnak hirtelen lett egy halom érvényes debit/credit kártyaadata és elkezdtek vele könnyen értékesíthető dolgokat vásárolni? Nem! Na itt jön az egész történetben a csavar! :)

A bűnözőknek magát Origin rendszerébe sikerült behatolniuk. Belülről már tömegesen hozzáférhettek BÁRMELYIK felhasználó fiókjához. Na itt jön a második csavar! Az Origin rendszere vásárláskor (felhasználói felületről kitörölhetetlenül) rögzíti a kártya adatokat. Vagyis a fiók használatával BÁRKI képes vásárolni. Origin-en ugyan nincs gift, de a közös megállapodás értelmében áruknak Ubisoft játékokat is. Ezeknek a kódjait meg lehet nézni, és külön be lehet váltani UPlay-en. Ezért vettek a bűnözők pont Ubisoft játékokat, mert utána ezeket könnyen tudták értékesíteni másoknak. Nem gyanús Origin fiókokat kellett árulniuk!

Vagyis a problémát egyrészt az Origin rendszer nem megfelelő védelme jelentette. A problémát súlyosbította, hogy az Orgin rendszere kitörölhetetlenül megőrzi a fizetési adatokat. Ez a kettő együtt okolható a kialakult helyzetért. Ennek tudatában NE hibáztassuk az Origin-t???

SZVSZ teljesen jogos volna ha az Origin-t terhelné a teljes anyagi kár, nem pedig az esetben érintett többi, nem mellesleg teljesen vétlen felet! Elvégre az ő felelőtlen hozzáállásuk miatt alakult ki ez az egész helyzet!

Ezek szerint ez volt az első ilyen eset? Valószínűleg nem! Eddig is vidáman használták a betörök az ügyfelek fiókjait. Erre azért nem derült fény, mert olyan játékokat vásároltak amiknek az EA a kiadója, és így egyszerűen le tudták írni a veszteséget. A mostani dolog csak azért derült ki, mert most az Origin nem fizetett kártérítést a Ubisoftnak. Ha fizettek volna, a mostani eset se derül ki!

Az egészből annyi a tanulság, hogy jelenleg az Origin rendszere megbízhatatlan. Bárkinek a kártya adataival visszaélhetnek a bűnözők! Csak azok vannak biztonságban, akik valamilyen plusz megerősítést kérő rendszeren (PayPal vagy minden vásárlás app-on (SMS-en) történő megerősítése) keresztül vásároltak tőlük. Na, ez az amit annyira próbál agyonhallhatni az Origin!

(#2033) tomsolo válasza csaba951 (#2032) üzenetére


tomsolo
őstag

A te teóriád - bár érdekes feltevés - szintén teljesen irreleváns abból szempontból, hogy a lopott/kicsalt kódokért az Ubisoftnak kéne adni bármilyen kárpótlást a visszavont kulcsokért vagy hogy milyen szemét volt, hogy kérdés nélkül bannolta a lopott kulcsokat.

Egyébként én olyan 30 napos átfutást figyeltem meg a gyanúsan olcsó g2a-s kulcsok és a banhullám között - ez sztem vmi olyasmit jelenthet, hogy inkább lopott, csendes üzleti bankkártyákkal követték el ezeket a vásárlásokat, bár nem nehéz ám bankkártya adatokat találni a neten, mert az emberek hülyék.

Az jobban érdekelne kitől vették itt a ph-n az emberek a lopott kulcsot aki most olyan rendes, hogy széttárja a kezét :) Azért az Ő neve is felmerülhetne...

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#2034) .OM.


.OM.
aktív tag

Talán nincs is annál jobb érzés, mint amikor az ellenséges utánpótlás/felderítés/őrjárat elé kipakolt aknákra sorozatosan ráfutnak a gépjárműveik. Talán az, amikor c4-gyel vagy 40 mm-el lősz utánuk ha menekülnének.. :)

..már ha nem baj, hogy a játékról értekezek :(((

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#2035) Sirandrish válasza .OM. (#2034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nyugodtan :)
Engem például érdekel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2036) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hol tudok craftolni növényekből ilyen cuccokat? Sose craftoltam még, de most kell egy trófeához :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2037) .OM. válasza Sirandrish (#2036) üzenetére


.OM.
aktív tag

Először a képességeknél az Elefánt alatt ki kell fejleszteni az adott szérumot.
Utána kint a világban lenyomni a "Q"-t és tartani - ez a fegyver választó. Tartás közben jobb klikk - ez átvisz a szérum választóra. Még mindig tartani a "Q"-t és egérrel rávinni a kijelölést a kívánt szérumra és katt - ez legyártja. Ami ki van így jelölve amikor elengeded a "Q"-t, azt be is adja, ha készen volt.

Mint vacsdok'ban :)

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#2038) ALLAT001 válasza .OM. (#2037) üzenetére


ALLAT001
senior tag

TAB-al egyszerűbb előhozni.

(#2039) Sirandrish válasza .OM. (#2037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah és akkor mit csinál a Q? Ugyanis én PS3on tolom :K

Amúgy ha jól látom akkor az Overdose pl megvan már

OKÉ MEGVAN!

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2040) antikomcsi válasza Sirandrish (#2039) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

(Bocsánat, a válaszra kattintottam.)

Én most néztem az eredményeket és látom, hogy a Royal Cargo-s feladat hiányzik. Pedig emlékszem, hogy megcsináltam 3x és ki is írta, hogy teljesítve. De ezek szerint mégsem mentette el rendesen, és azóta ugye az összes outpost el van foglalva. Ha várok, akkor vissza tudnak majd foglalni 2 outpostot, vagy ez így már bukta, és resetelni kéne mindet?

[ Szerkesztve ]

(#2041) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy videókártyás far cry 4 kupont. Be is váltottam meg is van a serial. Honnan tudom letölteni a játékot? Steam? Origin? Vagy telepítenem kell ezt a Uplay cuccost?

(#2042) antikomcsi válasza pityaa23 (#2041) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Akkor szerintem telepítened kell a Uplay-t és ott a "Termékaktiválást" választani, majd beírni a kulcsot.

Aztán letölti szépen azt a 30+ Gigát.

(#2043) pityaa23 válasza antikomcsi (#2042) üzenetére


pityaa23
senior tag

Mennyi? Hát annyit lehet nem ér az egész.

(#2044) Sirandrish válasza pityaa23 (#2043) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már hogy a francba ne érne? Rettentő király játék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2045) csaba951 válasza pityaa23 (#2043) üzenetére


csaba951
veterán

Igazad van! Kapcsold is ki mára a számítógépet! ;]

(#2046) antikomcsi válasza pityaa23 (#2043) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

50-60 óra kikapcsolódást simán nyújt a játék, ha nem az a cél, hogy gyorsan végigrohanj rajta. Könnyen beszippant a világa.

(#2047) pityaa23


pityaa23
senior tag

Na jól van akkor még is csak érdemes lesz kipróbálni. :D Csak ez a 30+ giga 12 megás nettel ez rettenet...

(#2048) Sirandrish válasza pityaa23 (#2047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Éjszakára úgy hagyod a gépet és mire felkelsz, egy FC4 fogad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2049) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van egy ilyen trófea:
Defender
Repel 3 Outpost Retaliation Parties

Értem én hogy meg kell védenem a outpostomat amit próbálnak visszafoglalni, de 15 óra alatt még egyszer sem kaptam értesítést arról hogy bárki is támadná az outpostjaimat. Szóval van valami trükk amivel nagyobb eséllyel támadják meg az outpostokat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2050) vvega30 válasza pityaa23 (#2047) üzenetére


vvega30
senior tag

nekem 10megás netem van, egy éccaka megvolt.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.