Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) tomp válasza CptAdamica (#1450) üzenetére


tomp
félisten

Egyszer csak jött az értesítés.
Community-n olvastam, hogy a Google Fit okozhatja.
Párosítást megszüntettem. Újra összekapcsolnám és tényleg emiatt jött.
Ez érdekes.
Maga az app amúgy működik csak a Fitnesz app így már nem kapja meg az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#1452) tomp


tomp
félisten

Ahogy olvasom az OHealth csapatát is meglepte ez a letiltás de már dolgoznak rajta.

(#1453) mrThomi válasza berek21 (#1447) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem rajongok az aod-ért. Nem tudon miért, leszoktam róla. Föleg a bbk telóknák, ez a megmozdítom 10mp-ig világít nem jön be. Samu, Xiaomiknál tapira felvillan azt jobban birom már, de már ott se nagyon használom

(#1454) berek21 válasza mrThomi (#1453) üzenetére


berek21
senior tag

Nos igen. Nem tetszhet mindenkinek, ellenben megoldja ezt az értesítési problémát. Olyan mint egy új autó. Bizonyos extrák csak más dolgokkal, csomagban kaphatók.

LG Velvet eladó!

(#1455) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A GPay-t még nem próbáltam az órán, ha fizetni akarok, akkor úgy tudok, hogy lehúzom az értesítést és rabökök a walletre?

Megyen!

(#1456) tomp válasza CptAdamica (#1455) üzenetére


tomp
félisten

Én a Home gomb hosszú nyomására állítottam be a Walletet.
De a lényeg igen. Megnyitod a Wallet appot és érinted.

(#1457) CptAdamica válasza tomp (#1456) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, mindjárt meg is nézem a beállítást. :)

Megyen!

(#1458) Erdmis


Erdmis
tag

Tegnap nekem is megérkezett az óra. Egyelőre nem túl sok használat után nagyon vegyesek a érzéseim...
Összhasonlítási alapom csak egy Watch4 Classic-kal van. Nem vagyok Samsung párti, sőt... Nagyon szerettem volna, ha a Watch2 lepipálja, de aksi időt leszámítva nem igazán tudja eddigi tapasztalataim alapján.
Kinézet rendben volna, bár ez a nord edition talán nem az én világom. Aksi jelenleg úgy fest 3-4 nap között lesz. Éjszaka volt egy alvásmonitorozás és elég hülyeségek jöttek ki - már azt sem találta el mikor aludtam el (csak 3 órát tévedett). Ok, ez még talán javulhat. Pulzust nyugalmi állapotban jól méri, holnap tesztelem egy bringa túrával. Lépésszámláló elég vicces. Furcsa volt, hogy ülve is emelkedett a lépésszám, így ülő állapotban lóbáltam magam mellett a kezem és ugyan úgy számolta a lépéseket :DDD :F Irodai meló közben azért elég sok fals lépés lesz szerintem...
Ami nagyon zavar, hogy ha jön értesítés, akkor nem ébred fel a kijelző. Tudom, állítsam be csuklófordításra, de én azt nem szeretem. Tök feleslegesen kapcsol be sokszor a kijelző + éjszaka nagyon zavaró, hogy felvillan (Samu értesítéskor bekapcsolja a kijelzőt, így tudom kell-e foglalkozni az értesítéssel vagy ráér). Rezgés gyengébb, mint a Samun, de érzékelhető. Fényerősség szintén kevesebb, napon azért nem annyira látható. Maga a rendszer gyorsabb ez pozitívum. Beállítások fapadosabbak, de a Samuból meg vennék ki dolgokat :D . Ami bosszantó a Samuhoz hasonlóan itt sem tudom kiválasztani, ha az óráról indítok hívást, akkor azt melyik simmel tegye (SW6 viszont tudja). Wallet fizetés simán ment, ma azt teszteltem tankoláskor.
Reggel majdnem agyvérzést kaptam, mert resetelni akarta magát kapcsolati hiba miatt :F . Megvolt a Bt kapcsolat és mégis. Újraindítottam aztán jó lett, érthetetlen...
Még tesztelem pár napot, de engem eddig ár/érték arányban nem győzött meg, bár lehet egy része csak a megszokás. Üzemidő fontos és abban jobb is, de nem minden áron. Szeretem a Oneplus termékeket, de ez most eddig nem annyira gyere be. Még azért nyomkodom, hátha pár dologra rájövök és megoldódik.
Bízok benne, mert ha nem, akkor nem tartom meg...

(#1459) tomp válasza Erdmis (#1458) üzenetére


tomp
félisten

Nem tudom te hogyan hordod az órát de nálam nincs gond.
-folyamatosan órával alszom és jól csinálja. Ha nem bírok elaludni azaz nem mocorgok hanem csak magamnál vagyok azt is jól érzékeli. Azaz ténylegesen onnantól monitoroz, hogy valóban alvásba mentem.
Tökéletesen mutatja, hogy k..va szarul alszom. Alvásom 3/4-e éber alvás. Ki is vagyok mikor fel kell kelnem. Kiderült, hogy erős magnézium hiány okozza.
-Ha már alvásmonitorozásban van akkor nálam a kijelző nem kapcsol be érintésre és csukló mozdulatra sem.
-Pulzusmérést kipróbáltam. Citadellára felfutottam. Az egy dolog, hogy majdnem mentőt kértem de pontosan mért! Honor Band 5-el pontosan ugyan azt méri.
-Ülve pörög a lépésszámláló? Nálam ülve konkrétan reklamál egy idő után, hogy "ájjá má fel"
-Ha jön óra akkor feltételezhetjük, hogy a csuklódon van azaz magad felé fordítod. Azaz ilyenkor bekapcsol a kijelző. Így kell használni. Miért ne kapcsoljon be ha magad felé fordítod?
-Napon nem annyira látható? Én vakító napon még a sötét Térkép appot is szoktam használni. Látható. Amúgy jön majd fényerő tuning. Azaz automatán ha túl nagy a környezeti fény akkor fel fogja még tekerni. Gondolom sokan reklamáltak, hogy vakok. :DDD
-a bluetooth kapcsolati hibát a Play-rendszerfrissítés okozza. Nekem az OHealth app írta ki korábban, hogy bár kapcsolat van de amihez kell a Play-Szolgáltatások azok nem működnek. Indítsam újra a telefont és az órát is.

(#1460) Erdmis válasza tomp (#1459) üzenetére


Erdmis
tag

Nézd, azt írtam le amit tapasztaltam. Picit olvass is a sorok között.
Első éjszaka nekem f@szságokat mért, ez tény. Ez persze változhat, mert Gw4 esetében is előfordult. Ha alszom, akkor már nem érdekel, hogy felvillan a kijelző, engem még elalszom addig zavar :)
Hol írtam, hogy nem pontos a pulzusmérő? Pont azt írtam, hogy eddig pontosnak tűnik.
Igen, ülve pörgött a lépésszámláló. Ültem, közben meló és emelkedett a lépésszám :K
Neked lehet az a természetes és megszokott, hogy ha magad felé fordítod akkor éled a kijelző. Nekem nem kell, mert tök feleslegesen bekapcsol minden csuklómozdulatnál, ami nekem meló közben gyakori. SW4 esetén nekem csak érintésre kapcsol, ha jön értesítés, akkor arra bekapcsol a kijelző és mutatja az értesítést, amit eldöntök, hogy fontos, vagy ráér (csak azt az értesítést, aminek nincs némítva az értesítése a telefonon, abban az esetben egyforma a működés, de az alapból nem fontos).
Azt írtam, hogy napon kisebb a fényereje mint az SW4-nek. Nem azt írtam, hogy nem látható...Ezért nem hiszem, hogy vak lennék :U
Lehet a play frissítés okozza a bt anomáliát, de eddig egy eszközömmel sem volt probléma :N

(#1461) mrThomi válasza berek21 (#1454) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha kocsi, erre a legjobb példa a kínai donfengnek az új forthing T5 evo-ja. Nincs benne Eco mod, ami nekem már egy ok lehetne a vásárlásra. Az újabb autókba a legidegesítőbb dolog ha pirosnál leáll a motor és minden beszálláskor ki kell kapcsolni. De ahogy mondod, nem tetszhet ez se mindenkinek

(#1462) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali,
OnePlus 12 beszerzére most mi a legolcsóbb és legbiztosabb forrás? Tradingshenzen, európai hasonló raktárak stb (nem tudom még mik vannak)? Akár eu verzióra.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1463) tomp válasza Erdmis (#1460) üzenetére


tomp
félisten

Jaa azt hittem felébredsz az óra fényére. :)
Én a Bold Numbers óralapot használom így este koppintok egyet és átmegy vékony számokra így gyakorlatilag fénye sincs.
A pulzusnál csak leírtam, hogy az szerintem is teljesen jó. Pontos!
Az értesítésre egy megoldás, hogy az appban kikapcsolod azokat az appokat amelyekről nem kérsz értesítést. Csak egy tipp.
Azt írtad napon nem annyira látható. Ez szerintem azt jelenti, hogy nem jól olvasható. :)
Nekem csak akkor van gond vele ha mocskos a kijelző mert akkor gyakorlatilag csak a zsír réteget látom.
Nekem se volt eddig gond a kapcsolattal aztán először elkezdte az órával aztán már a komplett bluetooth összeomlik a telefonon...
Este csináltam egy factory resetet a telón hátha megjavul a bluetooth.
Azért az eléggé macera, hogy ha a telefont visszaállítod akkor az órát is vissza kell mert a régi párosítással nem fog menni.

(#1464) berek21 válasza FerNandor (#1462) üzenetére


berek21
senior tag

Jól írod, még talán a gshopper forog közszájon. Ezeknél 1 év gari van. A hivatalos shopban 2, az alzánál 3.

LG Velvet eladó!

(#1465) surgery válasza berek21 (#1464) üzenetére


surgery
senior tag

Hivatalos shop 3 év gari van Eu jogszabály...

(#1466) berek21 válasza surgery (#1465) üzenetére


berek21
senior tag

Pontosabban, csak magyarországon, és 250000 huf felett.

LG Velvet eladó!

(#1467) tomp válasza berek21 (#1466) üzenetére


tomp
félisten

A lényeg, hogy a oneplus oldaláról is 3évvel kapod.

(#1468) gt4r4 válasza FerNandor (#1462) üzenetére


gt4r4
tag

(#1469) berek21 válasza tomp (#1467) üzenetére


berek21
senior tag

Soha ne legyen rá szükség.
A weboldalon még mindíg 300€ - 100000 huf. Régi szép idők. :O

LG Velvet eladó!

(#1470) FerNandor válasza gt4r4 (#1468) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi. Ezt hogy kell használni vagy értelmezni? Telefonon nem látom, hogy hol lehetne a kupont beírni és az árak dollárban nem tükrözik a cikkben írtakat.
Ez a gshopperes szállítás akkor expressone-os, plusz költség nélküli?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1471) berek21 válasza FerNandor (#1470) üzenetére


berek21
senior tag

A banki adatoknál legörgetsz, "DISCOUNT" ablakba beírod, enjoy.

LG Velvet eladó!

(#1472) tomp


tomp
félisten

Kint van az OHealth frissítése!
Google Fit API-t eltávolították ami a problémát okozta.
Community

(#1473) CptAdamica válasza tomp (#1472) üzenetére


CptAdamica
veterán

Órához is jött valami frissítés, valahol meg lehet vajon nézni a changelogot?

Megyen!

(#1474) tomp válasza CptAdamica (#1473) üzenetére


tomp
félisten

Sajnos órás WearOS frissítésnél nincs changelog. Lehet majd a jövőben lesz mert nagyon reklamálnak miatta. Mondjuk én is.

Ami szemmel látható változás az órán, hogy lett Relax és Barometer app.
Nagy a verzió ugrás így gondolom a háttérben is reszeltek valamit.

(#1475) FerNandor


FerNandor
őstag

Azt még meg tudná nekem valaki mondani, hogy a gshopper sima szállítás és repülős milyen? Ki hozza és melyiket érdemes választani?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#1476) SaMURaIDrAkE válasza FerNandor (#1475) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Én tegnap adtam le a rendelésem repülős verzióra, ha gondolod majd beszámolok a részletekről.

(#1477) Terentius válasza FerNandor (#1475) üzenetére


Terentius
őstag

nekem a sima szállítással ellopták itthon. Express one hozta volna. A pénzt 2 hónap után kaptam vissza.

Poco F5 12/256 Gb

(#1478) Pug válasza Terentius (#1477) üzenetére


Pug
veterán

Express One az maga a pusztulat

(#1479) Timer válasza Pug (#1478) üzenetére


Timer
veterán

Nekem semmi gondom nem volt még eddig velük, azon kívül, hogy az eslő portásnak odab_sztak egy 870 ezres MILC-et, esélyem se volt ellenőrizni a csomag épségét... Előtte beszéltem a csávóval, de derogált neki 3 percet várni rám! ;]

(#1480) berek21


berek21
senior tag

Legyetek bátorak! ;]
Ugyanitt, féláron veszem a téglát. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#1481) Shadowduet


Shadowduet
tag

Gshopperről a 16/512-es 14 nap alatt ért ide, gyors szállítással. Minden benne volt a csomagba, nem volt semmi gond, az express one-al sem volt semmilyen probléma most se, és ezelőtt sem volt sose. Az a 13 dollár úgy gondolom már nem pénz egy ilyen tételnél, és legalább tutira megkapod a csomagod, meg hamarabb is ideér gondolom.

(#1482) Terentius válasza Shadowduet (#1481) üzenetére


Terentius
őstag

kínai vagy global?

Poco F5 12/256 Gb

(#1483) berek21 válasza Terentius (#1482) üzenetére


berek21
senior tag

Tradingshenzen, Gshopper nem küld kínai telefont. Indiait kapsz, OxygenOs rendszerrel ha kéred, vagy ColorOs, ha magad akarod flashelni.

LG Velvet eladó!

(#1484) Terentius válasza berek21 (#1483) üzenetére


Terentius
őstag

Nem erre gondoltam, ezt én is tudom. Lehet kapni külön európai verziót, ami bontatlan.

Poco F5 12/256 Gb

(#1485) berek21 válasza Terentius (#1484) üzenetére


berek21
senior tag

Ja, értem. Azt szerintem érdemesebb a hivatalos shopban venni. Jó az a 3 év gari. Kínából csak 1 évet kapsz.

LG Velvet eladó!

(#1486) Shadowduet válasza Terentius (#1482) üzenetére


Shadowduet
tag

"Kínait" rendeltünk oxy os-el, a global az drágább, nem láttam értelmét a felárnak.

(#1487) Shadowduet


Shadowduet
tag

Valaki használ ilyen tokot?

https://nillkin.org/smartphones-accessories/oneplus-accessories/oneplus-12-accessories/nillkin-oneplus-12-camshield-prop-magnetic

Ezt néztem ki, ez a becsukhatós kameravédelem elég jónak ígérkezik, meg ez a magsafe dolog sem rossz majd pl. autóba navigációhoz. Ha van használati tapasztalata valakinek, kérem ne tartsa magába, köszi. :)

(#1488) tomp


tomp
félisten

Kérés célba ért!
Watch 2 fw update changelog:
katt

(#1489) Erdmis válasza tomp (#1488) üzenetére


Erdmis
tag

Azt hiszem kicsit elhamarkodtam a véleményem.
Már majdnem lemondtam róla, de szerencsére meggondoltam magam. Bár nem egy Samsung tudású óra, de emellett tettem le a voksom :K . Viszonylag hamar megszoktam, a hiányolt dolgok egy részére találtam alternatívát. Meg szerintem fog ez még fejlődni. Eléggé berobbantak vele, remélem nem hagy alább a lendület :)

(#1490) tomp


tomp
félisten

Érkezik a Google Ultra HDR! :Y

(#1491) user26


user26
senior tag

Üdv!
Évekig Xiaomi modelleim voltak, és jelenleg is (X14/X12T Pro), baráti beszélgetés után javasolták, hogy nézzek be egy Oneplus 12 -t. Hardver szinten nem látok nagy különbséget, ahogy nézegettem, de a modellről, a gyártóról, halvány lila gőzőm sincs se pozitív, se negatív irányba. Vannak akik váltottak ? Mindennapokban milyen különbségek vannak ? Nyilván xiaominál meg van az az érzés, hogy havonta rom csere, és társai. Itt ez a dolog nem tudom, hogy hogyan megy, van-e ebben potenciál..?
Vagy gyári ágon maradva, frissítések gyakorisága ?
Köszi előre is az érdemben való dolgokat.

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#1492) tomp


tomp
félisten

Sharge és a OnePlus együttműködésével érkezik a VOOC képes powerbank!
[link]

(#1493) CptAdamica válasza tomp (#1488) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, szuper, hogy megcsinálták.

Használom már az órát 1,5 hete, most már elértem oda, hogy inkább az zavar, ha nincs rajtam. Ez az első igazán okosórám, előző egy Huawei GT 2 volt még 4 éve, dehát ahhoz képest teljesen más. Tök jó, hogy tudok vele fizetni, voltam vele kerékpározni is, teljesen jól mérte a távot és a GPS-e tényleg nagyon pontos, nagyon szépen rajzolta az útvonalat, szerintem az alvásomat is nagyjából jól eltalálta, hogy mikor aludtam el. (Bár mondjuk ezt nehéz ellenőrizni) Szóval eddig elégedett vagyok vele, kábé 4 napot bír ki nálam 1 töltéssel.

A fülest is kipróbáltam, elsőre az is szupernek tűnik. Vonaton meglepő volt, hogy mennyire jól elnyomta a vonat hangját, csak az emberek beszédét hallottam, amikor nem ment a zene, de szerintem 90 euróért remek vétel lehet.

Megyen!

(#1494) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy azt betudom állítani, hogy ha 1 számlapnak van default és AOD verziója, akkor az AOD verziót mutassa alapból az órán?

Megyen!

(#1495) user26


user26
senior tag

Üdv!
Akinek Op12 van, neki mennyi az átlagos üzemidő ?

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#1496) Dingle válasza user26 (#1495) üzenetére


Dingle
tag

8 óra képernyőidő, és 2-3 nap egy töltés.

(#1497) Giannihun válasza user26 (#1495) üzenetére


Giannihun
csendes tag

2 nap lazán megvan átlagos használat mellett.
5-6 óra képernyőidővel 3 napig is elmegy.
Elég extrém használat kell, hogy 1 nap alatt tölteni kelljen.

(#1498) berek21 válasza CptAdamica (#1494) üzenetére


berek21
senior tag

Beállítások(fogaskerék) - Display&brihhtness - Always-on Display

LG Velvet eladó!

(#1499) user26 válasza Giannihun (#1497) üzenetére


user26
senior tag

Köszi szépen az infót, @Dinge.
Köszi neked is @Giannihun. Hogy érted, hogy kell 1 nap tölteni ? Gondolom gyári rendszer, Global, vagy eu ? Van különbség a kettő közt, keresgéltem a neten, de konkrétan lebontva nem találtam semmit sem. Nálam az első töltési idő, semmi piszka vagy beállítás nélkül 80 perc volt, 0-ról 100-ra. 120W -s töltővel, 6A-s kábellal. Tudom, a telefon max 100W -t tud. A dobozban a gyári cuccai, majd következő körben vele is ki próbálom, csak nem akartam kibonta, gondolván nincs rá szükség, mert az is jó ami van... :/ De valahogy karcsúnak érzem ezt a sebességet.
Tetszik, furcsa, de teszi a dolgát. Más gyártó modellje után.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I OnePlus 12

(#1500) Dingle válasza user26 (#1499) üzenetére


Dingle
tag

Supervooc töltővel töltötted? Csak saját töltőikkel veszik fel a maximális töltést a telefonok, amennyire én tapasztaltam. Nekem a gyári töltőjével, kb 25 perc szokott lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.