Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tomp válasza berek21 (#850) üzenetére


tomp
félisten

Priority-vel újrarendelem.

(#852) berek21 válasza tomp (#851) üzenetére


berek21
senior tag

Ez a beszéd! :R

LG Velvet eladó!

(#853) Timer válasza tomp (#849) üzenetére


Timer
veterán

Ő volt az első, aki nem GPT... ;] De a lényeg, hogy lezárul végre. Gondolom, lesz bennük annyi, hogy adnak valamit engesztelésképp. Ja, nem.

[ Szerkesztve ]

(#854) koxminator


koxminator
senior tag

Tech2 Laci tesztje felkerült

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#855) Copyka1 válasza tomp (#849) üzenetére


Copyka1
csendes tag

Grat !

Egy ekkora cégtől ezek után a MINIMUM az lenne, ha dobnak hozzá még egy ajándékot vagy a kövi telcsihez egy brutál nagy kedvezményt neked.

(#856) ghiottone válasza tomp (#851) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van felesleges kuponom. Átadom neked, ha kell, mert a 11-esed új tulajának már adnám oda a tokokat, fóliákat :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#857) tomp válasza ghiottone (#856) üzenetére


tomp
félisten

Kicsi a világ....:DD
Hát igen már adnám oda neki de még először a szervizbe kell mennie.

(#858) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Van egy furcsa hibám: Waze alatt gyakran, googe maps alatt riktábban, de random restartol a telefonom.

Az elmúlt 1 hétben külföldön voltam és a telefonnal navigáltam, 15 percenként újraindította magát navigáció közben, semmi más alkalmazás használata közben nem.

Ha jól rémlik, akkor már a 11 is csinált hasonlót az Android 14 megjelenése után.

Találkozott már más is ezzel a problémával? EU modell a telefon, direkt nem volt készülékklónozás, hanem mindent a playből telepítettem.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#859) tomp


tomp
félisten


Na erre majd veszek egy kölyökpezsgőt... :DD

(#860) ghiottone válasza tomp (#859) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#861) Terentius


Terentius
őstag

Mennyi idő szokott lenni tradingshenzenről mire megérkezik?

Poco F5 12/256 Gb

(#862) tomp válasza ghiottone (#860) üzenetére


tomp
félisten

Amúgy lesz még egy kék Buds 3 is de azt majd április elején küldik mivel nincs a raktáron és a Watch 2 szállításomat is előrébb rakták.

(#863) CptAdamica válasza tomp (#859) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, küldöm az energiákat, hogy rendben megérkezzen!

Megyen!

(#864) Copyka1 válasza Terentius (#861) üzenetére


Copyka1
csendes tag

Altalaban 10-20 nap

(#865) tomp válasza CptAdamica (#863) üzenetére


tomp
félisten

Reggel láttam is landolni a repülőt ami hozta. :))
Már a magyar DHL-nél van.

(#866) tomp


tomp
félisten

Érdekesség:
2db fuvarlevélszámmal jön 2db csomag!
A telefont és a tokot külön adták fel? :DDD

(#867) CptAdamica válasza tomp (#865) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, én voltam! Nekem köszönhető!

Megyen!

(#868) csako válasza CptAdamica (#867) üzenetére


csako
veterán

Uri Geller utódja!

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#869) CptAdamica válasza csako (#868) üzenetére


CptAdamica
veterán

:P

Megyen!

(#870) tomp


tomp
félisten

Vagy ő maga a pilóta. :DD

Most vagy a telefon+tokot külön küldték valamiért vagy a második csomag az már az óra lesz. :))

(#871) st6969 válasza tomp (#866) üzenetére


st6969
őstag

A másik az elveszett telefon lesz :DDD ;]

(#872) Copyka1 válasza tomp (#866) üzenetére


Copyka1
csendes tag

Lehet az elveszett telefonnal együtt jön :D :D :D

(#873) Timer válasza Copyka1 (#872) üzenetére


Timer
veterán

Az mekkora poén lenne már! :D

(#874) Kamarásss


Kamarásss
junior tag

(#875) tomp válasza st6969 (#871) üzenetére


tomp
félisten

:DDD
Amúgy postánál már eleve németországból indul a csomag. Priority esetén viszont Lengyelországból.
Kíváncsi vagyok nagyon miért lett 2 csomag.

(#876) HarryDEC válasza tomp (#875) üzenetére


HarryDEC
tag

Nekem egy csomag.
Megérkezett a DHL Feldolgozóközpontjába BUDAPEST - HUNGARY : Péntek, Március 15, 2024 at 07:30 :))

Korán keltem, hol az arany?

(#877) Copyka1


Copyka1
csendes tag

Esetleg, ha valaki gondolkozik a rendelésben, várjon még egy picit, mert TS-en a tulajok azt mondták, hogy most lesz egy árcsökkenés náluk.

(#878) Copyka1 válasza Kamarásss (#874) üzenetére


Copyka1
csendes tag

Nem túl jó ár, bár a 16/12-re nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#879) bubu256 válasza Copyka1 (#878) üzenetére


bubu256
tag

Van hozzá kupon -100USD.
Kupon: gshopper100
Ingyen szállítás, vám mentesen!

(#880) Copyka1 válasza bubu256 (#879) üzenetére


Copyka1
csendes tag

Kuponnal nem rossz !
Kiváncsi leszek TS-en is most lesz olcsósítás úgy mennyibe fog ott kerülni.

(A vám mentesség az a legtöbb oldalon adott, giztopon hallottam, hogy vannak vele problémák)

Lassan így már tényleg az összes kínai oldalon fél áron lesz, a hivatalos oldalhoz és a magyar boltokhoz képest :D

[ Szerkesztve ]

(#881) Timer


Timer
veterán

Amúgy Ti nem aggódtok azon, hogy ezek a boltok felbontják a csomagot, és flashelnek a készüléktre állításuk szerint EU szoftvert, aztán ki tudja, hogy valójában mit is pontosan? Nem tudom, de egy telefonnál, amin manapság az ember már a teljes online életét tartja, kicsit problémásnak érzem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#882) tomp válasza Timer (#881) üzenetére


tomp
félisten

A lényeg, hogy ócsó. :DD
Azon kívül amit mondasz még ott van a garancia.

Amúgy ha megfogják a vámon az nem tekinthető gondnak mivel az a rendes eljárás. :))

(#883) Timer válasza tomp (#882) üzenetére


Timer
veterán

Persze, az ár az sokkal jobb, ez nem is kérdéses. De érted, ha csak egy trojan droppert rak be úgy a rendszer alá, hogy az mondjuk lazán túlél egy újraindítást, és nem látja semmilyen végpontvédelem, akkor maximum rendes hálózati tűzfallal, meg ahhoz passzoló tudással látnád, hogy az adott kliensed hova és mit is kommunikál. Így is benne van a pakliban, hogy mivel maga a telefon is kínai, ki tudja, a gyártó alapból mit rakott már rá. De azt mondom, ez még kalkulálható kockázat (maximum kiderül, hogy rosszul tudunk számolni! ;] ), az viszont már nem, hogy dzsunka dzsoni melója révén egész nap telefonokat bontogat és flessel rá azt, amit akar, te meg aztán használd úgy, hogy azon fut bank, 2FA kliens, levelezés, SMS, tehát minden, amivel széthúzod a segged és megfogod a bokád a mai online világban. És ez még csak nem is függ attól, hogy maga az áruház mennyire megbízható, hiszen lehet egyéni ember egyéni akciója is.

[ Szerkesztve ]

(#884) surgery válasza Timer (#883) üzenetére


surgery
senior tag

Azért azt valljuk be ezek Kínai telefonok. Nemcsak azok amiket kintről rendelsz. Szóval ez hivatalos vásárlásnál is benne van a pakliban kéményen. Hiszen honnan tudod hogy mit tettek gyárilag a telefonba? És ha ennyire bizalmatlan az ember othon is át lehet flesselni.

[ Szerkesztve ]

(#885) mrThomi válasza Timer (#883) üzenetére


mrThomi
addikt

Csinálj egy gyári visszaállítást és probléma megoldva. Beleírni ilyen vírusokat egy gyári romba, háát nem hiszem hogy lehet. Az kiütközne szerintem, észre vennéd ha van valami olyan app van rajta vagy bármi. Ha meg jön egy ota frissítés az úgy is felülírná. Én amikor megjött lefrissítettem + fr és szevasz. Volt tavaly itt erről egy cikk, hogy a kínai telefonok jobban áskálódnak a felhasználóik után. Szerintem ez inkább a kinai szoftveresekre értendő.

(#886) ghiottone válasza mrThomi (#885) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1.
Én 11-esre Edl flash módszerrel raktam fel az EU romot - így a probléma megoldva, ha lett volna. Az indiai global romban se láttam semmi gyanúsat. De ha a végén csak rendelnék egy 12-est akkor azzal is megcsinálnám. Csak a mérettől tartok, most 11-ről visszamentem emiatt 6,55-ös Find X5-re. Igazából az aksi hiányzik csak, ami 12-ben eléggé jónak tűnik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#887) mrThomi válasza ghiottone (#886) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez is egy megoldás, bár én ennyit nem valjúdnék vele.

Méret az más kérdés. Nekem fogásra jobban bejött a 11, a 12 kicsit vaskosabb tömzsibb, nem zavar engem, viszont cserébe olyan akksi ideje van amit már rég nem láttam telefonba

(#888) ghiottone válasza mrThomi (#887) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Zavart az indai rom + kiváncsi is voltam, hogy van-e esim, ha felrakom az EU-t. 30 perc alatt megvolt az egész. Várok a következőre, hátha lesz egy T modell, vagy legalább visszatérnek 6,8 col alá a kijelzőben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#889) tomp válasza ghiottone (#888) üzenetére


tomp
félisten

Már nincs T modell.
Évente 1 csúcs verzió és idéntől 1 fékezett habzású modell(R) van.

(#890) ghiottone válasza tomp (#889) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tudom, 10 óta, de még reménykedek cseppet ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#891) tomp


tomp
félisten

Most jött az újabb OnePlus email.
Az óra a másik csomag. :C

(#892) berek21 válasza tomp (#891) üzenetére


berek21
senior tag

TS rendelés az is?

LG Velvet eladó!

(#893) tomp válasza berek21 (#892) üzenetére


tomp
félisten

Mi az a TS? Telesport? ;]

(#894) Terentius válasza mrThomi (#885) üzenetére


Terentius
őstag

És ha unlockolják a webáruházban a régiót, hogy zudjuk használni, akkor a reset nem vágja haza azt is? Mert engem megnyugtatna a tudat, hogy ráflashelték az oxygenOS-t, de nyomnék egyből egy fr-t.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#895) mrThomi válasza Terentius (#894) üzenetére


mrThomi
addikt

Csúnya lenne ha a factory reset hazavágná a régió zár feloldást... Ha valaki pl 4 évig használja szerinted ezek ott nem gondolnak arra, hogy a user nyomhat bármikor egy gyári visszát ?

(#896) sharkypeti válasza tomp (#893) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Transzszexuális. 😉

OnePlus 12

(#897) tomp válasza mrThomi (#895) üzenetére


tomp
félisten

Tegyük fel szoftveres a régiózár(az!) amit a feladó töröl a rendszerből. Egy factory reset miért is ne vágná haza? FR után minden gyári állapotba kerül, azaz a törölt rendszer fájl is visszakerül. Ergo a zár is visszajön.
De a 11-es régói zárja sem érintette a magyar hálózatot. Még meglévő zár esetén is működött mivel a zárlistán nem szerepelt a magyarországi kód így aztán nem korlátozott semmit sem. De amúgy is csak a ColorOS-ben volt zár. Az OxygenOS már gyárilag nem tartalmazta.

(#898) mrThomi válasza tomp (#897) üzenetére


mrThomi
addikt

Akkor ha kínából valaki oxygen os-el kéri abba alapból nem lesz már zár ? Magyar hálózat nem érint mert nem otthon élek. Van erről valami lista egyébként ? Bár ha az oxy romba nincs zár már akkor végülis lényegtelen

(#899) tomp válasza mrThomi (#898) üzenetére


tomp
félisten

11-es esetén kizárólag ezek az MCC kódok vannak tiltva.
Nézd meg mi az országod MCC kódja.

pl. a magyar a 216-os, a spanyol a 214. Azaz a magyar kártya még a zár megléte esetén sincs tiltva miközben a spanyol igen.

Meglepődnék ha a 12-es más listát használna. Amúgy meg elég NA/EU romot felrakni és a komplett tiltás megszűnik.

(#900) csako válasza tomp (#897) üzenetére


csako
veterán

Érdekes, hogy azt írod, az OxygenOS nem tartalmazza, miközben korábban Tradingshenzenen az volt kiírva, hogy annak felrakása nem javítja a dolgot :F Hanem csak úgy lehetett megoldani, ha távolról belenyúlnak a telóba, ha régiózárasat vett.
Most már amúgy a 11-nél és 12-nél is az a szöveg, hogy nincs régiózár, nyugodtan lehet őket vásárolgatni.
Szerk.: megtaláltam, itt lent: [link]
"No, regardless of whether you have Color OS or Oxygen OS on it, the lock popup will appear and lock your device after 10 restarts."

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.