Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tomp válasza joey04 (#200) üzenetére


tomp
félisten

De!
De a dobozból kiszedve a magyar modell nem indul el vele. Először európai kártya kell.

Gondolom a OnePlus féle lock továbbra is csak szimplán egy xml alapú lock azaz root után törlöd és kész. Vagy felrakod az OxygenOS-t.
Ez amúgy a Qualcomm licensz díjai miatt van.

(#202) KismAji


KismAji
tag

Faszán elszötymörögtem a preorder-t, mire rászántam magam, hogy megrendelem a OP 12-őt, addigra elfogyott a wireless töltő az EU-s store-ból.

Tudom, hogy senkinek sincs kristálygömbje, de elképzelhető, hogy még elérhető lesz újra február 5ig? Ha egy mód van rá, együtt rendelném meg pakkban, hogy később ne kelljen szállítási költséget fizetnem a semmiért.

(#203) ghiottone válasza joey04 (#197) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megint bevetették? Amúgy kínai 12-esek hardveraprón is voltak már, 1-2, de még nem jelezték a problémát.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#204) tomp válasza KismAji (#202) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a 9 Pro-hoz volt ajándék Wireless töltő de nem adommm. :DD

(#205) ghiottone válasza ghiottone (#203) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Most nézem, hogy a globál verzió megjelenésével adták hozzá a régiós zárat.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#206) KismAji válasza tomp (#204) üzenetére


KismAji
tag

Ne fájdítsd a szívem pls :O

(#207) ati3738


ati3738
aktív tag

Kéne olvasni TS kérdez -felelek akkor nem kell találgatózni :K

Forever Young

(#208) tomp válasza KismAji (#206) üzenetére


tomp
félisten

Bár folyamatosan az ágy mellett van de a 12-vel se fogom használni. Tok tartónak tökéletes. :DD
Max 1x kipróbálom majd de annyi. A 9 Pro akksiját sikerült megsütnöm vele. Mire jött a 11-es már 80% alá romlott az akkumulátor élettartam...
Most a 11-es akksija folyamatos kábeles töltéssel(50%-ban 100W, 50%-ban 18W) 98%-on áll. :C

(#209) ati3738


ati3738
aktív tag

Gyerekek, itt vásároljatok legközelebb ;)

Forever Young

(#210) realist válasza joey04 (#197) üzenetére


realist
őstag

Ez engem teljesen megnyugtat :U

Egyébként - ahogy olvasom - Oneplus 11 esetében is lett erre megoldás.
Minden esetre amikor megérkezik 10 restart lesz a kezdés...

(#211) tomp válasza realist (#210) üzenetére


tomp
félisten

Lett megoldás persze.
Szimplán OxygenOS-t kellett felrakni amiben nem volt benne a lock.xml fájl...
Csak a kínai ColorOS-ben volt benne DE a régiók között nem szerepelt magyarország azaz magyar kártyával a lockolt rendszer is működött.

(#212) KismAji válasza tomp (#208) üzenetére


KismAji
tag

Sosem használtam még vezetéknélküli töltőt. Utánaolvasva nem tűnik úgy, hogy indokolt lenne a nagyobb akksi romlás ha nem kábellel töltöd.

Nekem jól jönne, mert így tudnám a géptől nem felálva is tölteni (jelenleg az éjjeliszekrénynél van a töltője a 7 pro-nak és utálom hurcolni ide-oda).

[ Szerkesztve ]

(#213) tomp válasza KismAji (#212) üzenetére


tomp
félisten

A OnePlus AirVOOC töltőben van ventilátor ami hűti a telefon hátlapját.
Nyáron a 9 Pro-t hiába töltötte fel fél óra alatt de utána még további fél órán keresztül ment a hűtés mert a telefon forró volt.
50W vezeték nélkül akkora hővel jár, hogy meg lehet sütni az akksit ha az nem szereti a magas hőmérséklet mellett a töltést. Maga a magas hőmérséklet nem feltétlenül gond.
Lásd Teslák NCA alapú lítium-ion akkupackja nyáron is felfűti magát 40-45fokra mert ez a legoptimálisabb neki a 250kW mellett.

(#214) joey04 válasza tomp (#201) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#215) surgery


surgery
senior tag

Van rá már valami értelmes fólia? Elvileg gyárilag van rajta.

(#216) seven7 válasza realist (#210) üzenetére


seven7
aktív tag

Várhatóan csütörtökön érkezik az enyém. A Giztop support szerint nem lesz rajta region lock.

(#217) KismAji válasza tomp (#213) üzenetére


KismAji
tag

Csak fejlődött a technika annyit azóta, hogy ne tegyen kárt benne. Várok amíg lehet, ha más nem 5.-én megrendelem a töltő nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#218) sharkypeti válasza surgery (#215) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Ha tényleg van rajta gyárilag, akkor marad az, amíg bírja.

OnePlus 12

(#219) ati3738 válasza surgery (#215) üzenetére


ati3738
aktív tag

Alin van

Forever Young

(#220) surgery válasza sharkypeti (#218) üzenetére


surgery
senior tag

A tesztekben olvasva van rajta gyári fólia.

(#221) seven7


seven7
aktív tag

Ez aztán a telefon lottó, attól nem félek, hogy nem lesz megoldás, de lehet várni kell rá.
(XDA-n találtam és emiatt out of stock Giztopon a telefon).

Most mi még vagy jókor rendeltük, vagy már azokat is érinti, csak most jöttek rá.

[ Szerkesztve ]

(#222) Mosqu!to válasza KismAji (#202) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Az emagon vettem egy hete OPPO AirVooc töltőt, de ahogy nézem elfogytak. 11k volt, ennyiért még telefon mellé se lehet rendelni a Oneplus oldaláról kedvezménnyel.

Viszont ha rendelsz telót, és budapesti/környéki vagy, megköszönném ha hozzácsapsz egy sandstone tokot a 12-höz, én emiatt nem rendelnék külön :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#223) tomp válasza seven7 (#221) üzenetére


tomp
félisten

Érdemes visszaolvasni...
[link]
11-nél van régió zár de aki úgy megvette a kínai verziót az itthon nem tapasztal semmit mert a magyarország MNC kódja nem szerepel a listán.

(#224) seven7 válasza tomp (#223) üzenetére


seven7
aktív tag

Láttad a 12-es forráskódját, hogy abban sincs benne? :N
Olvastam a hozzászólásod, de szerintem ezek hasznos infók, azért osztottam meg őket.

(#225) tomp válasza seven7 (#224) üzenetére


tomp
félisten

Itt az xda-s megoldás: katt
Meglepődnék ha a 12-nél nem egy egyszerű xml alapján mennek a lock.

(#226) seven7 válasza tomp (#225) üzenetére


seven7
aktív tag

Ez nem tudom mire megoldás, de nem arra, amiről eddig szó volt. (Global verzióval rendeltem a telefont)
Amennyiben csak a ColorOS-es verziót érintené a Region lock szerinted teljesen leállították volna az árusítását Giztopon?

Pl. mai friss komment:
I did receive my phone with Giztop and it does have the region lock and was also advised to wait 2-3 weeks for a solution. I'm not waiting I'm going to pay either ROM2Logs or ncphone to remove it and have Giztop reimburse me.

[ Szerkesztve ]

(#227) tomp válasza seven7 (#226) üzenetére


tomp
félisten

11-nél is leállították pedig root után elég volt törölni a regionlock fájlt és újraindítani a telefont. Vagy igazából hiába jelezted nekik, hogy a 216-os MNC nincs a listán azaz neked nem lesz gond akkor sem küldték el neked. :)
Leállítottak minden kiszállítást, hogy biztosra menjenek.

(#228) KismAji válasza Mosqu!to (#222) üzenetére


KismAji
tag

Rendben, szokásos formám hozom és még gondolkodom a rendelésen. Amennyiben rendelek jelzem neked :)

[ Szerkesztve ]

(#229) seven7 válasza tomp (#227) üzenetére


seven7
aktív tag

Legyen igazad, hamarosan kiderül. ;)
A vámon átjutott már a telefon, nem kellett rá semmilyen egyéb költséget fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#230) nimmrody válasza seven7 (#226) üzenetére


nimmrody
tag

Azt ne felejtsd el ezek az XDA mokusok mindent is tesztelnek kiprobalnak a vegletekig..

Lehet kicsit le van maradva az aruhaz az uj megkerulesi modszernel vagy megvarjak a hivatalos engedelyt a Oneplustol es mehet az eladas ismet.

Az biztos ha valamit meg lehet kerulni, kinyitni, becsukni, ujra flashelni azok az XDA sracok ott 0/24 ben :)

(#231) nimmrody válasza seven7 (#229) üzenetére


nimmrody
tag

Errol beszeltem. Ment a like. :) Varjuk a beszamolot ha nalad a keszulek.

(#232) ghiottone


ghiottone
nagyúr

OnePlus Re-Enters German Market

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#233) tomp válasza ghiottone (#232) üzenetére


tomp
félisten

Media Markt-Saturn-ban már visszakerült a 11-es modell. OnePlus német oldalán pedig megjelent a telefon almenü. :)
999€ a 16/512-es. Nálunk ugye 1069€.

(#234) Timer válasza tomp (#233) üzenetére


Timer
veterán

"999€ a 16/512-es. Nálunk ugye 1069€."

Csak ennyi a differencia? Nem jó ez így, kellene rá egy különadó.

(#235) seven7 válasza nimmrody (#231) üzenetére


seven7
aktív tag

Tegnap este jött egy üzenet Clearance Delay-ről, így azt gondoltam, hogy lesz vámeljárás és a csütörtöki kézbesítés is csúszhat, erre most jött a levél, hogy mai nap lesz a kézbesítés :)

@ati3738: mármint minek?

[ Szerkesztve ]

(#236) ati3738 válasza seven7 (#235) üzenetére


ati3738
aktív tag

Mindennel együtt mennyi lett a vége?

Forever Young

(#237) ati3738 válasza seven7 (#235) üzenetére


ati3738
aktív tag

A telefon minden költséggel együtt

Forever Young

(#238) seven7 válasza ati3738 (#237) üzenetére


seven7
aktív tag

$731,85 USD (ebben benne van 1 plusz üvegfólia is)

[ Szerkesztve ]

(#239) ati3738 válasza seven7 (#238) üzenetére


ati3738
aktív tag

Forintosítanád?

Forever Young

(#240) vacs válasza ati3738 (#239) üzenetére


vacs
veterán

Google > 732 usd to huf. :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#241) nimmrody válasza ati3738 (#239) üzenetére


nimmrody
tag

Ha van pár másodperced arra, hogy ide írj legyen már annyi is, hogy nézel egy dollár forint napi árfolyamot.. kb 5 másodperc megtalálni. :R

(#242) PeteePeti válasza ati3738 (#239) üzenetére


PeteePeti
őstag

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#243) ati3738 válasza nimmrody (#241) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ha tudnál számolni akkor te lennél a nemzeti bank elnöke. Én is rendelek rendszeresen Kínából, és azt nézem amikor felszabadítja az eladó a pénzt a bank pedig megjeleníti az összeget a számlámon forintban. Nekem múlt pénteki rendelés(máshonnan) ma írtak, hogy szállítás alatt 280 a vége mindennel együtt(12/256 régió zár levéve+global rom) forintban Amúgy kösz.

[ Szerkesztve ]

Forever Young

(#244) ati3738 válasza PeteePeti (#242) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ne az árfolyamot nézd azt én is tudom de ha titkos kinek mennyire jön ki a végére forintban, bocs. Régen egy fórum nem volt titkosítva :)

Forever Young

(#245) seven7 válasza ati3738 (#244) üzenetére


seven7
aktív tag

Revoluttal fizettem úgyhogy kb annyi, mint ha beírod a google keresőbe és kidobja középárfolyamra számolva. :)

(#246) kutyika


kutyika
csendes tag

Sziasztok Indiában lenne lehetőségem személyesen Oneplus hivatalos üzletből megvásárolni a készüléket, kérdésem hogy van e értelme az esetleges régió zár miatt (idővel osztrák kártya kerülne bele) kockáztatni, illetve ez kiderul e a dobozrol /software verzióból, vagy mire figyeljek? 512 modellről van szó, forintositva kB 310k.Köszönöm

[ Szerkesztve ]

.....

(#247) joey04


joey04
titán

2024-ben van még valaki aki hufban fizet magyar kártyával olyan tételt ami eur vagy usd? :Y

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#248) sifu91 válasza kutyika (#246) üzenetére


sifu91
aktív tag

nem igazán éri meg, ennyiért kapsz kicsit szürkébb importos változatot ausztriában is, és nem kell félned a régiózártól sem.

[ Szerkesztve ]

Ad astra per aspera.

(#249) PeteePeti válasza ati3738 (#244) üzenetére


PeteePeti
őstag

A kolléga írta, hogy 731.85 dollár, erre írtad, hogy forintosítsa! Hát én forintosítottam neked! Szívesen!
Legközelebb meg fejtsd ki rendesen, hogy mire gondolsz, mert itt senki sem gondolatolvasó! :(((

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#250) ati3738 válasza PeteePeti (#249) üzenetére


ati3738
aktív tag

Ha nem olvastad ahol leírtam nekem mennyibe került akkor olvasd. Nekem az a teljes összeg amit a bank mindenféle átváltás stb. után megjelenít a számlámon. Sokan etetnek itt, hogy neki mennyi volt dollárban vagy euroban de nem számolja a postát, tranzakciós díjat stb. Ezt kérdeztem forintban. Ebben mi a bonyolult nem értem de kösz a tájékoztatásod rendes tőled. Ez már nem fórum, léptem is.

Forever Young

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.