Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#657) Cybertrone válasza Tirexi (#656) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nocsak hiányzom?
:D Megsúgom hogy én 210-es BCLK-val használom a gépet *21-en tehát 4.4ghz-n szalad a kis 920-as mint az álom... ennek az az oka hogy a memókat így tudom járatni Majd 1700mhz körül.. Namost ha a memóriaórajelre akarsz rámenni barátom akkor tessék alacsonyabb Bclk-t stabilizálni, és a memórákat felosztani... Fejből nemtudom hogy mennyire, de holnap ígérem délután utánnanézek! Namost én magas CPU órajelre mentem rá, magas unicorral... Tehát nálam most az unicore 3780mhz-re van belőve... A dulpája kell legyen minimum a ram órajelének, én a biztosnág kedvéért adtam még neki egy kicsit... Az én észrevételeim szerint a magas CPU órajel, és a magas unicore órajel több hasznoit hoz mint a magas memória órajel... itt annyira nem feltétel hogy mennyen a memória mint a barom, mivel sávszélből megoldja a rá eső részeket... Ellenben magas CPU órajellel, és unicore órajellel az alkalmazáspok száguldanak!
Biztonságosan komolyabb bios búvárkodás nélkül 215-ös BCLK hozható ki a lkapból, afelett kicsit feszelni kell a dolgokat, és nem árt a PCI-E-t 100mhz-ről kicsit feljebb tenni 106mhz-re (leszögezem hogy kb 112mhz-ig semmki baja nem élesz a VGA-nak...) Ez növeli a stabilitást, de én amondó vagyok hogy 210-215 már szvsz elég 24/7-re, természetesen akinek több szorzója bvan annak nemkell ennyin járatni én 920-al tolom még, és annak 21 a max turbóval, viszont a proci megy mint a barom, így magas BCLK-n járatom! Remélem tudtam segíteni! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.