Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:30:38

LOGOUT.hu

A topikban hirdetni TILOS! A hirdetések helye a HA-n van.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) v.tom válasza ollie (#100) üzenetére


v.tom
őstag

Hmm, lehetséges. Szerintem annyira azért nem újkeletű a dolog. 2 éves biztos megvan a véleményem szerint.

(#102) Hugo85 válasza ollie (#100) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Dehogynem tudok róla. Nem is tudom melyik expansionnel jött be (asszem valami a Trinity után nem sokkal), de már előtte is játszottam. 2 éves biztosan nincs.
Az a 10% nekem önmagában bőven nem volt elég motiváció, hogy belépjek corpba. Főleg azért nem léptem be, mert nem akartam szerveződni, fix dolgokban részt venni, kötelező feladatokat végrehajtani, és így még több időt EVE-zni, mert szerintem azért egy MMO csúnyán be bírja húzni az embert. Nekem munka utáni szórakozás volt (és lesz?), főleg a külföldön töltött évemben, amikor a barátok és a család távol voltak, na meg agyon se fizettek, hogy mindennap eljárhassak valahová :)
Egy nagyon laza corpnak meg nem látom értelmét, ennyi erővel összehaverkodsz pár arccal valamilyen módon (pl a noobcorpban, vagy csak úgy az űr közepén) és velük mész közösen csinálni valamit (akármit). Akár még egy kis gang PvP-re, ami persze veszélyes, mert ki tudja nem csalnak-e csapdába. De ez a szépsége is...

(#103) D1Rect


D1Rect
félisten

"Aranyos" történet:
Egyik ismerősöm ~1 hónapja elkezdett játszani. Nem is olyan régen összehoztunk neki egy Hurricane-t. Elpukkantotta, és örült, hogy "jéé több pénzem maradt, miután összeraktam úja a hajót".
Elpukkantotta megint. Itt jött rá, hogy azért maradt több pénze, mert az új hajót nem biztosította. :U

(#104) Hugo85 válasza D1Rect (#103) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Hát azon se lehetett valami erős a fitting, ha több pénze maradt a biztosítás bezsebelése után. Én nem biztosítom a hajóimat, felesleges, a ~20 mill ISK-es Feroxon több, mint 40 milla a fitting és a rig. Azt meg soha senki nem fizeti ki, akkor meg minek költsek biztosításra. Amikor pukkant a 65 millás Ferox egy 3/10-es DED-ben (valami Gallente contested comet, masszívan a saját hülyeségem miatt), akkor sem az a 20 milla érdekelt amiben került a hull...
Persze szigorúan T1 PvP-nél esetleg suicide high-secben más, ott látom némi értelmét a biztosításnak.

Amúgy a 'cain-t hogy pukkantotta el? PvP-ben? Csak mert az egy eszement jó BC, igen komoly tűzerővel (főleg AC-vel), és egész emberes tankal. Mondjuk egy hónapos skillekkel lehet, hogy annyira nem emberes még :D
Én egy hónapos koromban nem mertem volna egy 30+ millás hajóval repkedni, elég volt nekem a Cormorant meg a Caracal, néha az Osprey (jesszus, akkor még bányásztam is...). Akkor még egy Moa is drágának tűnt...

Amúgy is: "don't fly a ship that you can't afford to lose" meg a "don't fly it until you can fit it" ;)
Egyébként mostanában ahogy olvasom jó nagy biznic a "biztosítási csalás". Akárcsak anno a shuttle reprocessing, ami fixen tartotta az alap ásványok árát, de legalább olcsó volt a shuttle, nem úgy mint mostanában...

(#105) ollie válasza Hugo85 (#104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy BS-nél azért már számít az ára is, azoknál érdemes biztosítani.

***

(#106) D1Rect válasza Hugo85 (#104) üzenetére


D1Rect
félisten

Mivel ~1 hónaposan durva fittet fel sem tud rakni, megéri biztosítani.
Ha biztosítva pukkan, akkor max 1-2m ISK a bukó, anélkül pedig 30.

LvL 3 missiont solozott, ott pukkant el, biztos bekapott valami blockade vagy hasonlót, és még annyira nem vágja, hogy oda egyedül nem megyünk.

Haladni kell, mert kell a standing, a Jump Clonehoz.

Én a tempestet is biztosítom, ha elpukkanok, akkor 2-5m ISK a bukó, ha nem biztosítanám, akkor 80-85.

Simán megengedheti magénak egyébként a Hurrival repülést, mert egy ~ egy Moa árát kockáztatja, ha pukkan, szóval annyira nem vészes.

A shuttle most sem drága ~10k isk?

(#107) Hugo85 válasza D1Rect (#106) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A shuttle régen fix 3,5k volt (vagy 5k már nem emlékszem pontosan) és NPC corp gyártotta szinte korlátlan mennyiségben. Ezért ment a reprocess. Amikor megjött az egyik patch-el az, hogy kivették az NPC gyártotta shuttle-t az első pár hétben bőven 30-50k között mozgott az ára, és az elején felment a trit ára is nagyon.

Durva fittet fel lehet rakni egy hónaposan, ha telerakod a hajód meta lvl 4-es named cuccokkal, az drágább lesz, mint a full T2... ez nem csak skill függő (persze PvE-re ez talán felesleges). Nem nagyon volt olyan hajóm, ahol olcsóbb volt a fitt mint a hajó, mondjuk én mindig sokat tökölök rajta, maximalista vagyok, nekem a legjobb metagame mindig is a fitting volt (mire összehoztam a mostani Feroxot, ami 130 általános, de dmg specifikusan akár 250-450-es tankkal rendelkezik és most T2 droneokkal [de még T2 railek nélkül] max ~200 dps-nél van).
Bár azt hiszen és nem vagyok jó példa. Képes voltam egy Merlinre 6 millányi riget rakni csak azért, hogy tudjak vígan 2/10-es Guristas DED complexet tolni (akkor még nem tudtam AF-el repülni). Igaz egy Pithii C v. B Small Shield Boosterrel (amit azért szoktak dobni, 6 v 20 millió), visszajön az ára.

Amit te mondasz, olyan felhasználásra logikus a biztosítás. De sajnos csak ilyen korlátok mellett... egy reformot már nagyon megérdemelne a biztosítási rendszer. Nem hiába minden 5. komment az a különböző patch és expansion announcementeknél, hogy "fix T2 insurance!".

Lvl 3 missionökből én mindegyiket szólóban csináltam, csinálom. Sőt, az összes missionömet mindig szólóban csináltam. Egyedül valami ronda (most nem ugrik be a neve) NOS tornyos+scrammes (perma aktív tank van a 'roxon) küldetés szivatott meg, de ott is csak ki-be kellett warpolnom. De egy hónapos szkillekkel egy BC-ben nem lehet valami hatékony a lvl 3. Kb olyan, mint amikor én 2-3 hónaposan elkezdtem lvl 3-akat csinálni a Caracallal. Na az fájdalmas volt...
Nem lenne jobb lvl 2-özni egy crusierben? A Rupture például egy brutális kis hajó, legalább is régi mini napjaim emlékei szerint. Úgy értem valószínűleg befejezne 2-3-at annyi idő alatt, mint most egy lvl 3-at, ami szvsz ugyanannyi plusz standing.
A jumpclone-os grindolás meg szívás, nekem is megvolt...

(#108) D1Rect válasza Hugo85 (#107) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha a shuttle még 50k is lenne, akkor is megéri.
50k ~semmi.

Én nem törekszem drága fittre, T1 fittet akarom kitolni hatékonyra, mert 0.0-ban úgyis pukkanni fogok párat, arról nem is szólva, hogy megy az adok-kapok odalent, és nem szeretnék T2 meg mégdárább cuccokat bukdácsolni.

Én lvl3-at nagyon keveset csináltam, de egyedül, friss karakterrel nem lehet megcsinálni a durvább missionöket. Drakkel lehet, de nálunk mindenki Matart repül.

Egyébként lvl4-ezni szoktunk, nem nagyon repül rupture-t.

[ Szerkesztve ]

(#109) Hugo85 válasza D1Rect (#108) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Ja 0.0-ba én is max T1 cruiserrel mennék ki (jelen állapotomban), esetleg nagyobb gangben egy jól fittelt HAC-ban (ha van külön pár tackler), de hát az ugye már igen drága, és alapszabály, hogy bármit el lehet veszteni, főleg ha többen vannak az ellenfelek (márpedig bármikor beeshet erősítés, vagy bármi).
Hát igen a lvl 3 nem könnyű kezdő skillekkel, sőt tulajdonképpen egyik lvl sem könnyű, amikor elkezded, de a végére odáig fejlődsz, hogy már gyakorlatilag AFK tudod őket teljesíteni (persze túlzott a példa, mert targetelni kell, anélkül max egy Domi tudná drone-okkal).

A Drake meg nem hajó, hanem egy repülő erőd - nagyon helyesen írtad, hogy egy 5 éves is tudná "vezetni" - , mondjuk dmg oldalon nem produkál olyan iszonyatosan, max ha feláldozol a megatankból, meg HAM fitt van rajta (erről a lvl 4-en Drake-kel szenvedők jutnak eszembe, még full raktérnyi rakétával is van, amikor a mission vége előtt elfogy a muníció, meg mire végeznek, már kezdenek eltűnni az első wreckkek :DDD). Egyébként meg a Draketől egyenes ág vezet a Raven - CNR - Nighthawk - Golem - Tengu vonalra (Nigthawk - Golem felcserélhető). Mondjuk egy Tengu már megállja a helyét PvP-re is (szó se róla egy torp Raven is), de inkább a WH-ok Drake-je :P
Mert valljuk be, ha már a Caldari hajók ölni nem annyira tudnak, legalább "nem meghalni" egész jól megy nekik.

(#110) v.tom válasza Hugo85 (#104) üzenetére


v.tom
őstag

Jó dolog ám a bányászás:) Néha-néha mi is csináljuk. Egy covetor vagy egy hulk kegyetlen pénzeket össze tud szedni. Ha high-secben meg van támogatva egy orcával, low-ban meg egy rorquallal a flotta, akkor csak úgy ömlik a lé, és még izgalmas is a dolog:) A gonosz kis kalózok hamar kiszúrják az ilyet, de azért van lehetőség a védekezésre is már ezekkel.

(#111) Hugo85 válasza v.tom (#110) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Hát azért a tavalyi Hulkageddonok után :DDD
Én meg egy Ospreyvel toltam majd nulla skillel high-secben. Szóval az nem exhumer kategória ;)

(#112) v.tom válasza Hugo85 (#111) üzenetére


v.tom
őstag

A tavalyi hulkageddon tényleg brutál volt. Nem is egy olyan bányász corp volt, aki arra az időre teljesen beszűntetett minden ilyen jellegű tevékenységet. Egy időre a hulk árak is az egekben voltak. Hát igen, hulkageddon idején a hulk fogyóeszköz:D

(#113) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, megint elkezdtem repülni, kell ~1 milliárd ISK.
High-Secben mivel lehet sok pénzt keresni gyorsan? :D

(#114) v.tom válasza D1Rect (#113) üzenetére


v.tom
őstag

Passz, én high-secben a lvl4-et ajánlom, de azzal sem 5 perc az 1 milliárd:D
Lvl5-tel gyorsabb, de az high-sec ben ritka, és egyedül nem lehet megcsinálni.

Bányászni is lehet, de az megint csak nem hatékony egyedül.

Egyébként miylen néven lehet téged fellelni a játékban? Ha nem veszed tolakodásnak persze, csak akkor áruld el. :)

(#115) D1Rect válasza v.tom (#114) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor lvl4-ezek tovább. :)
IGN: Alelo Remil

(#116) ollie válasza D1Rect (#115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A lényeg, hogy az agent quality (18-20) minél nagyobb, a system security (0.5, ha hisecben akarsz maradni, márpedig ott akarsz) meg minél kisebb legyen, mert akkor kapod a legtöbb loyalty pontot. Ezeket meg beválthatod cuccokra a loyalty shopban, melyeket majd eladhatsz jó pénzért. Bár ha matar ügynöknek dolgozol, akkor nem tudok segíteni abban, hogy mire érdemes beváltani (amarr és caldari ügynöknél igen).

***

(#117) D1Rect válasza ollie (#116) üzenetére


D1Rect
félisten

Lőszert, meg skillbookot érdemes kivenni, kb.
Persze mindig kiszámolom, hogy mennyi ISK/LP ha kiveszem.
Igaz, eddig nem nagyon váltogattam ki, van ~100K LP.-m.

Egyébként most pukkantam el 2x...
-10m.... :(((
Olyan DPS-t rámvertek, hogy gyorsabban pukkantam el másodjára, mint, hogy ki tudtam volna warpolni, és nem pontoztak...
Vagy rossz volt az EVE-Survival leírása: [link]

[ Szerkesztve ]

(#118) ollie válasza D1Rect (#117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nagyon durva küldi egy kezdőnek, hatalmas a bejövő DPS, és mivel merc-ek, ezért gyakorlatilag mindennel sebeznek, így nehéz is jól tankolni ellenük. A kulcsa, hogy nagyon gyorsan kell kiirtani az ellenfeleket.

***

(#119) D1Rect válasza ollie (#118) üzenetére


D1Rect
félisten

Én Therm/Kin resistet raktam, de nagyon gyorsan kevésnek bizonyult.

(#120) Hugo85 válasza D1Rect (#119) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Ha jól olvasom a távolság is nagyon számít, így messzebbről kell nekik kezdeni és a kis ellenekkel kezdeni. Azt írják 15 km-nél lesz a legnagyobb gond, gondolom azon belül lézerrel is lőnek, ahhoz meg EM resist kell, ugye. A rakéták mind kineticet sebeznek EVE-survival szerint (Bloodclaw, Scourge, BS-t nem írják), így tulajdonképpen - a lézeren kis részén kívül - nem értem minek a therm resist, inkább EM-et tennék fel helyette, mert a lézer inkább EM heavy (általában). Kivéve ha armor tankolsz (nem ismerem a Tempestet).

Mindenféleképpen crusierek és frigek kiírtása az első, amíg távol vannak, az egy-két volley egy BS-el. Vedd fel overviewra a sebességüket, és a leggyorsabb/legközelebbivel kezd a gyilkolást. És az sem elhanyagolható ugye, hogy a web/scram is csak 20 km-en belül megy. Illetve nem árt ha vannak jó dronejaid. Ja, és haladj elfelé tőlük folyamatosan, miközben egy állomás felé alignoltál, így ha szívás van azonnal ki tudsz warpolni.

Egyik comment szerint srác majdnem elvesztett egy 350 omni rps-es Tengut. Szóval nem lehet könnyű ez a küldetés, az fix (még nem volt ehhez szerencsém, de a Merceket utálom alapból...). Amúgy mini űrben merc-ek mini hajókkal repülnek? :F

EFT szerint mennyi a resistje és az effektív HP-ja a hajódnak?

[ Szerkesztve ]

(#121) D1Rect válasza Hugo85 (#120) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi a tanácsot, de a második pukk alatt bookmarkoltam a roncsom, dobtam a missiont.
Túl sok idő, és túl nehéz volt.
Drónokból T1-et használok.

Ha megfelelő a tankom az EFT szerint ~70k effektív HP-m van.

(#122) Hugo85 válasza D1Rect (#121) üzenetére


Hugo85
aktív tag

T2 drone-ok komoly minőségi javulást hoznak, kb. +25% dps T1-hez képest, nem annyira drágák, és még a skill se annyira vészesen hosszú hozzájuk. Mindenképpen must have kategória. Főleg BS-nél, mert fájdalmas lehet egy-egy kisebb célpont eltalálása, főleg, ha közel jön.
Jelenlegi skilljeimmel nekem 5xmed scout drone 107, 5x light scout drone 67 dps-t produkál, pedig nem gyúrtam olyan sokat rá. Már a lightok is nagyon gyorsan megesznek 1-1 kisebb hajót, hát még a mediumok. Vagy 3 heavy, ami befér a Tempestbe (bár én inkább 5+5-öt használnék), komoly pusztítást tud végezni.
(Amúgy most, hogy megnéztem Tempest inkább egy armor tank hajó, akkor az EM-es resist dolog amit mondtam az előző hsz-ben nem áll).

Azért az egyébként nagyon kemény, ha 70k effektív HP-t olyan gyorsan elpukkantanak, hogy nincs időd lelépni.

[ Szerkesztve ]

(#123) D1Rect válasza Hugo85 (#122) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudom, de a T2 drónok drágák.
3 napos skill lenne, de egyszerűen drága.
5+5-öt használok, csak kis hajókat lövök velük.

Valószínűleg nem volt jó a tank, azért pukkantam.

(#124) Hugo85 válasza D1Rect (#123) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Mindegy, mennyibe kerül a drone (amúgy T2 med olyan 120k, azért az nem vészes). Figyelni kell rá, és akkor nem fogod elveszteni, így csak egyszer kell megvenni ;)

(#125) D1Rect válasza Hugo85 (#124) üzenetére


D1Rect
félisten

Haladósan használom, néha több kell belőle mint lőszerből. :)

(#126) Pörp


Pörp
senior tag

Hali!

Trial account-al nem lehet a learning skill-eket megtanulni. :( Ez így van meghívós acc-al is?

(#127) v.tom válasza Pörp (#126) üzenetére


v.tom
őstag

Ha meghívos, ha nem, a trial korlátozások megmaradnak egészen addig, amíg az account aktív nem lesz.
Akkor is aktív, teljes értékű karaktert kapsz, ha valakivel megjátszod a már emlegetett buddy program + plex kombót.
A meghívó alapvetően nem más, mint egy olyan trial, ami nem 14, hanem 21 napos, és ha előfizetsz (mindegy, hogy miként), akkor a meghívó fél kap ajándék 30 napot.

[ Szerkesztve ]

(#128) ollie válasza Pörp (#126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem, csak nem mindet.

***

(#129) Pörp válasza ollie (#128) üzenetére


Pörp
senior tag

Köszönöm a választ nektek!

Eddig az alap learning skilleket tanultam és csináltam a trial agent-eket. Most minden alap learning skill-em lvl4-es. lvl5-re mindet ca.15nap megtanulni... :( Az advanced learning skill-eket meg meg se tudom venni, egyenként 4.5millió ISK. De majd idővel remélem. Megcsináltam hármat a training agent-ek közül, most az exploration-t csinálgatom, ez a felfedezéses téma kicsit unalmas, már az elsőnél is ott sertepertéltem mindenfele, hogy találjak már végre egy anomáliát. Azt írta, ha jól értettem, hogy holdak mellett nagyobb az esély találni... Kaptam egy nagyobbfajta bányászhajót, ezt sajnos trial acc-al nem használhatom, mert a hozzá szükséges caldari frigate skill-t nem lehet magasbb szintre fejleszteni, de majd ha előfizetek. :) Jól látom az ISK-ban, hogy a strip miner az igen komoly mennyiséget tud kitermelni?

(#130) D1Rect válasza Pörp (#129) üzenetére


D1Rect
félisten

A learning könyvek és +3-4-es implantok viszonylag drágák, ezért érdemes buddy programmal indulni. ;)
Bányászathoz nem nagyon értek, de a Strip Miner tényleg egész jónak tűnik.

(#131) Pörp válasza D1Rect (#130) üzenetére


Pörp
senior tag

Mi az a buddy program? :B Ezek szerint te nem bányászattal kezdted, mivel foglalkoztál az elején? Agenteztél, vagy rögtön kalózkodás? :)

Corpokról lenne kérdésem. Pl. ha belépek egy bányászati társaságba, az miért jó? Gondolom többen megyünk ki egyszerre bányászni, de mindenki magának bányászik nem? Mondjuk egy olyat el tudnék képzelni, hogy kezdőként egy bányászcorp-al kivisznek 0.0-ba, esetleg egy harci corp védelme alatt, amiért őket megfizetik. Van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#132) D1Rect válasza Pörp (#131) üzenetére


D1Rect
félisten

A meghívás a buddy program.
Én Agentezek, ezzel kb ki is merül. :)
Kalózkodni nem túl jó dolog(sztem), mert ha low secben(0.4-0.1) lőssz ki valakit, akkor csökken a security státuszod. Ha ez nagyon leomlik, akkor lőnek rád autómatikusan a rendőrök(concord).

A corpok itt gyakorlatilag klánok.

A bányászást továbbra is passzolom. :B

(#133) Pörp válasza D1Rect (#132) üzenetére


Pörp
senior tag

Ja, meghívás, jelenleg 21 napos a trial accom, mert meghívattam magamat. Az agentezés hogy jövedelmez? Milyen tipusúakat csinálsz? Mert gondolom van harcászati, felfedezős, szállítós, stb... meg mindegyiknek más és más a skilligénye. Mióta játszol? Te benne vagy valamelyik corpba?

(#134) Scherier válasza Pörp (#131) üzenetére


Scherier
csendes tag

A bányász corpok azért jók, mert többen fúrtok egyszerre gangben, miközben páran fúrnak, orcával lehet szállítani, rorqualal tömöríteni, és közben olyan bonusokat kap minden bányász a fleetben ezektől a hajóktól hogy 5en leszedtek egy beltet pikkpakk. Meg amúgy minden nagyobb corpba van bányász szekció, bányászni lowsecben és 0.0ban éri meg, mert empireben szinte nincs olyan rendszer amit nem fosztanak le percek alatt.

Küldizés unalmas egy idő után, főleg highsecbe, low secbe egy lvl4 q20 as ügynök ad neked küldinként 10k LP-t és kb 2-3 milkáig isket. Bountybol küldinként összszedsz 10milkát. Ha vaskosak a küldik le salvegeled, és 10-20küldi után tudsz csinálni egy carriert.

Kalózkodás a low seces élet sója, az hogy le megy a sec statod, kit érdekel, max egy altal mászol fel empirebe, arra kell figyelni hogy low secbe van sentry a kapun, 0.0ba nincs. Capitalt meg empirebe ugyse tudsz vinni, ezért is jobb.

0.0 se rossz küldizni ugyan kevés helyen tudsz, de beltezésből meg plexezésből elég jól jön a konyhára, ráadásul igazán nagy csaták több száz hajóval és bazi nagy laggal csak ott vannak.

(#135) D1Rect válasza Scherier (#134) üzenetére


D1Rect
félisten

Kalózkodni szerintem pont ezért jó WH-ban. :))
Ugye az 0.0 és nincs -sec.

(#133) Pörp: Agenttől függ, de highsecben lvl4 agenttel 10-30 mISK/óra.

Csak lőni megyek, security agentnél.
~fél éve játszom aktívan, és az FGA-ban vagyok.
(ez az FGC noobcorpja, lassan leköltözöm én is 0.0-ba, de egy ideje nagyon keveset vagyok gép előtt)

[ Szerkesztve ]

(#136) v.tom válasza Pörp (#131) üzenetére


v.tom
őstag

A bányászat igen jövedelmező tud lenni, ha okosan csinálják. Egyedül nem sokat termel. Ha nem trial-on vagy, akkor mindenképpen az legyen az első dolgod (ha bányászni szeretnél), hogy megtanulod a mining barge -okat vezetni. A procurer-t kivéve mindegyik egész jól tud termelni, és onnan már egyenes az út az exhumer-ekhez (t2 mining barge-ok), és az orcához (bányász support hajó, és az egyetlen capital ship, ami bemehet high-sec területekre).
Az említett strip miner lézerek csak minig barge-ra és exhumer-re tehetők fel.

(#137) v.tom


v.tom
őstag

Ha valaki ki szeretné próbálni a flottában bányászást biztonságos keretek között, akkor írjon nekem egy üzenetet.
Jelenleg gallente high-sec-ben szoktunk fúrni ezt-azt, ha van rá lehetőség, akkor hidden belt-ben.

(#138) Pörp


Pörp
senior tag

Tegnap megvolt az első nézeteltérésem. :) Kimentem a kis bantamommal a caldari akadémia mellé bányászni. Voltak sokan, beálltam egy kiszemelt kavics mellé, láttam hogy már valaki fúrja, de mit számít. Elkezdem fúrni, jön egy chat invitálás, és figyelmeztetnek, hogy azonnal hagyjam abba az Ő aszteroidájának fúrását. Írtam neki, hogy ez nem az övé, ott fúrok ahol akarok. Erre írta, hogy utoljára figyelmeztet, s jön a battleship-jével... :) Írtam neki, hogy 0.9-ben vagyunk, 2 heres trial karakter vagyok, nincs igazán vesztenivalóm, ha neki megéri beáldozni egy battleship-et... Rajta. Menjen keménykedni 0.0-ba. A végén csak békénhagyott, de nem értem mit kell marakodni veldspar-on.

v.tom: engem fog érdekelni az ajánlatod, amint megvan az osprey-m. :)

[ Szerkesztve ]

(#139) ollie válasza Pörp (#138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg nem illik más aszteroidáját bányászni. Ez amolyan íratlan törvény.

***

(#140) velizare válasza Pörp (#138) üzenetére


velizare
nagyúr

azt nem írtad tegnap, hogy odamentél ugyanazt a kavicsot fúrni, amibe ő már belekezdett. :D azt hittem, csak a beltben futottatok össze. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#141) Pörp válasza ollie (#139) üzenetére


Pörp
senior tag

Értem, a lényeg hogy nem lett belőle csetepaté. Nekem azért kicsit fura hogy a legértéktelenebb, újraterlemlődő mezőben illemkedünk, mellette meg - tulajdonképp bárhol - szétlőhetnek, mert úgy van kedve valakinek. :) Máskor oda fogok figyelni azért, hogy ne azt fúrjam, amit már elkezdtek. :R

cain69: lehet, hogy nem volt kerek a történetem chat-ben tegnap, bocsesz!

Csak egy story volt, nem komoly dolog, konklúziót levontam. :R

(#142) velizare válasza Pörp (#141) üzenetére


velizare
nagyúr

persze, nem kell az ilyen szájkaratékat túl komolyan venni. majd a battleshipes barátod is túllesz rajta. :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#143) Hugo85 válasza ollie (#139) üzenetére


Hugo85
aktív tag

LOL, íratlan törvény. Ez vicces. Főleg EVE-ben, ahol még az "írott törvényeket" is folyamatosan áthágják.
Egyébként én a srácot egy ilyen convo után sírva röhögve és válasz nélkül raktam volna tiltólistára. Meg BS-el frigate ellen jönni, hahaha, főleg 0,9-ben. Komoly fenyegetés.

(#144) ollie válasza Hugo85 (#143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy vicces, de ha az ilyen apróságokra nem figyelünk, könnyen sok ellenségünk lehet. Persze ez nem mindenkit érdekel.

***

(#145) velizare válasza ollie (#144) üzenetére


velizare
nagyúr

corpban persze más az élet, de most nem ez volt a fennforgás tényállása. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#146) v.tom válasza Pörp (#138) üzenetére


v.tom
őstag

Ok, várunk szeretettel. :K

(#147) Pörp válasza v.tom (#146) üzenetére


Pörp
senior tag

Köszönöm, hogy talállak meg titeket illetve téged? Jeleneleg Caldari űrben, pontosabban a The Forge régióban tartózkodok, csinálgatom a küldetéseket. Tegnap elmentem 0.3-ba, kíváncsiságból. Figyelmeztetett a játék, hogy low-sec, no concord, jobb lett volna hallgatni rá.... :) Egy bantam-om veszett oda, két lövés volt csupán, szerencsére a kapszulámat békén hagyta. :D Sepertem is vissza gyorsan. Azt hiszem izgalmas lesz, ha egyszer lejutok low-secbe...

(#148) v.tom válasza Pörp (#147) üzenetére


v.tom
őstag

Hello! Mi jelenleg gallente high-sec-ben tevékenykedünk, de szoktunk lvl4-ezni caldari és amarr környéken is. Régebben ott is volt egy office, de bezártuk a csekély érdeklődés miatt.
A legegyszerűbb, ha engem keresel meg egy ingame üzenettel: Narzis.

Valószínűleg holnap nem leszek elérhető, de vasárnap előreláthatólag igen.

A low-sec már csak ilyen. :) Egyébként van sok olyan apróság, amivel el lehet kerülni az ilyen gyors és gyk. törvényszerű elhalálozások nagy részét. Nekem is, és szerintem mindenkinek veszett már oda hajója, nem is egy.:D

(#149) K3NZO


K3NZO
senior tag

Valaki tudna nekem küldeni egy meghívót? Szeretném kipróbálni, milyen is ez a játék.

"Per aspera ad astra"

(#150) Zolás


Zolás
addikt

A hozzáértők mit mondanak mennyi idő mig magától kitermeli a havidijat? Szeretném kipróbálni csak hogy nagyjából tudjam mennyi idő mire tényleg "free" :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.