Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) bdav válasza Cathfaern (#250) üzenetére


bdav
őstag

visszamászni nem kell, max. bemászni :) komolyabb megmérettetés esetén ugyanis általában a délelőttöt el szokták engedni :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#252) Cathfaern válasza bdav (#251) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nálunk csak az OKTV-nél van ilyen, egyébként max. a z utolsó két óráról lehet elmenni.

Btw. kapott már valaki visszajelzést a felvételijével kapcsolatban? Tudtommal már ideje lenne, hogy megküldjék :U

(#253) bdav válasza Cathfaern (#252) üzenetére


bdav
őstag

btw még én sem kaptam :S még van két nap...

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#254) MUŁĐER válasza Cathfaern (#252) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Még én sem,sőt,egyik haverom sem

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#255) bdav válasza MUŁĐER (#254) üzenetére


bdav
őstag

ha még senki nem kapta meg az jó, mert nem velünk van a gond, hanem az OFIval vagy a postával :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#256) Drizzt válasza Cathfaern (#250) üzenetére


Drizzt
nagyúr

OKTV-re én azért menetm ,mert akkor az adott tantárgyból +1 ötöts, illetve nem kell egy napig iskolába menni, meg aztán megy az, hogy mennyire fasza gyerek vagy, ha valamiből eljutsz a második fordulóig... :D

I am having fun staying poor.

(#257) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ehh, úgy tudom, hogy a vizsgaelnök nálunk töri-magyar szakos, plusz a közvetlenül az iskolánk mellett lévő másik két gimnázium egyikének igazgatóhelyettese... :O

I am having fun staying poor.

(#258) Tithian válasza Drizzt (#256) üzenetére


Tithian
őstag

Második forduló 3 nap, ügyesen kijátszva egy hét. :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#259) bdav válasza Tithian (#258) üzenetére


bdav
őstag

nálatok... nálunk egy nap. igaz hogy amikor oktv 2. kör van, a tanárok általában elnézőbbek, ha nem tanulunk meg valamit :)

mod: én szeretek amugy versenyekre járkálni, bár oktvn soha nem sikerült 3. körbe kerülni. pest megyei matekot viszont megnyertem idén, meg szilárd leon 3. lettem, ez is valami :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#260) Memphis


Memphis
tag

a nyelvoktatással kapcs. ti csak ne panaszkodjatok.... :)
mi sulinkba kb 70-80 fős az évfolyam és ebből csak nekem meg egy csajnak van középfokuja. szal 70-80/2 ja és hozzátartozik hogy se én se a csaj nem a suliba szedtük össze tudást hanem családi örökség.

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#261) concret_hp


concret_hp
addikt

vazze mindenki OKTV + ilyenek akkó' mán én is írok:
harmadikba! matek oktv 38. (országos) => érettségi 5-ös
idén osztv-n (szakmai tanulmányi verseny.) világbanki informatika, hardver szakirány 2. hely => számtek éretsségi 5-ös, felvételimenetsség számtek szakokra (BME)
:U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#262) Qorthral válasza concret_hp (#261) üzenetére


Qorthral
őstag

Hali !!!

Grat, ezek nem rossz eredmények :)

De vigyázz nálunk több OSZTV győztes technikus tanul és szenvednek eléggé...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#263) concret_hp válasza Qorthral (#262) üzenetére


concret_hp
addikt

ez nem technikusi cucc, még érettségi előtt vagyok én is. 4.-ben is van osztv bizonyos kategóriákban.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#264) Tithian válasza concret_hp (#261) üzenetére


Tithian
őstag

Már az OKTV 38. hely is érettségi 5-öst ad?
Azt hittem, csak az első 10.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#265) bdav válasza Tithian (#264) üzenetére


bdav
őstag

döntőbe jutás érettségi ötöst jelent. tízbe kerülni, az már többnyire felvételit is (bár ez iskolánként változik)

concret: grat :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#266) Qorthral válasza bdav (#265) üzenetére


Qorthral
őstag

Jah, az első 10 automatikus felvételt jelent :DD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#267) maniac


maniac
senior tag

Sok sikert mindne erettsegizonek! Higyjetek el menni fog!

(#268) bdav


bdav
őstag

nahh nekem megjött az ofitol a levél :) cool

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#269) Matr x válasza bdav (#268) üzenetére


Matr x
aktív tag

Nekemisnekemisnekemis :DDD

A diákigazolványhoz való készpénzátutalási megbízást mikor kell teljesíteni (bocs, közgázos vagyok :) ) ?

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#270) bdav válasza Matr x (#269) üzenetére


bdav
őstag

igazolványhoz leirták, hogy akkor ha megvan a papir h. felvettek, amugy aug5 a határidő.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#271) Drizzt válasza Matr x (#269) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem is.

I am having fun staying poor.

(#272) Cathfaern válasza bdav (#268) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem levél még nemjött, viszont jött egy sms, amiben azt írják, hogy regisztrációs számom ez+ez, a felvi.hu-n le tudom ellenőrizni a dolgokat...a kérdésem csak az, hogy pontosabban hol? Mert nem találom :(

(#273) bdav válasza Cathfaern (#272) üzenetére


bdav
őstag

nemtudom :F lehet hogy regelni kell hozzá.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#274) Cathfaern válasza bdav (#273) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja, regelni kellett, végül megtaláltam :) Btw. nekem is megjött a levél.

(#275) bdav válasza Cathfaern (#274) üzenetére


bdav
őstag

ok. amugy nekem is megjött az sms :DDD LOL! :C

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#276) concret_hp


concret_hp
addikt

9 nap és éreccségi. áááááááááááááááááááááááááááááá csak valami könnyűt adjanak magyarból!

vagy fullba vagy sehogy :D

(#277) Drizzt válasza Cathfaern (#274) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És valami extra van ott(mármint a felvin, ha reggeltél)?

I am having fun staying poor.

(#278) Matr x válasza Drizzt (#277) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ott van, hogy mikor és hol kell felvételizni, hova jelentkeztél. Ennyi, viszont hamarabb megtudod, mintha levelet küldenének, jobb készülni :) viszont a levél kell a vizsgabehívóval....

Van ott is egy fórum, oda is beszólogathatsz.

[Szerkesztve]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#279) TRitON


TRitON
aktív tag

Hol a falloszban lehet a FELVIN megnézni az adataimat, meg azt, hogy hol kell felvételiznem?

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#280) bdav válasza concret_hp (#276) üzenetére


bdav
őstag

ja az jo lenne. amugy mi már EUban érettségizünk :) kúl ;)

basszus semmit nem tanultam még rá :) na mindegy.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#281) Matr x válasza TRitON (#279) üzenetére


Matr x
aktív tag

Regisztrálod magad, bejelentkezel, és ott beírod az adataidat. Jelenleg csak a közös vizsgák vannak fenn.

De küldenek vizsgabehívót is, úgyhogy nem kell aggódni.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#282) Drizzt válasza Matr x (#278) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem a levél gyorsabban megjött, mint az sms a kódommal...

Szerencsére a felvételivel nem kell vesződnöm...

Az összes matektétel kidolgozását a neten hol lehet megatlálni?
Egy helyet találtam, de az néhol hagy kivetnivalót maga után...

Mit tanuljak még meg magyarból???
Mik a tippeitek, mi lesz?

I am having fun staying poor.

(#283) acer_ válasza MUŁĐER (#254) üzenetére


acer_
aktív tag

off:
nézz be plz a kaposváriak a ph-n topikba, hátha tudsz segíteni..
(olyan embert keresek az iskolából/a városból, akinek van SE t300-t310-hez valo kamerája, és megengedné, hogy kipróbáljam az új telefonommal, amit a héten veszek meg. Hátha neked van ilyen ismerősöd)
on:
bocsi az offért..

(#284) Tarka válasza bdav (#280) üzenetére


Tarka
tag

Figyelj a mostani erettsegi sztem nem lesz nehez(kiindulva a tavalyibol, ui. akkor erettsegiztem es minimalis tanulassal jo lett...mondjuk 4 ev alatt meg lehetett ezt tanulni:) ) Az erettsegi szunet azt hiszem Hitman 2vel vagy Thief 2vel ment el(na meg nehany hazibulival). Engem tavaly fel is vettek fizikusnak de az elso fel ev vegen otthagytam a fenebe mert bar a gyakorlati jegyeim megvoltak, nem volt kedvem vizsgara tanulni. Foleg a ''Bevezetes a veges dimenzos vektorterek elmeletebe'' c. tantargybol. Na az egy borzalom: mátrixok, permutaciok, mindenfele vektorter...bloaaaa...masodrendiu hiperfeluletek, Bolyai-Lobacsevszkij fele geometria...mindezt egy ev alatt amikor a matematikusok is , ha jol tudom 2 evet kapnak ra. Hiaba voltam 4es ebbol a tantargybol (marmint gyakorlaton) az elmeletbol semmit nem ertettem annyira elvont volt.(Jellemzo h a gyakorlat sokkal konnyebb mint az elmelet) Aztan meg visszahallottam h szinte mindenkit (hacsak nem mindenkit) atengedtek a vizsgakon, mivel 10en voltunk osszesen...nekem igy nem kellett diploma. Most meg jelentkeztem közgazra...ez vmivel gyakoraltiasabb.:)

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#285) Memphis


Memphis
tag

Tippeket várok arra hogy mi lesz magyar írásbelin. :)
Ami nagyon valószinü az Balassi. Ti miről tudtok még?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#286) concret_hp válasza bdav (#280) üzenetére


concret_hp
addikt

én se! ebből még baj lehet :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#287) concret_hp válasza Memphis (#285) üzenetére


concret_hp
addikt

Ember tragédiája, Petőfi, Arany, Berzsenyi, Balassi közül sztem 1 majdnem biztos lesz.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#288) TRitON


TRitON
aktív tag

Jójó, köszi sikerült.

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#289) Bazsesz válasza Cathfaern (#274) üzenetére


Bazsesz
őstag

Tegnap mi is ezzel szórakoztunk. :) Nem volt jó a személyi szám, mert a jelentkezési lap óta ki lett cserélve a személyi, és mi azzal próbáltuk. Majd rájöttünk, hogy a régi kell, szerencsére az is kéznél volt.

Nemsemmi, a haver 17-ére lett bejegyezve Matek központi írásbelire. Nem sok mindent tudsz itt meg, de amit megtudsz, az életet menthet. :))

-KÖZÖSBE-

Tényleg, valakinek nincs meg az összes érettségi tétele? :U

[Szerkesztve]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#290) strike-force


strike-force
őstag

egy láma kérdés

matek központit írok és van belole 'a' meg 'b'. az egyik a műszakis, a masik a kozgázos.
melyik-melyik?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#291) strike-force válasza strike-force (#290) üzenetére


strike-force
őstag

re 290!

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#292) bdav válasza Bazsesz (#289) üzenetére


bdav
őstag

de, magyarbol majdnem minden megvan, bár egy részük használhatatlanul rossz.

concret: ez elég sok tipp így elsőre :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#293) concret_hp válasza bdav (#292) üzenetére


concret_hp
addikt

akkor kiegészíteném: :D

Balassi, Berzsenyi, Kölcsei, Petőfi, Arany, Babits, Kosztolányi, József A., Ember tragédiája.

ha ezekkel nagyjából tisztában vagyunk nem lehet gond az írásbelin (idén). ha mégse lenne ezek közül 1 sem akkor azt +szívom attól tartok. :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#294) Zsu_ válasza Bazsesz (#289) üzenetére


Zsu_
senior tag

Bazsesz, Te idén érettségizel? :)
Nem is tudtam....
Sok szerencsét!

(#295) TRitON


TRitON
aktív tag

Van itt valaki, aki Pécsett, a Pollackon felvételizik? (matek, vagy fizika központi)

[Szerkesztve]

Mi az? 3 lába van mégsem tranzisztor? - ??? - Traffipax...

(#296) hungeek válasza concret_hp (#293) üzenetére


hungeek
senior tag

ha szegény Kölcsey nevét így írod le hogy ''Kölcsei'' akkor gáz lesz :)

[Szerkesztve]

(#297) #16741888


#16741888
törölt tag

húzás tanulni jövő héten érettségi és ti meg itt fórumoztok!!!:DD Zárójelben mondom (nekem már pénteken elkezdődik a német irodalommal) bezárva

(#298) Matr x válasza #16741888 (#297) üzenetére


Matr x
aktív tag

És? Ha ügyes leszek, akkor matekra nem tanulok, majd a közös érettségi-felvételire, magyarra átnézek vasárnap 1-2 tételt, angolból meg a lustaságom miatt nincs vizsgám... Próbaéretettségit írtunk angolból - 3hiba lett. Még vagy 5, és még az is jó.

Majd szóbeli! Az lesz kemény!

Más: megkaptam a vizsgabehívómat matekra... de közel van már minden!!!

És még szerenád is lesz....

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#299) #16741888 válasza Matr x (#298) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mikor mész??Én máj.18án! BMe nem tom melyik épület!

(#300) Qorthral válasza #16741888 (#299) üzenetére


Qorthral
őstag

BME rulz :))

Amugy valszeg K, ott szoktak írni, én is ott írtam tavaly. Könnyű eltévedni, vigyázz :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.