Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84271) djculture válasza tipuka (#84270) üzenetére


djculture
félisten

Gold csak följebb fog menni jó darabig szerintem. Limitedek elfogynak eleve úgy szokott utána jön a sima ugyanazon áron, meg külön a season pass.

[ Szerkesztve ]

(#84273) djculture válasza tomsolo (#84272) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak addigra lvl 200+ lesz mindenki :) Ez az mmo baja vagy egyböl ahogy kijön elkezded vagy utána már kínlódás lesz mert trolkodnak a nagy szintűek állandóan :)

[ Szerkesztve ]

(#84298) djculture


djculture
félisten

Én már 5 óráig néztem ahogy játszik és meg is untam: [link]

Arkade az hozzá képest szimulator:)

[ Szerkesztve ]

(#84315) djculture válasza Lackki (#84305) üzenetére


djculture
félisten

Elvan cserélve a kód a kiadót kell felhívni...

(#84322) djculture válasza darkling (#84320) üzenetére


djculture
félisten

Nekem még annyit se ér amennyibe most kerül..

(#84324) djculture válasza BomiBoogie (#84323) üzenetére


djculture
félisten

Én szeretem a történetet meg olvasni de az ilyen kvarcjáték megvalósítástól kiver a veríték. Többi része is csak a kártyák kifarmolása miatt lett meg. Szerintem ez is meglesz másnem bundle vagy max 1 dollár annyit ér. fast2playen adták a multkor 1.5 dollárért ugyanitt 3 dollár volt a sokat szidott colyn rally mobilos kókyánság.

[ Szerkesztve ]

(#84330) djculture válasza Crytek (#84329) üzenetére


djculture
félisten

kicsivel most több már, majdnem 1 hónapon át 3 volt:

[ Szerkesztve ]

(#84332) djculture válasza L_ajos (#84331) üzenetére


djculture
félisten

Én ahogy láttam a hazai dobozos még mindig a legolcsóbb

(#84336) djculture válasza L_ajos (#84334) üzenetére


djculture
félisten

Ja nemárt várni én is megakarom majd azt venni de normális áron, nem vagyok Krőzus :)

(#84343) djculture válasza ollie (#84338) üzenetére


djculture
félisten

Mert gondolom legtöbb ember az első részt szereti, ez meg a kettes rész alapjaira épül amit meg legtöbben utálnak a butítások és az akcióorientáltsága miatt.

[ Szerkesztve ]

(#84370) djculture válasza Dilikutya (#84362) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest héten is vettem 2 játékot steam-en paypallal és maestro kártyám van 15 éve. Annyi a lényeg hogy bekell tartani a megfelelő várakozási időket mert akkor 24 órás tiltással jutalmaznak. De ezt a kártya társaság csinálja védelemként mint megtudtam.

[ Szerkesztve ]

(#84372) djculture válasza Mate (#84371) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom nekem otp-s maestro van 15 éve, kb 3 éve lehet vele vásárolni mert előtte bizt kódja se volt. Egyszer nem volt vele gondom, csak ha nem várom ki a két vásárlás között az időt letiltanak.

[ Szerkesztve ]

(#84376) djculture válasza Dilikutya (#84375) üzenetére


djculture
félisten

Nem napokat kell várni csak 2-3 vásárlás egy helyen után 1-2 órát. Nekem bőven jó ez 3600ft az éves dija de ez is a kedvenc kormányzat miatt 1 éve még 800ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#84378) djculture válasza Dilikutya (#84377) üzenetére


djculture
félisten

Paypalon keresztül? Az mit ír ki rá?

(#84381) djculture válasza Dilikutya (#84379) üzenetére


djculture
félisten

Papalon véletlen nincs pár forint? Akkor szokta ezt dobni nem elég a fedezet a paypalon de a bankártyát meg autómatikusan nem tudja beállitani terhelésnek. Ilyennel már én is kínlódtam

(#84385) djculture válasza Dilikutya (#84384) üzenetére


djculture
félisten

bezzeg a churchilles dlc-k harmadik epizódját sehol se akciózzák :)

[ Szerkesztve ]

(#84431) djculture


djculture
félisten

Tropico-k leárazva: [link]

(#84434) djculture válasza #79621120 (#84432) üzenetére


djculture
félisten

Már nem is vágyom akkor erre a bundle cuccosra.. :R

Más: Red faction guerilla steam-es lett kilett belőle gyomlálva a live és kártyás is lett.

[ Szerkesztve ]

(#84441) djculture válasza cikasz (#84439) üzenetére


djculture
félisten

Ugy indul az unity is hogy a megfelelő rucikat akkor kapod meg ha megvan az adott ruhához tartozó rész az uplay fiókodon.. Ki találnak ezek minden hülyeséget csak végig nem viszik mert bukik a rész és jön a következő.

(#84443) djculture válasza Bluerainbow (#84442) üzenetére


djculture
félisten

Mégis szaladsz jövőre is megvenni az aktuális beszopatós részt mint ahogy mi is..

(#84448) djculture válasza Bluerainbow (#84446) üzenetére


djculture
félisten

Crewbe mi annyira jó? Én amit láttam egy halál unalmas game folyamatos utazásokkal a küldetések helyszinére..
Ráadásul a való világhoz nulla köze . A rendőrök pl kőként viselkedve bármit elsodornak megállitanak te meg nekiütközöl bárminek elveszi a képet és visszarak egy sérülés nélkül a leggagyibb nfs-ekbe volt ilyen

Azt már nem emlitem hogy miért folyton amerikába kell játszódnia az összes autós cimnek, lasszóval kell fogni amiben európai területeken is lehet menni.

Szerintem az alapötletböl a világ legjobb játékát meglehetett volna csinálni így meg egy futottak még kategória lett.

[ Szerkesztve ]

(#84453) djculture válasza sagem (#84452) üzenetére


djculture
félisten

Sok játékkal ez van idén f1 sorozattal is. Egy nyavaja dlc-ben megoldható lett volna hogy a változásokat beteszik, de nem teljes áron inkább újra kiadták miközben egy fél év se telik el és jön az új rész teljesen megújulva. Csak a lóvé számít.

[ Szerkesztve ]

(#84480) djculture


djculture
félisten

Konzolok szervizében felpakolta a Nav az árukészletet... az oldaluk is megszünt létezni
[link]
Aki onnan rendelt bármit az ne nagyon várja..

[ Szerkesztve ]

(#84483) djculture válasza maddionmax (#84482) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja csak úgy vaktában nem szokták az egész árukészletet lefoglalni.

(#84536) djculture


djculture
félisten

Szokásos fizess bejelentés:

(#84544) djculture válasza ayo (#84543) üzenetére


djculture
félisten

Na abból lenne óriási anyázás itt:) Rengetegen istenítik az a játékot és fizettek érte mint a katonatiszt, nekem a béta elég volt belőle. Gyerekes ugrabugra a szememben. De attól még sok embernek meg bejön.

[ Szerkesztve ]

(#84560) djculture válasza tomsolo (#84559) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem jobban jársz ha kivársz most is fél nap nem működtek a szerverek. De biztos jó lehet 8-13 ezerért anyázni hogy nem tudsz játszani meg eltüntek a mentéseid és a kocsiaid.. Később biztos jobb lesz de most elég sok baj van ahogy olvasom a topikjában.

[ Szerkesztve ]

(#84564) djculture válasza tomsolo (#84563) üzenetére


djculture
félisten

nincs

(#84569) djculture válasza tomsolo (#84568) üzenetére


djculture
félisten

Akkor nyomhatod a való világtól teljesen elrugaszkodó játékcsodát. Tegnap kipróbáltam havernál én még ennél árkádabb játékot nem láttam. Autóvezetéshez nulla köze. Pedig én nem vagyok egy szimes de már ez nekem is sok amit ebbe csináltak. gta-ban hihetőbben viselkednek az autók.
200-al nekirongyoltam egy kamionnak a kamion elkezdett pattogni a kocsim elrepült elvette a képet követlkező pillanatban egy karcolás nélkül ott a kocsim. Bravóó bravó.. A ridge racert is utáltam a nulla hihetőség és autók vicces viselkedése miatt de az ehhez képest egy szimulátor öcsém.

[ Szerkesztve ]

(#84596) djculture válasza szami777 (#84594) üzenetére


djculture
félisten

Ja és még elfekvőbe 199-ért mindig található egy-két tescoban a 2010-es igaz liveos.. Héten is vett három ismerős is az ország különböző pontjain lévő tescoban.

[ Szerkesztve ]

(#84619) djculture válasza csaba951 (#84617) üzenetére


djculture
félisten

Most wanted az jó lenne csak nem ennyiért de a rivals az valami szörnyű nem hiába hagytább abba az nfs sorozatot, legalja a rivals volt igazi kozolra való gagyiság.

[ Szerkesztve ]

(#84621) djculture válasza Csapoati (#84620) üzenetére


djculture
félisten

Most a run van olcsón 2 euro alatt, de az is inkább egy interaktív film volt mint játék.

(#84625) djculture válasza cikasz (#84622) üzenetére


djculture
félisten

Annyira hiányzik neked hogy az adataitok között turkáljanak? Amit oda bárki feltölt azt átnézik bizonyos rendszerek ez már ötvenszer kibukott. Ingyen is adhatnák mindenkinek mert így több adat kerülne be...

[ Szerkesztve ]

(#84627) djculture


djculture
félisten

576

[ Szerkesztve ]

(#84630) djculture válasza maross (#84629) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom de a navosok szépen foglaltak az biztos, nekem azt mondták az ismerősök hogy okosították a konzolokat hogy mi az igaz ebböl nemtudom. Amúgy nekem még nem jön elő az oldal mivolt kiírva?

[ Szerkesztve ]

(#84634) djculture válasza Riccsiz_h (#84632) üzenetére


djculture
félisten

Igen illegális, gyakorlatilag különböző módszerekkel (szoftver, hardver) módosítják a konzolt hogy nem eredeti dolgok is fussanak rajta vagy éppen ne csak az eredeti kiegészitőket fogadja el a konzol hanem bármilyet.

[ Szerkesztve ]

(#84682) djculture válasza cikasz (#84680) üzenetére


djculture
félisten

Jó csak réteg játék. Remélem a következő rész már nem erröl a bújkálásról meg cuccok keresése órákon átról fog szólni.

[ Szerkesztve ]

(#84697) djculture


djculture
félisten

Na ez érdekes pc guruban dobozos játék 16 féle ilyen zsákbamacska stílusban minden ujságban egy van ezekböl :

Fallout 3
Fallout: New Vegas
King Arthur II
Test Drive Unlimited 2
Super Street Fighter IV: Arcade Edition
Dungeon Siege III
Brink
Hunted: The Demon's Forge
Race Injection
Stronghold 2 Deluxe Edition
Grand Theft Auto: Vice City
Max Payne Antológia
Batman: Arkham City
F.E.A.R. 3
Warhammer 40,000: Dawn of War
King's Bounty: Armored Princess

[ Szerkesztve ]

(#84700) djculture


djculture
félisten

Ja közben ezt is leirták meg az is hogy a lista egyfajta mennyiségi sorrend , tehát a felül lévő játékokból sokkal több van mint az alsókból.

(#84702) djculture válasza BigBlue69 (#84701) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom annyira nem követem mostanában mert bundle játékokat adtak állandóan... vegas volt játékmelléklet? A race meg a vice city és a haunted az rémlik hogy volt a blink is.

[ Szerkesztve ]

(#84708) djculture


djculture
félisten

minden játék a CENEGA-féle TGM/NPG/PG verzió! Ezek után rálehet keresni hogy melyik dobozos játékkuk volt steam-es. Vegas az tuti meg a fear 3 is a race meg a Dungeon Siege III is.
Bővült a lista a Mafia 2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#84709) djculture


djculture
félisten

576

[ Szerkesztve ]

(#84715) djculture válasza Sify (#84712) üzenetére


djculture
félisten

Tegyél fel egy új kamerás sony pictures filmet és még levelet is fogsz kapni hogy feljelentenek ha a jogsértő magatartást tovább folytatod, ez is megtörtént. Most az alap dolgoktól tekintsünk el hogy jogtalan kamerázni egy moziban meg blabla hanem csak arra koncetráljunk hogy igen is átnézik a tartalmakat. Lehet hogy valaki struccként homokba dugva a fejét ellenkezőjét ismételgeti de attól még ez a valós helyzet.
Persze nem minden tartalmért vesznek elő mint ahogy a youtube-on lévő tartalmak háromnegyede jogot sért és még is ott vannak.

[ Szerkesztve ]

(#84723) djculture válasza szami777 (#84722) üzenetére


djculture
félisten

Ezekböl mondjuk az evil within pc verziója a legrosszabb, egy igazi elgányolt konzolport lett pc-re..

(#84724) djculture


djculture
félisten

Beszrok megnéztem ezt a videót ..és ez a játék 15 euro a steam-en látom egy csomó ph-s embernek meg is van:) [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#84743) djculture válasza SenorGrande (#84733) üzenetére


djculture
félisten

Csakis.. 8 éve azért jövök.

(#84751) djculture válasza sing1ep1ayer (#84750) üzenetére


djculture
félisten

Magyar lenne jó lenne az.. telefonon/tableten 4-5-10 colos kijelzőn teljesen felesleges a 1080p szerintem. 2048 x 1536 -as retinás tabletem van de azon se látszik hogy egy mhd-t vagy egy full hd-.s filmet nézek.
Durva ez a game is, ahogy nézem igazi agyonszívatós: [link]

[ Szerkesztve ]

(#84765) djculture válasza eami (#84755) üzenetére


djculture
félisten

Én szeretem az anyanyelvelvemet sőt hazai szinkronszinészek egy részét is.

cskamacska: Jaj most akadtam én is erre az ürgére, de a nevetésén kívül ami idegesít szerintem jól tolja még akkor is ha egy rosszabb másolatnak tünik :)

[ Szerkesztve ]

(#84768) djculture válasza djculture (#84765) üzenetére


djculture
félisten

Ez se elvont game : [link]
Konkrétan akkorát röhögtem rajta hogy benéztek a szomszédok hogy mi a bajom..

[ Szerkesztve ]

(#84824) djculture válasza Csapoati (#84821) üzenetére


djculture
félisten

Vagy éppen nem teheti meg hogy hülyeségere költsön mert hazai melós fizetésböl (netán közmunkásból) él.. Nem kell álomvilágban élni.
Idén is meglehet majd csodálni karácsonykor mekkora sorok lesznek ételosztásokkor, már ha nem fogják megtiltani mert olyanról is van szó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.