Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) stranger28 válasza chrisnagy13 (#2650) üzenetére


stranger28
addikt

Én is szoptam vele egy kört. Majd most is nem tudom mi lesz, lehet nem akarom én babrálni...

Kajak, visszaáll működőbe, kitalálok erre valami bugfixet. :DDD

(#2652) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

Egyébként mi ez a nagy csönd? :D A pesti tali után ilyenkor már oldalakat kell visszaolvasni. Remélem nem csak ittatok... :DDD

(#2653) matyi94 válasza chrisnagy13 (#2652) üzenetére


matyi94
senior tag

Inkabb csak ettunk. :DD

Legyen szép napod!

(#2654) Ati1979 válasza chrisnagy13 (#2652) üzenetére


Ati1979
veterán

Nemcsak... :D
Én este fogok írni a fejes topica. :)

(#2655) ixtom válasza chrisnagy13 (#2650) üzenetére


ixtom
tag

Sajna ez van (én vónék az "új tulaj" :DDD ), elvileg már megjavult a cucc, de még nem értem el Pityuhoz...

Többieknek:
Kérjük a beszámolókat, most! :D

#2636 Bodz: "Már webrádiót hallgatok, 128 kbps, a legnagyobb techno slágerek. De tényleg. :DDD "

Egyébként a legjobb ár/érték arányú hangzásjavító a pia, ezt már én is régóta tudom. A következő pesti talira is kéne vinni valamit. ;]
Most Balaton Soundon egyedül a Prodigyhez nem kellett ital. Igaz, előtte ittam pár sört, de már szinte józan voltam :P . A többit nem élveztem volna pia nélkül, elektronikus zenében finnyás vagyok (nekem ez a dubstep őrület nagyon nem jön be). Mondjuk nem is a zene miatt mentem...

(#2656) Ati1979 válasza ixtom (#2655) üzenetére


Ati1979
veterán

Melózni kell, most nem lehet. :(

Sajnos nem mindenki a nyári szünidejét töltő diák. :(

(#2657) ixtom válasza Ati1979 (#2656) üzenetére


ixtom
tag

Most erre mit mondjak!? Részvétem. Én is a melóban ücsörgök, de minek. :DDD Nincs okom panaszra, de papíron már szabadságon vagyok... Pont ezért olvasnám szívesen a beszálmolókat (tudom, le kell ülnie a dolgoknak, meg kell fogalmazni, ki kell józanodni ;] , stb.)

(#2658) Ati1979 válasza ixtom (#2657) üzenetére


Ati1979
veterán

Úgy szintén részvétem. :))
Hát igazából már tegnap megírhattam volna, de ma este több időm lesz rá. :)

A kijózanodás már megtörtént. :)

(#2659) matyi94


matyi94
senior tag

Majd a kepeket lathatnank valahol?
Esetleg csinalhatnank egy fejhallgato talis fb csoportot is, ahol a kepek elerhetoek lehetnenek es egyszerubbek lennenek a szavazasok is.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#2660) stranger28 válasza matyi94 (#2659) üzenetére


stranger28
addikt

Még nincsenek meg teljesen, de rajta vagyok. :K

(#2661) ntomka válasza matyi94 (#2659) üzenetére


ntomka
nagyúr

Felejtsd el a facebookot. :)

ツ Headphones on - World off

(#2662) Ati1979 válasza ntomka (#2661) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :C

Akkor én nem is tudom majd megnézni...

(#2663) stranger28


stranger28
addikt

(#2664) Audison válasza stranger28 (#2663) üzenetére


Audison
senior tag

Szépek lettek, köszönjük! :R

(#2665) contaxg válasza stranger28 (#2663) üzenetére


contaxg
veterán

Köszönet!

Feltettem a Facebookra.Remélem nem gond, hogy megosztottam :B

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2666) Bodz válasza stranger28 (#2663) üzenetére


Bodz
nagyúr

Köszi! :R

(#2665) contaxg: Légyszíves távolítsd el a képem a Facebookról, mert nem tudok majd aludni. :) Az M-DAC, rajta a nevemmel azért maradhat. :D

Basszus. Illik hozzám a 990 Pro. :))

[ Szerkesztve ]

(#2667) stranger28


stranger28
addikt

Nincs mit. :)

(#2665) contaxg: Nekem nem gond, csak Bodznak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2668) contaxg válasza Bodz (#2666) üzenetére


contaxg
veterán

:DDD :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2669) matyi94 válasza stranger28 (#2663) üzenetére


matyi94
senior tag

Koszi!

Legyen szép napod!

(#2670) stranger28 válasza stranger28 (#2627) üzenetére


stranger28
addikt

Bááázmeg, 940-et most vettem ki a dobozból, annak pedig a műanyag borítása van megrepedve. Teljesen sikeres kör volt részemről. :DDD HRT-t megnézem, szól-e még. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2671) Ati1979 válasza stranger28 (#2670) üzenetére


Ati1979
veterán

:(

[ Szerkesztve ]

(#2672) donpe válasza stranger28 (#2670) üzenetére


donpe
aktív tag

Hm. Hát hogy közlekedsz te? Remélem nem nagy a kár :(

(#2673) stranger28 válasza donpe (#2672) üzenetére


stranger28
addikt

Hát dobozban volt, nem tudom...

Nem. Van alatta egy fém, ami tartja, ez csak a borítás rajta. Esztétikai gebasz inkább.

De a HRT megy. ;]

(#2674) SOAD19 válasza stranger28 (#2673) üzenetére


SOAD19
addikt

Együttérzésem!

"De a HRT megy. ;]"

És, mi lesz helyette?! :P

[ Szerkesztve ]

(#2675) stranger28 válasza SOAD19 (#2674) üzenetére


stranger28
addikt

Slayer megoldotta izibe.

Fémhulladék, ha így folytatom. :DDD

(#2676) ntomka válasza stranger28 (#2670) üzenetére


ntomka
nagyúr

WTF?! Hogy csináltad? Fénykép?

ツ Headphones on - World off

(#2677) contaxg válasza stranger28 (#2675) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem nem lesz azzal gond soha, de ha biztosra akarsz menni vegyél Chord DAC-ot :DDD

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2678) stranger28 válasza ntomka (#2676) üzenetére


stranger28
addikt

Olvasgattam most, és elvileg elfáradnak egy idő után, mert fos műanyagból csinálják Shure-ék. Gondolom a talis fel-le tette fel a pontot, aztán megrepedt.

Nem saját kép, de pont ilyen nekem is. /Az alsó sérülés nekem nincs rajta, csak a két felső repedés./ Szóval nem egyedi...

Rákérdeztem a garanciára, most várok. Bár van egy olyan megérzésem, hogy itthon le fog rázni a nagyker. De reménykedem, hogy fizik elfenekeli őket. :DDD

(#2677) contaxg: Aztaqrva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2679) contaxg válasza stranger28 (#2678) üzenetére


contaxg
veterán

Nekem egy 2 hónapos mintadarabon tört el a vezeték a csatinál (SRH240) és elzavartak a fizetős szervizbe. :U

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2680) stranger28 válasza contaxg (#2679) üzenetére


stranger28
addikt

Gondoltam, hogy itt ilyenek. Kint meg aszondják, hogy jó, 1x cserélik...

És az mennyire drága vajon? Muszáj valamit csinálni vele, mert ez a végső stádium.

[ Szerkesztve ]

(#2681) contaxg válasza stranger28 (#2680) üzenetére


contaxg
veterán

Uhhh... ez elég csúf.
Próbáld meg először legariztatni a garjegyen látható szerviznél.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2682) stranger28 válasza contaxg (#2681) üzenetére


stranger28
addikt

Az lesz, persze, csak összerakom azért a B tervet is.

(#2683) contaxg


contaxg
veterán

Dolgozunk egy budapesti talin vmikor szeptemberre. Elvileg a hely is meg van már. Ha az összejön, akkor ingyen lesz a helyiség és még próbálunk pár csemegét összehozni. Pl. Naim fejéserősítót, de felső kategóriás STAX-ra is kaptunk szóbeli ígéretet. Dátumra ötletek esetleg? :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2684) vodkaboy22 válasza contaxg (#2683) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Legyen dátum szavazás.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#2685) contaxg válasza vodkaboy22 (#2684) üzenetére


contaxg
veterán

Legyen... (bakker remélem működni fog :B )

A megjegyzésként meg lehetne adni, hogy ki, milyen kütyüt hozna magával, vagy bármi más igényt vagy gondolatot.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2686) Bodz válasza contaxg (#2685) üzenetére


Bodz
nagyúr

Talán tudok menni. Szavaztam. Igény esetén viszem az adatlapomon található dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#2687) stranger28 válasza contaxg (#2683) üzenetére


stranger28
addikt

Ha valaki megy Debrecenből és beférek, akkor valószínű mennék. Addig még nem szavazok.

(#2688) Audison válasza stranger28 (#2687) üzenetére


Audison
senior tag

Nálam is ez a helyzet.

(#2689) contaxg válasza stranger28 (#2687) üzenetére


contaxg
veterán

Szuper lenne!
Szerintem nyugodtan megadhatjátok az időpontot, de írjatok be a megjegyzéshez, hogy egyenlőre kocsitól függ a dolog.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2690) stranger28 válasza contaxg (#2689) üzenetére


stranger28
addikt

Kész.

(#2691) DEJVID


DEJVID
őstag

Most már végre én is megyek, ha minden jól alakul :D

(#2692) Ati1979


Ati1979
veterán

Én is megyek mindenképpen! :)

(#2693) chrisnagy13


chrisnagy13
senior tag

És a rendes tali mikor lesz? :)

(#2694) Ati1979 válasza chrisnagy13 (#2693) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez nem a rendes tali? Lesz még másik is? :)

(#2695) chrisnagy13 válasza Ati1979 (#2694) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

"Dolgozunk egy budapesti talin vmikor szeptemberre."

Ez nálam azt jelenti, hogy ez egy contaxg buli, és nem a "PH!-s fejhallgatós találkozó". :)

(#2696) contaxg válasza chrisnagy13 (#2695) üzenetére


contaxg
veterán

A nyíregyházi talik sem voltak "contaxg bulik" mind ahogy ez sem az. Nem rólam szól, hanem rólunk, ;) Mint ahogy a nyíregyházi tali sem rólam szólt, vagy bárki másról. Azok is ezen fórum alatt szerveződtek, mint ahogy ez is (ismételten köszönet Bodznak a szervezésért), és senki nem hívta PH! bulinak vagy bármi másnak.
Tehát úgy latom, hogy senkit nem érdekel minek hívjak ezt az összejövetelt, mivel a legtöbben (szerencsére) csak jó cuccokat szeretnének kipróbálni, jó társaságban. És ezért mindent meg fogok tenni és remélem mások is.
Ha Te úgy érzed, hogy ez nem a Te bulid valamiért, akkor szervezz másikat, de ezt lehetőleg minél kevesebb személyeskedés (contaxgézés) nélkül. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2697) Ati1979 válasza chrisnagy13 (#2695) üzenetére


Ati1979
veterán

Igazából én nem tudom mi a rendszer, de én szívesen elmegyek erre is arra is.

Amúgy a Nyíregyházi szerintem sem egy személyről szólt...

A másikat ki szokta szervezni?

(#2698) vodkaboy22 válasza Ati1979 (#2697) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Egyetértek én is szívesen elmennék erre is arra is ahogy az időm engedi, mivel a társaság szerencsére az intelingesebben viselkedő csoportok közé tartozik és így meg lehet egymás tapasztalatait élőben is osztani, no meg kipróbálni a jó cuccosokat felölem lehet bárki bulija én még meg is köszönöm neki! :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#2699) Ati1979 válasza vodkaboy22 (#2698) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

Én is köszönöm előre is, hogy résztvehetek az találkozón (vagy talákozókon) :R

(#2700) chrisnagy13 válasza contaxg (#2696) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Ott a probléma, hogy tudom, hogy viszonyultál eddig a budapesti találkozókhoz, és mennyire támogattad ezt az eseményt. Szúrja az neked nagyon a szemed szerintem már rég óta, hogy személyes okok miatt nem tudtad képviselni ott a céget, de "zseniálisan" kitaláltad a megoldást. Azt hiszem nem kifogásoltam, hogy hol reklámozod a bulit, én csak annyit kérdeztem az előzmények fényében, hogy a megszokott PH-s találkozó mikor lesz. Mert nevezheted ezt ahogy akarod, de ez nem az a találkozó. :N :B

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.