Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

December 31-ig minimum nullszaldósra hozza ki a Twittert, akár némi profitot is fog termelni. Ha jól értem ezt állítja Musk.

(#2) Chaser


Chaser
titán

Akkorra szerinte a platform már stabil lesz.
stabilan szétcseszi? : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) ace05


ace05
senior tag

Sok hülyeséget csinált, de abban pl egyetértek, hogy a nagycégek havonta fizessenek 1000 dollárt, hogy használhassák sárga pipával a platformot. Hisz ők megengedhetik maguknak.

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

én nem tudok elég jól angolul ahhoz, hogy megértsem, azt mondta, hogy rendbeteszi a twittert és lelép, vagy azt, hogy lelép és ezzel rendbeteszi a twittert...

;]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) waccamár


waccamár
senior tag

Múltkor elém jött egy random tweet/post/cikk (nem emlékszem), a lényege az volt, hogy sw fejlesztő írta, hogy nem ért az autókhoz, de mindenki azt mondta, hogy musk egy zseni, így elhitte. Nem ért a rakétákhoz, de mindenki azt mondta, hogy musk egy zseni, így elhitte.

Viszont a sw-fejlesztéshez történetesen ért és akkora hülyeségeket ír musk, hogy most már tudja, hogy egy idióta :D

Nem akarok állást foglalni, de aki történetesen ért a sw-fejlesztéshez ÉS követi és musk posztjait, az meg tudja erősíteni vagy meg tudja cáfolni ezt az állítást? :)

(#6) zsolt_64 válasza waccamár (#5) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Nem kell ahhoz Sw fejlesztőnek lenni hogy józan paraszti ésszel felfogd azt az Sw és humán pusztítást és ámokfutást amit művelt a twitterben. Ideértve az emberek kirúgását , aki megmarad annak porig alázását,csicskáztatását. Hirtelen jött ötletek kényszerfejleszését, hamár sw ről van szó. Akinek meg ellenvetése van, az repül.

Elgurult a gyógyszere, lehet hogy valamikor tehetséges vezető volt. mára viszont meghőbörödött önnön nagyságától, sikereitől.
Honnan is ismerős ez nekem a politika világáből ? :U

[ Szerkesztve ]

(#7) ddekany válasza waccamár (#5) üzenetére


ddekany
veterán

"az meg tudja erősíteni vagy meg tudja cáfolni ezt az állítást?"

Igen. ;]

(Ez egy igazi programozó válasz volt... ha valaki nem venné. Mindegy...)

Amennyire nekem átjött, nem feltétlen hülye IQ terén, de pszicho. Nem tudja megállni, hogy kellő felkészültség nélkül beleokoskodjon abba, amit az "alattvalói" sokkal jobban tudnak. Csak hogy megmutassa, hogy Ő megoldotta, vagy mit tudom én...

(#8) waccamár


waccamár
senior tag

Igen ezekkel tisztában vagyok és egyetértek velük - viszont én nem követem a tweetjeit, a sw-fejlesztéshez is csak felszínesen értek, így arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami olyan konkrét hülyeség amit kiírt, és egy fejlesztőnek égnek áll tőle a haja? :D

Szerk: illetve amire még szintén kíváncsi vagyok (megintcsak felszínes infók alapján): annyit tudok, hogy kirúgott egy csomó fejlesztőt a twittertől.

Az én nézőpontom szerint itt két lehetséges kimenetel van: a rendszer "ugyanúgy" működik - ebben az esetben kérdés, hogy a kirúgott fejlesztők mit csináltak, mi volt a feladatuk? Már csak azért is érdekes kérdés, mert kvázi precendenst teremthet és más vállalatok is vérszemet kaphatnak és gondolhatják, hogy basszus hát mi is tisztogathatnánk a fejlesztők között.

A másik eshetőség, hogy a sok kirúgott ember munkája mégiscsak értékes volt és maga a rendszer előbb-utóbb széthullik.

Fentieket megintcsak abszolút laikusként kérdezem, soha nem láttam egy nagy cég működését belülről, csak ezek a kérdések merültek fel bennem.

[ Szerkesztve ]

(#9) zsolt_64 válasza waccamár (#8) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Egy ekkora platformnál bármilyen apró funkció módosítás nagyon komoly következményekkel járhat. PONT ezért van tucatnyi szakember sw+pénzügy+marketing+humán+pszihomókus által alaposan körbejárva.
Ezzel szemben bejön a Musk reggel 8ra és 1 sajtpapíron leírja mi kell holnapra..
a meetingen ülők pedig a csontjaikban érzik hogy ez mekkora f...ág, de inkább lehajtják a fejüket, és hallgatnak, mert a tegnapi meeting óta újabb 3 üres szék van...

Update : szvsz szét fog hullani...

[ Szerkesztve ]

(#10) flexxx2


flexxx2
őstag

Musknak mindenképp kell egy AI (MI), mert ennyi feladatot nem lehet bírni 1 embernek :)

(#11) sittes79


sittes79
addikt

Van az a penz amiert korpasodik a hajam es tomegpusztitok. :U

(#12) troller válasza zsolt_64 (#6) üzenetére


troller
senior tag

"Elgurult a gyógyszere, lehet hogy valamikor tehetséges vezető volt. mára viszont meghőbörödött önnön nagyságától, sikereitől.
Honnan is ismerős ez nekem a politika világáből ? :U"
Nem kell ehhez politika. A cégvezetők kb. 90% ilyen...
A politikai vezetők meg többnyire még csak tehetségesek se voltak előtte ;] :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#13) Cathfaern válasza zsolt_64 (#9) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Update : szvsz szét fog hullani..."
Most mi épp a prognosztizált apokalipszis dátuma? Mert ugye amikor átvette, akkor "mindenki" meg volt győződve róla, hogy 1 hét alatt le fog állni a Twitter... :)

[ Szerkesztve ]

(#14) dabadab válasza Cathfaern (#13) üzenetére


dabadab
titán

Mert ugye amikor átvette, akkor "mindenki" meg volt győződve róla, hogy 1 hét alatt le fog állni a Twitter... :)

Nyilván ezt tudod is linkelni és véletlenül sem szalmabábozol.

DRM is theft

(#15) zsolt_64 válasza Cathfaern (#13) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Hát nem olyan látványosan fog lerohadni mint a felrobbanó spacex rakéták, :D
de eldöglődik jópár évet, és piacot veszt. meg bevételt, és amit az igazi kockázat az maga Musk 1-1 úljabb zseniális ötlettel... :F

[ Szerkesztve ]

(#16) nozs23 válasza Cathfaern (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Nem volt erről meggyőződve senki. Volt egy kollektiv hisztéria, ami tartott két napig.
Viszont mióta átvette szép lassan hulladékká változik a platform. Mind tartalmilag, mind pedig funkciók és stabilitás szempontjából egy bűzölgő trágyadomb lett.

Az utóbbi hetek legviccesebb híre mégis az, hogy Musk elérése is szar. Mert egyszerűen már nem érdekli az embereket. Mikor ezt közölte vele a dolgozó, Musk kirúgta. :)

(#17) ddekany válasza waccamár (#8) üzenetére


ddekany
veterán

A harmadik lehetőség, hogy a kevesebb ottmaradt/új dolgozó tűzoltás módba kapcsolnak, meg rengeteget túlórázik, és valahogy életben tartják a rendszert, talán. Ha túléli a platform ezeket a rossz időket (ki tudja milyen gondokkal, és ebből adódó elvándorlással), akkor pár év alatt beáll máshova az egyensúly, és mondjuk kiderül, hogy 50%-al kevesebb IT-ssel is megy ez. Ez amúgy elég valószínű nagyvállalatoknál, hogy ha nagyon megrázod a dolgokat, kiderül, hogy sokan már csak élősködtek ott. Nem is feltétlenül úgy, hog szó szerint nem dolgoztak, hanem hogy bizonyos dolgok azért működtek úgy, ahogy, mert mindennapip elvégzendő munkát teremtettek emberkenek, és hülyék lettek volna "kireformálni" maguk alul a megszokott feladatot.

(#18) Shyciii válasza Cathfaern (#13) üzenetére


Shyciii
veterán

Azóta több leállás, és működési hiba is volt, ha már így szóba hoztad...

(#19) strogov válasza dabadab (#14) üzenetére


strogov
senior tag

Biztos talál olyat aki ezt állította. Viszont ez nagyon messze van a "mindenki" kitételtől.

Aki látott már SW az tudja, hogy egy elkészült alkalmazás bizonyos fokig önjáró. Azaz ha holnap _mindenki_ otthagyná a twitter-t akkor is működne így, vagy úgy ... ha a villanyszámlát valaki fizeti.
Másrészt minden épelméjű ember tisztában van vele, hogy egy vállalatnál általában nem a bérköltség a legnagyobb. Ezért megtizedelni az alkalmazottak számát nem jelenti a költségek tizedelését. Ezért ilyet tenni csak akkor ésszerű ha a cég egy teljesen más irányba megy tovább. pl. Nokia amikor ledobta a mobil üzletágat.

Mivel nem használok twitter-t ezért nem tudom mennyire döglődik felhasználói oldalról. Üzleti részen a hírek alapján 2022-ben 5-ről 4,4 milliárd USD esett vissza a bevétele, és ebben még nem 100%-os a Musk éra. Egyes hírek szerint 35-40%-ot esett a bevétel decembertől decemberig számolva. A legnagyobb hírdetők egyelőre felfüggesztették az együttműködést.
Innen nézve a 44 milliárdos vételár erősen túlzónak tűnik még a múltat nézve is. Nem véletlenül ragaszkodtak annak betartásához a részvényesek. Ha a most decemberi 540 milliós _bevételt_ nézzük, akkor kb. 82 hónap alatt hoz 44 milliárdot ... ha nincs kiadás. Kár, hogy az év vége a legerősebb időszakuk, és ebből lejönnek a költségek.

Azért őszinte a káröröm, mert nincs benne irigység ahogy mondani szokták. Aki nem használ twitter-t nem tud veszíteni ezen. Ha bukik röhögünk egy jót. Ha sikeres lesz lehet, hogy még mi is használni fogjuk, és nyerünk egy jó alkalmazást.

(#20) zsolt_64 válasza strogov (#19) üzenetére


zsolt_64
senior tag

"ha a villanyszámlát valaki fizeti."
Hmm.. mintha valami olyasmit olvastam volna hogy Musk nem fizeti Londonban a cég székház bérleti díját ? :N

[ Szerkesztve ]

(#21) Szemjuel válasza waccamár (#5) üzenetére


Szemjuel
tag

Készítek egy twitter profilt, random lesz mint a tiéd. Fejlesztőnek mondom magam ígérem. Féligazságok is lesznek benne, amiből komolyan levonok majd következtetéseket. Viszont ellenkező előjellel mint amit te emlegetsz. Azt is idézni fogod? :W :C

(#22) waccamár válasza Szemjuel (#21) üzenetére


waccamár
senior tag

Elmondtam, hogy mit láttam valahol és kérdeztem, hogy kinek mi erről a véleménye... Nem vontam le semmi következtetést, teljesen indokolatlan a fejed falbaverése meg a tapsolgatás, de kötekedésnek jó.

(#23) benedekco válasza Szemjuel (#21) üzenetére


benedekco
addikt

Kár, hogy nem csak twitteren írták ezt :P
Mellesleg ha nem láttad volna nem állítás volt hanem egy kérdés. Pont hogy fact checkinget szeretett volna egy közösségtől ahol azért vannak programozók nagyobb arányban mint valószínűleg pl egyéb random csatornákon.
"Nem akarok állást foglalni, de aki történetesen ért a sw-fejlesztéshez ÉS követi és musk posztjait, az meg tudja erősíteni vagy meg tudja cáfolni ezt az állítást? :)"

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#24) #54625216 válasza strogov (#19) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Másrészt minden épelméjű ember tisztában van vele, hogy egy vállalatnál általában nem a bérköltség a legnagyobb."

Hanem?

(#25) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt valami szavazás a twitteren ha jól emlékszem (hetek óta nem voltam ott fent), hogy ha többségbe kerülnek a twitteresek igen szavazatai akkor lemond. Nem tudom mi lett a vége, de akkor ez annak a következménye?

(#26) nozs23 válasza lugosi (#25) üzenetére


nozs23
addikt

Semmi. Azt várta, hogy talpnyalói megszavazzák, hogy maradjon. Ez nem történt meg, ami nyilván nem tetszett neki, így nem lesz semmi változás. Amihez minden joga megvan, ez már az ő játszótere, semmi más.

(#27) zsolt_64 válasza #54625216 (#24) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Jaja , ráadásul 1 szofterfejlesztő-üzemeltető cégnél ? Ugyan mi ?
Dízelolaj-takarmány-műtrágya-bikasperma ? :D
Ja és ott 1 alkalmazott sem a garantált minibálbért kapja...
Nem tartom kizártnak hogy Musk elsőnek a fizetési listát nyomtatta ki magának.

[ Szerkesztve ]

(#28) proci985 válasza waccamár (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pl a permacrunch mentalitast eroltette 2023ban, ami mentalitasrol igy mar evek ota tudni, hogy gyakorlatilag a munkaero kiegetesen kivul masra nem jo kozep es hosszutavon. produktivitas szempontbol nagyon max tarthato par hetig. gyakorlatilag olyan ceghez aminel ez elvaras, azt messzirol kerulni kell. lesz alternativa, egy jo sw devnek az mindig van.

vagy ott volt a "nyomtasd ki a kodot". hogy o majd egy gyors meeting kereteben lerevieweli. papiron. egy ekkora rendszernel ahol adott esetben arra is kulon segedrendszer van, hogy mi hol van:DDD :DDD :DDD. plusz ha nagyon kene akkor ugyis lehet latni, hogy ki mit csinalt a kodbol, meg vannak erre toolok.

vagy a kiszamithatatlan kirugasok. jo SW devbol mindig hiany van.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) vicze válasza lugosi (#25) üzenetére


vicze
félisten

A vége mindig ugyanaz, Musk hazudik mint a vízfoláys, ez nem fog változni.

(#30) zsolt_64 válasza proci985 (#28) üzenetére


zsolt_64
senior tag

"ki mit csinalt a kodbol, meg vannak erre toolok."
jó eséllyel a GIT verziókezelőben van a forráskód.

(#31) proci985 válasza zsolt_64 (#30) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pl. meg az IDE meg tud segiteni megnezni a metricseket. vagy akar siman a version controlbol ki lehet scriptelni az aktivitast. meg mondjuk mapelni hogy hol van rendszeren belul a kod.

erre kinyomtattatja, aminek meg annal is kevesebb erteleme van, hogy hany LoC* kodot irtak.

ami annal is durvabb, hogy az organizacioban nem volt senki aki kozolte volna vele, hogy biztos igy gondoltad?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) zsolt_64 válasza proci985 (#31) üzenetére


zsolt_64
senior tag

De még ezzel sem tudja objektíven megmérni 1 sw fejlesztő kvalitásait, mert lehet hogy 1 furmányos memória-szivárgást nyomoz ki és javít meg, ami eltart a fejlesztőnek 2-3 hétig, és a forráskód módosítás 20-30-max100 kód sorból áll.
Na innen láccik a Musk irtózatos dilettantizmusa, és ez pl válasz a topic elején feltett kérdésre :B

"senki aki kozolte volna vele, hogy biztos igy gondoltad?" - lehet hogy volt aki közölte, de annak másnapra már nem működött a belépőkártyája, legfeljebb a portásnál átvehette a kiürített íróasztalfiókból azokat a dolgokat amiket privátnak itéltek meg.
Ámokfutás ez na...

[ Szerkesztve ]

(#33) proci985 válasza zsolt_64 (#32) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

persze.

plusz ha teamek es felelossegkorok kozott kell ugralni, akkor altalaban ott is csokkenni szokott a produktivitas. amire van esely, ha teljes teamek mondanak fel.

egyebkent mintha valahol pedzegettek volna, hogy evek ota nem kodol mar. ami megmagyarazza, hogy miert akart papirra nyomtatni, ha kb a teljes pull-based era kimaradt neki. mondjuk azert ezt nem hinnem, mert tenyleg durva lenne.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) zsolt_64 válasza proci985 (#33) üzenetére


zsolt_64
senior tag

" evek ota nem kodol mar." - persze hogy nem kódol
Szintén valamielyik cikkbe olvastam hogy miután (nemtomhol) feljebblépett és kiszállt a kódolásból nem győzték kivakarni amit írt....
Erősen remélem hogy se a Spacex rakéta se a Tesla vezérlőrendszerében nincs a kódjából :))
Bár sok esélyem nincs egyikbe se beülni :N
Mondjuk azt se szeretném ha valami a fejemre pottyanna, vagy elütne a villamosmegállóban :O

[ Szerkesztve ]

(#35) #56573440 válasza zsolt_64 (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Elgurult a gyógyszere, lehet hogy valamikor tehetséges vezető volt. mára viszont meghőbörödött önnön nagyságától, sikereitől."

Volt... Hogyne lett volna. Nézz már utána mi volt a zip2... Dotcom lufi eladta de konkrétan csak arra volt jó... Az x.com és paypal storit is nézd meg ha ott vagy, és rájössz hogy már ott se állt másból csak egobol és szarkavarasbol. Ha nem csavarjak ki a kezéből a kormányt nem lenne ma pp.. Mondjuk abban spec nem kizárt hogy tehetséges, azt nem vitatom, de hogy a kezdetekben se volt jó vezető az tény.

[ Szerkesztve ]

(#36) Noukoum válasza lugosi (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Az igen nyert, de állítása szerint rengeteg fake accounttal szavaztak ami több mint valószínű hogy igaz.

Szóval nem kellene emiatt lemondania, de sokat elmond egy emberről ha mégis betartja a szavát ilyen körülmények között is. :R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) zsolt_64 válasza #56573440 (#35) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Azé mégis összegereblyézett magának egypár dolcsit ;]
Csak azt nem tudom megérteni hogy miért nem szanfranciszkóban hetyeg a filmsztárokkal (By Fülig Jimmy).

(#38) Rowon


Rowon
veterán

Vezeti? Egy ember tud ennyi céget vezetni egyszerre? Szerintem ott is a holdudvarok vezetnek mindent, ő csak bejár valamit böfögni, hogy ne érje szó a ház elejét.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#39) Szemjuel válasza benedekco (#23) üzenetére


Szemjuel
tag

"fact checkinget szeretett volna egy közösségtől"
Mit? az ide kommentelők 100 százaléka csak találgat. milyen tényellenőrzést kért? :D

Egyébként teljesen pontosan válaszoltam a kérdésére. Anonim felületen, ismeretlen háttérrel kommentelő emberektől várt véleményt egy anonim felületen, ismeretlen háttérrel rendelkező ember véleményéről.
Tökéletes az analógiám. :R

(#40) proci985 válasza Szemjuel (#39) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez egy it portal es itt a topikban is azert latszik, hogy kinek van szakiranyu hattere

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#41) Szemjuel válasza proci985 (#40) üzenetére


Szemjuel
tag

Szuper. És attól még mennyivel fogsz többet tudni mint az aki laikus? 4 hónapja ugyan azokat a frázisokat olvasom az összes ilyen topikban kinyomtatott kódról, kódolási képességekről, egyesek pszichiátriai szakvéleményéről, vezetői hozzá nem értésről és 2 hét múlva bedőlésről. Megdöbbentő módon -jelenleg- az élet nem igazolja a fentieket. De a szakmai(?) előélet miatt be kéne nyalni minden karaktert amit itt bármelyik random kommentelő felböfög? hagyjuk már.

(#42) #56573440 válasza zsolt_64 (#37) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mi a pénz és a vezetői képességek közötti kapcsolat? Paypalbol 100+ millat kaszált dollárban és érdemi melója nem volt még az ötletben sem ;] De régen biztosan jó vezető volt a McLaren likolta a roncsot :DDD

(#43) proci985 válasza Szemjuel (#41) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hat, ha dolgoztal, esetleg dolgoztal diplomas munkakorben, akkor erre a kerdesre a valaszt magadnak is meg kell tudnod adni.

ha nem, akkor pedig mondhatok barmit is random kommentelokent.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44) nozs23 válasza Noukoum (#36) üzenetére


nozs23
addikt

Ezt a fake/bot account témát mindig úgy veszi elő, hogy neki kedvezzen a narratíva. Elon rajongói táborának jelentős része is csak egy bot-army, tehát ez a kifogása pont olyan hülyeség, mint a többi. Érdekes módon a többi szavazásánál nem szellőztette meg ezt az érvet, mert azok pont úgy alakultak, ahogy akarta.

(#45) dabadab válasza #56573440 (#42) üzenetére


dabadab
titán

Igazán gazdag a Teslából és a SpaceX-ből lett, márpedig azok a cégek azért lettek olyanok, mert Musk vezette őket.

DRM is theft

(#46) vicze válasza Noukoum (#36) üzenetére


vicze
félisten

Nem alacsony szinten van a Musk seggnyalás az tuti. :R

(#47) Noukoum válasza nozs23 (#44) üzenetére


Noukoum
veterán

De jó hogy ezt alátudod támasztani bizonyítékkal. :N

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) azbest


azbest
félisten

Máris ubokaszezon van, hogy arról készülnek hírek, hogy megszólalt Elon Musk? :D

Mellesleg az esküdtszék felmentette a vád alól, miszerint 2018ban manipulálni akarta volna a tőzsdét egy tweetjével.

(#49) benedekco válasza Szemjuel (#39) üzenetére


benedekco
addikt

Ha nem vetted volna észre akkor a kérdés arra vonatkozott hogy mennyire érthet a kódoláshoz, mennyire lehet alaptalan egy állítás. Itt többen kódolnak mint a Blikk olvasó táborában, igy itt fel lehet tenni egy ilyen kérdést amire azért jó eséllyel jön egy használható válasz. Szerintem amúgy jött is.
Szerintem az analógiád alapból rossz indulatú volt és amúgy hibás is.
Amúgy nem mondom hogy senki nem mondta hogy 2 hét alatt csődbe megy, de nem ez volt itt a jellemző. Arról volt szó hogy rövidesen komoly gondok lesznek, és lettek is.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#50) nozs23 válasza Noukoum (#47) üzenetére


nozs23
addikt

Esetleg te tudsz felmutatni bizonyitekot arra, hogy az eredmeny botok miatt szuletett? Tekintve, hogy neki minden masodik kijelentese hazugsag, igy az o tweetje nem szamit annak.
Kulonben mar a szavazas elott tweetelgetett arrol, hogy mennyi botot felszamoltak. Aztan mikor megszavaztak, hogy takarodjon akkor hirtelen a botok elojottek. Szegeny. Persze csak ennel a szavazasnal. Amugy a botok sikeres gyomlalasara az is eleg bizonyitek, hogy mennyire lecsokkent Musk elerese. Aztan toporzekol, hogy miert nem lat mindenki, miert nem figyel mindenki ram es kirugja a mernokot, aki elmondja neki, hogy nem az app hibaja. Mindezt ugy, hogy gyakorlatilag manualisan van beeroszakolva mindenkinek, mint suggested.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.