Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8275) raven12


raven12
senior tag

Sziasztok!

Nem vagyok ismeretes az e-book-ok témájában, de a tesómnak szeretnék egy olvasót Karácsonyra.

Átfutottam az összefoglalót, és a következők lennének a kérdéseim:

Csúnya dolog, de a könyvek jó részét torrentről szerezné be, és úgy látom, van itt elég sok formátum, a hanyagolandó pdf-től kezdve mobin-n, prc-n át epub-ig minden...
Ezeket pl. Amazon Kindle-ön mind lehet olvasni, akár alkalmazással, már ha ezekre létezik ilyen (nem tudom, mennyire zárt rendszerek)?
Azért a Kindle, mert a tesómnak ez tetszik, meg én is úgy tudom, ez az e-book olvasók királya, és a PaperwhiteII pont szimpatikus zászlóshajó 35k-ért.

"Felületi" fícsörökben is a Kindle(esetleg Icarus Pocket a másik irányból?) a cél, kis háttérvilágítás, 6", jó anyagminőség, 3G nem kell, érintőképernyő/gombos megoldás is szóbajöhet, szép legyen a képe, stb., a rendszereikről azonban nem tudok semmit, így kérlek, ezekről Ti mondjatok valamit, mi lenne jó/a legjobb, ha a tesóm mondjuk torrentről beszerezhető összes Stephen King könyvet el akarja olvasni?
Külföldi beszerzés nem probléma, garancia nem létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.