Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer

Hozzászólások

(#801) Bozek válasza Bozek (#747) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg van megoldás az m.musor.tv-s problémára. Igaz, lassabb lesz, de nálam úgyis este 11-kor fut le a háttérben.

A WebGrab++.config.xml-ben a <retry>4</retry> részt le kell cserélni erre: <retry channel-delay="20" index-delay="3" show-delay="1" time-out="5">4</retry>

Tegnap este 5 csatorna 10 napos műsorával próbáltam, nem jött elő a hiba.

(#802) Gróf... válasza Bozek (#801) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Ránézek.
Csak most már az a para, hogy újból elő kellene fizetni rá. És bár, nem egy eget rengető összeg, de...
Na nem nyavalygok. Örülök, ha működik, mert nehéz megszokni az információ hiányát.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#803) Bozek válasza Gróf... (#802) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most már 4. alkalommal fut le, eddig semmi gond, 83 csatorna adatait frissítem. Az első nap se volt gond, pedig akkor 10 napnyi EPG-t szedtem le. :) Azóta esténként csak 1 napot szed.

Amúgy a WebGrab++ fórumában írták, gondoltam rákeresek, hátha van valami megoldás.

(#804) Gróf... válasza Bozek (#803) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Úgy néz ki működik. Persze ne kiabáljuk el, de akkor is jár érte a köszönet.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#805) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Jónak tűnik. Jöhet meghint a péjpálos bénázás a webgrabbal. :)
Próbáltam automatizálni, de még nem tudom, hogy működik-e
Azt az utat választottam, hogy a média szerverben hoztam létre egy feladatot, ahogy az Xepg javasolta...
Ha működik látnom kell a folyamatból valamit, vagy teljesen a háttérben történik.
Amikor a médiaszerverben rányomtam a feladatra azt az üzenetet dobta fel, hogy a "webgrab elindítva." Ezen kívül más látványos dolog nem történt.
Az eredményt nyilván látni fogom!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#806) Bozek válasza Gróf... (#805) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én EventGhost-ot használok automaziálásra, nem a Windows beépített cuccát. Igazából azért is, mert többször távolról kapcsolom be a gépem, és így a program küld egy értesítést a telefonra, hogy elindult a PC. :) És ha már úgyis fent van, akkor mehet vele az XEpg automatizálása is.

(#807) Gróf... válasza Bozek (#806) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Csöppöt birka vagyok.
Szóval a "Ha működik" kezdetű mondat egy kérdés akart lenni és tényleg érdekelne, hogy ha automatizálom, és mondjuk jelen vagyok a gépnél amikor a folyamat lezajlik, akkor lesznek megjelenő alkalmazás ablakaim, vagy teljesen láthatatlanul a háttérben zajlik le az egész folyamat?
Tudom, hogy beütemezhetném akár azonnal-ra is és akkor kiderülne, de akkor hol marad a szociális élmény, hogy kommunikálunk, eszmét cserélünk és így tovább! :P

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#808) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Szükségem lenne egy kis(?) segítségre.
ELMÉLETILEG minden jól van beállítva az automatizációmban, de mégsincs eredménye!
Ellenben ezt látom az Xepg logfájljában:
2023-02-06 00:01:00.486 Running: C:\Program Files (x86)\WebGrab+Plus\bin\WebGrab+Plus.exe
2023-02-06 00:01:06.616 Finished: C:\Program Files (x86)\WebGrab+Plus\bin\WebGrab+Plus.exe

Tehát elindul, de hat másodperc múlva, illetve azon belül le is áll a grebber! Ami ugye nem túl jó.

Ezt meg a webgrab logjában:

[ ] Job started at 06/02/2023 00:01:00
[ Debug ]
[ Debug ] Running on: Microsoft Windows NT 6.2.9200.0
[ Debug ] Environment: 4.0.30319.42000
[ Debug ]
[ Debug ] Loading timezone data
[ Debug ] Embedded timezones source: timezone.timezonesdata.txt
[ Debug ] Reading config file: C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.config.xml
[ ] Job finished at 06/02/2023 00:01:00 done in 0s
[Critical]
[Error ] WG.Common.InvalidConfigException: [Error ] Doesn't exist
a következő helyen: . ..ctor(String )
[Critical]
a következő helyen: . ..ctor(String )
a következő helyen: .―. (String[] )
[Critical] Config syntax exception:
[Critical] file: C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.config.xml
[Critical] message:
[Error ] WG.Common.InvalidConfigException: [Error ] Doesn't exist
a következő helyen: . ..ctor(String )
[Critical] For detailed info, see log file C:\ProgramData\ServerCare\WebGrab\WebGrab++.log.txt
[Critical] Execution stopped

Ezt tartalmazza maga logfájl, amire hivatkozik, hogy: "Ott nézzem meg a részletes információt!" Semmi többet! (Ez a log fájl ott van, a Guide.xml fájl mellett. Ami ugye a grebbelt epg adat, amit betesz az Xepg a DVBViewer-be) Elnézést, hogy ennyire szájbarágós vagyok, de szeretnék minden félreértést elkerülni! :)

Én ehhez már kicsi vagyok!

A kérdések:
Miért nem fut le rendesen a grebber? Gondolom ez a fő kérdés, mert először azt hittem, hogy csak az Xepg nem várja meg...

A csavar ott van a dologban, hogy ha megnyitom az Xepg-t és ott alul rányomok a Run Grabber(s) gombra, akkor egy párbeszédablak után, ("Sokáig is eltarthat! Biztos akarom?" - "BIZTOSSS!!!!") Simán megnyitja a webgrab-ot és szépen le is fut(na, de most is épp fut, ahogy gépelek.)
Tehát; Elméletileg működnie kellene! De nem!!!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#809) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Úgy néz ki megoldottam. Legalábbis működik. Csak azt nem tudom hogyan!
Az utolsó mozzanat az volt, hogy a média szerverben magasabb prioritást adtam a műveletnek.
Ha ez volt a megoldás, akkor öröm és boldogság. Ha nem, akkor az angyalok voltak.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#810) Gróf...


Gróf...
aktív tag

[JÚER 7.2.4.0]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#811) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Úgy látszik a trükk eddig élt. Nálam megint "lopott adat"-ozik!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#812) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kis gondom.
Tegnap este még néztem a DVBViewer-en TV-t és minden jó volt.
Ma reggel bekapcsolom és látszatra minden jó, de nem ad se képet se hangot. (mint mikor le van foglalva, mert a server éppen vesz rajta valamit)
A Media Server az jól működik.

Frissítettem a programot, hátha az miatt nem működött, de nem segített. (7.2.2.0->7.2.4.0)

Már nem csak hogy nem tudok nézni semmit, de felvenni sem, a server se működik, a teszt felvételt nem rögzítette.

Valaki tudna segíteni a gondomban?
Tárgytalan.. a konyhában sincs adás.
De nem értem akkor a reggeli felvételkor miért volt adás. Megvárta míg felveszem(?).

[ Szerkesztve ]

(#813) Bozek válasza Gróf... (#811) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam azóta 2x is frissített, de még mindig nincs egy "lopott adat" se.

(#814) Gróf... válasza Bozek (#813) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Most már nekem sincs. Amikor írtam, aznapra volt több csatornán is.
Most megnéztem az első húszat és az egész hetiben nem találtam. Elnézést a vaklármáért!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#815) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Valami nem klappol megint a Webgrabberrel, vagy a műsortévével.
Azt látom, hogy a grabber nem tölt le adatot, mert: [Nem szükséges] Ugyanakkor az EPG-ben csak szombatig van műsor, ami azt jelenti, hogy hétfőn sem töltött le semmit...
8 napra van beállítva és két naponta fut le a program. Tehát nekem minimum jövő hét keddig kellene, hogy műsorújságom legyen!!!

Ha belépek az oldalra, ott látom tovább is a műsorokat... egészen 11.06-ig

Nálatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#816) Bozek válasza Gróf... (#815) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megint kivettek egy _blank részt a forrásból... Első próbára nem ment a dolog, mert minden frissítésnél az összes elemet cserélte, ami nagyon lassúvá tette a folyamatot (mintha újra leszednéd az összes napot). De most volt időm és megfejtettem a problémát a dokumentáció alapján.

Az index_title.scrub sort cseréld ki erre. Még nem futott le nálam teljesen, de a kijelzés alapján jó lesz.

index_title.scrub {single|<h3 class="wideprogentry_progtitle" itemprop="name">|">|</a>|</h3>}

[ Szerkesztve ]

(#817) Gróf... válasza Bozek (#816) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Most indítottam. Működni látszik. Referálok a végeredményről.
Köszönöm!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#818) Bozek


Bozek
nagyúr

Ezek nem normálisak... Most vettem észre az M4 Sport-on egy hibát, az élő meccseknél csak a Felvezető műsor-t és az Értékelő műsor-t szedi le, a köztük lévő meccset nem, így nem lehetett tudni, hogy akkor éppen kik játszanak... A hiba, hogy az itemprop="name" helyett itemprop="description" van ezeknél. Egyelőre megoldottam, az index_title.scrub sort kell kicserélni erre:

index_title.scrub {single|"><a id="a_|">|</a>|</h3>}

Egyelőre ez a "><a id="a_ rész csak a címnél szerepel, de amint máshol is előkerül, megint nem lesz jó.

Szerk: A hiba az összes sportcsatorna (kivéve az Eurosport 1-2) élőben közvetített meccseit érinti, konkrétan az összes (vagy legalábbis nagy része) hiányzik az EPG-ből, így aki ezeket a csatornákat nézi, érdemes javítani az m.musor.tv.ini-t.

[ Szerkesztve ]

(#819) bali66 válasza Bozek (#818) üzenetére


bali66
tag

Szia. A most letölthető "site ini pack" csomagban a musor.tv.ini a szerkeszthető, nem az m-es. Erre is vonatkoznak amit tanácsolsz?

(#820) Gróf... válasza Bozek (#818) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Már akartam is nyüszögni, hogy ha lenne rá mód, akkor hagyhatnánk a mobilos verziót, a fent vázolt hiányosságokért. Mert azt hittem, hogy ez amiatt van.
Én észrevettem, hogy hiányos, csak épp a forma 1-nél....

Legközelebb, ha ilyet találok, akkor inkább szólok.

Köszönjük a törődést!

Szerintem a királyi tévénél is fennállt. Vagy ez nem annak a jele?

c
epg correction :
CHANGED show corrected,
show with ---- start = 09/11/2023 19:25:00 stop = 09/11/2023 19:30:00 title = Időjárás-jelentés
Replaces ----- start = 09/11/2023 19:04:00 stop = 09/11/2023 19:26:00 title = Világhíradó
Replaces ----- start = 09/11/2023 19:26:00 stop = 09/11/2023 19:30:00 title = Időjárás-jelentés

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#821) Bozek válasza bali66 (#819) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmam sincs, azt nem néztem. Ha jól emlékszem, a nem mobilos lassabb volt, azért nem azzal foglalkoztam.

(#822) Bozek válasza Gróf... (#820) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem, ott Missing show added (vagy hasonló) van, ahol hiányzott.

Ha bármi gond van, ide írj, aztán megnézem, hogy mi okozza a problémát. Ezek is sűrűn váltogatják a forrást.

(#823) bali66 válasza Bozek (#822) üzenetére


bali66
tag

Szia, az a kis kérdőjel mitől van, ott van a képernyőn is. Ez a musor.tv.ini a legutóbbi, az általad javított. Minden csatornánál ott van.

[ Szerkesztve ]

(#824) Bozek válasza bali66 (#823) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annak nem kellene ott lennie. Azokat a javításokat is elvégezted, amiket utólag írtam?

De inkább feltöltöm a legutolsó verziót: [link]

(#825) bali66 válasza Bozek (#824) üzenetére


bali66
tag

Jó lett. Köszönöm a hozzáállásod! A webgrabbal csináltam egy inkrementális frissítést és kijavította az összes csatornát.

(#826) Bozek válasza bali66 (#825) üzenetére


Bozek
nagyúr

Valami javítás elkerülte a figyelmed, azért jött elő. Igazából ez a (?) azt jelenti, hogy a csatorna műsorlistáján és a műsor adatlapján más címet talált a program. Ha az ott van, akkor valami hibás az ini fájlban.

(#827) bali66 válasza Bozek (#826) üzenetére


bali66
tag

Esetleg ha majd lenne időd, a port.hu-ra is meg tudnád csinálni hogy puritánabb legyen. A rendező, író, IMDB, a starrating kihagyásával.

(#828) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Ez a mai frissítéssel jött.
Pénteken még minden rendben volt.
Minden csatornán ez van. Kábé jövő hét hétfőtől.

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#829) Bozek válasza Gróf... (#828) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam továbbra is jó, de ez a múltkor is így volt. Aztán ugye nálad is megjavult. A WebGrab++.config.xml-en nem módosítottál a retry résznél? Az van benne, amit korábban írtam?

(#830) bali66 válasza Bozek (#829) üzenetére


bali66
tag

Nálam is jó.

(#831) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Akkor visszakérdeznék: Van jövö hétfő (utáni 2023.11.27-28-29-etc...) letöltött műsorotok? Merthogy nálam az EPG-ben csak onnantól vannak... És ím!

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Igen, akkor (E-hó elején) átjavítottam és utána jó is volt. Most pedig, mielőtt ezt a grebbelést elindítottam manuálisan, kicseréltem arra az ini-re, amit a 824-ben linkeltél.

Tehát.: BIZTOS, HOGY NÁLATOK JÓ???? :)

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#832) Bozek válasza Gróf... (#831) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, van. De ez amúgy se attól függ, hogy meddig szeded le (nálam amúgy 10 nap van), hanem attól, hogy az m.musor.tv túl sok lekérést kap egymás után, és ezért tilt le. Nálad már többször előfordult, nálam meg azóta se, mióta késleltetett letöltést használok.

Azt még megnéznéd, hogy melyik csatornától fogva jött elő? Mert a grabbelésnél az első pár csatornánál még a késleltetés előtt se jött elő ez, csak később.

[ Szerkesztve ]

(#833) Bozek


Bozek
nagyúr

Valami azért történt, mert bár lopott adat nem lett, de az összes műsort úgy tölti, hogy változott, ami pedig lassítja a folyamatot.

Közben ránéztem az oldalra, és szegények nagyon küzdenek ellenünk, annyira, hogy még ezt is megcsinálják. :D

(#834) Bozek


Bozek
nagyúr

Az a durva, hogy VPN-el és mobilnettel nézve is ugyanez jön be... Szóval itt nem IP ban van, hanem valamit nagyon elrontottak.

(#835) Gróf... válasza Bozek (#834) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Akkor azt már le se írjam, hogy a grebberről készült képernyő felvétel a legeslegelső csatornát mutatja, (1/95) Magyar mozi tv) ami nekem be van állítva a config.xml-ben! :)

Próbáltad nagyobb késleltetéssel?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#836) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Miután megírtam az előző hozzászólást VICCBŐL elindítottam és más lett a helyzet.
Az első csatorna lefutott végig, de ahogy mondtad MINDENT (is) lecserélt anélkül, hogy bármi változás lenne az időpontban, vagy bármi egyébben.
Most a második csatornánál tart, de kegyetlen lassú így...

Olybá tűnik, hogy jó lesz.
Lement a második csatorna is (M1. ez igazán fájdalmas volt, mert minden ötödik percben új műsor van) Először mindkettőnél korrigálta a már meglévő műsorokat, majd szó nélkül letöltötte az újakat.
Lehet, hogy várni kellett volna 4-5 napot és akkor csak 1-2 napnyit korrigált volna...
Na mindegy.
Azért még holnap megnézem, hogy mi a helyzet.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#837) Bozek válasza Gróf... (#836) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most megjavult a weboldal is nálam (bár szerintem másnál is ilyen volt, de senki se tesztelte), és már nem cserél le mindent, remélem így is marad.

Amúgy azért cserélt le mindent, mert a heti nézetben (ami a képen is szerepelt) lopott adat volt a műsor címe, a műsor aloldalán pedig jól szerepelt. Viszont ez szerinte már a korábban letöltött adatoktól eltérő volt.

[ Szerkesztve ]

(#838) Gróf... válasza Bozek (#837) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Annyit módosítanék, hogy nálam sem cserélt le mindent, mert hétfőtől szerdáig lopott adat van minden csatornán. Most futtatok egy újat, úgy, hogy a meglévőt törlöm és majd kiderül...

Közben elgondolkodhattam, hogy vajon hányan használjuk ezt a módszert és konkrétan hányan húzhatjuk az adatokat arról az oldalról és amikor ez a szám megvan, akkor vajon megéri-e az oldal üzemeltetőinek ellenünk küzdenie??? Mert valahogy nálam sehogy sem jön ki, hogy igen!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#839) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Így, hogy telibe húztam egy frisset, már nincs benne huncutság. Minden oké. (Első ránézésre!)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#840) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Erre találjunk ki valamit, mert MEGÖL!!!
Merthogy nem mindig csinálja ezt!!!
Jobbára csak a Formula 1-et veszem fel. Ami azt jelenti, hogy péntek két szabadedzés, és egy stúdió műsor, szombaton egy szabad és egy időmérő, vasárnap a verseny, hétfő stúdió.
Jobbára az első, vagy az első kettő szabadedzést cseszi így el. De van hogy a versenyt. Soha nem az összeset! Teljesen kiszámíthatatlan!
olyan is van, hogy csak az első 10-15 perc ilyen.

Mind időzített felvétel. A Média szerver 3.2.4.0 béziket használom.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#841) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Jajj! Azt kifelejtettem, hogy NVME SSD-re rögzül. Nem az oprendszerére, hanem egy másikra! Nehogy valaki azzal jöjjön, hogy cseréljem le a vincseszrem!!! :)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#842) Bozek válasza Gróf... (#840) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez alapján a jellel van gond. Hogy ez a csatlakozó, a kábel vagy a szolgáltató miatt van, azt nem lehet megmondani.

A TransEdit-el (ami a DVBViewer része) le tudod tesztelni a felvételt, F10-et megnyomod és betallózod a fájlt. Csak az eltart egy ideig, mert olyan módon tesztel, mintha lejátszanád. Ha a Missing oszlopban nem 0 van, akkor hibás a felvétel a jel miatt. Vagy esetleg ott a TS Doctor, de ez csak 30 napos próbaverzió. És szerintem én már régebben kilőttem ezt a keretet, így megnézni nem tudom.

De amúgy a TransEdit-tel tudsz egy frekvenciát is tesztelni, akkor minden csatornát néz azon a frekvencián, hogy melyiken van hiba. Az is lehet, hogy csak az egyik rossz, a többi jó, akkor az szinte biztos szolgáltatói hiba.

Nálam anno volt amúgy olyan, hogy nyáron nem lehetett tv-zni, mert ha túl meleg volt odakint, akkor minden csatornán szétesett a kép folyamatosan. Aztán a szolgáltató kábelt cserélt és csinált valamit az oszlopon, azóta jó. Persze most nem a meleg miatt van, ez csak egy példa.

(#843) Gróf... válasza Bozek (#842) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Azt sem tudtam, hogy olyat is lehet vele csinálni. Ezek az értékek meg már kifejezetten hottentottán hangzanak számomra!

Én is rámentem a csatlakozókra. Kábel t is cseréltem. Majdhogy nem egyenesen beforrasztottam a tv kártyára. Majd egy F forrasztott aljzatot még ki akarok próbálni, hátha hoz pár százalékot.
Most 88 - 89%-ot mutat a júer. A transedit a képen 92%-ot...

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#844) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Ez egy új hisztim. Nem emlékszem, hogy ennyire látszódtak volna a pixelek:
4K monitor (IPS) teljes képernyő 720x576-os tartalom.
Ugyanaz ablakban, tehát a méret egyezik.
Ez meg egy másik 4K-s monitor ami MVA
Ezt meg mondanom sem kell, hogy 1080i.

A kérdés az, hogy eddig is ilyen volt, vagy én lettem megint öregebb és hisztisebb?
Szerintem engem szívat az AMD a csodálatosabbnál csodálatosabb meghajtóprogramjaival.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#845) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Van új JÚER!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#846) Gróf...


Gróf...
aktív tag

És új média szerver is.
És ha nem bambulok el, akkor belefért volna egy üzenetbe is. De hát a demencia, ugye!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#847) Gróf...


Gróf...
aktív tag

A csatornalogókat mentsétek el mielőtt telepítitek, mert mindet törli!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#848) Bozek válasza Gróf... (#847) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes, nekem nem törölt semmit.

(#849) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Akkor lehet, hogy azt én töröltem volna valamikor kétségbeesésemben? A kérdés természetesen költői.
olt időszak, amikor küzdöttem ezzel a szarral és talán akkor irtottam le a gépről az írmagját is! Elnézést a pánikkeltésért.
Ugyan végigolvastam a változásjegyzéket, de nem vettem észre semmit a program viselkedésében. Tapasztaltatok valami jelentősebb befolyásoló tényezőt?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#850) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Valami megint nem kerek.
Jövő hét kedd-szerdáig kellene műsorfüzetemnek lennie, de csak vasárnapig van.
Ha elindítom a grebbert azon is látszik, hogy új műsort nem tölt le, csak a meglévőket frissíti, ha kell. Tehát él az oldal, de mintha csak vasárnapig lenne rajta tartalom.
Megnéztem gyorsan a telefonon az oldalt. Ott meg csak 23.ig van! És valahol láttam is egy ilyen sort: 5 napos... Lehet, hogy ezentúl be kell érnünk ennyivel?!?!?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.