Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer

Hozzászólások

(#701) Gróf... válasza Bozek (#700) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Köszönöm a felajánlást, de az hosszútávon nem megoldás. (Így is épp eléggé függök tőled! :R )
Valószínűleg támogatni fogom őket.

Az némileg pánikba ejtett, hogy nem látott engem regisztráltként. Ezt az idő orvosolta, viszont így két regisztrációm van hozzájuk, mert azt hittem, hogy az ékezetes nevem nem tetszett neki.

Ahogy nézem a 3.0 előtti verzió a 2.1.(9) Tehát ez az út sem járható!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#702) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Képtelenség támogatni őket. Nem működik az az oldal.
Reggel óta próbálkozom...
Hiba történt... Csak átmeneti... Próbálja meg később.
Lassan kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy megsértődöm és használom a beépítettet. MINT MOST IS!!!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#703) Bozek válasza Gróf... (#702) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam megy. Be vagy jelentkezve?

Ezen az oldalon próbálod: [link]?

(#704) Gróf... válasza Bozek (#703) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Épp most oldódott meg. Azt sem értem, hogy most meg miért...
Nem ezzel az oldallal volt gond, hanem már az űrlappal. És nem magával az űrlappal, mert az adatokat elfogadta. Egyel később, amikor már elfogadod, hogy ez neked ennyibe fog kerülni ajróban és forintban akkor nem ment tovább. Nyomtam a gombot és jött a hibaüzenet...
Most a hibaüzenet gombjára nyomtam rá, (Próbálja meg később) ami tegnap este óta itt virított a monitoron, mert nem zártam be az oldalt.
Először csak homokórázott egy negyed órát, majd amikor eluntam le akartam frissíteni az oldalt, hogy megpróbálom megint, de akkor kidobott egy új üzenetet, hogy: "Az adományt teljesítettük!"
Ez meg már a webgrabé:
Donation Done
Please give us some time, normally less than a day to handle your donation and give you the donator badge
Thanks!
WG++ team

Azért az ember azt gondolná, hogy a huszonegyedik században egy "ilyen bonyolult művelet" nem huszonnégy órát emészt fel az ember életéből és nem okoz többszörös agyvérzést!

Kicsit félve mondom ki ebben az ügyben, hogy dzsobdáun, mert várom a következő megpróbáltatást, ami már a sírba tesz. Mindezt egy Elektronikus műsorújságért, amibe az van írva, amit olvasni szeretnék!!! :) A hülyének is megéri!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#705) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Ééééééés, még mindig nem vagyok támogató! :)
Mondjuk a számláról sem vonták le a zsét.
Nagyon nem értem azt ami webgrab körül történik.
24 óra? Hahahaha 48, 72? A szocializmusban simábban működtek az ügyletek!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#706) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Még mindig nem vagyok támogató. Írtam nekik levelet, hogy: Namiva'? ...Hátha!?!?...
Csak mert letelt a 72 óra is. Meg "támogatás" óta is 48.

És az külön érdekes, hogy a számláról sem került le a zsé!
És ilyenkor az ember vakargatja a fejét, hogy mégis mi a búbánat történik? Mégsem volt jó a tranzakció? Ismételjem meg? Nem az 1871 forintért, de most akkor két átutalásom/támogatásom legyen?
Az biztos. hogy a WG++ team nincs a helyzet magaslatán. Ügyesen kitalálták, hogy legyen fizetős, csak azt nem HOGYAN legyen megoldva! :)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#707) Gróf...


Gróf...
aktív tag

96 Óra! Szerintem rekordot döntöttem.

Tegnap még folytatódott a kabaré.
Ugye, reggel írtam nekik, hogy "Miva'?"
Délután amikor hazajöttem úgy voltam vele, hogy: "Egy életem, egy halálom és bizony megpróbálom még egyszer." És láss csodát! Működött normálisan a péjpál! Teljesen egyértelmű volt, hogy elment a zsé, le is került a számláról. Eleve másképp működött az adományozó oldal (Pay pal)
Este fél tizenegykor jött válasz a hajnali levelemre, hogy nem találják az öt ajrómat. Persze, hogy nem mert nem ment el. Gyorsan egy válaszlevélben vázoltam a helyzetet és csatoltam a péjpál igazoló levelét. Hát így lett ma reggelre plecsnim!

Filmet is írhatnék belőle!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#708) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Most, hogy túltettük magunkat az egyik nyafogáson, jöhet a másik.
Vannak anomáliák! Ez a csatornák negyedénél ilyen.
Ez még a legutóbbi változás maradéka?
Fejlődő korban vagyunk és majd kinőjük?
Nyilván nem egyértelmű hiba, ezért kérdezem, hogy egyelőre hagyjuk és majd jó lesz?
Mit lehet erről tudni?

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#709) Bozek válasza Gróf... (#708) üzenetére


Bozek
nagyúr

Majd ránézek, de szerintem csak hétfőn, mert a hétvége melós.

(#710) Gróf... válasza Bozek (#709) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nem sürgős.
Ám helyesbítenék: Nem csatornafüggő. Szinte minden csatornán előfordul, ha belepörgetünk az időbe. Akár egy napon belül is előjöhet.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#711) Bozek válasza Gróf... (#710) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, mert megint variáltak, most a leírással. Ránéztem, de így 15 óra meló után már nincs hozzá agyam, szóval ebből biztos hétfő lesz.

(#712) Bozek válasza Gróf... (#708) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg ez jó lesz: [link]

De teljes újrakeresést csinálj, az a biztos. Én egyelőre 7 csatornával teszteltem, meg csak 2 nappal (így gyorsabb a hibakeresés).

(#713) Bozek válasza Bozek (#712) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még van hiba, ránézek arra is, ha időm lesz.

Ha nincs leírás, csak eredeti cím, akkor leszed oda mindent. Például itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#714) Bozek válasza Gróf... (#710) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem ez már jó lesz: [link]

Megcsináltam, hogy ahol a leírásban csak az eredeti cím szerepel, azt törölje, valamint már külön szedi a főszereplőket is, nem egyben van az összes az XML-ben. Bár ez utóbbi szerintem mindegy, csak így szebb a letöltött cucc.

(#715) Gróf... válasza Bozek (#714) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nem vagyunk rád méltók!

Belepörgettem pár csatornába és nem találtam benne amáliát.
Köszönjük!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#716) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Október 14-én Paypal-en keresztül vásároltam egy DVBViewer termékkulcsot.
Mindez az imént jutott eszembe, úgyhogy megnéztem Paypalen, és a tranzakciónál nem szerepel, amit kér/kérnek az oldalon, hogy a "Transferreason" tartalmazzon egy email címet, és a DVBViewer kifejezést.

Még augusztusban küldtem egy emailt (1-2 kérdéssel) a - feltételezem - úriembernek (bhackbart@cmuv.de), de válasz azóta sem érkezett.

Mik (lehetnek) az esélyeim arra, hogy most, hogy konkrét megrendeléssel kapcsolatban keresem, végül hozzájutok ahhoz, amiért több, mint 7500 forintot fizettem?

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#717) Gróf... válasza jolti05 (#716) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Értsük úgy, hogy elküldtél egy adományt és nem volt benne a megjegyzésben az ímélcímed meg az a szó, hogy dvbviewer?
Akkor javaslom, hogy küldj egy levelet a szóban forgó illetőnek ami tartalmazza a péjpál igazolást.
Hasonlóképp jártam el a webgrabnál. Talán itt is ez lesz a járható út.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#718) jolti05 válasza Gróf... (#717) üzenetére


jolti05
őstag

Fogalmazhatunk így is, természetesen :)

Még tegnap, az ide írás előtt megtettem (OTP-s, és Paypal-es ~igazolást is csatoltam a levelemhez). Mintha láttam volna egy .com-os email címet is valahol, a napokban oda is írni fogok, ha nem érkezik semmi.

Kicsit zabos és szomorú leszek, ha egyáltalán nem kapok végül semmit :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#719) Gróf... válasza jolti05 (#718) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Nem gondolnám, hogy bukod. Ezekkel a cégekkel viszonylag könnyű szót érteni. Nem is áll érdekükben, hogy lehúzzanak.
Nekem is megfordult a saját esetemben a webgrabbal, hogy esetleg le sem szarnak, de szépen utánanéztek a dolognak és szinte magától oldódott meg a kis szerencsétlenkedésünk.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#720) jolti05 válasza Gróf... (#719) üzenetére


jolti05
őstag

Köszi a biztató karaktereket.
Hál' égnek, illetve Hackbartnak, érkezett ma válasz, megkaptam a hozzáférést/termékkulcsot :))

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#721) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Bozek úr!
Új divat keletkezett. Kell nekünk az a span class? Egyáltalán mi [lehet ez] ?

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#722) Bozek válasza Gróf... (#721) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már találkoztam a hibával én is, egyelőre keresem a megoldást. Bekerülnek az ajánlók is a leírásba. Sajnos ugyanazt a HTML-taget használja a műsorajánlónál is, így keresni kellene valami más megoldást.

Ez a leírás:
<div class="eventinfolongdescinner">Olasz Kupa, nyolcaddöntő&nbsp;</div>

Ez pedig a műsorajánló:
<div class="eventinfolongdescinner"><span class="normal">Nyolc tervező/felújító érkezik a Design Hub-ba, egy egyedi faluba, ahol kihívásokkal kell szembenézniük. </span> &nbsp;</div>

Láthatod, hogy a <div class="eventinfolongdescinner">...&nbsp;</div> teljesen stimmel mindkettőnél.

[ Szerkesztve ]

(#723) Gróf... válasza Bozek (#722) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Tudod, hogy nem sürgős!
Annyira nem is zavar. Napok óta látom.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#724) Bozek válasza Gróf... (#723) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

Ez remélhetőleg jó lesz. Teljes frissítés szükséges itt is.

(#725) Gróf... válasza Bozek (#724) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Jónak tűnik így elsőre. Ha találok valamit úgyis visítok.
Köszönjük!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#726) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Mit kell csinálnom, hogy a VLC lejátssza .ts kiterjesztést?
Csak akkor hajlandó lejátszani, ha másolatot csinálok belőle és a másolatot játssza le. (egyébként érdekes..)
A másik, ami még zavar.
Bármit állítok be az időzítőbe, mármint a nevet, akkor is az aktuális műsort írja ki a listába, ami megy a TV-ben.
(pl. film+-ra beállítom, hogy most kezdje el venni és névnek megadom, hogy "teszt", akkor is a film címét írja ki a listában, ami megy a TV-ben. De a kész felvétel az "teszt"-ként menti.)

(#727) Bal0924 válasza Bal0924 (#726) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Tárgytalan a kérdésem.. (legalábbis az első)

(#728) Gróf...


Gróf...
aktív tag

[Mondjam az aggályaimat, vagy egyértelmű?]
Értem én, hogy premier, de mégis mi? :) Sok van ám belőle. Szinte minden csatornán, de nem minden műsornál, ahogy a példán is látszik.
Az alatta levő műsor végén a kérdőjel már szinte elhanyagolható.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#729) Bozek válasza Gróf... (#728) üzenetére


Bozek
nagyúr

Észrevettem, javítás majd lesz valamikor. Ma este nem ígérem.

(#730) Bozek válasza Gróf... (#728) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

Teszteld ezt. Elvileg jó, a leírás miatt aggódom egy kicsit, de eddig nem vettem észre hibát.

(#731) Gróf... válasza Bozek (#730) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Első pillantásra jónak tűnik, majd hozza az idő...
Köszöntyű!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#732) Bozek válasza Gróf... (#731) üzenetére


Bozek
nagyúr

10 napos lekérésnél 3 műsor esetében dobott (?)-et a végére, azoknál csak cím van. De ezt így neház kideríteni, hogy mi okozza, egyelőre marad így, amíg nem szaporodik el ez a hiba.

(#733) Gróf...


Gróf...
aktív tag

[7210] Lát benne valaki valami érdemlegeset?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#734) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Van valakinek tapasztalata négy vagy uram bocsá' nyolc tuneres kártyával, vagy egyéb eszközzel a DVBViewer, vagy bármi egyéb tekintetében?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#735) Bozek válasza Gróf... (#734) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi a kérdés? Én egy 4 tuneres Hauppauge quadHD-t használok.

(#736) Gróf... válasza Bozek (#735) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Csak általánosságban: Volt-e vele bármi problémád ami nem hardveres? A júer tudta-e kezelni megfelelően? Volt-e bármiféle fennakadás abból kifolyólag, hogy négy tuneres... Volt-e hogy ki is használtad a négy tunert?
A júer, ha jól gondolom, akkor "CSAK" kettőt tud kezelni egyszerre. Ugye? Mert a felvételeket a média szerver kezeli ami ugyan a júerhez tartozik, de én külön cuccnak tekintem.
Már nem most, de eljutottam oda, hogy a két tuner kevés. Mielőtt a többiek felnyerítenének,
szeretek kép a képben tévézni. Szoktam, felvenni is. Például a forma 1-et. Ott az egymás utáni műsorok egymásba érnek, mert ugye előtte egy perccel már indul a felvétel, és utána öt perccel még tart. Ehhez kapásból kell kettő. Ha én közben valami mást, vagy két valami mást szeretnék nézni, akkor az már három, illetve négy tuner. És akkor miért állnék meg négynél, amikor nyolc tuneres is van! Hisz emellett akármit, vagy bármit is rögzíthetek! ;) (Izzásig hevült SSD-vel!)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#737) Bozek válasza Gróf... (#736) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alapvetően az a kérdés, hogy a 4 tuneresnél kell-e több. A felvételek és a nézett csatornák 4-nél több frekvencián vannak-e. Mert ugye az 1 tuneres is tud több dolgot felvenni ugyanarról a frekvenciáról.

Nekem eddig nem volt vele gondom, tette a dolgát. Kép a képben ugyan ritkán TV-zek, de azzal sincs gond (a saját gyári programja tud egyszerre 4 műsort is mutatni, négyfelé osztva a képernyőt). A 4 tunert nem emlékszem, hogy kihasználtam-e, de 3-at biztos. Amikor még nem volt elterjedt a Spíler TV, raktam fel spanyol meccseket az egyik oldalra és közben ugye volt mondjuk RTL-en A mi kis falunk és esetlegesen a Juventus meccs is belecsúszott ugyanabba az idősávba. A 2 tuneres ehhez már kevés.

(#738) Gróf... válasza Bozek (#737) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Arra nem lehet építeni, hogy "Majd úgyis egybe esik egy másik csatornával, ami ugyanazon a frekvencián van." De tisztában vagyok a MUX-okkal.
A négy valószínűleg elég lenne, de ezt mondtam anno a kettőre is.
Nem pénz kérdés. Tényleg csak azon múlik, hogy összekócolódik-e valami a sok tuner miatt. Ha nem, akkor gyí!

Köszönöm az információt!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#739) Gróf...


Gróf...
aktív tag

[7.2.2.0]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#740) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Van egy jelenség, amivel együtt lehet élni, de megszokást igényel és valószínűleg a legfrissebb (vagy az azelőtti) verzióval érkezett.
EPG sáv, ami enterre megjelenik.
Ebben ugyebár tudunk fel-le (Kurzor gombokkal) a csatornák közt váltogatni és ha jobbra nyomtuk, akkor a jövőbeni műsorokat láthattuk az adott csatornán.
Aprócska fícsör, hogy alul egy folyamat csík mutatta, hogy mennyi van, illetve telt el az aktuális műsorból.
Most viszont tudunk visszafelé is lépegetni az elmúlt műsorok tartományába, ami nem rossz, de hozott magával agy hibát. A folyamat csík meghülyül tőle. Hiába lépünk vissza az aktuális műsorra, már nem mutatja annak folyamatát. Ez akkor is így van, ha csak mint eddig, jobbra (előre) lépegetünk.
Más is tapasztalta ezt? Gondoltam arra is, hogy esetleg beállítás kérdése, de nem találtam rá utaló lehetőséget.
Pitiáner dolog, de ha valaki megszokta a használatát - látványát, azt könnyen zavarba hozhatja ez a jelenség.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#741) Bozek válasza Gróf... (#740) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem ez egy bug. Ha normális működés lenne, akkor nem csak addig tudnál visszamenni, amikor elindítottad a DVBViewer-t.

(#742) Gróf... válasza Bozek (#741) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Mármint úgy érted, hogy eddig hiba volt, mert eddig nem tudtunk a múltban kalandozni. Most viszont igen.
Ez engem nem zavart, mert csak szökő évenként akartam a múltban vájkálni...
Most viszont zavar, hogy meghibban a folyamatcsík!

Ez két egymás utáni kép:
(A zöldet kell nézni! ;) )

[első]
[második]

Inkább ezt nevezném hibának

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#743) Bozek válasza Gróf... (#742) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olvasd el újra, amit írtam. Az a hiba, hogy visszafelé is tudsz lépkedni (és ebből következik a folyamatcsík hibája is). Ha 15 órakor bekapcsolod a DVBViewer-t, akkor azt már nem tudod megnézni, hogy mi volt 14 órakor, tehát nagyon valószínű, hogy nem így lett tervezve.

Szerk: Ez mégis tervezett működés a Timeshift miatt. Viszont a hibáról a fejlesztő is tud, elvileg javította is már, csak egyelőre gondolom nem adta ki ezt a fixet. [link]

[ Szerkesztve ]

(#744) Gróf... válasza Bozek (#743) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Zsír!
Nem kell vele együtt élnem! :)

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#745) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Oszt közben el is telt egy hónap (Majdnem!)
Vajon miért vannak olyan sokan rossz véleménnyel a szoftverfejlesztőkről? :F

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#746) Bozek válasza Gróf... (#745) üzenetére


Bozek
nagyúr

Írtam én is a fórumra, aztán majd meglátjuk. Amúgy meg nem tudhatjuk, hogy hányan fejlesztik a programot, van-e mellette más projekt, esetleg teljes munkaidős meló. Leginkább azok vannak rossz véleménnyel a szoftverfejlesztőkről, akik sose próbálták ezt ki. Én tudom, hogy mivel jár, bár csak hobbiprojekteket csinálok néha, vagy ami a fő melómban megkönnyíti az életem.

Más: az EPG-ben nálad is előjött megint a (?) probléma? Mert néhány műsornál tapasztaltam, viszont a hiba okára nem jövök rá, elvileg minden rendben. Bár most már böngészőben se nyitja meg a műsor aloldalát itthon.

(#747) Bozek


Bozek
nagyúr

Azt hiszem, a musor.tv-s EPG-nek befellegzett... Elmehetnek valahová.

"Lopott adatok a musor.tv-ről!

Ön most lopott tartalmat lát.
You are seeing unauthorized data from musor.tv website."

(#748) Echo13


Echo13
csendes újonc

Át is írtam a konfigomat. Végül is majdnem minden grabbelhető máshonnan, nehogy azt gondolják, megáll az élet, mert ők kavarnak...

(#749) Bozek válasza Echo13 (#748) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is azt teszem, csak még nem tudom, hogy honnan. A port.hu lassú, szóval az kiesik. A legjobb a musor.tv volt, vagy még az Awilime, csak ahhoz nem tudok grabbert.

(#750) Bozek


Bozek
nagyúr

Ja, van Awilime is, de az mintha nem működött volna. Viszont a TV Mustra használhatónak tűnik, mindjárt csinálok is egy tesztet az elérhető cuccokkal, hogy melyik lesz a legjobb. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  DVBViewer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.