Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20119) JTAGSHOP válasza JTAGSHOP (#20102) üzenetére


JTAGSHOP
csendes tag

Magamnak válaszolva pedig:

Megvettem a dvbt erősítőt és beüzemeltem a padláson az antenna előtt. A jelszint 82-100% között van most is minden muxon (előtte is ennyi volt), minden mux külön tuneren jön.
Továbbra is vannak problémás csatornák, azok amik eddig is.
HTSP protokolon ugyanúgy vagy hang nincs ezeken vagy jelszint hibát dob a KODI tvheadend kliense.
m3u listából viszont PVR IPTV SIMPLE CLIENT alkalmazást használva KODIban a 9981 -es porton ezek nyílnak most is (csak odakapcsoláskor 2-3másodpercet kell várni, tehát ott is probémásak de elindulnak).
Samsung smart tvben is rendesen mennek SIPTV alkalmazásban m3u listából.

Szóval ez már előrelépés, meg is elégszem ezzel viszont 1 probléma még van:
ha a csatornalista megváltozik a TVHEADEND szerveren (törlök egy csatornát) akkor az m3u lista már nem működik a klienseken (se kodiban se a samsung tévén), mert a lista a PC-n módosult.
Van-e mód arra, hogy a kliensen a lista frissüljön? A következő bekapcsoláskor kapcsolódjon a tvheadend-et futtató pcmre és szedje le az új adatokat? HTSP protokollnál a 9982-es porton ez megtörténik, lehúzza az EPG-t és a friss listát a kliens de a tévére és a KODI-ban én töltöm rá az m3u-t a készülékekre manuálisan...ezt ki lehet váltani webes eléréssel?
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.