Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) fodi06


fodi06
csendes tag

(#952) fodi06


fodi06
csendes tag

(#953) fodi06


fodi06
csendes tag

uj fegyverem :d

(#954) fodi06


fodi06
csendes tag

egy nem rosz deva

[ Szerkesztve ]

(#955) fodi06


fodi06
csendes tag

ursano

(#956) fodi06


fodi06
csendes tag

F7 arca f7 mappok def mappok nagyon jó itemek jó xp sok wp powert lehet találni ilyen őrtornyokat kell lerakni ésa tornyok megölnek minden mobot. jó lehet fejlődni ja és nem lehet meghalni mert a mobok nem támadnak :D

(#957) fodi06


fodi06
csendes tag

most kb 4 gold körül van a wp power 140 gold 1 stakk soul
ha egyéb kérdés van irjatok :d

(#958) fodi06


fodi06
csendes tag


haven of pace f7

(#959) flashfly válasza fodi06 (#957) üzenetére


flashfly
csendes tag

Hello, köszi a sok sok képet :D

A kérdésem az , hogy mennyi volt korábban a weppor.

Bye

"Ha azt gondolod képes vagy rá, vagy azt, hogy nem vagy képes, mindkét esetben igazad van."

(#960) C0mman válasza fodi06 (#957) üzenetére


C0mman
tag

Nagy THX a képekért!!!! :R
Lenne egy kérdésem (vagyis biztos van több is, de most nem jut eszembe) szóval, enchant illetve a soulcraft succes-ével kapcsolatban van valami változás?
Bár, igazából azt sem tudom ott mennyire megy a plusszolás és a soulozás.
Mert az enchantot itt kicsit visszább vették sajnos :(
Ui.: ment egy Privát üzi :P

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#961) mumifika


mumifika
csendes tag

sziasztok, letöltöttem a játékot, meg telepítettem, felmentek a patchok és mikor végzett utánna kb fél órával indítottam el a játékot, de nem engedi, vmi runtime errort ír ki, nem tudjátok hogy mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#962) C0mman


C0mman
tag

Foddi, lenne még valami, ahol mutatod a zaudat ott az invedbe van 1-2 dolog ami érdekelne :)
Pl a Skeltone bandage mellett ami van item, illetve a fülbevalókról még ha tudnál képet :)
Azt is megköszönnénk!
Tudod, Mi nagyon kíváncsi természetűek vagyunk :P
Köszi előre is!

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#963) protecher válasza mumifika (#961) üzenetére


protecher
tag

hát igy enyiből pasz....próbálj 1 reapirt.. vagy ujra felteni a gamát..

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#964) fodi06


fodi06
csendes tag

3 4 héttel ezelőtt 13 és 15 gold volt 1 wp power most 4 5 gold 1

(#965) fodi06 válasza C0mman (#960) üzenetére


fodi06
csendes tag

A + olás az itt szerintem még mindig könnyü a Solcraft az elég nehéz

(#966) fodi06


fodi06
csendes tag

(#967) fodi06


fodi06
csendes tag

(#968) fodi06


fodi06
csendes tag

(#969) fodi06


fodi06
csendes tag


Most van ilyen utcai árus shopp is van a játékban szerintem nagyon jóóó
láttma már 50 Agi s csizmát is

[ Szerkesztve ]

(#970) protecher


protecher
tag

TyTy... :))
nagyon sokat segitetél ezekkel... nekem még lenne 1 fontosabb kérdésem... emporia ..hány csillagos?

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#971) C0mman válasza fodi06 (#969) üzenetére


C0mman
tag

Hálás köszönet a képekért :R

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#972) protecher


protecher
tag

Lenne még 1 apró kérdésem...
a settes rucik.. leginkább a 61-67 érdekel... esnek még , drophatóak...?

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#973) C0mman


C0mman
tag

Andrish adj életjelet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#974) Sirandrish válasza C0mman (#973) üzenetére


Sirandrish
legenda

Életjel :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#975) protecher


protecher
tag

:D :W :D

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#976) C0mman válasza Sirandrish (#974) üzenetére


C0mman
tag

Váááóóóóó :C :W :DDD
Rövid, tömőr, ennyi :DDD
Figyi kéne egy kis segítség nékem :B
Vagyis arról lenne szó, hogy kéne help Mirmi skill buildreben :K
Bár, tudom a tied el van cseszve és össze vissza pakoltad a skilll pontokat, de ha elmondanád mire tettél, akkor nem arra raknánk :P
A dragonica.qwqw.hu fórumon kértek mirmi skillezést és bár utána néztem, azért ha nem tévedek több lehetőség van.
Szóval, ha ebben tudnál segíteni akkor megköszönném.
Vagy itt vagy az előző nevezett fórumon a Warrior topikban.
....már ha segítesz :F

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#977) Sirandrish válasza C0mman (#976) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen segítek!:)
Holnap meglesem a kis karimat hogy mi merre mert a SKillneveket már kezdem elfeledni :)

Mellesleg tényleg van 1-2 olyan skill ami nem feltétlenül kell de néha bizonyos helyzetekben jól jönnek..de ezt majd leírom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#978) Sirandrish válasza C0mman (#976) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ime a Buildem!
Warrior
Gladi
Mirm
Berzerk

Warrior: Innen igazából csak a Storm Blade kell maxon. Ha PVP-zik is az illető akkor mehet egy a Sword Dance-re (bár ugye tiltott) illetve alacsonyabb szinten a Hummer Crashre is...magasabb szinten a Hummer már kakikát sem ér :)

Gladi Innen a Roulette ami nagyon fontos, azt mindenképp maxolni kell. A Stumblebum-ra 1 kell de csak ha PVP-zni is akarnak. a 2 Bro/BruceLee/RégenMaci-ből én az Incomingot használom Lv3-ason..szerintem elég rá de megéri maxolni mert több mobot küld fel a levegőbe, az I'm Gona Bro viszont szerintem nem túl gazdaságos skill (lévén hogy 30 SP az előfeltétele) viszont ha nagy PVP master az illető akkor 1t mindenképp érdemes ráadni. Wrath of Earth-t kb 3-4esen elég használni bár nekem maxolva van mert PVP-n igen hatékony Magekkel szemben ugyanis elég szép nagy range-e van.a HP Recovery Pedig Myrmig maxolható..a Myrmnél viszont már el kell hagyni mert ott egy sokkal komolyabb HP-s passzív lesz.

Myrm Sharpness Blade mehet maxra (kivéve ha +20as a wep mert akkor a 420Attack már nem ér semmit) , a Physical Training is max mert HP-t és regent ad. Gust Slash csak akkor max ha PVP is van..amúgy olyan 3as körül elegendő. A Bloddy Roar csak PVP-re kell és csak Priest béka ellen:) Magnum Breake 1es, Death Bound maxos mert több mobot zúz meg, Whirlwind max 4esen..maxolni nem kell, Raising Storm és Wyvern mindenképpen maxos legyen!

Berserker Nah itt elég nagy gondban vagyok énis..Wind Step...Movementes passzív...ezt szerintem mindenki el tudja dönteni hogy kell-e a neki. Death Grab..nah az nekem egy elcseszett 20SP mert a skill szart sem ér. A Death Stinger az marha jó cucc, a Demolotion Charge is viszont az nagyon lassu..szerintem nem éri meg vele szerencsétlenkedni a nagyobb fightok alatt. aztán még ott az Ultimate, sokan feleslegesnek tartják de szerintem alapba ez teszi fel a Karira a pontot illetve elég hatásos is ha olyan cuccaid vannak hogy az jó legyen, illetve amit én folyamat mondok, van alatta 2 skill amit én megfogok nézni de akinek nincs ultija az elfelejtheti :)) , mondjuk ugye 60 skillpont szóval ezt is rábizom mindenkire :)

nah, ennyi!

Remélem tudtam segíteni! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#979) C0mman válasza Sirandrish (#978) üzenetére


C0mman
tag

Hálás köszönetem a segítségért, sok órát megspóroltál most nekem ezzel :K
Majd feldobom a másik fórumra ezzel is segítve az ifjú titánokat :D
Még egyszer THX Master! :R

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#980) Sirandrish válasza C0mman (#979) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igazán nincs mit :)
Remélem sokaknak segít majd :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#981) fodi06


fodi06
csendes tag

(#982) fodi06


fodi06
csendes tag

(#983) protecher


protecher
tag

grat a backhez.. bár nem a legjobb :(
te tetted ösze vagy vetted?
én most hogy jól ki f7 eztem magam.... elkezdtem épp öszeszedni a rávalót

de segithetnél .. hogy ez az item hol esik... mert fingom nics hol esett... :U

[ Szerkesztve ]

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#984) mad1


mad1
veterán

Hany gigat hasznal havi szinten,napi 12h ban ez a jatek?
Ugyertem eleg neki 15gb mobilnet?

Ne szemetelj ! = Steam

(#985) protecher válasza mad1 (#984) üzenetére


protecher
tag

Ha csak erre van használva akor 100% :DDD ;)

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#986) C0mman válasza mad1 (#984) üzenetére


C0mman
tag

Üdv Mad1 !
Tuti, hogy elég sőőőt!
Nekem 6 Gigás mobil netem van és még az adatforgalom felét se használtam el soha ha játszottam! Pedig sokat toltam vele. Azt hiszem, aktív játék mellett is kb 1,5-2 Gb adatforgalmat használ el. Ezt onnan tudom, hogy eleinte csak az 5 Gigás volt a netem és volt mikor kaptam SMS-t mikor az adatforgalmam felét elértem. Ez persze csak párszor fordult, elő és olyankor volt letöltésem is a gama mellett!

Galaxy S3 4.1.2 JB SiyahKernel v1.9.1 / Huawei Ideos s7 SLIM PFC 2.2.3

(#987) Matyi61


Matyi61
csendes tag

Megtudná mondani valaki miért jó f7-nél a party, mert egyedül is megy... több szörny, több exp, vagy mi? :)

(#988) mad1 válasza C0mman (#986) üzenetére


mad1
veterán

Thx...csupinak is...de igazabol Bridgitte kuldi majd vele,neki eleg hasznos nfo ez.

En majd nyaron csatlakozom.Kitartas! ;]

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#989) protecher válasza Matyi61 (#987) üzenetére


protecher
tag

igazából nem jó :)
szerintem se...
kicsit több a mob.. igy több a tp. de semi más..
max anyiban lehet még jó hogy joban tud lasitani több player..

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#990) protecher


protecher
tag

:)) :))

[ Szerkesztve ]

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#994) protecher válasza Lord Trapiti (#991) üzenetére


protecher
tag

Üdvi
Meik dragoval játszol? eu vagy usa?
ha így nem tudod akor: ott ahol játszól 1 szerver van csak vagy több?

Protech----CLERIC LVL76 =P _/\_ Mazsu----Myrmidon lvl59 _/\_ Proaktivia-----Arba lvl37>

(#999) Matyi61 válasza Lord Trapiti (#996) üzenetére


Matyi61
csendes tag

Az nem szerver hanem channel, csatorna. az felett a kis kártyákban csak Fenir van vagy más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.