Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Sirandrish válasza Sirandrish (#200) üzenetére


Sirandrish
legenda

Andrish...simán Andrish a nevem a gameba

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#202) darven válasza lllaciii (#198) üzenetére


darven
csendes tag

Köszönöm hogy segitetél:) am mi a neved játékba megkeresnélek hogy kitnics minden jóra ha lehet:)

(#203) qad


qad
senior tag

Sziasztok, hogy tudok tovább lépni a kezdő szinten? Azt mutatja hogy nyomjam meg a Z betűt de csak 1 ablak nyílik ki ( agyonnyomkodtam már mindent) és nem reagál semmire. Ekkora lag lenne? Megtaláltam a friend listát , akit tudtam felvettem.

(#204) qad


qad
senior tag

Azta K.... , de gáz Írta nekem hogy nyomjam a Z gombot hát nyomtam én 45 percen keresztül....... Kellett csinálnom 1 új karit hogy rájöjjek hogy a Z az valóban Y mert tetves dosos progikon fel van csrélve........ Azt k..... Ja és ha a második karidról lépsz vissza az elsőre akkor már 2. opcióként felkínálja hogy a bevezetést melőzzheted.... pffff..... Most már azért is megnézem milyen a játék ...D

[ Szerkesztve ]

(#205) lllaciii válasza qad (#203) üzenetére


lllaciii
csendes tag

nah ez egy érdekesség :D
az angol billentyűzeten a "Z" az nálunk (magyar billentyűzeten) az "Y" gomb
ezt teleportoknál használjuk, meg knéhány kasznak még plusz képesség is

yaya - mire megirtam a szöveget rájöttél :)

(#202) darven
nincsmit,
nevem játékban Kydeo
segitek, amit tudok, pár dologra már rájöttem megmutathatom majd

[ Szerkesztve ]

(#206) Sirandrish válasza lllaciii (#205) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez jó volt..léptem is 2 szintet:)

A piros kardot hogy lehet megszerezni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#207) darven válasza lllaciii (#205) üzenetére


darven
csendes tag

oksi akkor kewreslek majd holnap regeltől fentvok egy ideig:)
és ksöz mégecer

(#208) lllaciii válasza Sirandrish (#206) üzenetére


lllaciii
csendes tag

(#206) Sirandrish

a piros kardot ott ahol instáztunk tegnap

(#207) darven

általában 17-20 ig vagyok fennt
de ha hamarabb végzek
a tanulással akkor hamarabb felmegyek,
channel 2 -őn szoktam instázgatni ha fennvaok

(#209) darven válasza lllaciii (#208) üzenetére


darven
csendes tag

oksi akor majd felmegyek chanel 2-re 17-20 közöt már 10lvl vok és nyomatzom az instákat 19 lvlesekle:) hamar befogatak:D bár akomunikálás nehéz mert az angolt csak ilyen alap szövegeket vágok sajna:( de majd ara is rágyurok:) akor majd kereslek:D

(#210) Sirandrish válasza lllaciii (#208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah akkor ha mákom van csak akkor kapom meg? az gájz :(

Egyébként nyomatom ma is de elég lassan halad a móka

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#211) Sirandrish válasza lllaciii (#208) üzenetére


Sirandrish
legenda

ma nem nyomatunk valamit?
jó lenne ugyanis a 1000/1000es Monsteres ládika megadta a piros kardot csak ahhoz 20as szint kellene

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#212) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ugylátom eléggé pang ez a topic

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#213) DeFranco válasza Sirandrish (#212) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én majd leszek a napokban, most sokáig nem voltam költözés miatt.

Nevem:DeFranco azt hiszem lvl. 17 körül járok.

(#214) Sirandrish válasza DeFranco (#213) üzenetére


Sirandrish
legenda

17es vagyok énis...de már nagyon elszeretném érni a 20at mert van rá 1-2 cuccom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#215) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szeretnék elnézést kérni minden Dragonica játékostól, aki csatlakozott volna a PH! Hungary guildbe, de sajnos most nem tudok online lenni, mert a 31.-i Budapest Game Show-ra készülünk a Runes of Magic-ot bemutatni, úgyhogy erre a hónapra más MMO-val nincs időm foglalkozni.

Úgyhogy mindenkitől még egyszer bocsi. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#216) Sirandrish válasza Vistaboy (#215) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig Jó lenne ha volnál mert segíthettél volna kicsit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#217) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mellesleg közben 18as lettem :)

Jó kis game de még elég keveset tudok róla :p

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#218) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nemtud valaki valami oldalt ahol le van írva hogy melyik lény hol található és mit ad?
a questeket picit egyszerübb lenne megcsinálni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#219) Vistaboy válasza Sirandrish (#216) üzenetére


Vistaboy
veterán

Amint vége a kiállításnak, jövök. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#220) Sirandrish válasza Vistaboy (#219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyit azért segíthetsz most is hogy 20as szinten Warriorbol mit csináljak? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#221) Vistaboy válasza Sirandrish (#220) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, vagy Knight lehetsz vagy Gladiator, én a Knight-ot javaslom. A kettő között annyi a különbség, hogy a Knight egy kézzel harcol pajzzsal és komoly páncélokat hord, míg a Gladiator kétkezes fegyvereket használ lazább öltözetben.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#222) Sirandrish válasza Vistaboy (#221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..azt tudom hogy mi a különbség csak érdekelt a véleményed :R
Szerencsére mindkettőhöz van már 1-1 kardom szóval akkor Knight :)

Vettem...ma már meg is lesz ha minden igaz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#223) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gladiator lettem végülis...ezt többen ajánlották és engedtem a terrornak :)

Mellesleg nem bántam meg mert jó csak piszok lassú, dehát erre vannak a skillek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#224) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok, egy kérdés:

A kunka missionokat csinálom, és ott kerülök bajba, amikor a monszta elkezd körfűrész szerűen pörögni. Ha nem veszem észre időben, akkor alákerülök, és 5x-6x is sebez, ami gyakorlatilag egy ilyen pörgés alatt elviszi a 100%-át az életemnek. Mit kell ilyenkor csinálni?

Valamire emlékszem, hogy valamit kell csinálni, ha a földre kerülök, és akkor kitér, nem csak egyenesen megpróbál felállni.

ja, és rohaggyonmeg, hogy 0x000027-es hibakóddal kidob félóránként. Mást is? Már nagyon unom, hogy emiatt 5 perc pihi (kilépés, betöltés, login), plusz bukom amiben vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#225) Sirandrish válasza DeFranco (#224) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem hiba nincs így ezt nem tudom, viszont a másik dolog engem is érdekelne..mondjuk én már elhagytam de majd ha segíteni kell valakinek akkor jó lenne tudni hogy hogyan is lehet azt kikerülni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#226) Vistaboy válasza DeFranco (#224) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Boss-fight-oknál igyekezzél taktikázni. Állandóan mozogni kell, ennyi az egész. Odacsapsz egyet-kettőt, majd elfutsz. Ha viszont mégis csak elkap a daráló, akkor folyamatosan gyógyítsd magad. Azért vannak a potion-ök, meg az egyéb életnövelő cuccok. Az alma, szőlő és ilyesmi azonnal tölt életet, így érdemes összefarmolni belőlük pár darabot a Boss előtt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#227) DeFranco válasza Vistaboy (#226) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha elfutok, akkor meg sprintből darál le, mire érezhetően megsebzem. Ilyen ez a popszakma, ha egyszerű lenne, akkor meg az lenne a baj. :D

Max ha nem megy, akkor párban csinálom valakivel. (csak ez a kidobálás ne lenne. bosszant is, meg ciki, ha valakit pont egy boss fight közepén hagyok ott)

Köszi a segítséget!

(#228) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem nagyon pörög ez a topic pedig jó kis gamma ez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#229) Senais


Senais
aktív tag

Hali!
Kipróbáltam a játékot és megtetszett. lvl 13-as Thief vagyok Senais néven.

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#230) DeFranco válasza Sirandrish (#228) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ha fent vagyok, nem látok senkit a guildből. (Bár ritkán vgyok fent, de akkor csúcsidőben, munkaidő után, de 10-11 előtt. plusz hétvége)

DeFranco néven aki akar felvehet friendnek, lvl. 19 vagyok, most fogom a Kunka missionoket befejezni.

(#231) Sirandrish válasza Senais (#229) üzenetére


Sirandrish
legenda

a játékban "Andrish" a nickem..ha fenntvagy, vegyél fel barátnak és ha érdekel akkor meghívlak a Hunok klánba is :K

DeFranco: én a Hunok guildbe vagyok:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#232) Senton válasza Sirandrish (#231) üzenetére


Senton
csendes tag

Hello andris. Engem betudnál hívni a klánba, a nevem Wwizardhun.
Kössze :)

(#233) Sirandrish válasza Senton (#232) üzenetére


Sirandrish
legenda

vegyél fel barátnak és hívlak is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#234) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyébként ki, hányas szintű a játékban? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#235) DeFranco válasza Sirandrish (#234) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lvl. 20. ;)

(#236) DeFranco válasza DeFranco (#235) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lvl. 21. :D

Egyébként a PH! gulideseket kérdezem, hogy valamikor fent szoktak azért lenni, csak én nem találkozom velük, vagy mi a helyzet?

Egyébként2 úgy láttam már lehet pet-et szerezni. Hogyan kell? tudja valaki?

Egyébként3: a Couponos dagadt macska Port of the winds-ben adott egy missiont, hogy össze kell szedni valami lucky coinokat a shop-ban, de nem találtam semmi ilyesmit. Ezt tudja valaki, hogy hogyan kell megcsinálni?

(#237) Sirandrish válasza DeFranco (#236) üzenetére


Sirandrish
legenda

a petet a port of the winds-es petes csjnál lehet szerezni..felveszed a questet...összeszedsz neki egy 200 monster countot és ad egy tojást...arra jobbklikk és már van is :)

az egyébként3at meg nem értem :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#238) DeFranco válasza Sirandrish (#237) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Prto of the winds-ben, ugyanúgy középen, ahol a pet-es csaj van, van egy dagadt macska a másik szélén. Általában óbégat, hogy a kuponokkal oda menjél.

Tegnap volt rajta egy piros felkiáltójel (quest). Ez abból áll, hogy a dragonica shopban össze kell szedni valami "lucky coin"-okat (nem pont ez a neve, de ennyi biztos) 100-at, és akkor felturbózza pár értékedet. Gondolom ez a quest a shop-ot reklámozza, sikeresen, mert végig is túrtam, de nem találtam semmi összeszedni valót.

(#239) Sirandrish válasza DeFranco (#238) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah azt én kihagytam de ha nem találtál semmit akkor én sem találtam volna ugyhogy nem gáz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#240) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah faintos.. a következő bökőmet nem bírom +4re felrángatni mert már 8szor tört bele..ami elég szép mennyiségű Weapon púder :(

Bár nem tudom ezt olvassa-e egyáltalán valaki :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#241) DeFranco válasza Sirandrish (#240) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olvassa :)

(#242) Sirandrish válasza DeFranco (#241) üzenetére


Sirandrish
legenda

amilyen jó kis game ez, olyan kihalt a topicja..pedig tök jó lenne dumizni róla csakhát nincs kivel :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#243) -conrad-


-conrad-
addikt

Én is olvasom, ma reggel tettük fel a barátnőmmel, és még mindig toljuk :)

(#244) Sirandrish válasza -conrad- (#243) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor hajrá :)

Pont kifogtátok a Halloweent :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#245) -conrad- válasza Sirandrish (#244) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát ki, de a denevérlufin kívül, amiből találtam kettőt még nem sokat láttam a halloween-ből. :)

(#246) Sirandrish válasza -conrad- (#245) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát vannak a Marketbe csak elég drágák..illetve van 2 Halloween quest aminek a végén a kasztodnak megfelelő Pumpkin fegyot is megkapod szóval azt csináld meg :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#247) -conrad- válasza Sirandrish (#246) üzenetére


-conrad-
addikt

lvl 15-ön felvehetőek? ki adja, melyik npc és melyik részen?

(#248) Sirandrish válasza -conrad- (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Port of The windsbe már felvehető a küldi..a küldihez ami kell a pályákon randomra megjelenő Draculak és Werewolfok adják..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#249) guminyul4


guminyul4
csendes tag

Sziasztok .
Most szedtem le 2 órája a játékot mondom magamba jó ez a játék.
Felkészültem az élményre amit nyujtani fog és tessék itt a probléma .

Be akarok lépni catt a parancsikonra indul startgomb utána meg csak egy fehér kép és semmi .
Mellékelek egy videót neki is ez a probléma mint nekem nézzétek meg és segitsetek .
Legyetek olyan szivesek .

Köszönöm .
Itt a video link http://www.youtube.com/watch?v=0XjqV7JF14U&hl=hu

(#250) -conrad- válasza guminyul4 (#249) üzenetére


-conrad-
addikt

Várni kell, egész sokat mire eltűnik a fehér kép. :)
Nálam is ez volt, gép restart, semmi.. aztán utána úgy hagytam és elindult. :) (valami videót akar bejátszani elsőre, sztem az a baja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.