Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Holnap délután fél háromkor jövök, sajnos ledolgozásunk lesz hétvégén. Aki csatlakozni akar a guildhez, akkor megtalál.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#102) Gyuri16


Gyuri16
senior tag

regisztraltam en is Georgos neven. proballak titeket felvenni, aki lat kiabaljon ram :)

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#103) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Regisztráltam, és most lépek majd be először a játékba. Még nem játszottam MMO-val, RPG-vel is csak 1-2 órát összesen, úgy hogy elég tapasztalatlan vagyok. :)

Kereshetek valakit közületek, ha az alapokkal nem boldogulok?

(#104) Dillon


Dillon
tag

mod: DeFranco: Vistaboy-t vagy chaosmonger-tkérdezd :DDD

Ha valakinek gondja lenne a Dragonica "felismeréssel" xfire alatt:

"EDITING THE .INI FILE (By Babble (afiforlife))

XP User Instructions:

1.Go to Start menu, then computer, then double click on C: Local Disk, or something or other with C: in front of it.

2.Scroll up and down until you find the program files folder, open that

3. Look for Xfire's folder

4. In xfire's folder, double click a file caled games.ini, or xfire_games.ini, and open it with notepad.

5. Ctrl+F to search for Dragonica in the file, it should bring you to this:

[5800]
LongName=Dragonica
ShortName=dranica
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{C12A198C-E751-4729-839A-8FA07CF941C1}_is1\InstallLocation
LauncherExe=Patcher.exe
DetectExe=\Release\DRAGONICA.EXE
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE
DetectServer=False
RunElevated=1

6. In the part that says "LauncherExe=Patcher.exe" delete the "Patcher.exe" part and replace it with "Launcher.exe", so you should get:
Code:
[5800]
LongName=Dragonica
ShortName=dranica
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{C12A198C-E751-4729-839A-8FA07CF941C1}_is1\InstallLocation
LauncherExe=Launcher.exe
DetectExe=\Release\DRAGONICA.EXE
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT|ENABLE_MOUSE
DetectServer=False
RunElevated=1

Then SAVE! Don't forget to SAVE!! because SAVING is important.

Vista Instructions: To find the xfire_games.ini for vista, go to start menu, then computer, but at the top of the screen in computer you type things in type in %programdata% and press enter. It should bring you to a list of foldersn and double click xfire. the xfire_games.ini is in there. The rest of the instructions are the same as XP

(Both XP and vista users)After you saved your edited .ini file, restart xfire, go to tools, options, games tab then try to manually detect dragonica online. It will work this time. Have fun."

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#105) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok, lehet én is kipróbálom, a kérdésem csak az h 3 éves WoW-os múltam után lefog ez engem kötni??

(#106) Vistaboy válasza DeFranco (#103) üzenetére


Vistaboy
veterán

Persze, kérdezzél csak bátran. :K

De először is írdd be a nickedet, hogy felvehesselek a guildba - persze csak ha érdekel -, és akkor ingame is többet tudunk segíteni. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#107) Vistaboy válasza Xirtam (#105) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha tetszett a WoW, és a Diablo 2, akkor mindenképpen. Én is WoW-oztam, és nekem tetszik. :D

Mondjuk ha nagyon PvP-párti vagy, akkor lehet hogy nem, mert itt csak arénákban lehet PvP-zni. De ha inkább a PvE a kedvenced, és nem unalmas számodra a grindelés, akkor ez a te játékod. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#108) DeFranco válasza Vistaboy (#106) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szivesen... bár tartok tőle, hogy én leszek a leggyengébb láncsszem. :) Valahol el kell kezdeni.

Nick (pozor! meglepő!): Defranco

(#109) Vistaboy válasza DeFranco (#108) üzenetére


Vistaboy
veterán

Semmi baj, ez nem WoW, itt nincsenek kemény RAID-ek, úgyhogy a lényeg egyelőre, hogy minél többen legyünk. Na és persze a Guild Chat-on könnyebb dumcsizni, mintha egyesével whispelnél mindenkinek. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#110) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Aki eléri a kellő szintet, és már a guild tagja, az csináljon pár guild-questet (Port of the Winds-ben, Guild Manager Dony adja őket), ezzel ún. Guild XP-t kap(unk), amiből jópofa újításokat - spelleket, stb. - vehetünk a guildünkhöz. Ezeket a spelleket mindenki megkapja, aki a guild tagja.

Ja, és a menet közben megszerzett ún. Medal-okat érdemes használni, mert jó bónusz-okat adnak:

A "J" billentyűvel tudod őket kiválasztani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#111) DeFranco válasza Vistaboy (#110) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi a kellő szint?

Én most lvl. 11. vagyok, a 3. quest sorozatot csinálom. Gyakorlatilag a questeket (F1-F5 cuccok), meg a kisebb küldetéseket csinálom.

Írtam, hogy még új vagyok, nem ismerem az MMO-t egyáltalán. Merre tovább? Ugyanígy egyenesen? Az hogy a guild tagja vagyok, az mivel jár? Mehetek veletek is questelni? Gondolom, ahhoz bele kell húznom, hogy utolérjelek benneteket. Addig valami, vagy csak gyúrjak vazze?

(#112) Vistaboy válasza DeFranco (#111) üzenetére


Vistaboy
veterán

Passzolok, majd minden szintlépés után nézzél vissza. Nekem már 21.-esen majdhogynem lehetetlen megcsinálnom.

Az, hogy a guild tagja vagy, több előnnyel is jár:

1. Könnyebben tudsz velünk dumálni, alul a chat-ablakban kiválasztod a Guild opciót, és mindenki látni fogja, amit ide írsz. Így jóval könnyebben tudunk segíteni neked.

2. A guildtagok felveszik egymást Friends-be, és ha együtt party-ztok, kaptok ún. Friend Point-okat, amit a városban XP-re lehet váltani.

3. Később lesznek Guild Questek, ahová együtt kell majd mennünk, és akkor előbbre lépünk a ranglétrán.

4. Egy jó társaság tagja lettél. :DDD

Ez nem szokványos MMO, itt gyakorlatilag abból áll a játék, hogy a felkiáltójeles NPC-ktől felveszed a küldit, és ha készen vagy, akkor a kérdőjeleknél leadod. A komolyabb küldikre partival menj, de nagy általánosságban - és kellő szintkülönbséggel - mindegyik insta letolható szóló módban is.

Nagyon nem kell belehúznod, mert pl. én a meló miatt alig tudok játszani, még most, hétvégén se nagyon. Úgyhogy előbb-utóbb utol fogsz érni.
De addig is, csak gyúrjál, vazze. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#113) DeFranco válasza Vistaboy (#112) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyúrok vazze! :D

(#114) mephi666


mephi666
nagyúr

egyre jobban bejön a játék :) menni kell, questelni meg csépelni :) arról viszont tegnap lettem felhomályosítva, hogy a knight/gladiator választáshoz valami insta kell... még mindig gondolkozok, melyik legyen... igazából a knight áll hozzám közelebb, de azt inkább pvp/tank karinak ajánlják és lassabnak mondják, mint a gladiátort... nagyon filózok, mert nem voltam wow-ban sem nagy pvp-s... a mobok hentelése nyújtotta igazából az élvezetet...
csinálgattam hétvégén a daily questeket is ezerrel... hát nem "egyszerű" 80 itemet 100ölést meg ilyeneket megcsinálni... mármint kicsit unalmas tud lenni egy idő után :) de a ládákból legalább jöttek közben a cuccok 20-22 környékére... instából soha nem az esik, ami kellene: 50%-ban mage cuccot kapok, 20-20%-ban archer/thief és 10% a hasznos warrior cucc...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#115) triplet


triplet
csendes tag

Szevasztok! Új vagyok itt, lenne egy kérdésem: Regisztráltam a gpotato oldalon, regisztráltam a IAHGames passport oldalon, de amikor be akarok lépni a játékba azt írja ki: You are outside IAH's service region. Please register your IP at the website or launcher page if you are an IAHGamer.
Ez most mi? Tegnap is ezt írta ki, de nagy nehezen sikerült belépnem viszont már nem tudom hogy. Pedig még az IP-meg is regisztráltam, és így sem jó :((( :(
Ötlet?

(#116) DeFranco válasza triplet (#115) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem regisztráltam, csak a Gpotato-n, ezt az IAHGamer-t nem is láttam.
Ettől függetlenül simán működik.

Kérdés: az normális, hogy 15Mbps Chello-val kidob max félóránként? Utána csak nagy-nagy nehezen tudok belépni.
Kérdés2: nektek mennyi idő, amíg indítás után játszani is enged? Nekem 2 perc a loginig (ennek nagy része fehér képernyő), majd még kb 1 perc. Egy AthlonXP 2000+-t 100 %-on teker folyamatosan, játék alatt is, minimum grafika mellett. (mem: 1GB)
Kérdés3: nektek vannak grafikai hibák a játékban? Nekem a különböző panelek (niventory, minimap, channel választó képernyő) hoznak érdekes, csíkozós hibákat. Más játéknál soha nem volt gond, és a játéktér is hibátlan, néha a felugró feliratok közül pár helyett fehér csík látszik.
Kérdés4: városokban találkozok házakkal, előtte egy rendkívül szimpatikus ingatlanügynök, a házban kellemes szobalány, szék ágy, mailbox. Ez mire való? Sem megvenni, sem használni nem tudtam semmire.

[ Szerkesztve ]

(#117) Gyuri16 válasza DeFranco (#116) üzenetére


Gyuri16
senior tag

1. ilyet meg nem csinalt itt
2. nekem is van egy darabig feher kepernyo, ezt betudom annak, hogy nem mai a gepem, kulonosebben nem zavaro, viszont jatek kozben mar nincs gond (siman fut mellette firefox meg icq)
3. nem vagyok nagy szakerto, de ez graf. kartya hibanak nez ki, talan megerne megprobalni ujabb drivert felrakni
4. ha jol emlekszem, oda van irva hogy preview, vagy valami hasonlo. tehat ez csak termekminta, aztan valahogy lehet venni hazat is (lehet hogy meg nincs implementalva)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#118) triplet


triplet
csendes tag

Na, megint beengedett:D. Amúgy ti melyik szerveren vagytok? Kaye, vagy Elga?

(#119) Dillon válasza triplet (#118) üzenetére


Dillon
tag

:F Nekem egyetlenegy szervert jelez, melynek neve: Fenir (lehetett volna ez is e betűs szeró). Szvsz a többieknek is csak azt adja ki...

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#120) Gyuri16 válasza triplet (#118) üzenetére


Gyuri16
senior tag

eu-n regisztraltal, es onnan huztad a klienst (elso hsz-ban link)?

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#121) chaosmonger válasza triplet (#115) üzenetére


chaosmonger
tag

A Dragonica-t területek alapján felosztva 3 cég forgalmazza a világban:

Gpotato - Európa
IAHGames - Ázsia és Óceánia
THQIce - Amerika

Az IAHGamesnél ip-block is van a kívül eső területekre - érdekes, hogy néha beenged téged.
Ha magyarokkal akarsz játszani akkor a Gpotatonál regisztrálj, és az ottani klienst töltsd le.

(#122) triplet


triplet
csendes tag

Hát akkor ezt elnéztem:S. Na mindegy, leszedem az európait és megyünk gamelni:D

(#123) tocsek18


tocsek18
senior tag

hali,
én is elkezdtem játszani :) lv10es warrior vagyok, channel 6on vagyok tocsek néven, esetleg aki most fent van, fel vehetnék barátnak egymást.

(#124) God MonXter


God MonXter
tag

Sziasztok!
Tegnap este letöltöttem ezt a játékot,mivel én is nagyon szeretem az animéket,viszont egyből gondom is lett vele :(
Mikor indulna a játék(nprotect betöltése után) kékhalált kapok
os: win7 konfig:(lásd adatlap)
soha egyetlen egy kékhalált sem kaptam,mióta win7 van fent és most elvagyok keseredve :O

(#125) Vistaboy válasza mephi666 (#114) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem nem kell ennyire részletekben gondolkodni. A Knight táposabb armort visel, a Gladiátor pedig durvábbat sebez. Nagy vonalakban ennyi. Ahogy az NPC mondja: A Knight-nak a cuccai az erőssége, míg a Gladiátornak ő maga (Gondolok itt a skillekre).

Én Knight lettem, majd leírom, miben jó ez a kaszt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#126) triplet


triplet
csendes tag

Na, lejött, beengedett elsőre. triplet lesz a nevem, majd vegyetek fel barátnak. Mostantól estig fenn leszek kb:D

(#127) triplet


triplet
csendes tag

Új karakter: Warrior, papucsman néven. Végleges, úgy hogy ezen a néven keressetek:).

(#128) Dillon válasza God MonXter (#124) üzenetére


Dillon
tag

Nekem Win7 alatt tökéletesen megy (konfig az adatlapnál). Esetleg próbáld meg más kompatibilitási módban indítani, illetve feltelepíteni (XPSP3 vagy Vista).

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#129) kurumpili


kurumpili
csendes tag

Sziasztok!

Én is játszom a játékkal!
Napi szinten és elég jól megy :D
Van egy
- 23as Gladim
- 18as Magicem (vagy minek híjják :D )
- 15ös Thiefem

A kérdések jöhetnek nyugodtan, próbálok válaszolni :)

Sajna amikor Windsbe vagyok és potit akarok venni akkor nagyon sietnem kell mert le szoktam fagyni :D
128as lassan 5éves videókarim nemigen bírja már :(

[ Szerkesztve ]

(#130) triplet válasza kurumpili (#129) üzenetére


triplet
csendes tag

És most éppen melyikkel játszol?:D
Mert akkor fel veszlek friendsbe, és elmagyarázhatnál egy-két dolgot:)

(#131) kurumpili válasza DeFranco (#116) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Nekem 1megás netem van és osztva van routerrel... nappal amikor sokan vannak fennt a neten akkor elég kaki, de amúgy elfogadható... Lehet hogy megszakad 1pillanatra a neted és azért dob ki...

Nekem először fehér teljes képernyő, utána kisebbe átmegy és végül a fejlesztő neve és elindul... addig elmegyek inni :D

Igen, vannak hibák. Én úgy tudom hogy beta a játék, de nem biztos... Mivel nem olyan rég jött ki ezért még elég bugos, de jól haladnak a fejlesztők!

A 4. kérdést nem értem. Ha leírod az NPC nevét talán tudok segíteni...

(#132) kurumpili válasza triplet (#130) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Jelenleg egyikkel sem. Most kijöttem kicsit :D
Itt is mondhatod nyugodtan... egy kicsit még kint maradok és tartózkodom :D
Monyca a gladis neve
Anetty a Magic (vagy mi :D ) neve
és Melymagyar a Thief neve

Mostanában inkább Anettyvel tolom... a gladis keveset sebez a hooknál :(

(#133) kurumpili válasza mephi666 (#114) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Minél többen vagytok instában annál több itemet kaptok.
Én csak a Wanted-es küldiket csinálom meg mert azok adnak 5-10k XP-t és 50 silvert vagy 1goldot...1gold kb 150-150mana hp poti (250et tölt) :D

Ami még jó, hogy partyban is esnek a quest itemek... azt mondják hogy a gladi erősebb mint a knight. Az én gladim nemigen sebez lvl 23as moboknak... 1300mana 5perc alatt elfogy... és a bossra nincs potim... ez idegesítő...

Ami rossz, hogy ha 30lvles csávókával instázol akkor sokkal kevesebb XPt kapsz a szintkülömbség miatt... körülbelül 5x kevesebbet és ez elég gázzz

(#134) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Akik új karit indítanak, vagy csak szeretnének belépni a guildünkbe, azok keressék meg Mephiii-t, vagy Atrix-ot, ők is fel tudják őket venni.

Én sajnos holnap és holnapután túlórázok, úgyhogy csak este 6 után leszek itthon, így ne engem keressetek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#135) triplet válasza kurumpili (#133) üzenetére


triplet
csendes tag

1: Hol lehet fegyvereket venni, meg páncélt?
2: Az ilyen porok. sárga meg kék, mire jók?

(#136) tocsek18


tocsek18
senior tag

valakinek nincs fölös lvl10es warrior kardja?
tudnék érte adni lvl10es archer vagy thief fegyvert.

(#137) DeFranco válasza kurumpili (#131) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Engem fél óránként ledob, pedig nem megy semmi mellette, sem torrent, sem MSN se más. Gyanús nekem, hogy a proci nem bírja tartani talán a lépést, de azt meg nem értem, mert a minimumot bőven hozza. AthlonXP 2000+. Nem is az a baj, hogy levág, mert IJ, de vissza se enged csak úgy, 10-ből 8-szor ki kell lépni, majd vissza (az kb 5 perc, az élettől elmegy a kedvem)

Az NPC nevét nem tudom, de rögtön a 2. városban (ahol egy hajóról indulsz) ahogy beérsz, rögtön ott a ház. Majd csinálok screenshotot.

(#138) Gh0sT válasza DeFranco (#137) üzenetére


Gh0sT
addikt

Most engem is kirakott... :(

A legjobb ma volt. Belépek a pályára, látom magam és fogy a HP-m, de senki nincs körülöttem. Mozogni nem tudok, sima halál. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#139) DeFranco válasza DeFranco (#137) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, még egy kérdés. Hol lehet olyan cuccot szerezni, amivel fel tudom támasztani a karaktert? Próbáltam venni, de nem találtam.

(#140) Gh0sT válasza Gh0sT (#138) üzenetére


Gh0sT
addikt

Abnormal client status, vagy mi a hibaüzenet... :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#141) DeFranco válasza Gh0sT (#140) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dettó. 2 vagy 3 féle hibakóddal. A vége más. 0x00003 és 0x00024 azt hiszem.

(#142) kurumpili válasza DeFranco (#139) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Azt nem tudom, de pénzért feléledhetsz :D

(#143) kurumpili válasza tocsek18 (#136) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Nem érdemes keresgélni 10lvleset :)
Én 16lvlig az alap staffal nyomultam :D
Aztán rájöttem hogy jobb ha veszek egy 15ös staffot... 10ről 15re max 2-3óra...

(#144) DeFranco válasza kurumpili (#142) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem engedte, hiányolt valamilyen itemet. Csak F1 nyomására volt jogom, az meg elteleportált Karakószörcsögig.

(#145) God MonXter válasza Dillon (#128) üzenetére


God MonXter
tag

Próbáltam már mindent, másik os-t nem fogok felrakni,mert csak ezzel az egy játékkal van gondja,minden más tökéletesen fut,csak tudnám ezzel mi a gondja... :W

(#146) Dillon válasza God MonXter (#145) üzenetére


Dillon
tag

Magát a telepítést is próbáltad kompatibilitási módban (XP,Vista,etc) vagy csak a futtatást? Nekem pl. volt olyan programom (xfire), ami csak vista kompatibilis módban való telepítéssel müködött

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#147) kurumpili válasza DeFranco (#144) üzenetére


kurumpili
csendes tag

Amikor meghalsz Visszaszámol és alatta van 3 lehetőség.
Az első az, hogy pénzért "feléleszted" magad a második hogy egy itemmel éleszted fel magad és a harmadik pedig az hogy úgymond felgyorsítod a visszaszámlálást.

(#148) DeFranco válasza kurumpili (#147) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi, kipróbálom, nekem csak két gomb volt, de lehet elnéztem valamit. (Questen kívül, csak simán street fight alatt)

(#149) God MonXter válasza Dillon (#146) üzenetére


God MonXter
tag

Ezt még nem,köszi kipróbálom :R

(#150) kurumpili


kurumpili
csendes tag

Megvan a 21. lvl és végre Monk vagyok :D
Kell még 2lvl a heal skillhez :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.