Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Voltatok már úgy, hogy egy játék, ami egyébként amúgy eszement bugyuta - és aranyos is egyben, ezt meg kell hagyni :P - jobban lekötött, mint a manapság oly népszerű csilli-villi játékok? :DDD Na, én pont így éreztem, amikor kipróbáltam a Dragonicá-t.

Kicsi, nagyfejű anime karaktereket kell irányítanunk. Négy alap kaszt közül választhatunk, majd a 20. szint meglépésekor minden kaszt 2 felé tud fejlődni, eltérő játékstílussal megajándékozva minket. A játék harcrendszerében fontos szerepet kaptak a kombók. Itt is megtalálhatóak a jó öreg instance dungeon-ök, amelyek 5 nehézségi fokozatban teljesíthetők. A dungeon-ök végén a teljesítményed alapján határolja be a loot-od mennyiségét. Többnyire egyedül is véghez lehet vinni őket, igaz akkor a loot nem mindig annyi, amennyit szeretnénk, de ha 4 fős csapatba csatlakozol, akkor könnyedén esik a loot, meg nagyobb móka is egyben a hentelés.

A játék grafikája már szinte a régi Amigá-s időket idézi, 1024x768-as felbontásnál nagyobbra még nem sikerült belőnöm a játékot, úgyhogy ablakban játszom inkább - persze lehet teljes képernyőre is váltani, ha nem zavar a kis felbontás. Az effektek viszont szépek, már amennyire egy ilyen kaliberű játéktól el lehet várni. A brutálisabb skillek használatakor az egész képernyőt beborítják az effektek, a mobok ide-oda repkednek a keményebb ütéseinktől, jópofa, hogy néha belerepülnek a képernyőbe, és egy törött üveg grafikája jelenik meg, mintha eltört volna a kamera üvege.

A játék hangulata viszont kárpótol érte. A játék olyan, mint egy Super Mario és WoW keverék, a loot-ok, cuccok és minden egyéb úgy potyog ki, mint amikor a Sonic-kal vagy Super Mario-val játszunk, és mindenféle aranyos kép- és hang-effekt kíséretében vesszük fel. Komolyan, néha az az érzésem támadt, mintha egy 6 éveseknek való játékkal játszanék. :DDD A WoW-hoz hasonlóan itt is van PvE, PvP - bár ez csak arénákban -, és Guildek. Magyarokkal még nem találkoztam, de remélem egy páran kipróbáljátok majd.

A harcokban fontos szerepet kapnak a kombók, azaz hogy hányszor sikerül egymás után megütnünk a mob-okat megszakítás nélkül. Az alábbi ingame shotot én csináltam, eddig a legtöbb, amit sikerült elérnem, az 85 találat volt:

A játék teljesen ingyenesen letölthető és játszható, mindössze egy regisztráció kell a gPotato Europe oldalán, és az itt használt accountunkkal tudunk belépni a játékba. Képeket, videókat és további információkat a játékról a hivatalos oldalon találhattok.

Dragonica hivatalos oldal

A gPotato Europe oldala (Itt kell accountot készíteni.)

Gépigény:

[ Módosította: Grafiqs ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) gtamate2


gtamate2
veterán

Húú, végre egy MMO ami hasonlít a wowra de mégis egyéni stílusú ráadásul ingyenes!
Én nem szeretem az MMO-kat, a wow bejött, de fizetni nem fizetnék érte, úgy látom ez lesz az ideális játék :) köszönöm a témát :R

*Sn0w

(#3) Vistaboy válasza gtamate2 (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igazán nincs mit. ;)

Közben összejött a 100-as kombó, és végigvittem egyedül egy instát is. Igaz, meghaltam párszor, és a reward is egy olyan cucc lett, ami nem jó nekem - véletlenszerűen kapjuk a rewardokat, egy félkarú rabló-szerű sorsolás van a végén, amiben reward-ok pörögnek (teljesítményünktől függően 1-4 darab), és amelyik megáll, azt kapod -, de azért megérte, jó móka volt.

100-as kombó:

Boss:

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Psychonaut válasza Vistaboy (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Frankón néz ki nagyon, lehet, hogy kipróbálom én is. :K
De tényleg ez az első oldalnézetes MMORPG? :F

(#5) gtamate2 válasza Psychonaut (#4) üzenetére


gtamate2
veterán

A maple story az nem mmo? mert ha jól tudom az is oldalnézetes és mmo szerűség?

*Sn0w

(#6) Vistaboy válasza Psychonaut (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

A hivatalos oldalon írták ezt, náluk reklamálj. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Jobban néz ki mint a 3d-s társai de még mindig nem próbálnák ki mmorpg játékot :N

(#8) Vistaboy válasza fpeter07 (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nos, amennyire én idáig látom, ennek annyi köze van az MMORPG-khez, hogy lehet benne instázni és PvP-zni, guildok vannak benne, de ezzel kb. vége is van.

Egyedül végig tudod játszani, az instákat is ki lehet tolni egyedül, és a kettő között inkább egy Super Mario-szerű ugrabugrálós gyűjtögető és Hack&Slash játék keverékének tűnik.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) chaosmonger


chaosmonger
tag

Én is játszottam vele, tényleg aranyos játék és egy darabig szórakoztató is. Csak ebben is megvan az 'ázsiai átok', hogy egy bizonyos szint felett már kínszenvedés a fejlődés. 30-as szint környékén szerintem a játékosok 90%-a abbahagyja.

Instázni partiban kell, ez nagyon jól meg van csinálva, a parti leader felett kis szövegbuborék van, ahol láthatod, hogy hányan vannak a partiban, csak rá kell kattintani, ha csatlakozni szeretnél. Persze ehhez be kell jutni a channel 1-re mert máshol nem mennek annyira a groupok.
A mission mapok - itt így hívják az instance-okat elég ötletesek és jól lehet bennük fejlődni, pláne partiban, mert nem csökken a mobok után kapott xp, minden partitag megkapja mintha ő ölte volna meg egyedül.

Itt jön a játék 2. problémája, akkora differencia van a questelés és a mission map-ekben elérhető fejlődés között, hogy questelni egyszerűen nem érdemes. Így viszont a játék átmegy abba, hogy csinálod egymás után a szintednek megfelelő mission map-et újra és újra, amíg nem tudsz menni az eggyel nagyobba. Meg kell nézni lvl 20 felett az egész világ kihalt, mindenki a missziók bejáratánál gyülekezik. Ráadásul amíg lvl 10-en 4x, 5x kell egy map-et megcsinálni a szintlépéshez, addig 30-on már vagy 50x.

A lvl. 20-as Farrell quest viszont zseniális, ilyenekből kellene egy csomó a játékba.

Gpotaton több magyar guild is van, ahol én voltam ott volt vagy 40-50 karakter, de szerintem azóta már elfogyott mindenki.

(#10) Vistaboy válasza chaosmonger (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Majd meglátom, bevallom őszintén, én pusztán azért próbáltam ki egyáltalán a játékot, mert az Allods Online miatt van már accom a gPotato-n, és kegyetlenül unatkoztam reggel. :)

Mivel anime-fan vagyok, megtetszettek az anime karakterek, lehúztam - nincs egy GB sem a kliens -, és miután randomra csináltam egy karaktert, elkezdtem játszani.

Azután csak azt vettem észre, hogy nem bírom abbahagyni. :DDD :B :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Psychonaut válasza Vistaboy (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az jól hangzik, de gyakorlatilag mindben van. De a megvalósítás aranyos nagyon, szóval ha lejön, akkor próba. :K
Este írok, hogy milyen első blikkre.

(#12) Vistaboy válasza Psychonaut (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Első blikkre szerintem be fog jönni. Mondom, én is reggel kipróbáltam, azután csak azt vettem észre, hogy délután egy óra van. :DDD

Számomra ez jelenti a jó játék egyik alapelemét, hogy le tud kötni. Nem állítom, hogy hónapokat fogok vele játszani, de idáig - most vagyok 12-es szintű - alig bírom abbahagyni, pedig holnap reggel meló, muszáj vagyok szünetet tartani. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#13) Psychonaut válasza Vistaboy (#12) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát ez nagyon jó. :D

Pont suli előtt kellett totyikot nyitni neki??? :W :DDD

(#14) Vistaboy válasza Psychonaut (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

:DDD
Látom tetszik a dolog. ;)

LOL, nem kell mondanod, nekem is pont vasárnap kellett leszednem?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) gtamate2


gtamate2
veterán

hatalmas játék 30 percet akartam nyomni de 2 óra lett belőle! majd este még előveszem már lvl7 vagyok és 5 boss-t nyomtam le :D

*Sn0w

(#16) Vistaboy válasza gtamate2 (#15) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem sajnos már nincs időm rá, de holnap, amint hazaérek melóból, beállítom a vekkert - különben csak arra riadnék, hogy éjfél van :DDD -, és Rock'n Roll!!! ;]

MOD: Jut eszembe, aki játszik, az írja be a karakterének nevét a fórumba, és felveszem friends-be. Hátha össze tudunk egy guildet is hozni majd valamikor. :K

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) Ice!?


Ice!?
őstag

Lesz vagy másfél - 2 óra mire letölti, de sebaj. :)

mod: A nick-em Icezzzz

[ Szerkesztve ]

(#18) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nah. Itt vagyok. Szóval. Első benyomások: csupa pozitívum, egy aranyos, butácska dolognak kinéző valami, ami sokkal összetettebb, mint amilyennek látszik. A sztorit is tisztességesen megírták, bár szokásosan sablonos, de ez legyen a legnagyobb gond. Képi világ nagyon bejön, szépen meg van csinálva, de miért nincs szélesvásznú (1280x800 felbontás). Egyelőre ennyi. Holnap bővebben.

Karakter: Remithus, de lehet lesz több is még. :D

(#19) gtamate2


gtamate2
veterán

lvl7 warrior vagyok nickem:gtamate

*Sn0w

(#20) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Új kari: Sinistre. Lv7 körüli Wari. Egyelőre az első bossqusteket tolom.

(#21) D4v3


D4v3
őstag

Tényleg jópofa játék. 3an kezdtük el, végigtoltuk az első instát párszor. Arra mondjuk nem sikerült rájönnöm, hogy miután mind a 4 szint plusz a hero pálya is kész van, miért csak 71%-on áll a progress.

(#22) chaosmonger válasza D4v3 (#21) üzenetére


chaosmonger
tag

Az insta végén lévő eredményjelzőre gondolsz? Az nem progress, hanem teljesítmény mérő. Elég bonyolultan számolja, benne van, hogy mennyit kombóztál, mennyi idő alatt lett kész és milyen szinten volt az insta és, milyen a te szinted az instához képest és, hogy hányan vagytok . Mert a Dragonica bünteti, ha nem teljes létszámú a parti. Kevesebb xp-t és lootot ad ha nem vagytok 4-en. Legnagyobb S fokozatot szinte csak a 4. szintű map-en és full partival lehet elérni.
Ez elég érdekes is, mert ha valaki egyedül vért izzadva végigtol egy instát akkor a rendszer simán azt mondja, hogy ez csak D teljesítmény volt, 1 loot jár érte. Más mmo-ban épp fordítva szokott lenni minél, kevesebben vannak annál több loot jut.

(#23) D4v3 válasza chaosmonger (#22) üzenetére


D4v3
őstag

Én arra gondolok, mikor beleállsz az instába és feljön az az ablak, ahol ki tudod választani, hogy melyik szinten akarod tolni. Ott a játékok alkalmával egyre feljebb és feljebb ment a % mérő, de 71%-en megállt. Tényleg érdekes, de nem is bánom, hogy ennyire erőlteti a társakkal való játékot. Tegnap is be tudtam váltani egy csomó FP-t XP-ért a városban.

(#24) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, elkezdem tolni. Ha valaki feljön a játékba, a Channel 6.-on vagyok. Majd küldjetek invet, és akkor tudom, hogy ti vagytok azok. A nick-eket felírtam, sajnos nem enged felvenni friends-be offline karikat.

Majd megnézem, mi kell a guildhez, és hogy meg tudjuk-e oldani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Vistaboy válasza Vistaboy (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyszerű, 20-as szint kell hozzá és 20 arany. A szinttel nem lesz gond, az arany húzósabb, eddig mindössze 2 aranyam van. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ma végre sikerült kipróbálni egy partit is, lenyomtunk egy instát négyen, alkalmi ismerősökkel. :DDD

Mint a régi jó WoW-os időkben. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) Kanczy válasza ,,no name" (#27) üzenetére


Kanczy
veterán

muszáj

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Lassan haladok előre, már átértem a következő városba, úgyhogy nem kell állandóan visszateleportálnom a kezdőhelyre, ha javítani akarom a cuccaimat, vagy más dolgom van. Ha átértek ti is, első dolgotok legyen teleport tekercset vásárolni, amivel vissza tudtok jönni, sok mászkálástól kímélnek meg.
És még egy jó tanács: Az ellenfelektől összeszedett limlomokat ne nagyon adjátok el, mert soha nem lehet tudni, hogy melyik questhez kellenek majd.

A legújabb rekordom:

178-as kombó. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) D4v3 válasza D4v3 (#23) üzenetére


D4v3
őstag

Erről beszélek egész konkrétan:

(#31) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ezt még szerintem én is megnézem :) ha már ingyér' van, 1 próbát megér... poénnak tűnik a dolog és engem sem köt le már az új játékok 90%-a... gyakran van olyan, hogy elindítok valamit és a főmenüben már elmegy tőle a kedvem :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, ma is játszottam egy kicsit. Farkasos instát kipörgettem minden szinten, csak ennyit. Holnap folytatom. Akkor továbbra is Channel 6 mindenkinek?

(#33) chaosmonger válasza D4v3 (#30) üzenetére


chaosmonger
tag

Ja értem, ezt nem tudom, még sosem figyeltem meg. Arra tippelek, hogy akkor lenne 100%, ha mind a 4 szintet S-esre csinálnád meg, de nem biztos. (bár ez szinte lehetetlen F1-re szinte soha nem ad S-et)

(#34) Dillon


Dillon
tag

Még csak lvl5-ös archer-em van Dyllon néven. Az insta értékelésnél mi a "betű" sorrend? Nekem egy C-t adott elsőre az egyes szinten de lövésem sincs, hogy ez most jó vagy nem... :B

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#35) Psychonaut válasza Dillon (#34) üzenetére


Psychonaut
addikt

A-B-C-D.
C teljesen jó elsőre. :K

(#36) Vistaboy válasza Psychonaut (#32) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, ha valaki feljön, jöjjön a Channel 6-ra, akkor tutira megtaláljuk egymást. Friends-be csak az online karikat tudjuk rakni, úgyhogy amíg nem lesz guildünk, addig csak így tudunk dumálni online. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) D4v3


D4v3
őstag

Engem Shokyu néven találtok meg. Az a 20g guildnek elég húzos, nekem konkrétan 1g-m sincs pedig lvl 17 vagyok. 70s minden halál után a revive és elfogyok mindig :)

(#38) Vistaboy válasza D4v3 (#37) üzenetére


Vistaboy
veterán

Össze kellene dobni. Ha van valakinek lemondható 1g-ja, küldje el postán. Előbb-utóbb összejön a zsé, és megnyitom a guildet.

Nekem már amúgy 4g-m van. Haladok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#39) Warsongblade


Warsongblade
csendes tag

Na, leszedem szerintem énis a játékot eléggé unatkozom ... valószínűleg Festfolk lesz a nevem :)

(#40) Psychonaut válasza Vistaboy (#38) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem 25 silver. Level 9 vagy 8?:F.

(#41) Vistaboy válasza Psychonaut (#40) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már megvan a 6g. Csináld úgy, hogy visszamész a kisebb területekre - nem kell fizetni a sok potiért és a revive-ért -, és pár órás irtással össze tudsz szedni egy kis aprópénzt. Nem is beszélve, hogy a killekért reward jár, ha elérsz pár százat.

Holnap nem tudnátok segíteni lenyomni egy instának a 2-3-4 csillagos változatát?
(Mondjuk ha a végére belejövünk, mehetünk az 5-ösbe is. :DDD )
Hero Quest a cucc, úgyhogy nem tudom kikerülni, viszont egyedül sem tudom lenyomni, mint a legelső, Vegas-os quest-et. A Giant Axe Brother Sanka-s questről lenne szó, d

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) Vistaboy válasza Vistaboy (#41) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocs, nem tudtam befejezni, mert közben játszottam, és majdnem kinyírtak. :DDD

Szóval erről lenne szó:

Holnap délután 3 körül ráérne valaki letolni ezt a 3-at?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#43) Dillon válasza Vistaboy (#42) üzenetére


Dillon
tag

Én szívesen segítenék, de még kicsi vagyok :O Bár most ráfekszem megint a témára, időm mint a tenger. Nem lehetne egy első hsz-be beletenni a PH!-s Dragonica karikat usernévvel együtt?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#44) Psychonaut válasza Vistaboy (#42) üzenetére


Psychonaut
addikt

Talán, valószínű holnap itthon leszek, mert lebetegedtem. :F
Ha nem leszek lázas, akkor megpróbálok felmenni.
BTW nickedet azóta sem tudom...simán Vistaboy?

SZERK: Dillon: támogatom :K

[ Szerkesztve ]

(#45) Vistaboy válasza Psychonaut (#44) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mindenhol az, ugyanazzal a nickkel vagyok mindenhol, játékokban, fórumokon, etc.
Ez az én Copyright-om. :DDD

Részemről én is benne vagyok. Írok a MODKER topikba az ügyben.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#46) Vistaboy válasza Vistaboy (#45) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mielőtt beszemeteljük a MODKER topikot, előbb inkább ide csinálok egy kis összefoglalót:

Dragonica karakternevek:

Vistaboy - Vistaboy,
Ice!? - Icezzzz,
Psychonaut - Sinistre,
gtamate2 - Gtamate,
Dillon - Dyllon,
D4v3 - Shokyu,
Warsongblade - Festfolk,

Aki új karaktert indít, az a Channel 6-ra jöjjön fel, mert ott építjük a guildünket.

Majd ha véglegesedik a dolog, akkor betetetem az első hsz-be.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#47) Dillon


Dillon
tag

Megy ez nekem :)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#48) chaosmonger válasza Vistaboy (#46) üzenetére


chaosmonger
tag

Ahhoz, hogy tudjatok kommunikálni nem kell egy channel-en lenni, csak akkor ha együtt akartok partizni. A whisper megy csatornákon keresztül is. Valamint csatornát bármikor lehet váltani játék közben is.
Aki instázni szeretne annak mindenképp javasolnám a channel 1-et (ha nincs tele), mert aki mission map-et akar csinálni az általában oda megy. Ebben a játékban a legkönnyebb alkalmi partit találni, használjátok ki, nyelvtudás sem kell.

(#49) D4v3 válasza chaosmonger (#48) üzenetére


D4v3
őstag

Ehhez még annyit, hogy ha instázni megy az ember, akkor érdemes addolni a többieket friend-nek, mivel ilyenkor kapunk Friend Point-ot, amit a városban XP-vé válthatunk.

(#50) mephi666 válasza Vistaboy (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is csináltam egy karit... warrior lett... :) mephiii néven fut (általában beelőznek névregisztrálásnál :( )

szerintem pár g-m is összejött, mert 2órán keresztül aprítottam a mobokat meg a farkasos instát is teljesen megcsináltam... lvl10 vagyok perpill :) szerintem délután/este 1-2órára felugrok és ölök/questelek tovább ezerrel... a guildhez tudok majd adakozni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.