Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#246) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ismét eltelt egy hét, megvan az új matrac!!!!!!!!!!!!!!""",,,,,,,!!!!!!!!!!!????!!!!!!!!!!!! :DDD
Nekem nagyon tetszik, a Mama szerint kemény. Olyan jót aludtam rajta, egy álom...
Anyósnak vettem hirtelen felindulásból egy Dell Inspiron 1501-et, egy giga rammal, 15 colos, 150G winyóval.
A fentlévő linux mintel kínlódtam picit, aztán gyalu, és feltoltam egy win7-est. Meglepően stabil, és viszonylag gyors is, persze a ram miatt, ha egy böngésző, meg egy Skype fut, akkor lassul, de boltoltam hozzá 2 sörért gigás ramot, egy hét műlva meg a következőt... 2 G rammal csak hasítani fog a szerkezet. :D
A fánk még sehol, 2 naponta hívogatom az embert, hogy jólenne ha összekapná magát, igaz még most nem kell fűteni, mert 20 foknál nem hül ki jobban a kecó, de lesz itt hidegebb is... :(((
Vettünk egy Kärcher ipari porszívót, mert egy tákolt vacak volt eddig, és meguntam. 23e volt a bauhausban, 5 év garival... Olyat szív, mint egy V8-as motor, egy hátránya van, hogy viszonylag rövid a zsinórja..
A tegnapi "szokásos" resetelés elmaradt, mert a Joci csak 9-re ért tannap haza, aztán meg sikerült Nikivel jól összekapniuk. :C
Ma estére tettük át, viszek egy fél liter pályinkát, oszt' a nyakára hágunk... :D
Hétfőtől felfüggesztem a vonatozós bejárát, az új kolléga Gödi, és felezzük a benzin költséget, így visz-hoz házhoz.. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.