Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Most nézem, hogy az előző volt a 200. hsz-em itt a blogon, remélem lesz még pár... :DDD
Egyébként semmi extra, a neten árult bringát levettem, mert kedden egy kretén felmérgelt nagyon.. Olyat beszólt, hogy legszívesebben pofánverném, igazi paraszt mentalitással...
No, de itt a tavasz végre!!!! :D
Csicseregnek a fák, zöldelnek a madarak, végre ki tudom paterolni a dögöket 10 percnél hosszabb időre, bár olyankor szétbarmolják az odaszerkesztett bajuhajuzos kerítést, és szépen átmásznak acsarkodni a szomszéd kutyáival.
Ma megyünk délután az esküvői fotóshoz, megint egy tízes hopp, eltűnik előfoglalásra.. :(
Jövőhéten kapok fizut, abban már benne kell lenni a tavalyi teljesítmény értékelésemnek, ha nem, akkor lesz meglepi, mert abból menne az esküvő maradék része.. :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#202) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Megvan a fizu, benne az értékeléses lé.
Most mondta le a barátom (volt melótárs) a hétvégi progit, úgy volt, hogy holnap megyünk kicsit Zoltánnapot ünnepelni, oszt lerészegedünk kicsit. Sajnos a leendő babájuk meghalt, 9 hetes volt. RIP!! Kicsit behörpöltem ithon ezt-azt, sok volt ez a hét..... E héten 3 falu, (nagyfalu) polgimesterével tárgyaltam, pörög a meló ezerrel..... Asszem iszok még pár pálinkát, kicsit butulni akarok! :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#203) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Huhh, jó régen írtam, már volt reklamálóm... :D
Kitavaszodott, már csak éjjelre kapcsoljuk be picit a fűtést, megy a dudvázás ezerrel.. Összeraktam anyósnak a kutat, meglepődtem volna ha minden flottul megy(menne), természetesen nem így volt.
Kirepedt egy olasz csapból egy 1x2cm réz darab az oldalfalából, próbàltam szombaton megforrasztani, természetesen nem sikerült. Ma voltunk a bajuhajuzba, és vettünk a csap helyett egy összekötőt. Ma reggel már boldogan locsolt a mammma, öröm a köbön. Kocsik rendben futnak, voltam benzinért a robogóba, meg a fűnyíróba, összeraktam a locsoló berendezést, azis megy itthon, betonoztam kicsit.
Tetvészkedtünk hétvégén a banyával, volt reggeli szex, rájöttem hogy a hétvégi reggeli szexnél nincs is jobb... :DDD
Melóhelyen káosz, várjuk az ujabb rezsicsökkentés hatásait, reméljük ebbe nem rokkan bele az ország.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#204) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tennap voltak a vízszerelők, ha a bal kezem feldugom a seggembe, és csak jobb kézzel dolgozok, akkor én is megcsinálom úgy, ahogy ők.....
Nincs bekötve a mosogatógép, mert elfelejtettek hozni alkatrészeket a csatorna lefolyó részéhez, kettő óra alatt sikerült kettő fenékszelepet beépíteni a falba, és kettő fél méteres, 15-ös átmérőjű vízcsövet betoldani, mindezt 12 rongyért, mondjuk anyaggal együtt..... Mama kiakadt, már asszondta este, hogy adjuk el a motyogató gépet, oszt csináljuk vissza az egészet, mert teli a bocsokra az egésszel.. Ma kocsival jöttem dolgozni, hazamegyek 3 felé, és egyenesen a boltba visz az út, ahol megveszem a kettő 45'-os könyököt, meg a tömítés szettet ami még kell........

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#205) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap helyére raktam a mosogató gépet, fixre kötöttem, és beindítottam.
Mama boldog, én fáradt..... Valami (a mamán kívül) szívja a vérem, reggel 3:41-kor arra ébredtem, hogy hülyére vakarom magam, és két óriási pukli van a combomon...... Ha ma hazaérek, szétszedem az ágyat, és belekukkantok, mert szúnyog még korai, de valami csak öl engem álmomban. :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#206) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Motorkocsiban elérkezett az olajcsere időpontja, elérte a 234e km.
Április 7.-én, a szülinapomon viszem az autószerelő cartárshoz, Motult kap ismét.
Mosogatógép megy rendesen, kútból dől a víz, kutyák megvannak, mama happy, mindenki boldog.
Hétvégén össze kell állítanom véglegesre a kerítés bejáratát, akkor napközben is kint hagyhatjuk a bubukat.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#207) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ma lettem 33 éves..... Legurítottam ennek örömére: 1: Gulden Draak, 2: La Trappist quadrapel, 3: Bush Ambre... Kötelező olajcsere, Motul olajjal, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő 234.700 km-nél. Már kezdek jóllenni, még pár sör, aztán bubukálok eg sort.. :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#208) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Még mindig élek, a maradék sört toltam be arcba, minden oké. :D
Banya is megvan, pörög a gazdaság... Hogy meddig lesz melóm, az jó kérdés, de most itt a péntek, túlvagyok kettő igen finom belga sörön, várom a zasszonyt, este megyünk vásálni.. Bubuk ma összekaptak, csak hogy ne legyen unalmas a hétvége, apámnak megjött az egyik érme, amit az ebayről rendeltem neki 900 kemény forintért, most várom a másikat, ami még kering a világban... Az asszony felfedezte a befektetési aranyam, volt mosolyszünet, de túllépett rajta.. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#209) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tennap extra proaktív voltam, hajnali fél hatkor kelés, iràny a telek Gárdonyba. Felvettem Muterékat a 22. kerben, benzint vételeztünk egy mol kúton, aztán gyí. Trakesz kicsit pöfögve indult, tavaly óta nem volt beröffentve. Már kezdett izgulni a Fater, hogy mi a baja, erre visszatoltam a szivatót, megszünt a füst.. :D
Telek rendben lenyírva, ha már oda beszéltek meg egy találkozót unokatesómékkal, elvittem a fémkeresőt, lett sikerélmény, találtunk egy nehéz öntöttvas téglalapot, amibe németül a konyha szó van öntve. Majd holnap rakok fel róla képet, persze lett jópár szög, meg egy Márka típusú alu kupak. Miután hazaértem, a szomszédban elkezték bontani a pala+vas fészert. Segítettem ebben, plusz anyósnál felszedtem a szivattyút, kitakarítottam, összetettem, happy end.. :)

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#210) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap délután sikerült rendesen bekaristolni Joci barátommal, délután négyre már mindketten jól néztünk ki... :DDD
Volt grillezés, helikopter röptetés, házi süti, a tacsijukból kullancs kiszedés, (három ember, plusz egy géztekercs, mert a Tacsi sem olyan.... :) ) Mikor hazaértünk, még felszereltem magamra a háti nyíró berendezést, és lenyírtam a kutyáknál, meg anyóséknál a gazt.
Vasárnap voltunk a Váci vásárba, minkedni jól kiköltekezett, vettem anyósnak egy második szivattyút, jó kis ukrán vákum berregőt, 5 rongyért adta a mókusbogár, ismerem látásból ezt a cigánygyereket aki árulta, mindig kint van. Nem volt akkora piac mint amekkora szokott lenni, de kivittem a szüleimet, jött anyós, asszony, Jociék, szóval voltunk páran. Tegnap lebontottam a palát egyedül a műhelyről, akik megigérték hogy a vasanyagért cserébe eljönnek lebontatni, azóta se jelentkeztek. Tönkre is ment a Hetra heggesztő trafóm, azzal vágtam el a vastag vasakat, mert ennyi flexkorong a világon nincs...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#211) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

No, lebontottam a maradék vasakat, a Hetra mégsem makkant meg, csak kicsúszott egy saru a kapcsolóból.... Ma hiperaktívak voltunk a mamával, lenyírtam a füvet, (ami 30 centisre nőtt kettő hét alatt!!!)
ültettünk paradicsomot, anyósnál ástam egy kis kertet, csináltam tesztvideót a lengető műszeremről, mentem egy kört a robogóval, vettünk 10 paradicsompalántát a kocsmárostól, elültettük azt is, persze előtte fel kellett ásni a talajt, szóval olyan vagyok, mint a mosott kaki... :D
Ha valakit érdekel a home videóm, itt megnézheti.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#212) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ma is proaktív voltam, eltüzeltem anyósnál egy csomó szemetet, meg gallyakat. Elfáradtam. Volt most békülős szex, a zasszony izgul az esküvő miatt. Kutyák eltörtek egy paradicsom palántát, agyvérzést kaptam.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#213) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó rég írtam ide, node sebaj!
Ami azóta történt: tônkrement a fűtés a passatban, szakad az eső folyamatosan, holnap esküvő, ma veszekedés, reggeltől 3x szedtem szét a fűtés miatt a kocsit, már mindent kizártam, úgyhogy valszeg a vízpumpa hányta össze magát.... Kimostam a fűtőradiátort, a csöveket, légtelenítettem 5x, kicsit kivagyok...
:(
Melóhelyen bejelentették, hogy 60 embert kuka, már nem nálunk, de cégszinten.
Nemtudom mi vár ránk....

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#214) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Pár óra, és vége eddigi kényelmes legénylétemnek, énis rabigàba hajtom fejem, orromba izé ujjamra kerül a karika, és vége lesz a világnak. (kivéve, ha érdeklődés hiányában elmarad.... :D )
Viszlát szabadélet, jöjjön, aminek jönnie kell..

Persze csak vicc volt, de ma elveszem a banyát, és este már az új, friss, ropogós nejemmel hálok.. ;) ;] :K

Reméljük tartós lesz, mint a tartóstej, meg a magyarforint! :DDD
De most mennem kell, le kell mosatni a kocsit, meg gyorsan kiporszívózom.
Szép napot minden kedves Mókusbogárnak, aki olvassa e sorokat!

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#215) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Huhh, jó rég írtam ide... Semmi sem változott érdemben, mióta elvettem a nyanyát, meló van, kutyák vannak, ház a nevére került a asszonynak, ő meg az én nevemre került... :DDD
Locsolok vadul, a kert most szép, majd teszek fel képeket. A paszuly szivatott, nem ment a fűtés két és fél hónapig, már jövőhéten ki akarta szedni a szerelőm a műszerfalat a fűtőradiátorért, erre megjavult. Ki érti ezt? Vízszint nem csökkent, nem nőtt, vízpumpa működik, egyszerűen X akta...
Júniustól itthon rezsicsökkentés lesz, havi fix összeget kell megtakarítani, cél egy lakás vásárlása, amit aztán ki tudunk adni... Utána gyerek projekt, kell egy kis Zoli, esetleg egy kis Csilla. :D holnap teszek fel képeket a betonról is, már nagyon sokat feltörtem, alakul a zasszony konyhakertje... :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#216) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szóval, 244.700-nál újra olajcsere, jó a fűtés a paszulyon, megy a klíma is, de kellene bele gáz.....
Nemsoká teszek fel képeket, csak meg kell harcolnom a mamával a gépért... :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#217) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Pár kép, remélhetőleg nyitható. :) [link]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#218) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Vasárnapi birka bogrács letudva, azóta konkrétan elment a hangom.... :D
Jó 1.5 palack bort elszopogattam 10 óra utántól, de délután kettőre kész volt a birka.. :DDD
Mama tegnap éjjel nagyon rosszul aludt, fájt a hasa. :(
Én délután 6 felé eldőltem, párszor felébredtem, de 5 előtt 10 percel kipattant a szemem.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#219) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kivagyok... Végeztem a zasszony konyhakertjével, a belem kilóg... :D
Képek ebben a hsz-ben, már csak locsolni plusz levágott füvet szórni rá, azt is locsolni, és kész. Fel is ástam, de nem érzem a gerincem...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#220) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Nagyon ramatyul aludtam, este belázasodtam. Mama adott algopirynt, így valamennyire szunyókáltam. :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#221) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Továbbra is dögrovás, ma elmentem kocsival kezelőorvosomhoz, és gyógyszerészemhez Gödről a 22. kerületbe, a neten kimazsolázott nyitvatartás alapján. 8-12-ig, ezt hirdette az internyet, jött ám a meglepi, mikoris 7:00-kor az ajtóban ácsorogva böngészem a függesztéket: 16-20-ig... Na hogy az a cikormányos, elbaszott, nyomorult bandát, amelyik nem frissíti a netes rendelési időket, az agyvérzés kerülget ilyenkor... :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#222) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kigyógyulva, most meg összemarakodtak kerítésen keresztül a korcsok, az egyik nyomi feje tiszta seb, kenegethetem hetekig betadinnal.. Nagyon teli a bugyrom a kutyàkkal időnként, most annyira fwlmérgeltem magam, hogy fáj a fejem... :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#223) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Egy kutya elajándékozva, Gyálon egy tenyésztőnél lesz, még három megy ide-oda, marad kettő és fél bubu..
Ittam egy sört, ma jótékonykodtam egy kicsit, a héten kell eurot váltanom. Márhogy vennem. :D
Mamával minden OK, ha Becenevem olvassa, üzenem neki hogy kapja be, és hívhatna, hogy mikor tolja orcáját pestre sörözni.....
Szerdán mennem kell Kecskemét mellé, Bócsára, meghalt egy rokon Anyóséknak, 40 körül volt csóró. :(

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#224) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Holnapra szabi kivéve, betoltam arczba kettő barna sört, kicsit szar a hangulatom máma.. Elkezdődött a lakásgyüjtögetésre a teszkósítás, havi X forintot teszünk félre a mamával. Kettő év, és veszek egy lakást a 13. kerben, ez most a cél...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#225) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap lenyírtam reggel a füvet, locsoltam, felástam az új leendő konyhakertet megint, aztán segítettem Anyósnak a baracklekvárral bigyózni. Voltunk délután az Ázsia Centerben, a Mama vett magának rucit, én kaptam egy öltönyt, nyakkendőt, és még alkudtunk is. Odafelé beugrottunk a Pólusba, és vettünk nekem kettő cipőt, végre találtam 50-es cipőt 10e alatt, vettünk rögtön kettőt, egy feketét, egy fehéret, zoknikat, meg a strandpapucsot... Ki lettem stafirungozva.. :D
Este betoltam 3 sört, és jó hangulatban aludtam el..
Ma reggel gazoltam, kint az uctafront nagyon gázos, a szomszéd lelocsolta vmi írtó szerrel, de csak több lett tőle, és kijött a parlagfű is. :(((
Mama most főz, én meg ejtőzöm. :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#226) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Két napja melóban.... :U
Ezt a hetet még valahogy túl kell élnem, aztán egy hét nászút... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#227) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szabadságon.... :D
Ma indulunk a Bambarába, egy hét hawai.... :)
Még délelőtt be kell mennem a Mamával a helyi vízműhöz, mert fél évre kijött egy elszámoló számla, 83m3 elfogyasztott vízről. Persze azonnal lemásztam a vízóra aknába, de nem forog semmi a vízórán... Ketten vagyunk a mamával, nem erről locsolunk, egyszerűen nem értem. Apóséknak meg 14m3 ugyanúgy két emberre. Nemértem.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#228) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Bambara nagyon jó, kaja is kiváló, bár kedd este volt egy kis malőr kaja ügyben, de azóta príma minden.
Remélem rajtam kívűl nem sokan olvassák, mert ma picit kiakadtam, és most bizony leírom...
Már mondhatni napi (nyaralási rutin), hogy reggeli után irány a welnessz, aztán úgy délután 1 felé, megyünk a helyi Lidlibe, vagy Tacskóba vmi kajáért, ebéd ugyanis nem jár itt.
Ma a Lidliben vásárolgattunk kis kajcsit, mikor végeztünk, hallom hogy egy öreglány se szó se beszéd beáll a kasszához, kb. velünk egy időben, majd se szia, vagy b@szódj meg, a kasszás csajnak beszól, hogy hol van paprika. Csaj illedelmesen köszön, majd mutatja, hogy ott, a néni mögött.
Néni: ő nem látja, hol? Kasszás: ott, a néni háta mögött. És csípős? Kasszáslányon már látszik hogy kivan, mondja nem látja innen... Néni: miért nem tudja? Bazz.
Mindegy, megyünk ki, asszony pakol, látom jön mögöttünk a nénje, és tol egy nagy bevásárlő fém kocsit maga előtt vadul. Asszony pillanatra megáll, öreglány szó nélkül továbbtolja, rászólok asszonyra, hogy vigyázz!! Mama lendületből rátolja az asszony sarkára, ha nem szólok rá, lekapja a sarkát. Néni szó nélkül megy tovább, se bocsi, de dögölj meg, vagy ilyenek. Asszony felb@ssza az agyát, rászól hogy köszönöm hogy ennyire figyel, és hogy bocsánatot kért.. Néni menetközben: megy a buszom, sietek. Asszony: de rámtolta a kocsit!?! Néni: mi a francnak téblábol előttem? Hát fákk you!! Én csak pillázok, hogy mivan? Öregasszony fut, én megfogtam az asszonyt, és szépen megnéztük, hogy eléri-e a nyanya a buszt, ami miatt leverte a zasszony sarkát. Persze hogy nem. De mi rendesek voltunk, és integettünk Neki.
Legyen szép napja! :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#229) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szart nekünk a nyuszi új meglepit, tolom hazafelé az M3 a pàlyán, ahogy Egernél felmegyek rája, a 800 méterre lévő MOL kútnál már mentem is le.
Autószerelőt vadul felhívom, hogy ugrálnak a műszerek, és világít az akku ikon.
Fesszabályzó meghalt. Qrva jó. Ótószerelő: van nálad műszer, meg dugókulcs készlet? Z: persze bakker, csak az van... (műszert találtam, rámérve 17,7 V) közlöm az ótószerelővel a tényeket, mire Ő: akkor sehová töki, mert a túlfesz. kicsinálja az ECU-t, meg mindent, ami villannyal megy..
Keressek kulcsokat, és szedjem le a takaró műanyagot, meg egy 13 kulcsal a generátorról a vastag kábelt.
MOL-nál semmi, egy kamionos megsajnált, adott mindent.
Haza akkuról, itthon be a mosógépbe a szennyes, mosógép meghalt.... Fákkkfákkk..
De nincs vége, a mama laptopja lent tökéletesen ment, igaz csak tápról, mert az akkuja teljesen kuka, ha betolom, el sem indul a gép. De töltőről ment. Eddig.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#230) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Lett autóvillamosságis, itt a faluban. Pénteken kettőt hívott fel az ótószerelőm, hogy válallja-e, egyik fel sem vette, a másik szabin van. Cool. A mosógép tropa, valószínűleg a motorja hányta össze magát, vagy a vezérlés. Lenne másik free-be apámtól, de az a 22. kerületben van, a kocsim meg ugye még nem tökéletes. Mama laptopja megjavult, ugyanis fázishiány volt nálunk az utcában, de mivel nálunk három fázis van, észre sem vettük. Tegnap, illetve tegnapelőtt a kollégák vagy 6x voltak kint a faluban, úgy 20-30 percenként verte ki mindig ugyanabban a fázisban. Először ágra tippeltem, aztán miután rámértek hogy a csupasz egysíkun fázison 30-40A - ről felugrik minden átmenet nélkül 170-190A köré, rögtön látszott, hogy két fázis között van a gebasz... Van fent úgy 100-150 csatlakozó, csórók próbálkoztak, és kínjukban hoztak egy kosarast is. De így kb. tűt a szénakazalban, bárhol lehet a hiba....

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#231) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Az egyik földkábeles csati volt megsérülve, az szivatott minket...
Kocsi kész, -30 forint..... Maradt erre a hónapra 500 forintunk, még jó, hogy ilyenkor van mihez nyúlni... :(
Fene ebbe a csóróságba. :O
Mosógépért el kell mennem, mert szar így hurcolászni Anyóshoz. Tegnap az öntöző rendszert fabrikáltam, bár majdnem egésznap szakadt az eső.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#232) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Elhoztam Apámtól az öreg kecskét, még mindig megy... Pedig ez egy lesajnált Bosch, de még abból az időből, mikor tudtak mosógépet építeni... Nézegetem a mostaniakat, mindben computer van, és millió érzékelő, és max. 3-4 évre vannak tervezve. Akinek nincs pénze 300e forintos Miele-re, az dögöljön meg?
Tegnap segítettem este Jocó barátomnak, egy kis kiülőt tervez a terszra, mert odatűz a nap. Heggeszteni kellett, de az az ótvar kis güde heggesztőgép úgy működött, hogy 3 perc meló, 15 perc hűtés ventillátorral. Merthogy a pici kínai nem szerelt bele egy 100 forintos ventillátort, de a hely ottvan.... :(((
Lehet mais kinézek hozzá, segítek felszerelni az áthidalókat.
Holnaptól meló... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#233) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Mosógép változalanul teszi a dolgát, kint kicsit gazoltam, de 10 perc után szabályosan folyik az emberről a víz... Még ki kell vonszoljom magam, és füvet nyírni az utcán, de alig élek..
Kicsinál ez a 25 fok, 150% páratartalommal.... 2 óránként esik, utána 2 óra szünet. Ez van úgy 2 napja. Kínomban bekapcsoltam egy elektromos páramentesítőt a szobában, de kb. halottnak a csók... Megittam pár sört, de az sem esik jól.. :(
A spórolás új szintjére léptünk, a banya a netről kinézte, hogy hogyan kell folyékony szappant készíteni, és kutyult vagy 2 litert... Így literje kevesebb mint 100 forintból kijön, szemben a leggagyibb folyékonnyal, ami 219 per liter.. Felporszívóztam, meg kisuvickoltam a nagy sarok kádat, mivel nem használjuk csak a zuhanyt, volt benne rendesen retek.. Pénteken műtötték az egyik kutyát, fülében volt egy vérömleny, mert összekapott valamelyikkel... Szeme is csúnya, azt is felhúzták a 3. szemhéját, úgy 50-re saccolok, kedden kell kiköhögni.. :( robogó persze ebben a hónapban sem lesz. Fákk. :O

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#234) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Esik.

Valamelyik kis rohadék (Dion) szétfaragja a paradicsomok védelmét szolgáló csirkehálót, és lezabálja az érett paradicsomokat, plusz széttapossa a karókat, meg a töveket.. :O :(((
Az ideg szétb@sz... :(((
Jóhír: újra működőképes a robogóm, aki csinázta hülyének nézett, hogy minek költök egy ótvar kínai Honda Dio koppintásra?? A válasz rém egyszerű: ezt nem lopják el. ;]
Még 400km a bejáratás, jó sűrű keverékkel járok, a külön olajozót kiiktatta a Mókusbogár, így keverékkel megy közvetlenül. Így ha mindig jóminőségű keveréket kap, örök, mint a nyomorúság... :K
Fatertól elhozott mosógép azóta is teszi a dolgát, Fater meg tanulja a Win 8.1-et, a neki vett Lenovo-n úgyanis ez van gyárilag, szvsz jókis gép ez 85 forintért.... Hétvégén lefotózzuk az összes eddig összegyűjtött vackát, főleg a P4-érából megmaradt rammok, procik, winyók, tápok, monitorok, egerek, szóval minden! ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#235) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jól eltelt 10 nap, természetesen a műtött fülü kis csótány, miután kiszedtem a varratokat, és 5 percre kiengedtem őket brunyálni, ismét nem bírt magával, és nekiment az egyébként teljesen jámbor, és abszolute semleges másiknak, ak természetesen leverte ezt a kis nyomorétok, mint vak a poharat. 5 másodpercen belül ott voltam, de addigra a füle ismét bucira dagadva, úgyhogy a gyomorfekélyem ha még nem alakult ki, akkor ha most nem, soha! Megbeszéltem a Banyával, hogy hiába zsilipezzük őket, ha eza kis nyomorult harciegér nem bír magával, akkor úgyis csak az alkalmat fogja keresni... Holnap ismét műtik, onnan 10 nap, és megy ki Németbe, ahol befogadó gazdik fogják szétimádni, a kis hálátlan rohadékot... :(((
Robogó továbbra is megy, még bejáratós, de szépen húz!
Tegnap este kiszúrtam, hogy a szivattyúházban/pincében nincs villany.
A dugó ami lement, szétégett, a T elosztó szintén. Mai progi vadászni egy új aljzatot, és villanyt csiholni a pincébe.
Tennap Jociéknál rendeztünk egy spontán esti pizzázást, volt sör+pálinka, este 10-re értünk haza, a Tacsijukat széjjeldögönyöztem, amit imádott a kis patkánykutya... :D
Holnap van egy évfordulójuk, Joci kap Nikitől egy kis "táncit" amihez vett az Ázsiában pár kelléket.... ;]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#236) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Meghalt Kiss Józsi, alias Fater.
Itt az ELMŰ-nél Ő volt a másik Csúzdi Tibi bácsi mellett, aki felnevelt, és tanított.. Van még pár ember, kiknek sokat köszönhetek, talán a Fater mentalitásából ragadt rám a legtöbb...
Sok mondása a mai napig él...... Ő volt a mindig vidám, aki Óriásnak hívott, és így köszönt mikor meglátott:

Óriás,nyalom a zacskódat, Allah növessze szakállad hosszúra, székleted legyen lágy, és bőséges!

Állandóan udvarolt a régiós Lányoknak, és maximálisan tisztelte Őket!
Egy igazi Úriember volt.

Fater! Sose felejtelek el...

Nyugodj békében Testvér.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#237) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ezer éve nem jártam erre, Fater halála eléggé taccsra tett. Temetése viszonylag rövidre sikerült, mert konkrétan sz@rrá áztunk.. :(((
Ami azóta történt:
Felraktam a hahu-ra a terepjárót, eddig egy érdeklődő, kikérdezett a szekérről, de nem hívott vissza.
Folyamatosan ömlik az eső, már kicsit depis vagyok ettől a tetves időtől. Mamával megvagyunk, októberben megy ki 3 kutya Németbe, egy megy úgynézki el lesz adva. Marad 2 kutya, hátul a nekik készült kis házban.
Jociék ma mennek nászútra, 5 nap Tapolca welnesszfittnesszuszoda. :DDD
Tegnap átmentünk beszélgetni, meg elugrottunk a Pólusba. Kaptam egy Everlast felsőt, meg egy Adidas papucsot, az előző Nike papucs 12 ezerért fél évet bírt.. :O

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#238) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ma jól indult a reggel, Mama velem veszekszik a kocsi miatt, mert szereltetni kell. Nyár óta tudom, hogy fűtőradiátort kell benne cserélni, mert nem működik a fűtésem. Eddig hagytam, mert nem volt létszükség, de most már muszály, mert hideg van. Reggel most azért pörölt, mert nem tudta pontosan megmondani a szerelőm, hogy mennyibe fog ez fájni, 30 forintra saccolt, de ez ugye sose szokott kevesebb lenni, inkább több.
Elindult a fűtésszezon is, ma reggel kicsit taknyosan keltem, mostmár esténként be kell röffenteni a gázt, ha tartósan hideg lesz, meg a fát.... Kutyák kiküldése csúszik, november 3 az új dátum, addig kell mindegyiknek friss oltás, plusz útlevél.
Vettem egy 7 ezer forintos fülest, ezért is hallgattam a múlthéten, aztán kicsinek bizonyult, így kicserélte melótársam egy nagyobbra, ez már tuti.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#239) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

No, ezer éve...

Ami azóta történt: kutyák lefixálva, oltások+útlevelek megvannak, kocsi nem lett kész, mert az autószerelőmnél zajlik az élet, hétfőn odavittem, csütörtökön elhoztam úgy, hogy hozzá sem nyúltak... :(((
Fűtés megy esténként, eladtam a terepjárót. Itt állt, nem mentem vele 2000e km-nél többet, csak a pénzem állt benne... Tegnap vettünk két párnát, majdnem 15 ezer forint volt, de kényelmes.. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#240) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Elvitték a Bubut...

Az első hsz-em is a Taft-ról szólt, most 2014.10.13-án, nekem gyásznapon elvitték a Taftom..... Sok ezer munkaóra, és nagyon sok pénz van benne, ehhez képest bagóért adtam. De a muff nagyúr, a Sárkány beáldozta a kennelt, én beáldoztam a Taftot.. Ezvan. Letoltam 4 sört, még van egy pár, asszem annak is a nyakára hágok, most egy korszak zárult le, a kocsit 2007-óta bitorolom, és azóta építem, szépítem.
Ha valakinek ingerenciája támad pár év kőkemény szívását fényképekkel dokumentálva meglesni, akkor nosza: www.daihatsu4x4.eu itt a közepére görgetve le kell menni a Projekt nevű mappáig, és itt a Daihatsu Taft petrolt kell keresni... Holnap rakok fel direktlinket.

Bêke poraira, most fogok még csúnyán berugni..... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#241) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Itt a direktlink: [link]

Más: ma a Sárkány reggel hív, hogy Após fél arca le van fittyenve, és alig érteni mit beszél.. Mondom qrvajó, stroke. De már tegnap óta ilyen, de nem engedett magához orvost hívni, csak ma, miután telefonon szépen elmagyaráztam mindenkinek, egyesével, hogy miez, vitték be a kórházba....
Természetesen ottfogták, most vizsgálják folyamatosan, reggel 8-óta....
Mindig kapunk valami meglepit az élettől, már nagyon teli a bocskorom az idei évvel (is)... :(((

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#242) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Após itthon, egyenlőre a kórház óta se cigi, se pia, kíváncsi vagyok, mit mondhatott neki a Doki?? :U
A Taft hiányzik, a Mama már költené az árát, a kutyák mennek ki november 3.-al, kedden megyünk matracot nézni.
Filózom, hogy eladom a fémtetektorom is, idén úgy 4x ha mentem vele, áll benne a pénzem....
Sajnos nincs időm menni, pedig érdekelne a téma, elkezdtem kutatni a múltról, de így hogy hajnalban megyek, és délután hazaesek, már elmegy mindentől a kedvem... A terepjáró sincs már meg, így a terepen kutatás is kilőve.
Tegnap elbillegtünk Joci barátomhoz, nsomattunk egy kis Xboxot, és megcsodáltam az új TV-jét is... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#243) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Új nap, új remények!

Mama ma is melózik, kiadta, hogy pórszívózzak ki, meg teregessem ki a ruhákat, mire hazaér.
Joci csalt el hozzájuk, egy kis Street Fightert nyomatni, de olyan szottyos idő van, hogy élni nincs kedvem...
A Passatban ismét "megjavult" a fűtés, így random elromlik, aztán meg előjön, nem tudom mi az összefüggés, valószínű, hogy valami dugulás lesz a rendszerben... :(((
Nemsoká kibillegek, és elindítom a fatüzelésűt, gázról le kell lassan állnunk, mert a gatyánk rámegy.
Próbálok továbbra is spórolni, de már bele kellett nyúlni a terepjáró pénzbe, meg jövőhéten matracot kell venni, és 100.000 birodalmi forint huss, eltűnik ismét. Kutyákat kiküldeni 75e, úgy eltűnik 2 kiló, mintha misem történt volna..

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#244) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szombaton voltam este xboxozni, sikerült 1.5 üveg pálinkát meginni, én bírtam volna még, mert most nem sörrel kísértem, de a Jóci barátom már határon lebegett........ :DDD
Felrakom a fémdetektorom a netre, egyszerűen nincs időm semmire, főleg nem hétvégente órákat mászkálni, sajna az időm ami mostanság semmire sem elég, a kertes ház csodája, hogy ha nincs bajod, akkor majd lesz....... :O
Mindegy, a passat azóta is fűt, (ki érti ezt??? ;] ) kíváncsi leszek hogy meddig...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#245) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Eltelt ismét egy hét, elvitték a detektort is, se terepjáró, se detektor.. :O
Tegnap ismét sikerült resetelni az agyunkat Jocival, sikerült szereznem eperpálinkát, olyan finom volt, hogy felsírtunk.... :D
Pakolászom a pénzeket félre, de meg kellett rendelnem a tüzifánkat, -125e, Após kölcsönbe -100e, és elfilóztam, hogy mielőtt jövőre gyereketcsinálunk, el kellene menni Görögországba... Ez 200e forint, de 10 éve voltunk utoljára, és hiányzik.... :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#246) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ismét eltelt egy hét, megvan az új matrac!!!!!!!!!!!!!!""",,,,,,,!!!!!!!!!!!????!!!!!!!!!!!! :DDD
Nekem nagyon tetszik, a Mama szerint kemény. Olyan jót aludtam rajta, egy álom...
Anyósnak vettem hirtelen felindulásból egy Dell Inspiron 1501-et, egy giga rammal, 15 colos, 150G winyóval.
A fentlévő linux mintel kínlódtam picit, aztán gyalu, és feltoltam egy win7-est. Meglepően stabil, és viszonylag gyors is, persze a ram miatt, ha egy böngésző, meg egy Skype fut, akkor lassul, de boltoltam hozzá 2 sörért gigás ramot, egy hét műlva meg a következőt... 2 G rammal csak hasítani fog a szerkezet. :D
A fánk még sehol, 2 naponta hívogatom az embert, hogy jólenne ha összekapná magát, igaz még most nem kell fűteni, mert 20 foknál nem hül ki jobban a kecó, de lesz itt hidegebb is... :(((
Vettünk egy Kärcher ipari porszívót, mert egy tákolt vacak volt eddig, és meguntam. 23e volt a bauhausban, 5 év garival... Olyat szív, mint egy V8-as motor, egy hátránya van, hogy viszonylag rövid a zsinórja..
A tegnapi "szokásos" resetelés elmaradt, mert a Joci csak 9-re ért tannap haza, aztán meg sikerült Nikivel jól összekapniuk. :C
Ma estére tettük át, viszek egy fél liter pályinkát, oszt' a nyakára hágunk... :D
Hétfőtől felfüggesztem a vonatozós bejárát, az új kolléga Gödi, és felezzük a benzin költséget, így visz-hoz házhoz.. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#247) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Megint eltelt egy hét, a Mama már nagyon izgul, 19.-én lesz 28 éves, és nem tudja hogy mit kap tőlem ajándékba... :)
Kedd este 8-ra összeröffentettem egy kis estivacsit, az Üvegházban.
A héten sok extra nem történt, húzzuk az igát, és reménykedünk hogy megmarad az energiaszektor..
Jön a karácsony, idén csak minimalista lesz, mert spórolás van ezerrel...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#248) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Szombaton ismét reset volt, most Panyolai "hagyományos" pálinkával, meggyes volt emlékeim szerint... :DDD
Vasárnap koránkelés, jöttek Muterék piacolni, Váci vasárnapi piacra... Mama már nagyon izgul, kedd estére van szervezve neki egy szülinapi "babazsúr", szülei, nővére, jociék, meg én. :)
Hétvégén nem panaszkodhatom, mindennap volt hancúr, nagyon gyereket akar már a Mama, annyira tiktakkol, hogy nem bír már magával... ;]
Mostanság hajnalban felkelek, nem tudom hogy miért, de kidob az ágy, és úgyérzem, hogy kialudtam magam.. Tegnap próbáltam este 9-ig. fent maradni, de úgy nehéz, hogy a Mama szundít melletted, elkezdtem folytatólagosan nézni a "rejtélyt", a 4-évadot indítottuk el, odáig láttam én. A Mama megnézte angolul, de én kivártam a magyar szinkront. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#249) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

No, tegnapi Babazsúr letudva!
Mama kapott tőlem egy Zakhyntos-i nyaralást, Nővérétől parfümöt+csecsebecséket, Anyjáéktól parfüm + apróságok, Nikiéktől hópihe teát (????)...
Azt hiszem senkit sem hagytam ki, 9-en voltunk, kaja jó volt, de többet este 8-ra nem szervezek semmit.
1/4 9-re találta ki mindenki, hogy mit akar abrakolni, amit 9-után hoztak ki, úgy 10 perc elteltével, akkorra már mindenki szeme jojózott.... :(((
Kaja cserébe fasza volt, volt 2db kétszemélyes tál, egy husis, egy vega, 2db cserépedényben sült mézes-mustáros csülök, egy rántott chamamber, egy hagymás rostélyos, kettő torta. A torta máshonnan jött, volt még vagy 8 pohár öszilé, 2 baileys, 3 jaeger, meg vagy 5 palack ásványvíz..
16.300 fizettem a végén, ugye itt keddenként van a "torkos csütörtök", így ezért volt ennyi az ár... :K
Este 10 után jutottunk ágyba, az esti szex érdeklődés hiányában elmaradt, mert konkrétan kinyúltunk, mint a büdösbogarak a réten.. :DDD
megnéztünk még egy rejtély részt a 4. évadból, aztán alvás..
Ma megyünk Ágihoz, a Mama Nővérének szeretnénk valami meglepit rendelni Tőle..

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#250) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Tegnap este sikerült betörpölni 3 kék graffit, úgyhogy jól aludtam... :DDD
Reggel kockára fagytam, mert a kolléga elaludt, és minden telefonját némította, így egy laza 25 percet szobroztam a -1 fokban, karaj volt... ;]
Mama behisztisedett, mert tennap szemére vetettem, hogy a hétvége óta nem volt hancúr, és a farkas pózt kissé unom, így faszán aludtam el, de majd ma felkiáltással váltunk el reggel... Kíváncsi leszek.
Joci barátomék lehet jönnek velünk Zakhyntosra, mert még nem voltak repülővel sehol, (én sem) és gyerekcsinálás előtt még kicsit kibulizzák magukat. (mi is)
Mindenkinek szép napot, elvileg ma jön meg a Pajor érlelt barack pálinkám, már nagyon várom. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.