Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7

Hozzászólások

(#151) szajmon válasza eastvan (#149) üzenetére


szajmon
csendes tag

Az ott teljesen más probléma orvosolása!!! Nálunk ez nem játszik. Már a kezdetekkor ellenőriztem. A szitu az, hogy a Kitkat-ban (Android 4.4.x) alapban, valami hülye megfontolásból letiltották, hogy az appok írhassanak a külső SD-re. Úgy gondolták, hogy oda csak képeket, videókat, meg zenéket kell majd pakolni :F :U
Amit linkeltél, ezt a letiltást szünteti meg. Rengeteg app, meg utility meg leírás szól erről. A lényege mindnek ugyanaz. Egy konfigurációs fájlban kell egy módosítást eszközölni. De ismétlem, nálunk ez meg van oldva gyárilag!

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#152) Roly5


Roly5
újonc

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki ? Olyan problémám van , hogy kevés a hely a gépen :F
Van benne egy 8 GB kártya amin nincs semmi . Mit és hova kell állítani , hogy ne a belső memóriáját használja , mert ott tartok , hogy 2db 60 Mb-os programot alig tudtam letölteni .
Előre is köszi !

(#153) szajmon válasza Roly5 (#152) üzenetére


szajmon
csendes tag

Szia!

Jóformán az egész topic erről szól. Sokmindent kipróbáltunk, de a legegyszerűbb megoldás a Link2SD Plus app használata. De csak a fizetős változattal érheted el a kívánt eredményt. Azzal mindent át lehet pakolni arra a 8GB-os SD-re.
Van egy másik megoldás amivel felcserélődik a külső (bedugott) SD kártya a belső (emulált) SD kártyával. Mint kiderült, ez kockázatos. Csak a HDMI-s változathoz jó, amit csináltam. Csere nélkül egyébként az emulált SD kártya is hamar megtelik, mert az is csak 1GB-os. Link2SD használata esetén nem kell ez a csere!

DE ELŐTTE:
Már azzal is sok helyet szabadíthatsz fel, ha simán letiltod azokat az alkalmazásokat, amiket nem akarsz használni. És persze eltávolítod a frissítéseiket.

Tehát összefoglalva...
Sok olyan app van, amivel át tudsz pakolni az SD kártyára alkalmazásokat. De a DPS IQ7 esetében ezekkel csak kevés helyet lehet felszabadítani. Ráadásul a felszabadított hely megint el fog fogyni a használat során. A Link2SD-vel tokkal vonóval át tudod vinni az appokat az SD-re. Így amikor a használat során elkezdenek adatokat termelni (mentések, beállítások, letöltött pályák, stb.) az mind az SD-n fog gyűlni, és nem fogyasztja a szűkös rendszerterületet.

[ Szerkesztve ]

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#154) Roly5 válasza szajmon (#153) üzenetére


Roly5
újonc

Nagyon szépen köszönöm! Megpróbálom. Hátha

(#155) Castell


Castell
aktív tag

root meg volt, de sajna a link2sd free verziójával csak félig őrülhetünk. De így is nyertem pár megát...

(#156) levideo válasza szajmon (#86) üzenetére


levideo
tag

A KingoRoot megvan a tablet root-olva. De a SDext2int.cmd fájlt- futtat va felismeri a device-t az adb, de nem másol rá semmit ....
Linux alatt is próbáltam de ott kiírja, hogy :
"List of devices attached
???????????? no permissions"

Mi lehet a gond ??

Levideo (LINUX Rendszergazda)

(#157) levideo válasza szajmon (#86) üzenetére


levideo
tag

F:\IQ8\SDext2int>adb shell
error: protocol fault (status 72 6f 6f 74?!)

Ilyenkor mi van ??

Levideo (LINUX Rendszergazda)

(#158) dealerman


dealerman
senior tag

sziasztok :)

64 bit-es win 8.1 a tabletet rá csatlakoztatva,usb hibakeresés bekapcsolva,az eszközkezelőben az android ismeretlen marad akár milyen driver-el próbálom telepíteni egyik se jó neki ! Korábban linkeltetek abd isntaller-t annak az x64 nem tetszik.Kb 10 helyről szedtem le különböző driver-t és akkor se jó :W Teszt üzemmódba is próbáltam a rendszeremet..

Mi lehet a gond ?

underground techno will never die

(#159) Castell válasza dealerman (#158) üzenetére


Castell
aktív tag

Szia!

A megoldás, menj a gépházba > frissítés és helyreállítás > speciális rendszerindítás > újraindítás

Ha újraindul: Hibaelhárítás > Indítási beállítások > Az illesztőprogram-aláírás megkövetelésének letiltása

Elindult a géped:

Indítsd el az adb driver.exe fájlt

Így már fel települ! És jöhet a Kingo Root is :-D

Ui: Én is így jártam, majd megtaláltam ezt a megoldást.

(#160) dealerman válasza Castell (#159) üzenetére


dealerman
senior tag

már megoldottuk a haver x86-os rendszerén :K de köszönöm,legalább már ezt is fogom tudni :R

underground techno will never die

(#161) BedHead


BedHead
csendes tag

Sziasztok!

ROOTOLNI csak x86 windows-val lehet, 64 bitesen nem engedi vmiért..

Most az lenne a problémám, h sűrűn elszáll a rendszer a tabon és nagyon unom már a rendszervisszaállítgatást.. Nektek is csinál ilyesmit a tab? Kb semmi sincs rajta csak CoC meg amik auto települnek, de azokat rögtön törlöm..

(#162) Castell válasza BedHead (#161) üzenetére


Castell
aktív tag

Üdv,

Érdekes nálam 64 bit-en is lefutott a root... Szerintem szervíz, ha sűrűn elszáll. Nálam szét van "offolva" a tab és nem csinál ilyeneket.

Sajnos nagy a szórás, így szerintem akad hibás darab...

(#163) BedHead válasza Castell (#162) üzenetére


BedHead
csendes tag

Szia!

Akkor lehet csak nálam nem ment 64 biten (3 pc) nem is érdekes csak emlékszem az x86 winnel gond nélkül sikerült rootolni. Köszi a választ akkor sajnos valszeg szervíz lesz a vége.. Amúgy mostanában egész jól viselkedett csak tegnap óta nem bír magával. Zavaróak az auto telepedő appok is tuti gyárilag vírusos mert sokszor pont akkor száll el amikor vmi szar telepedik.. Tuti, h ez volt az utolsó gagyi kütyüm.. Euronics-ban vettem oda vigyem vissza vagy van a DPS-nek vmi hivatalos szervíze? Áh ez lehet hülye kérdés mert még honlapjuk sincs.. :D Üdv

[ Szerkesztve ]

(#164) Castell válasza BedHead (#163) üzenetére


Castell
aktív tag

Próbáld meg, hogy letörlöd a Kingo root apk-t a tabletről, nekem is automatice települtek a programok, amíg le nem töröltem ezt a szart, azóta nem csinálja.

Szerintem jó kis tablet, igazi kínai matricázott oem f*s :))

kop-kop, lekopogom nálunk egész jól megy, sőt nagyon jól, a gyerek nyüstöli rendesen és semmi baja...

Viheted az Euronicsba, bár úgy jóval hosszabb a gariztatás, én az edigitalban vettem elvileg a gari levélen rajta van a disztribútor és egyben a szerviz is, aki nem más mint a Hungaro Flotta:

Hungaro Flotta Kft.

H-8200 Veszprém, Almádi u.3.
H-1026 Budapest, Pasaréti út 83.

Tel.: +36-88-786-591
Fax.: +36-88-789-839
info@hungaroflotta.hu

Szerviz elérhetősége:
szerviz@hungaroflotta.hu

Egyébként egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező márkás tablet 3x-4x annyiba is kerülhet, de igazad van, legközelebb én is inkább egy márkásabb modellt választunk vagy egy fokkal jobbat...

(#165) wittman


wittman
aktív tag

Kisfiam kinyírta a hangerő gombokat, nagyon meg kell nyomni, hogy működjön.

Szerencsére raktak érintő gombokat is hangerőnek! Amúgy teljesen elégedett vagyok, tökéletesen működik, már november 2-a óta.

Tessék vigyázni a gombokra jobb oldalt, mert nagyon gyenge minőségűek, be lehet nyomni, de nem rugózik vissza. A bekapcsoló gomb még jó.

www.vmh59.hu

(#166) BedHead válasza Castell (#164) üzenetére


BedHead
csendes tag

Köszi a választ úgy néz ki muszáj lesz szervízbe küldeni. A kingo root apk-t nem találom. Amúgy anno pont azért rootoltam, hogy vhogy töröljem ezeket az auto telepedő appokat szal vicces a téma. Ha a gari meg a root miatt esetleg ugrik + még töröltem is pár előre telepített appot akkor totál szívás vétel volt.. Az előző DPS-em kifogástalanul működött több mint 2 évig csak ugye 1 maggal ma már nem sok minden fut szépen + az usb csatl. eltörött aztán a szervízből úgy kaptam vissza, hogy a wifi már alig működött. Akkor vettem ezt a 4 magosat. Valakinek nincs véletlen egy full gyári mentése a hdmi-s verzióhoz hátha csak vmi szoftveres baja van? Üdv

(#167) LadyLorien válasza szajmon (#139) üzenetére


LadyLorien
tag

Hát, nem tudom, már leszedtem a kijelzőfóliát, nagyon csúnya. Most rendeltem a telefonomra matt fóliát és ahogy el néztem a kettőt, a tabletem kijelzője olyan, mintha matt fólia lenne rajta, de ugye az nincs rajta.
Próbáltam azóta is kideríteni, hogy ennek ilyennek kellene lennie, vagy nem, de nem igen sikerült. :( Esetleg tudsz nekem fotózni, hogy neked is ilyen?
Nekem főleg fehér résznél látszik, borzalmasan zavaró, mintha "darás" lenne a kijelzőm. :( Visszavinni még nem mertem, nehogy lehülyézzenek. Azért kutakodok előtte, hogy vajon másé is ilyen, vagy csak én nyúltam bele megint jó érzékkel egy selejtes darabba.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#168) trin8122


trin8122
újonc

Először is szêp napot . Nem vagyok gyakorlott forumozò ',de gyakorlatilag a memoruia hiàny ról szol a dolog . Remek megoldàs az APP2sd csak hogy free verzió butácska ugye . Szóval google a baràtotok keressetek rà LUCKY PATCHER apk tőltsêtek le , ha megvan telepít ha megvan nyisd meg frissitsd , aztàn tőltsêtek le a szokott módon az emlitett app2sd utàna telepit s kêsz de mêg free a verzió . Itt jön a kêp be a luck patcher nyisd meg , keresd ki az alkalmazàst kopp rà , a menūben EGYEDI PATH ALKALMAZÀSA ,türelem kb 30 s s kész a kapott üzenet zőld akkor sikerűlt ha nem piros . A lênyeg ha zőld teljes verziós lessz , utàna a sikeres műtêt utàn tiltsd le az auto frissitêst mert kezdheted elölről .Lucky pecher màs alkalmazàsokkal is megy . Apropo êpp szervizbenvan a kütyüm cwr frissiteni kàr szerviz a vêge. De ha vissza jön csinàlok gyàri rom mentêst mert irtàk van csak eddig nem töltöttêk fel sajnos de akkor ên potlom . Amugy jó lenne custum rom mert az eredeti buta szoft :-)

(#169) trin8122


trin8122
újonc

Apropo a link2sd vel is működik a patchelês .

(#170) LadyLorien válasza LadyLorien (#167) üzenetére


LadyLorien
tag

Senki? :(

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#171) szajmon válasza LadyLorien (#170) üzenetére


szajmon
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Elkapott az influenza, és az egyik tünet az volt, hogy kerültem mindent, amiben bitek vannak. Látom, továbbra is zajlik az élet. A Windows verziós kérdéskörhöz szólnék hozzá. Én 64 bites Win7-et használok. Ott minden simán megy. A Win8-at messziről elkerülöm, így az verzióból eredő problémákkal kapcsolatban sincs tapasztalatom.

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#172) szajmon válasza levideo (#157) üzenetére


szajmon
csendes tag

Szia!

Az általad bekopizott próbálkozásban (erre gondolok: F:\IQ8\SDext2int>adb shell error: protocol fault (status 72 6f 6f 74?!)) "IQ8" a mappa neve. Ez véletlen, vagy IQ8-asod van? Megnéztem a speckóját, és vannak különbségek. Egyáltalán nem triviális, hogy 100%-ban megegyezik az oprendszere az IQ7-esével. Ha egyáltalán aktuális még a kérdés...

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#173) szajmon válasza trin8122 (#168) üzenetére


szajmon
csendes tag

Régebben én is használtam a Lucky Patcher-t. Ez gyakorlatilag egy univerzális crack-elő progi. Ha tudja a Link2SD-t, akkor így is lehet teljes verziót csinálni. Csak arra kell vigyázni, hogy ha frissítés érkezik, meg kell várni, míg a Lucky Patcher az újabb verziót is tudja. Én emiatt állandóan szívtam, és inkább megvettem az appokat. Egyébként is több Androidos kütyüt is használok, és ugyebár, amit megveszek, azt mindegyiken futtathatom. Tulajdonképpen eloszlik a költség. Egy gyengébb érv a vásárlás mellett, hogy abban bízom, ha megveszem, és még sokan mások is megveszik, akkor a fejlesztő motiválva érzi magát, és nem áll le a projekttel. Mellesleg az a párszáz Ft összehasonlíthatatlanul kevesebb pl. a Windows-os szoftverek árainál, és komoly meló van abban, amit jelenleg a Link2SD tud.

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#174) szajmon válasza Castell (#164) üzenetére


szajmon
csendes tag

Még nem küldtem be a kütyüt, mert... najó: be kell csomagolni, és elbaktatni vele a postára. Plusz még mindig lehet tölteni, csak nem szabad mozgatni. De a szerviz adatai azok, ami Castell a 164. hsz-ben megadott.
E-mail-ben már megkerestem őket, és szinte azonnal válaszoltak. Ha majd beküldöm, biztosan direktben oda fogom küldeni, nem a forgalmazón keresztül (edigital-nál vettem)

Konkrétan ezt válaszolták:

Tisztelt Ügyfelünk!

A készüléket be kellene vizsgálnunk. Leadhatja a vásárlás helyén és díjmentesen elküldik hozzánk. Beküldheti továbbá postán, vagy személyesen hétköznap 9-10 óra között a 8200 Veszprém Almádi u. 3 címre.

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#175) gaboone válasza szajmon (#150) üzenetére


gaboone
csendes tag

Köszönöm a választ. Közben elküldtem szervízbe, most kaptam vissza, és működik. Megcsináltam a boot mentést a leírásod alapján, 16MB lett. Ez jó méret? Ha valakinek kell, most már meg van. Tesco-ban vásárolt HDMI nélküli verzió. Ezen kívül csináltam adb -all -system mentést is, ez mindössze 9,5MB méretű, vagyis nem éppen "All". Ezekbe a mentésekbe egyébként mivel lehet belelépni, hogy meg lehessen nézni mi is van benne? Továbbra is érdekel, hogy az én esetem szerű teljes összeomlás estén hogyan tudom a mentésből visszaállítani működőképessé a rendszert. Most már óvatosabb vagyok:-).

(#176) szajmon válasza gaboone (#175) üzenetére


szajmon
csendes tag

A 16MB pont jó. Annyinak kell lennie. (A módosított kisebb, de mikor visszateszem, és újból lementem, megint 16MB lesz.)
Az adb mentésbe belenézéssel még nem próbálkoztam. Rövid keresgélés után azt látom, hogy egzakt megoldás nincs. Trükközések vannak.
A visszaállás roppant egyszerű lenne, ha hozzá lehetne jutni a gyári ROM-hoz, ami vagy egy .exe lenne, ami mindent megcsinál, vagy egy rom fájl, amit livesuit-tal, vagy phoenix suit-tal lehetne feltenni.

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#177) BedHead


BedHead
csendes tag

Sziasztok!

Még nem küldtem szervízbe a tabot mert mostanában nem omlott össze viszont az a tippem, h ez nem hardver gond lehet hanem gyárilag van vmi szoftveres baja. Ahogy korábban leÍrtam akkor omlik össze amikor telepedik rá vmi program, de ekkor sem mindíg. Ha vki fel tudna tölteni egy full gyári mentést a hdmi-s verzióhoz azt nagyon megköszönném! :)

(#178) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok,

Nektek is olyan brutálisan melegszik a tab, mint nekem? Alap használatnál is forró, nem is mondom milyen, ha el is indítok valamit. Égeti a kezem a hátlapja. Érdemes ezzel visszaküldeni? Mert ez a második indokom már... Borzalmas egy gép.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#179) Castell válasza LadyLorien (#178) üzenetére


Castell
aktív tag

Szia!

Nálunk a gyerek nyúzza rendesen, de csak langyos.

Ez a forrósodás sztem nem normális..

(#180) LadyLorien válasza Castell (#179) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm a válaszod, hát akkor a kijelző hibával együtt megy vissza gariba. :( :R Aztán remélem, jobbat kapok vissza, mert ez így tényleg borzalom.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#181) Castell válasza LadyLorien (#180) üzenetére


Castell
aktív tag

Hát sajnálom. Még nem volt szerencsém a márkához, de 20 ezerért kb. azt kaptuk, amire számítottunk. Különösebb problémánk nem volt a tablettel. (kop-kop)

Ami a legjobban tetszik, hogy a gyári launcher csak úgy hasít és minden nagyon gyorsan történik. Én még 25 ezerért is megvettem volna, ha kapott volna érte nagyobb akksit, IPS kijelzőt és erősebb gombokat és töltő csatlakozót, mert ezek a leggyengébb részek/dolgok.

(#182) Jarlaxle89


Jarlaxle89
csendes tag

Én ma viszem vissza mert csuda dolgokat csinál, nem lehet bekapcsolni, kikapcsolás után újraindul, meg állandóan felugrál egy rakat reklám mióta megvan :/

(#183) KingGhost válasza Jarlaxle89 (#182) üzenetére


KingGhost
újonc

Szia. ha vissza viszed a gariba akkor 1.5 hónap lesz kb amig vissza kapod. tapasztalatból mondom. :D :K

(#184) Castell


Castell
aktív tag

Ezt a reklám dolgot én sem értem. Rootolás után nálunk automatikusan telepítődtek bizonyos appok, amíg le nem szedtük a Kingo root apk-t + ment rá AVG, azóta nincs kéretlen program.

...És úgy látom sok a selejtes darab :(

(#185) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

PC-re csatlakozásnál véletlenül a felső menüsorból kikapcsoltam az usb hibakeresést vagy mit, és nem látja a PC a tabletet.
Hol tudom visszakapcsolni ezt a menüt? Nem találtam meg a menüjében, úgy elrejtették :O

SŐT, nem enged másolni fájlt: se a belső, se az SD kártyára.
Link2SD jól bekavart nekem, egyáltalán hogy lehet innentől bármilyen videót felrakni a tabletre?

[ Szerkesztve ]

(#186) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :) Valaki adjon a hdmi nélküli verzióhoz,egy cm rom-ot vagy egy megoldást,hogy a külső SD-re telepítsen :DD létező összes megoldást kipróbáltunk de nem megy egyik se,valószínűleg a 4.4.2 miatt :O

Mit lehet tenni ? :R

underground techno will never die

(#187) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok!

Ha vissza akarom vinni ahol vettem, akkor vissza kell állítani az eredeti romot? Mármint nem cseréltem, csak rootoltam és pár alkalmazást letöröltem. :) Meg van a mentés az eredetiről.
Köszönöm!

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#188) LadyLorien


LadyLorien
tag

Még egy kérdés: tescoban vásárolt készüléknél volt, akinek visszafizették a pénzt? :( Nagyon elégedetlen vagyok vele, állandóan csak a baj van vele. Borzalmas kijelző, rosszabb, mint a tietek és melegszik, de az már nem a meleg kategória, hanem az égeti a kezem féle.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#189) Castell válasza LadyLorien (#188) üzenetére


Castell
aktív tag

Ha csereutalványt ad ki szervíz vagyis a Hungaroflotta, akkor van esélyed a visszafizetésre/levásárlásra. Szerintem írj egy mailt nekik, hátha jófejek. Ha nem, akkor el kell fogadni a javítást. Hát igen a Lenovo 7" quad core-os tab nem sokkal drágább. Ha tudom, hogy ilyen a készülék, akkor én is azt vettem volna.

(#190) LadyLorien válasza karoly160 (#50) üzenetére


LadyLorien
tag

Rossz helyre ment.

Utolsónak köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#191) LadyLorien válasza Castell (#189) üzenetére


LadyLorien
tag

Nah, köszi a segítséget, írtam nekik és várok a válaszra, aztán gondolom akkor egyenesen nekik kell küldeni a tabletet, nem a vásárlás helyre visszavinni. :) Majd közben írok, hogy mi lett, hátha valakinek hasznos lesz. :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#192) horbi74


horbi74
újonc

Üdv! új tag vagyok azt szeretném kérdezni hogy én is vettem Dps iq7 és az a baja hogy mindig újra indul az egész tablet egyszer csak el sötétül és minden ki törlődik és olyan lesz amikor vettem nincs rajta semmi csak az alap dolgok, és még mostanában mindig azt írja ki hogy ,,A (z) Google Play Szolgáltatások alkalmazás sajnos leállt"?

miklosi norbert

(#193) LadyLorien


LadyLorien
tag

Közben nekem visszajött, azzal a lendülettel el is adtam. Papírra ráírták, hogy cseréltek töltő csatlakozót, de szerintem hozzá se nyúltak, csak megutaztatták. :) DPS-t soha többet.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#194) wittman


wittman
aktív tag

Na a miénk most adta meg magát.

Youtube videót néztem rajta, egyszer a képernyő elsötétült és nem reagált semmire a tab. Aztán kikapcsoló gomb nyomva tartásánál kikapcsolt. Vártam egy kicsit bekapcsoltam újra, de az android felirat a betűkön haladó töltésjelzővel 1 óra elteltével sem tud bejönni a rendszer. Reset sem segített. Ha kikapcsolt állapotban pc-re csatlakoztatom vagy töltőre teszem, akkor egyből bekapcsol és továbbra sem tud a rendszer betöltődni, hibaüzenet sincs.

Piszkálva nem volt, csak a felesleges programok letiltva. Eddig kifogástalanul működött egyszer sem fagyott meg.

Szajmon!

Vissza lehet ezt még hozni vagy mehet garanciáztatni?

Jó lenne most egy gyári rom, de sehol nem találtam.

www.vmh59.hu

(#195) Castell válasza LadyLorien (#193) üzenetére


Castell
aktív tag

Nekünk több mint fél éve megy, nagyobb hiba nélkül, de azért voltak random hülyeségei. Az én részemről sem ajánlott a tablet, remélem azért egy évet ki fog bírni...

(#196) wittman válasza wittman (#194) üzenetére


wittman
aktív tag

Megjavítottam én...factory reset segített.

www.vmh59.hu

(#197) Petyka366


Petyka366
csendes tag

Üdv, sziasztok. 4 hónapja használom a Tabot. Volt szervízbe is, 1 hetet kellett nélkülöznöm. Rootolt, Link2sd 16GB-os class 10-es kártyával tökéletesen működik, kissebb alkalmazásokkal. Gondom a nagyobb alkalmazásokkal van. Lehetséges valamilyen módon a nagyobb méretű alkalmazások telepítése?

(#198) Castell válasza Petyka366 (#197) üzenetére


Castell
aktív tag

Szerintem nem, én is szenvedek vele régóta, hiába a link2sd meg a root.

Egyébként siralmasan, hogy mennyire nem gondoltak az ultra.mega kevés tárhelyre. Gyakorlatilag 4-5 kisebb méretű játék és betelik a tab. A link2sd-vel meg csak emulálni lehet...

(#199) Petyka366 válasza Castell (#198) üzenetére


Petyka366
csendes tag

Az gáz..... Volt/van egy DPS dual 7-es tabom is, csak betört az érintőképernyője. 4.2.2-es android van rajta, ott még működött a tárhely csere, nagyon szépen futtatta a nagyobb alkalmazásokat is, meg voltam vele elégedve, mert egy olcsó gagyi tab-ból némi hack-el (root + tárhely csere) egy kellemes kütyüt lehetett varázsolni. Sajnálom, hogy az IQ7-est ennyire lebutították.

(#200) Castell válasza Petyka366 (#199) üzenetére


Castell
aktív tag

Tárhely csere ha minden igaz ennél a kütyünél is megoldható, de a tab működése hektikussá válik vagy nem működik (valami ilyesmit olvastam asszem)

Mindegy, már így is szánalom, hogy mókolni kell, hogy több applikáció legyen a tabon. Pedig nem lenne rossz kis készülék.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  DPS IQ7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.