Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Divx-es asztali dvd lejátszó karácsonyra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6) DarkFater válasza Calogero (#5) üzenetére


DarkFater
tag

Mindenképpen nézd meg a Caloger féle linket.

Magyarországon nincs jobb oldal ennél.

Ha belenézel akkor látni fogod azt, hogy a márkás cuccok sokkal kevesebbet tudnak, mint a kvázi nonane-mek.
Ha van pénzed érdemes megnézni a KISS cuccait, mert nagyon jók, hanem a legjobbak, igaz ha jól rémlik 50-60 körül vannak.

Ha szeretst bütykölni akkor meg válaszd a YAMADA 6600-ast, mert nagyon sokat tud, hanem a legtöbbet, a visszajelzések szerint megbízható minden szériája nem úgy mint pár másik márkáé. Van 1-2 hibája úgymint magyar menü és megfelelő felirat támogatás hiánya, de a minősége miatt óriási a támogatótábora akik folyamatosan fejlesztik hozzá a firmware-t. A támogatottság miatt nekem a legszimpatikusabb, mert ha vennék, bütykölném, ha bütykölném tuttira elb..nám és tuttira lenne kihez fordulni, hogy segítsen helyrehozni :)

Amúgy én pl. a sógoromnak most egy AIRIS L103E néztem ki, mert igaz, hogy nem tud annyit mint egy Yamada, csak majdnem, de nincs problémája a feliratokkal és a sógoromnál ez számít, mert ő nem az a bütykölős fajta :D

Nézd meg a prohardver tesztjét, most tesztelték 1-2 hete?
Ahhoz képest, hogy noname és csak 20,000 az ára, ahhoz képest egész jó.

Ja Igen! Majd elfelejtettem!
Ismeretségi körömben 20-30 asztali lejátszó van vegyesen noname és brand. Az eredmény azt mutatja, hogy az alsóbb árkategóriában értsd 50,000 alatt nincs különbség. Használattól függően max 1-2 év a készülékek élettartama.
Ha így állsz hozzá nem érhet meglepetés :D

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Divx-es asztali dvd lejátszó karácsonyra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.