Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Divx-es asztali dvd lejátszó karácsonyra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zsolta


Zsolta
csendes tag

adott a téma, melyiket lehet megvenni mert- 15-20-ért mennek hipermaketekben a cuccosok, csak nem tudom melyiket szabd megvenni melyiket nem vagy inkább ne divx-est vegyek

mert ha minden bukik akkor marad a yamada 5520 :], ha még lehet egyáltalán kapni

ja igen a fő irányzék---> olcsón jót (5.1 stb nem kell)

[Szerkesztve]

(#2) neduddki válasza Zsolta (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nme hiszed el, de kereso:- ))) Bővebben: link mongyuk ezek nem annyir akaracsonyra vannak, de hat ez van:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) Tuncsi


Tuncsi
tag

philips dvp 630, ez divx-es :) nekem bejött nagyon :)
frissíteni kellett az agyát legelőször, mert enélkül nem tudta a feliratot kezelni a divx-es filmeknél!
asszem olyan 25 k boltban most :)

csak nem történt vala vele valami????? :) ------------------------------------------ konfigom: http://tuncsi.uw.hu/konfig.jpg

(#4) oppi válasza Zsolta (#1) üzenetére


oppi
csendes tag

Nortek Ndvx-110
Csinos is okos is.Korrekt web támogatás divx-Xvid-AC3-MP3-WMA-JPG.stb.
Kár hogy a DVD-Ram lemezt nem kezeli.De mást mindent.www.nortekonline.com

(#5) Calogero válasza Zsolta (#1) üzenetére


Calogero
addikt

(#6) DarkFater válasza Calogero (#5) üzenetére


DarkFater
tag

Mindenképpen nézd meg a Caloger féle linket.

Magyarországon nincs jobb oldal ennél.

Ha belenézel akkor látni fogod azt, hogy a márkás cuccok sokkal kevesebbet tudnak, mint a kvázi nonane-mek.
Ha van pénzed érdemes megnézni a KISS cuccait, mert nagyon jók, hanem a legjobbak, igaz ha jól rémlik 50-60 körül vannak.

Ha szeretst bütykölni akkor meg válaszd a YAMADA 6600-ast, mert nagyon sokat tud, hanem a legtöbbet, a visszajelzések szerint megbízható minden szériája nem úgy mint pár másik márkáé. Van 1-2 hibája úgymint magyar menü és megfelelő felirat támogatás hiánya, de a minősége miatt óriási a támogatótábora akik folyamatosan fejlesztik hozzá a firmware-t. A támogatottság miatt nekem a legszimpatikusabb, mert ha vennék, bütykölném, ha bütykölném tuttira elb..nám és tuttira lenne kihez fordulni, hogy segítsen helyrehozni :)

Amúgy én pl. a sógoromnak most egy AIRIS L103E néztem ki, mert igaz, hogy nem tud annyit mint egy Yamada, csak majdnem, de nincs problémája a feliratokkal és a sógoromnál ez számít, mert ő nem az a bütykölős fajta :D

Nézd meg a prohardver tesztjét, most tesztelték 1-2 hete?
Ahhoz képest, hogy noname és csak 20,000 az ára, ahhoz képest egész jó.

Ja Igen! Majd elfelejtettem!
Ismeretségi körömben 20-30 asztali lejátszó van vegyesen noname és brand. Az eredmény azt mutatja, hogy az alsóbb árkategóriában értsd 50,000 alatt nincs különbség. Használattól függően max 1-2 év a készülékek élettartama.
Ha így állsz hozzá nem érhet meglepetés :D

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#7) Calogero


Calogero
addikt

Most lattam a tescoba yamada 6600os 19990 ert (Debrecen)
Amugy ha Yamadat akarsz venni akkor siess mert mar kifuto darab, jon gondolom az uj szeria.

Az uj Cora ujsagban KISS DP-1000 november 17-tol brutto 35000 Ft. (Reszletfizetessel: 12X3000 Ft., 2270 Ft.-os onresszel)

Yamada 6600:Bővebben: link
PH!-s cikk: Bővebben: link
KISS DP-1000 : Bővebben: link
HWSW cikk: Bővebben: link (igaz ez DP 450-es es csak a kulsoleg ter el a DP1000-tol)
Airis L103E :Bővebben: link
PH!-s cikk: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#8) Zsolta válasza Calogero (#7) üzenetére


Zsolta
csendes tag

pont akartam írni tegnap voltam én is tescoban :)

és 19900 a yamada 6600-as szerintem holnap meg is veszem :)

kösz az infokat skacok

(#9) Zsolta


Zsolta
csendes tag

találtam is egy egész komoly oldalt hozzá Bővebben: link

(#10) Zsolta válasza Zsolta (#9) üzenetére


Zsolta
csendes tag

ehhe már meg is találtam innen indult aza egész ph powa :D

(#11) Polcrendszer válasza Zsolta (#1) üzenetére


Polcrendszer
tag

csak annyit , hogy én 13990ért wettek MERCURY 3783as divxes lejátszót
az a laegtutibb! ilyet vegyél! amugy máshol 20körül wan , de én 13990ért megtudtam szerezni. peróbálkozz teis!

A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

(#12) Zsolta válasza Polcrendszer (#11) üzenetére


Zsolta
csendes tag

nem kell kösz :)) már meg is van yamada 6600 már fel is frissítetteem fw-t és szépen viszi a a magyar ékezetes felíratot, holnap még megoldom hogy középre tegye ki

tuti kis gép

(#13) mr_ricsi válasza Polcrendszer (#11) üzenetére


mr_ricsi
veterán

És ha kijön egy újabb verzió a DivX-ből vagy az XviD-ből, hogyan fogod frissíteni a szoftverét az olcsó playerednek :F

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#14) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

HI

Vélemények szeretnék a Philips DVP 630 és Samsung DVD-P145 -ös lejátszókról... hol lehet frissíteni a szoft-ot?

[Szerkesztve]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#15) klepto válasza Sir Pocok (#14) üzenetére


klepto
addikt

A Samsung 145 nem DivX-es, a 245 viszont már igen ;)
Na erről én is szeretnék infót hallani :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#16) Ciller


Ciller
csendes tag

kiss dp-508 58k origi 1év gar. 30/212-5908

Aminek el kell jönnie el is jön. Kérdés, hogy mikor. A. Senna R. Ratzengberger halála után, sajátja előtt 1 nappal.

(#17) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Ha ajánlhatok egyet, én most vettem meg egy kollégámmal (szóval ketten kettôt). Én is egy
olyan embertôl halottam aki most vette.
Néhány érdekesség:

- Régiókód független
- 5.1
- Minden létezô lemezt megeszik (tapasztalat)
- Minden létezô formátumot megeszik (tapasztalat)
- Divx-es (3.xx-tôl fölfelé

Itt is van
Bővebben: link

Akit érdekel icq (250-761-928)-n vagy emilben megírom (majd csak este) hol van az egyetlen hely
pesten ahol kapható!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Divx-es asztali dvd lejátszó karácsonyra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.