Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46187) Fejo válasza kiskornel (#46170) üzenetére


Fejo
őstag

Köszi! A hely nincs messze, de nincs az a pénz amiért több előteret tennék arra a képre (sziklás), mert az már a saját testi épségem és a felszerelést kocáztató dolog lenne... :)
Ez a hely csak apály idején megközelíthető, egyébként (ahogy az az algákon is látszik) víz alatt van. Egy szűk kanyon szerű résen kell lemászni ide, majd innen egy majd függőleges és tiszta alga falon kéne még majd egy métert lemenni, ahol már csak tengervíz van (ahogy az az előtérben látszik is). Egyénként mögöttem is az volt. Már az a hely ahol álltam is roppant csúszós volt, nem volt egyszerű az állványnak helyet találni... :)
Nem nagyon van kedvem a 7 fokos vízben megmártózni, pláne nem, hogy a levegő nappal, szikrázó napsütésben sem volt még soha 15 foknál több... Gondolhatod milyen lehet este fél 11-kor. :D
Ha lesz még lehetőségem visszamenni az egy hét alatt, amíg még itt vagyok, megteszem, de ehhez este derült égnek és apálynak kell lennie, egyszerre... Az utóbbi elég rendszeres :), de az előbbi finoman szólva sem sürű esemény errefelé... :(

Mindig eszembe jutsz, amikor nagylátós képeket csinálok (mostanában gyakran... :D) és csinálok is "döntött" verziókat, de valamiért nekem ezek végül jobban tetszenek. :B

Ha lesz időm, akkor ma feltolom a "régi" feldolgozással megcsinált verziókat. ;)

Ami a logót illeti, nekem ez minimal designosabb, letisztultabb. Lehet, hogy csak nekem... :DDD

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.