Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#2951) z0l1ka válasza Gilthanas (#2950) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Egyetértek :R
Csak azt nem tudom hova lett az a sok sok fejlesztő ?! Mennyi emberkét felvettek csak azért hogy haladjon a játék?! (persze ha igaz volt ) :F :U Hát Leléceltek ! Pedig pénz az van /volt rá , nem panaszkodhattak.
Rust nevezetű játék ez idő alatt 5x ennyit fejlődött ,pedig azt kevesebben fejlesztik ..
Dayz-vel nagyon rég nem játszottam , de ha fellépek nagy ritkán nem látom azt a "varázst" hogy hűű mennyit fejlődött , városba még mindig hatalmas FPS dropp van és még megvannak a régi bugok is ., fantasztikus :W
Pedig nagyon jól indult ,jó volt a terv is , csak hiba csúszott a kivitelezésben .. :W :U
Kicsit még azért bízom benne hogy egyszer majd csak jó lesz!

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#2952) Clickbait válasza z0l1ka (#2951) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Ha egyszer megkapja az új motort, ilyesmiket, persze kitudja mikor, hatalmasat fog előrelépni a játék.
Én hiszek abban, hogy a legnagyobb fejlesztéske párhuzamosan folynak, csak azokat nem teszik közszemlére. Majd egyszer csak bumm több gigás patch, és lö: egy vadiúj játék. :)
De nekem a varázsa még igy is megvan. :B

You got clickbaited.

(#2953) z0l1ka válasza Clickbait (#2952) üzenetére


z0l1ka
aktív tag

Úgy legyen! :) Én is nagyon várom már rég hogy előrébb lépjen a játék , csak most mintha egy gödörbe lennének ,illetve egy helyben toporzékolnak ...
Mondjuk az biztos hogy ehhez hasonló játékkal nem játszottam még :K Mai napig azt mondom nagyon jó játék lesz ha egyszer elkészül és megvalósítják azt amit elterveztek.. kérdés csak az hogy ..mikor ? :F

<-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

(#2954) Clickbait válasza z0l1ka (#2953) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Én komolyan bizok abban, hogy tarták a szavukat mostantól.. mint mondtam remélem párhuzamosna dolgoznak a játékon, ezt meg addig benthagyják nekünk. :DDD

You got clickbaited.

(#2955) etejedu válasza Clickbait (#2954) üzenetére


etejedu
őstag

Drága a matematikus tudása. Ezek csak ficsöröket tudnak gyártani. A nagy munkához amiről ti álmodoztok nem értenek. Ez van.

(#2956) kócos87 válasza Clickbait (#2954) üzenetére


kócos87
csendes tag

Hogy érted, hogy tartják a szavukat mostantól? Volt valami bejelentés vagy ilyesmi a fejtesztéssel kapcsolatban?

(#2957) wjbhbdux válasza kócos87 (#2956) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minden héten van status report a honlapján.

/s

(#2958) etejedu válasza wjbhbdux (#2957) üzenetére


etejedu
őstag

Használhatatlan az összes távcső. 200 mre nem tudok leszedni senkit mer remeg a kép mint állat. Mint valami elmebajos. F@s bug. :U

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#2959) wjbhbdux válasza etejedu (#2958) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem azért mert sok futás után fáradt az embered? kicsit le kell ülni vagy feküdni és elmúlik

/s

(#2960) etejedu válasza wjbhbdux (#2959) üzenetére


etejedu
őstag

Nem.

(#2961) hun-man válasza etejedu (#2958) üzenetére


hun-man
tag

Jól gondolom, hogy ugrál pixelek között a célkereszt? Nálam is volt ilyen, távcső nélkül is ugrált.

(#2962) Silent77 válasza etejedu (#2958) üzenetére


Silent77
veterán

Fázol, vagy beteg vagy.
Tűznél melegedj meg, nekem mindig segít.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2963) etejedu válasza hun-man (#2961) üzenetére


etejedu
őstag

Úgy-úgy! :K

(#2964) etejedu válasza etejedu (#2963) üzenetére


etejedu
őstag

Nah! Újraéledtem.... már nem remeg.

[ Szerkesztve ]

(#2966) Razzul válasza Gilthanas (#2950) üzenetére


Razzul
senior tag

(#2950) Gilthanas:

"Annó jöttek szépen patchek sorban, mint a kóristalányok, javult is a játék meg nem is, de az illúzió megvolt, hogy készítik."

Az igaz, hogy manapság már ritkábban jönnek a patchek, de azok általában sokkal nagyobb, átfogóbb fejlesztések. Szóval régen is készítették és most is készítik a játékot. Bizonyíték.

"Ami a városokban történik optimalizálás szinten (10-15 fps) az vállalhatatlan és sértő ránk nézve. Egyszerűen dobálja/droppoltatja a bivaly erős VGA-k órajelét a játék). Hogy ezt nem bírták megoldani 2 év alatt az gyalázat."

Ez így nem igaz, ugyanis a játékon belül eddig semmilyen (nagyobb) optimalizálás nem történt sehol. Van ahol a játék még DirectX 7-et használ bizonyos elemek rendereléséhez. Már dolgoznak a DX11 és 12 supporton, meg az új renderer-en, motoron.

(#2951) z0l1ka:

"Rust nevezetű játék ez idő alatt 5x ennyit fejlődött ,pedig azt kevesebben fejlesztik"

Az összehasonlítás nem éppen fair, ugyanis a Rust a Unity motort használja.

[ Szerkesztve ]

Stat crux dum volvitur orbis

(#2967) Gilthanas válasza Razzul (#2966) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Az a táblázat nagyon jó köszönöm szépen!

A városoknál történő optimalizálás alatt, valójában az optimalizálás teljes hiányát értettem :)
A "már dolgoznak a directx 11-en 12-őn" az oké, viszont directx 11 nagyjából azóta van amióta nekiláttak a DAYZ-nek :)

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#2968) laci_8519


laci_8519
tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy esetleg be fog e kerülni más térkép a játékba, vagy csak Chernarus lesz játszható?
Gondolom idővel moddolhatóság is bekerül a játékba és van erre némi esély.

(#2969) Razzul válasza Gilthanas (#2967) üzenetére


Razzul
senior tag

Igen, volt már akkor is DX11, csak a DayZ SA-t nem az alapoktól kezdték el felépíteni, mint ahogy egy teljesen új játéknál szokás. Az ARMA 2-re és a DayZ modra építkezve álltak neki a fejlesztésnek, bizonyos dolgokat modernizálva vagy teljesen lecserélve. Ezt-azt az akkortájt fejlesztés alatt álló ARMA 3-ból nyúltak le.

Habár a DayZ-nek ma már nem sok köze van az ARMA-hoz és a régi modhoz, nem szabad elfelejteni, hogy a DayZ az ARMA-ra, az ARMA pedig az Operation Flashpoint-ra épül. Az OFP-ot még 1998-ban kezdte el hegeszteni a Bohemia. És bizony vannak megoldások, habár nagyon kevés, amik még akkorról maradtak ránk.

Ha arra célzol, hogy már a fejlesztés elején elkezdhették volna integrálni a DX11-et, ez sajnos nem ilyen egyszerű.

Stat crux dum volvitur orbis

(#2970) Gilthanas válasza Razzul (#2969) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Én csak arra célzok, hogy ennyi idő alatt nulláról is készülnek el komolyabb játékok. Itt meg még félidőről sem beszélhetünk egy legoptimistább becsléssel sem (sajnos még mindig nem áll valószínűleg elég erőforrás a fejlesztők rendelkezésére).

Az, hogy bizonyos helyeken évek óta játszhatatlan a játék (pl város) arra nincs mentség.

A directx 11-re való átállás nehézségeit értem, de ennél azért lehetne gyorsabban haladni azt azért te is elismered ugye :) Senki nem vitatja a játék remekségét, de azért a tempó az problematikus.

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#2971) kócos87 válasza Gilthanas (#2970) üzenetére


kócos87
csendes tag

Neked adok igazat, főleg azért mert, óriási pénzek folytak már be hozzájuk és ebből nem hiszem, hogy csak ennyire kellett volna, hogy jussanak. Egyébként mostanában tényleg ritkábban jönnek a patchek, de tény, hogy összeszedettebnek tűnik. Igaz, hogy most pont a zombikat maradtak ki :)) , de már nem találkozni hirtelen halállal és sok bugot eltűntettek. Azt olvastam valahol, hogy a bétáig nem fogják optimalizálni, hanem megpróbálnak minél több dolgot bepakolni és csak utána jön az optimalizálás. :R

(#2972) Gilthanas válasza kócos87 (#2971) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Itt mindenkinek igaza van amúgy, a fejlesztések tényleg borzalmasan nehéz és komplex dolgok még akár egy egyszerűbb alkalmazásnál is. Én nekem tényleg csak az a bajom, hogy a játék legszuperebb helyein, a tök jól kidolgozott városokban játszhatatlan a játék. Ha ott nem droppoltatná a játék a VGA-s órajeleket akkor egy szavam se lenne.

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#2973) Clickbait válasza Gilthanas (#2972) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Nekem sincs egy top kategóriás képem, de az érdekes amikor GTX Titan tulajok sirnak 10 fps miatt, amikor nekem városban közel kimaxolva HD 7850-el van 30-40. Kis konfiguráció mókolás, és rádob pár fps-t. :)
Persze az optimalizálás egy vicc, de most nem is abban a sátuszban van a játék, hogy ezzel foglalkozzanak. Az, hogy mennyi ideig húzzák az állapotot ez már az ő dolguk. Ha nem lenne valami varázs a játékban senki sem játszana vele, de van benne valami és ezt mi is és ők is tudják. :DDD

Pont ma rakta ki DayZ hungary.
[link]

You got clickbaited.

(#2974) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

Vajon hol tartana ez a játék ha nem lett volna early acces? Na meg a mod, mert hogy ennyi pénzből itt tartanak még mindig az szerintem is vicc. Nagyon sokáig a fejlesztők mellett álltam, de aztán ahogy repültek a 100 meg 100 óráim, illetve az évek, valahogy kiábrándultam belőlük.
A utóbbi években lett nagy divat az early acces, régen érdekes mód ki tudtak saját zsebből fejleszteni egy játékot.
Akinek nincs pénze saját zsebből fejleszteni, szerintem ne tegye, mert ami a srácok művelnek szerintem siralmas.

(#2975) Gilthanas válasza Clickbait (#2973) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

A városban azért ne mond, hogy minden pillanatban meg van a 30-40 fps... :) Ha éppen a város széléről a város felé nézel akkor kizártnak tartom a fix 40 fps-t:)

Köszönöm az általad linkelt írást, az alábbi gondolatok fogalmazódtak meg bennem azt olvasva reflektálva:

2016. elején ebből még nem lesz béta. Vagyis kinek mit jelent a béta, mert más játékoknál a béta szinte már tök jól játszható végleges verzió, sőt van olyan játék pl Total war aréna, ahol még az alfa verzió is szinte gond nélkül játszható volt. Kizártnak tartom, hogy jövő tavasszal egy jól játszható verzió lesz ebből (akárminek is nevezzék pl omega verzió)

Amennyi pénzt ebből összeharácsoltak abból sokkal több, igazi szakembert is meg lehetne fizetni.
Pont most olvastam egy cikket (forrás) ahol a fejlesztések költségéről írtak és ha egy középszerű évi 40 ezer dolláros éves fizuval számolunk, (ahogy a cikkben is teszik) akkor az alábbi eset áll fen:
Feltételezzük azt, hogy 40 ember dolgozik rajta 2013 decembere óta (tudjuk, hogy ennél kevesebbel kezdték) az ő fizujuk 3 év alatt éppen karcolja az 500 ezer dollárt. Ellenben a fejlesztők ennek a fél millió dollárnak (137 millió forint) (ha a 3,2 millió darab eladott példány stimmel) steam levonásokkal együtt kb a 60 (hatvan) szorosát zsebelték be (32 millió dollárt - 8,7 MILLIÁRD forint) (és akkor egy 10 dolláros játék árral számoltunk aminél azért többe kerül a játék). Szóval lehet szépíteni, de ha csak ennek a pénznek a fele állt rendelkezésükre 1 évvel ezelőtt... még akkor is egy "jól játszható" betával kéne már régen nyomnunk...

(#2976) wjbhbdux: Ugye te sem gondolod komolyan, hogy ezt gondolom. Sajnálom, hogy ezt szűrted le az érveimből...

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#2976) wjbhbdux válasza Gilthanas (#2975) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A programozás sajnos nem úgy működik, hogy veszel 1 helyére 5 programozót és akkor ötször gyorsabban fog haladni a munka. A fejlesztés elején meghozták azt a döntést, hogy ezt az enginet fogják foltozgatni és kicserélgetni a részeit, a mocsárra várat építeni pedig időigényes.

[ Szerkesztve ]

/s

(#2977) Clickbait válasza Gilthanas (#2975) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Jó persze, van drop, de függetlenül elvagyok, nagyon ritka az, hogy beszaggat. Persze mint mondtam megesik. De én DayZ mércéhez képest folyamatosnak mondom azt a 30-40 fps-t. Persze ha beszaggat 1-5fps mi tagadás. :B Nincs az a Paks II ami elviszi.

De lényeg a lényeg, én az új rendererben és engineben bizok, mivel cserélni akarják, ezt nem lehet hova foltozni, van hogy nulláról kell kezdeni (Rust).

You got clickbaited.

(#2978) miazmá válasza Clickbait (#2977) üzenetére


miazmá
tag

A reményhal meg utoljára. :))

(#2979) Gilthanas válasza Clickbait (#2977) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

En is bizva bizok :) addig meg jatszom tovabb

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#2980) barandris


barandris
újonc

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem igenis hiányoznak a zombik. :((( Nagyon nagy érvágás volt számomra, hogy két hónapja nincs zombi... Ez majdnem olyan mint egy need for speed verseny nélkül... E miatt most kicsit meg is haragudtam a dayz csapatára... Zsugori zsidó banda... bejött a nagy lé azt lehúzták a rolót... csak legalább ne rontanának a játékon mert szerintem egy jó ideje inkább lefele halad. Nah visszatérve a zombihiányra:

Egyszer egy szép napon éppen Severograd-on keresztül a legészakibb bázisra igyekeztem. És mivel a városon átvezető főút mentén van zongorás ház, rendőrség és a végén tűzoltóság, gondoltam nem hagyom ki őket. Így sorba benézegettem. Abban az időszakban nagyon nehéz volt túlélni. Akkor a zombikat már nem körbe körbe rohangálással és egy-két fejszecsapással lehetett megölni... Egy két ütés és ruined a cuccod... Egy támadást szerencsésen megúsztál ha csak vérezni kezdtél el egy csapástól. De pozitívum, hogy ha becsuktad az ajtót akkor nem jött át rajta!!!! (sajnos ez hamar megszűnt, ismét egy nagy előrelépés... volt) Futtában néztem át pár házat ahol még fegyverek, lőszer vagy akár kaja előfordul. Üldözőbe vett egy zombi, de futtában lehagytam. Majd elérkeztem az egyik kiszemelt házhoz... átnéztem, nem sok jót találtam. Következett a rendőrség. Ottse volt jelentős loot... Majd kifordulva beért a zombi és újra üldözőbe vett. Rohanok be a tűzoltóságra, gondolván magamra csukom az ajtókat, átnézem majd az egyik ajtóhoz csalogatom és a másikon távozok is. Már közel a nagy vörös kapu... jajj a zombi a nyomomban... istenem még jó, hogy nem tud elfáradni a karakter... befordulok az ajtón és hirtelen a pulzusom a gép előtt duplájára nőtt a látásom beszűkült... hát nem ott volt egy másik játékos puskával (shotival). Már magamban eltemettem a karakteremet mert ahogy ő is meglátott már tartotta célra a fegyverét. Engem még a lendület vitt így nem álltam meg próbáltam kifordulni azzal a lendülettel ahogy befordultam... dúrr egy lövés... szinte olyan volt mintha engem talált volna el a székembe... de hé! Nem talált! Az ajtón csapódott a lövedék! Közbe megérkezett az utánnam loholó "kóborló" aki épp a lövés pillanatában lépett be a szobába. És mivel, kedves barátom lett a zombi (út közben összehaverkodtunk) így rögtön az udvarias(előbb lövünk aztán kérdezünk) fegyveres játékosnak rontott. Nekiugrott és kapott egy sallert (ezt még éppen láttam) Ez nagy segítség volt nekem. A következő lövést már a zombira adta le így volt lehetőségem meglépni! Sértetlenül vészeltem át az incidenst és folytattam utam a legészakibb katonai bázisra! Ahol egyébként semmit se találtam és egy lagg miatt belzuhantam a szemetesgödörbe amibe csak bele akartam nézni... :/
Mintha egy filmből írtam volna ki ezt (the walking dead)... pedig higgyétek el velem megtörtént!!! Hiányoznak a zombik! :(

(#2981) nextgen001 válasza barandris (#2980) üzenetére


nextgen001
csendes tag

Mikor az északi "bázis" bekerült, ellátogattam én is oda.
Ismerős a történeted. :)
[Videó]

(#2982) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Segítségre lenne szükségem. Dayz indításánál be se lép a játékba rögtön kiírja hogy: "BattlEye initialize fail"
Szedtem már le hozzá fájlokat,de nem lett jó.
Köszi
Üdv

(#2983) kócos87 válasza dragonfire44 (#2982) üzenetére


kócos87
csendes tag

Szerintem, ha a googleba beírod Dayz és utána a battleye hibaüzenetet biztos kidob valamit. Amit én tudok javasolni az az, hogy vagy ne használj csítet vagy frissísd/telepísd a battleeye programot. Egyébként meg az uninstall majd ccleaner takarítást és újra telepít biztos megoldja.

(#2984) dragonfire44 válasza kócos87 (#2983) üzenetére


dragonfire44
tag

Nem cheatelek, és a google ba beirt cuccokat megcsináltam ,de semmi.

(#2985) kócos87 válasza dragonfire44 (#2984) üzenetére


kócos87
csendes tag

Jó, hát én akkor tudok ajánlani, hogy uninstall, majd utána CCleanerrel tisztítsd le a rendszert és rakd újra.

(#2986) Clickbait válasza kócos87 (#2985) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Ezt a CCleanert hagyjuk már.. :(((
Ha több kárt akarsz tenni, akkor lehet használni nyugodtan, amúgy szeirntem egy szimpla reinstall és szevasz.
Esetleg ha ráér akkor egész Winfos újratelepités.

You got clickbaited.

(#2987) BlackDevil válasza dragonfire44 (#2982) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Hali, ha jó lesz vagy már jó akkor csinálj steam-mel egy biztonsági mentést róla. Onnan bármikor vissza lehet állítani működő állapotba.

Más:
Várható mostanában patch? ;]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#2988) etejedu


etejedu
őstag

Most mi van? Miért fut nekem még mindig a 0.58 máshol meg már özönlenek a 0.59 es zombis videók!!!!

(#2989) wjbhbdux válasza etejedu (#2988) üzenetére


wjbhbdux
veterán

/s

(#2990) etejedu válasza wjbhbdux (#2989) üzenetére


etejedu
őstag

Jah tényleg! :B

Köszi!

(#2991) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

ki szeretnék próbálni egy ilyen survival mmo-t, gondolkodtam ezen illetve a h1z1-en. Érdemes még elkezdeni őket? A steamen olyan kommenteket olvasok, hogy rengeteg a cheater illetve nagyon magára hagyta a játékot a készítő.
Toljátok még, megéri csatlakozni?

Ja, van még az ark, de klottgatyában kezdés után azért grindolni, hogy egy triceratopszon lovagoljak nem nagyon jön be.

(#2992) etejedu válasza -conrad- (#2991) üzenetére


etejedu
őstag

Pont az ARK-on gondolkodtam hogy ki kéne próbálni! :D

H1Z1 is jó választás lehet de mindenképp ki kell próbálni mindkettőt mert nekem speciel ez jobban bejön. De ez nagyon egyénfüggő. Pl h1z1 szebb , lehet benne építkezni tanulni kell bizonyos craftolásokat, cuccaidat el tudod rakni hosszu időre. míg itt ha meghalsz kb mindent buksz. Itt nagyobb a pálya 256 négyzetkilométer 30-50 emberre ott 8 négyzetkm. H1z1 tele ficsőrrel; hülye ijesztgetős zenék, hangok amikor nincs is senki a pályán. Dayz realisztikusabbb. H1z1 többfajta játékmód.

De a legnagyobb előnye a Dayz-nek, hogy nem lehet előnyt szerezni ilyen-olyan mikrotranzakciók révén, cserébe lassú, sokszor értelmetlen fejlesztgetések...

[ Szerkesztve ]

(#2993) kisborda válasza etejedu (#2992) üzenetére


kisborda
tag

dayz nagy előnye, hogy a fejlesztők megléptek a pénzünkkel ....oh, wait!

(#2994) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hali.
Mennyire játszható most experimentalon a game? Érdemes elindítani?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#2995) Chyka válasza BlackDevil (#2994) üzenetére


Chyka
csendes tag

a játékot nem érdemes már elindítani ...

(#2996) 1m1s válasza BlackDevil (#2994) üzenetére


1m1s
tag

Hosszú idő után elindítottam a játékot, mert hát nyilván patch híján minek is játszanék, ha bugos az egész és még zombik sincsenek.

Belőttem új UI-t, egész pofásan néz ki, viszont a szerverkereső bugos, és játékban jobb alul a kis ikonok csak úgy vannak, nem jelzik ha épp éhen döglesz. :D

Nemigazán vettem észre új tartalmat a játékban, ahogy hallottam van 2 új kocsi, de nem voltam annyit a szerveren hogy találjak is.
Ami elkeserített, hogy zombik még mindig nincsenek.Ezt mondjuk nem akarom elhinni hogy nem tudják megcsinálni...saját magukat minősítik, hogy egy zombiapokalipszisra épülő játékban nincs zombi. :D

Nálam sajnos kifulladt a játék, pedig van benne 600 órám (kicsit ellentmondásos), de már nem lesz olyan mint régen, hogy napról-napra azt várom mikor jön ki az új patch, és mikor futhatok fel a reptérre egy jót PVP-zni.

(#2997) kócos87 válasza BlackDevil (#2994) üzenetére


kócos87
csendes tag

Én játszottam vele és annyiban tetszett, hogy nem találkoztam csiterekkel. Egyébként van vagy 5-6 75 fős szerver, de sokszor nagy a lagg és ezért könnyen elbugolhatnak a cuccaid, de egyébként nem volt rossz.

(#2998) BlackDevil válasza kócos87 (#2997) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Ja cseppet laggos :)
Am nekem még így is nagyon tetszett a game. Mármint zombik nélkül is para volt este. :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#2999) killer095


killer095
őstag

Sziasztok 6 hónapja játszottam utoljára vele, azóta történt bármi pozitiv a játékkal?
Gondolok itt optimizálásra,tárgyakra stb.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3000) 1m1s válasza killer095 (#2999) üzenetére


1m1s
tag

NEM! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.