Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone

Hozzászólások

(#3101) nextgen001


nextgen001
csendes tag

Windows 7 alatt valakinek ez a hiba jönne elő:

Itt a megoldás:
[Platform Update for Windows 7
]

(#3102) etejedu válasza nextgen001 (#3101) üzenetére


etejedu
őstag

Nekem konkrétan hupilila lesz a képernyő első indításra a betöltőképernyő után és semmi. (Win 8.1)

(#3103) etejedu válasza BlackDevil (#3093) üzenetére


etejedu
őstag

Nekem továbbra is ez van akárhová csatlakoznék...

(#3104) etejedu


etejedu
őstag

Ujra én ujra csatlakozási probléma!

Dedikált win 8.1 pro felpattint, játék ujra felpattint (experimental) , eredmény: Connecting failed!

Most visszaállítom stable- ra, ha ugy sem műxik fingom sincs mit tudok kezdeni! :(

(#3105) DokiBaxxi válasza etejedu (#3104) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Ez egy bug! Nem kell aggódni, sajnos nem jó a csatlakozás experimentalon, ez valószínűleg amiatt van, hogy egyszerre nagyon sok ember próbál meg ugyanarra a szerverre felcsatlakozni, egy időben. Próbálgatni kell folyamatosan. A probléma nem az Ön készülékében van :))

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3106) kócos87 válasza etejedu (#3104) üzenetére


kócos87
csendes tag

Igen. Folyamatosan kattintgatni kell aztán majd egyszer beenged. Egyébként a UK-09-ig ajánlom a próbálkozásokat, mert ezek az uj kiegészítő szervereken nagy a desinkronizáció így élvezhetetlen. A legnagyobb esélyed a restartokkor van. Én mostanába max 10-15 perc és bejutok.

(#3107) Gilthanas


Gilthanas
aktív tag

Mikor jön a 0.60 stable branch-re? Tudja valaki?

Én múlt héten próbáltam az experimentalt (rá kell klikkelni a serverre és 7-8 percet várni), és akkor berak a serverre. Ez akkor működik amikor rákattintottál valamire, nem írt ki semmit de nem is tudsz másra rákattintani. Ha ezt észleled akkor csak türelmesen kell várni majdnem 8 percet és akkor berak.

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#3108) etejedu


etejedu
őstag

Tudott már valaki csatlakozni experimental illetve 0.60 as szerverre? Mert nekem továbbra is dobálja a connecting failed-et.
Ja a sokan jelentkeznek a szerverre... ezt inkább hagyjuk. Miközben jelentkezek a 6/50 fős szerverre 15-20 x próbálkozván, addig mások vígan fel-le lépkednek rá. :U

(#3109) DokiBaxxi válasza etejedu (#3108) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nem saját fejből mondtam, még mikor kijött az első patch, akkor írták twitteren, hogy ezért dobja a "Connecting Failed"-et. Jelenleg a legutolsó patch problémákat okozott (teljes wipe, majd senki sem tudott szerverre csatlakozni), le kellett lőni minden experimental szerót és jelenleg is a probléma elhárításán dolgoznak a fejlesztők. Remélhetőleg jövő hét elejétől ismét lesznek szerverek.
A szerverkereső nem igazán tudja tartani az iramot, késik, valószínűleg ezért látod a teli szervereket üresnek/nem telinek. Amit érdemes csinálni, hogy minden experimental szervert beraksz a kedvencek közé, és a kedvencek listáját frissíted, így azonnal kiadja a szerókat, nem kell várni. Ha azt látod, hogy 0/60, és 8.00 az idő, akkor valószínűleg az adott szerveren épp restart van, ekkor kell próbálni folyamatosan a csatlakozást (egeret középre viszed és folyamatosan spameled az entert, vagy ennyi erővel készítesz egy enter macrot).

Nekem egyébként sikerült nem egyszer bejutni, csak a 0.60-as patchbe, mióta kijött, kb. 20 órát toltam és azt kell, hogy mondjam, teljesítmény terén megkaptuk amit akartunk. Az adatlapomon található configgal 40 alá nem megy be (vagy csak nagyon ritkán) az FPS, a legnagyobb városokban sem, városokon kívül 50-100 FPS. Vannak bugok, igen, sajnos a zombik nem az igaziak, illetve interakciókkal kapcsolatos hibák is előfordulnak, de legalább a map teljes területén játszható a játék, nem kell óvakodni semmilyen területtől a kis FPS miatt.

Őket érdemes követni twitteren:
DayZ Dev Team
Eugen Harton - vezető producer
Brian Hicks - kreatív rendező

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3110) etejedu válasza DokiBaxxi (#3109) üzenetére


etejedu
őstag

:R

(#3111) kisborda válasza DokiBaxxi (#3109) üzenetére


kisborda
tag

Gyengébb gépen is futhat, vagy ott még nem tartunk?

(#3112) DokiBaxxi válasza kisborda (#3111) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Szerintem most már simán játszható gyengébb konfigokon is.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3113) kisborda válasza DokiBaxxi (#3112) üzenetére


kisborda
tag

Az király. Ha lement a vizsgaidőszak, adok neki egy esélyt.

(#3114) #65537792 válasza kisborda (#3113) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én is arra várok, hogy legyen már stable. :D Pár perc erejéig kipróbáltam az exp.-ált. Hát tényleg durva.

(#3115) etejedu


etejedu
őstag

A no stats connected... az mit takar a főmenűben? Lehet, hogy ez miatt nem tudok csatlakozni a több száz-ezer szerverből egyre se?

[ Szerkesztve ]

(#3116) DokiBaxxi válasza etejedu (#3115) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Szerintem sok jelentősége nincs..

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3117) #65537792 válasza etejedu (#3115) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem lesz ilyen személyes stat. Mennyit éltél. Mennyit futottál. Hány embert öltél meg. Hány járkálót öltél meg. ;]

(#3118) TiberiusX


TiberiusX
tag

Tud valaki valamit, hogy mikor jönnek vissza .60-as exp. szerók?

(#3119) wjbhbdux válasza TiberiusX (#3118) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem tudják a fejlesztők se, nagy akadályba ütköztek. [link]

/s

(#3120) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Hali. Nagyon rég toltam a játékkal, legnagyobb kalandom volt amikor spanommal fél napon keresztül nyomtuk és nem haltunk meg, volt, hogy repcsitéren 4 en jöttek ránk és mind a 4 et leszedtük ketten kb 1 órás küzdelem volt de behúztuk :DD aztán úgy haltam meg hogy átestem a falon és lezuhantam a semmibe.
mennyire játszható már a játék? vannak még benne bugok?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#3121) TiberiusX válasza Scrake^;DD (#3120) üzenetére


TiberiusX
tag

Szerintem az .59-es játszható (rossz FPS-t leszámítva), a .60 meg nagyon jól fut/futott eddig :D

(#3122) Scrake^;DD válasza TiberiusX (#3121) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

milyen .59? meg .60? magyarul? :DD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#3123) #65537792 válasza Scrake^;DD (#3122) üzenetére


#65537792
törölt tag

Verzió szám. 0.59 a stabil jelenleg és 0.60 a tesztkörnyezet(béta).

(#3124) Scrake^;DD válasza #65537792 (#3123) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

:R

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#3125) hun-man válasza Scrake^;DD (#3124) üzenetére


hun-man
tag

A .60-ast kell megvárnod, hogy kijöjjön stable-ra és akkor legalább látsz majd valami fejlődést a játékon. :)

(#3126) #65537792 válasza hun-man (#3125) üzenetére


#65537792
törölt tag

Meg szerver amire fel lehet menni. :DD

(#3127) etejedu válasza #65537792 (#3126) üzenetére


etejedu
őstag

Most jött le 200mega frissítés... talán már fel fogok tudni menni legalább egy privát szerverre...

(#3128) wjbhbdux válasza etejedu (#3127) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az experimental serverek határozatlan ideig nem mennek, ha játszani akarsz akkor vissza kell váltanod a korábbi verzióra. exp kliens sose fog a több ezer serverre csatlakozni, csak arra a 10-20 teszt szerverre ami megy időnként, akkor a kereső filterbe "experimental" névvel lehet őket megtalálni. dayzdevteam twitter szokott tájékoztatni ha indulnak.
0.6 a rendes szervereken még hónapokig nem várható ilyen tempóval.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3129) #65537792 válasza wjbhbdux (#3128) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ne keserítsd el itt a jónépet. :D Én bízom a jövőhétben. De két héten belül már számítok a stabil 0.60ra.

[ Szerkesztve ]

(#3130) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

tegnap letöltöttem adtam neki 2 próbálkozást. Az elsőnél valami hajón voltam fenn de szerencsétlenségemre csúszós volt a fém és a halálba csúsztam :O a másodiknál már kicsit jobban alakultak a dolgok, egy városban voltam ahol egy másik játékossal is találkoztam, ő adott nekem rizst amit meg is köszöntem mert éhes volt a karakter, de sajnos megenni már nem tudtam. Sajnálatos módon egy zombi is vérszemet kapott a rizsre szóval odajött és megpróbálta elkérni de olyan nagyot suhintott a kezével, hogy megsebesített. Véreztem aztán odajött egy másik player aki folyamatosan azt mondogatta hogy hello barátom miközben sz@rrá véreztem mindent. Gondoltam hogy valamiben sántikál szóval megpróbáltam felvenni a baltát a földről de mire felvette a karakter, agyonütött a kezével :(((

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#3131) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Végre ki tudtam próbálni az experimentalt, nem hittem a szememnek amikor megláttam hogy 100 FPS van.. SZÁZ!!!!! van remény :C

/s

(#3132) kócos87 válasza wjbhbdux (#3131) üzenetére


kócos87
csendes tag

Én már játszottam az experimentálon vagy 8-9 órát és nagyon tezsett. Ugyan ez a tapasztalat :-) Lehet, hogy örült vagyok, de most készül a konfigom ami 5820k, gtx 1080 ASUS strix rog, 16 GB gddr4 ram lesz. Élöben követhettek majd :))

(#3133) #65537792 válasza kócos87 (#3132) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha mi is tudunk játszani, miért nézzünk mást? Ezt sosem értettem. :U

(#3134) jossua


jossua
tag

Most mikor jön ki a frissítés végülis ?

Alias : Magyarbetyar

(#3135) kócos87 válasza #65537792 (#3133) üzenetére


kócos87
csendes tag

Van aki szokott nézni streamereket twich-en vagy youtubon. Nekem is van felvéve nem egy videós youtuben. Szívesen megnézem a videóikat, mert lehet belőle tanulni.

(#3136) #65537792 válasza kócos87 (#3135) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én jobban szeretem magam kitapasztalni a dolgokat, de hát ez van. :DD

(#3137) 1m1s válasza jossua (#3134) üzenetére


1m1s
tag

Ha elkészül. ;] Addig meg lehet menni experimentalra. :)

(#3138) jossua válasza 1m1s (#3137) üzenetére


jossua
tag

én megvárom szerintem a stabil szerikra:) tényleg 60-100 fps produkál a játék már ??

Alias : Magyarbetyar

(#3139) #65537792 válasza jossua (#3138) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen. Amúgy én is arra várok. Nem akarok itt össze vissza frissítgetni. SSD-én van. :P

(#3140) TiberiusX


TiberiusX
tag

Sziasztok!

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam valamiért eléggé lecsökkent a látó táv 0.60-nál, még távcsőbe nézve is fura az út...
De am ezen kívül teljesen elégedett vagyok :D

Másnak mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#3141) jossua válasza TiberiusX (#3140) üzenetére


jossua
tag

ha kijött írjátok már meg mert akkor felrakom én is SSd-re :)

Alias : Magyarbetyar

(#3142) kisborda


kisborda
tag

Van már valami hír, mikor jön? (kijött-e már?)

(#3143) #65537792 válasza kisborda (#3142) üzenetére


#65537792
törölt tag

Még nem. Exp. szervereket frissítgetik gőzerővel. Attól is függ mikor jön stable-re, hogy mennyien jelentik a bugokat, hogy minél előbb ki tudják javítani.

(#3144) TiberiusX válasza #65537792 (#3143) üzenetére


TiberiusX
tag

Hol lehet a bugokat jelenteni?

(#3145) #65537792 válasza TiberiusX (#3144) üzenetére


#65537792
törölt tag

Van bugtracker valahol. Gondolom az oldalukon.

(#3146) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

0.60 jöhet stable szerverekre még ma :C [link]

/s

(#3147) DokiBaxxi válasza wjbhbdux (#3146) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

ééés ki is adták :C

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#3148) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Végre kijött, el se hiszem :DDD
már jön is a cucc :DD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#3149) #65537792


#65537792
törölt tag

Na végre kitudom próbálni rendesen. Az a 10 perc 300-as pingel nem volt nagy élmény. :DD

(#3150) etejedu válasza DokiBaxxi (#3147) üzenetére


etejedu
őstag

:Y :C :C

Már jön is lefeléjeeee!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DayZ Standalone
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.