Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) lajosx válasza BOBAKILL (#5940) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm😊igen pont tegnap a vége fele vettem észre hogy ha közel vagyok mintha jobb lenne persze ha lecsap akkor vége😏De volt még az ijjat is kivertem a kezéből plusz a bumeráng villám vagy mi is abba marad ha sikerül megütni időben.Szóval ez lesz a mai terv hátha ma meglesz már😊😳😁 Az első 2 fázis mindig megy az utolsóban szopat meg arra kellene valamit kitalálnom😥Arra rájöttem pajzs sokat segitene,de viszont piszok lassu leszek nem tudok úgy ugrani az ütések elöl szóval kisgatyába nyomom továbbra is😏

(#5952) lajosx válasza #10186752 (#5942) üzenetére


lajosx
őstag

Nem volt ez annyira vicces 😏🤨mert ugye 100 ért ad egy ijjat és 200 ijjat kijelöltem hogy megveszem annyi kp volt (a többi kártyan😏) és a pénzt mind levette de 99 ijjat kaptam.Na akkor mérges lettem azért😥Mert pénz éhes vagyok szerintem😊😏

(#5953) lajosx válasza BOBAKILL (#5943) üzenetére


lajosx
őstag

Az mi az? 😳En nem tudom hova került a pénzem de sokkal lenyult a banya🤨 vettem egy párszor mire rájöttem hogy ijjad nem adha 99van csak a pénz veszi el😏Persze irt ki valamit de mivel ugye 0 alatt van az angol tudásom így nem értettem mit ír.

(#5954) lajosx válasza lbandi777 (#5944) üzenetére


lajosx
őstag

Igen 2 fajta volt nekem is de az egyik semmit sem sebbzett az nagyon gyenge volt.Amit fentebb irtok meg nekem kinai 😳 Mondjuk nem is volt csak egy ijjam hiába van többféle vessző nem jó bele szóval csak az alap 100ft os ijj amivel harcoltam kb 40 kellett egy fejnélküli valamibe😏😊

(#5955) Woodslave válasza lajosx (#5954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mint a bb-ben. Lehet nálad 20blood veil ha többet veszel fe a raktárba kerül. Meghalsz ujra tölti

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5956) Šolaire válasza lajosx (#5951) üzenetére


Šolaire
veterán

Nagyon ott van mikor felegyenesedik Gael. Meg a 3. Fázisa is durva. Kitanulod hamar meglesz az.

“Praise The Sun” \[T]/

(#5957) lajosx válasza Woodslave (#5955) üzenetére


lajosx
őstag

Hat nem tudom ez igy van e? Mert ha lövök nem 99 marad hanem fogy.Vagy teljesen elkell használnom mind a 99 és úgy tölti újra?De ez sem hiszem jut eszembe mert fogyott el nem.is egyszer.Szóval nem értem de már annyira nem is lényeg nem kell már😁

(#5958) lajosx válasza Šolaire (#5956) üzenetére


lajosx
őstag

Jelentem Gael eltávozott 😊igaz egy scuf kontrollerrel együtt😥Pedig nem vagyok idegbeteg de véletlen kiesett a kezemből😥Annyiszor voltam ott hogy 1 cm kellett volna hogy az nem igaz komolyan mondom a fejem megfájdult 😳De meglett és nagyon jo boss volt át is vette az első helyet nálam😊Csak az utolsó fázis nem tetszett vagyis abba némelyik húzása🤨Pl volt olyan 11 estus volt nálam és kb akkor is 1cm volt hátra, és egyszerüen annyira tamadott hogy vagy 2 percig nem birtam beleinni és elkapott huu na akkor lettem kicsit offon😳 A lenyeg meglett a fene megeszi😁Kb 10 óra alatt😒😁 És egy +10 Drakeblood Greatsword használtam mert a masikat lassúnak véltem😁 utána egy fél órát császkáltam ,keresve amit mondtál, mire egy romnál jöt egy kis csaj első nem akartam bántani de elkezdett ijjazni igy le is vertem utána gondolkodtam hogy megkellett e ölni? De ha támad akkor gondolom igen.Őt kellett keresnem mert mást nem találtam?.És az is érdekes semmi se történik? Vagyis se egy intró vagy bármi.hogy vég a dlc.nek? Mert ugye a sarkany az nem fő boss.Na mindegy holnap esek neki a sarkánynak vagyis első megkeresem.Utána az alapjáték utolsó boss harca és kész😊Jó éjt!

(#5959) Woodslave válasza lajosx (#5958) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezek után a főboss gyerekjáték lesz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5960) Woodslave válasza lajosx (#5957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. Ha leulsz a bonfirehez akkor 99-re tölti vagy amenyyi van a raktárba. De ha nem vetted észre akkor lehet nem igy van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5961) #10186752 válasza Woodslave (#5959) üzenetére


#10186752
törölt tag

Gael után a főboss? Vut?

Ja, vágom. azt hittem, már letolta az alapot.

[ Szerkesztve ]

(#5962) lajosx válasza Woodslave (#5960) üzenetére


lajosx
őstag

Nem vettem észre sőt biztos hogy nem töltötte újra mert akkor ugye nem vettem volna 😁

(#5963) lajosx válasza Woodslave (#5959) üzenetére


lajosx
őstag

Meglássuk volt már hogy olyannal szivtam ami nektek gyerekjátek volt.De az biztos hogy erösebben megyek oda jóval mint ha dlc elött mentem volna igy azért tettem szert elönyre😁

(#5964) lajosx válasza #10186752 (#5961) üzenetére


lajosx
őstag

Igen meghagytam a végére, mégis csak úgy legyen vége a játéknak. Mind a 3 részt igy csináltam.Igaz igy a fő bossokkal nem szenvedtem egyik játékban se sokat.De ha ugy vesszük igy meg a dlc kezdtem kicsit gyengébben mert egy boss utáni fejlesztés kimaradt. 😁

(#5965) Woodslave válasza lajosx (#5962) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem valamelyikünk nem érti :D Sztem olyan nincs hogy benyeli a pénzed de nem kapsz.

Vettél 200 nyilvesszőt. 99 lehet nálad. 101-et a raktárba tesz. Ellősz 50-et. Leülsz a bonfirehez a raktárból visszatöltődik 99-re.

A bloodborne-ben is így van. Mondjuk nekem csak második nekifutásra esett ez le, előtte mindig elhasználtam ha kis hp is hiányzott "ne menjen kárba"

De akkor lehet ds3-ban nem így van őszintén szólva nem emlékszem, de mintha nekem is lett volna brutál sok nyilam és így ment.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5966) psycroptic válasza Woodslave (#5965) üzenetére


psycroptic
őstag

De így van ahogyan mondod. Nekem mindig feltöltötte a készletet, ha Volt elraktärozva.

PSNID: Tomy83PS

(#5967) MageRG válasza lajosx (#5958) üzenetére


MageRG
addikt

Gratula!
A sárkány szerintem nem olyan nehéz mint Gael, de jóval több élete van, ezért hosszú harc. Tárazz be villámos resinből, az segít.
A "ringed city inner wall" bonfire környéki liftnél keresgélhetsz...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5968) #10186752 válasza Woodslave (#5965) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem annyira jól ment, hogy én nem is használtam egyetlen nyilat sem a játékban.

Elképzelni sem tudom, mire jó az. Kisgatya, dex fegyó oszt jó napot!

(#5969) Woodslave válasza #10186752 (#5968) üzenetére


Woodslave
nagyúr

agrozni jó kb ennyire használtam, esetleg vmi lehetelen helyen lévő íjászt kipöckölni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5970) lbandi777 válasza #10186752 (#5968) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én meg végigjátszottam csak íjjal is.

(#5971) #10186752 válasza lbandi777 (#5970) üzenetére


#10186752
törölt tag

:Y

Friede-t csak íjjal?

(#5972) lajosx válasza Woodslave (#5965) üzenetére


lajosx
őstag

Akkor én voltam figyelmetlen
,de első dolgom az lesz ha hazamegyek megnézem lővök párat.

(#5973) lajosx válasza MageRG (#5967) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm😊 megkeresem😁 :R

(#5974) lajosx válasza #10186752 (#5968) üzenetére


lajosx
őstag

Nekem annyira nem ment jól és sokat használtam😏😁Jó azért annyira sokat nem de én szeretem és nagyon sokszor segitett rajtam😊

(#5975) lbandi777 válasza #10186752 (#5971) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ő a legkönnyebb meg a nevenincs,és a legnehezebb az lotric.Nem tudtam mögé gurulgatni és kb 7x élesztette föl a tesóját,azt hittem rohamot kapok tőle.

(#5976) lajosx


lajosx
őstag

Na emberkék végeztem a ds sorozattal 😊Már is hiányzik de megvan😁 A sárkánynál tettem vagy 10 próbát és hivtam egy segitöt,engem nem vitt rá a lélek szenvedjek vele.Volt már elég sok ilyen nagy szar valami.Frida nameless gael stb mind olyan boss amivel napokat szenvedek ha kell de ebből eleg volt😏😊😁 Az alapjáték fő boss-a meg, igy dlc után tenyleg gyerekjáték volt elsöre meglett😁 Én nem tudom milyen befejezések vannak de az én emberkém csak leült a tűz mellé és ennyi.Ez nem tetszett igazán,a masik 2 résznek jobb vége lett.Nagyon köszi mindenkinek aki segitett es lelket öntött belém egy egy már idegtépő boss nál😁Remélem hamarosan lesz valami jó kis játék ahol találkozunk vagy másnem egy újrajátszásban😁Most kicsit elég volt a ds ből megyek vissza codozni😳😁Hosszu volt igy egyben a 3 rész és a dlc-ik,de megérte polcra került a game a bb mellé megérdemli😊.Minden jót nektek😁

(#5977) #20411392 válasza lajosx (#5976) üzenetére


#20411392
törölt tag

Gratula. Ügyes vagy. :R :C Az elden ring-ben találkozunk. :)

(#5978) lajosx válasza #20411392 (#5977) üzenetére


lajosx
őstag

Remélem én is hogy majd veletek egyszerre játszhatom😊 ugy azért sokkal jobb lesz mint így utólag😊😁

(#5979) lajosx válasza Woodslave (#5960) üzenetére


lajosx
őstag

Közben megnéztem és igazad van😊nem tudom hogy nem vettem észre egész játék alatt😏😁 :R

(#5980) #10186752 válasza lajosx (#5976) üzenetére


#10186752
törölt tag

Na emberkék végeztem a ds sorozattal. A sárkánynál tettem vagy 10 próbát és hivtam egy segitöt,engem nem vitt rá a lélek szenvedjek vele.

Tehát magyarul nem végeztél vele. Ő nyert.

(#5981) wierra válasza #10186752 (#5980) üzenetére


wierra
senior tag

True story. :K

Visszagondolva nálam a legtöbb nekifutás ekképpen alakult:
1. Nameless
2. Friede
3. Midir(fikir)
4. Gael

DS2 kifilézése után tartok egy kis pihenőt, hogy utána újra felmelegitsem a BB lemezét. :))

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5982) #10186752 válasza wierra (#5981) üzenetére


#10186752
törölt tag

Fuuu, ezt nehéz nálam már megmondani, de nem áll messze a valóságtól, ha azt mondom, hogy:

1. Midir
2. Gael/Demon Prince
3. Talán Nameless

(#5983) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hi. Elkezdtem a héten a ds3 (már egyszer megvolt,anno) elején járok AbyssWatch. környékén,lvl~30 körül. A lényeg: mágussal kezdtem el (soha nem szoktam ilyet), dex és int-re pakoltam. Nálam az uchigatana,magic weapont szeretnék belōle, van egy spellem ami boostolja a right weap. magicet...
Szeretnék kérni útmutatást,tippeket,merre a builddel mit-hogyan, köszi

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5984) MageRG válasza hombre[EU] (#5983) üzenetére


MageRG
addikt

Igazából én amikor mágus indítottam, akkor mindent toltam az int-be, és csak a kötelező minimumot az str/dex-be.
Így a következő fegyverek közül válogatok: Moonlight GS, GS of Judgement, crystal flamberge.
Ahogy látom te inkább egy buffos dex karaktert akarsz. Akkor mehet a dex 40-ig, de an intet ne vidd 40 fölé. A dex fegyvert rád bízom, de valamelyik katana biztos jó.
A buff miatt jól jön a lingering dragonc. ring. A bellowing meg kötelező.
Catalyst-nak jó a heretic's staff (és elég korán megvan).
Ha darkos izéket akarsz használni, abban sajnos nincs tapasztalatom. Ott valahogy máshogy skálázódik a spellbuff.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5985) hombre[EU] válasza MageRG (#5984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Köszi akkor mindkettōre 40-40 és csók, a darkra még majd ránézek, hogy mūködik. Igazából ezzel az uchival(+magic) szeretnék minél tovább,mert csak +2 gem nélkül és tök jól haladok vele, és a heretic nálam. A legnagyobb problémám eddig a mágussal,hogy nem fér rám rendes armor pedig pajzs nélkül vagyok :)

Life, Uh, Finds A Way

(#5986) lajosx válasza #10186752 (#5980) üzenetére


lajosx
őstag

Lehet igazad van ő nyert egy sárkánnyal, legyen ra büszke😊En úgy gondolom tisztesseggel végigszenvedtem a játekot, ha lett volna még egy nameless vagy gael most is szenvednék de a sárkányokbol elég volt 😏 Tudom az is meglett volna idővel,de nem mentem többet neki.Mondjuk hazudhattam volna hogy levertem magam🤔de már mindegy😁Biztos soha senki nem kért egy bosshoz sem segitséget a 3 ds alatt és a dlc alatt😏😁

(#5987) Woodslave válasza lajosx (#5986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hiábavaló volt az egész eddigi :(

;] :P (dehogy mielőtt bárki félreérti grat szép "munka" volt) :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5988) MageRG válasza lajosx (#5986) üzenetére


MageRG
addikt

Jelentem én nem kértem. De én amúgy is antiszoc vagyok.
(Na jó, Spear of the Church-nél segítettek, de nem co-opban.)

Ne hagyd hogy elrontsák a kedved. Midir úgyis olyan tápos, hogy lehetne co-op boss.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5989) wierra válasza MageRG (#5988) üzenetére


wierra
senior tag

Lehetne, de nem az. :P
Utoljára még a BB elején kértem segítséget, azt is csak azért, mert nem tudtam, hogy segítséget kérek. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5990) lajosx válasza MageRG (#5988) üzenetére


lajosx
őstag

Nem rontották el😁Nekem igy is kerek lett a történet😊😁

(#5991) lajosx válasza Woodslave (#5987) üzenetére


lajosx
őstag

Hát igen hiába való😥Újra is kezdem ez miatt mind a 3 részt 😊😁Jó igazatok van,szenvedhettem volna még vele,de tényleg elég volt a sárkányokból😏😁

(#5992) wierra válasza lajosx (#5991) üzenetére


wierra
senior tag

Troll ON :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5993) Woodslave válasza lajosx (#5991) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ha megnezted volna amúgy egyszerű harc

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#5994) lajosx válasza wierra (#5992) üzenetére


lajosx
őstag

Ügyes vagy grat😁😊

(#5995) lajosx válasza Woodslave (#5993) üzenetére


lajosx
őstag

Tudom tudom mint az 1x1 😏😁

(#5996) MageRG válasza wierra (#5992) üzenetére


MageRG
addikt

Őöö, szerintem olyan fegyver ami jobbra-balra csapkod nem annyira ideális ebben a harcban.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#5998) wierra válasza MageRG (#5996) üzenetére


wierra
senior tag

Látod, nem a legjobb fegyver választása ellenére is le lehet nyomni egyedül a hüllőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5999) hombre[EU] válasza MageRG (#5984) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tegnap szórakoztam a builddel. Kapott sage,young drag.,lingering dragonc. gyūrūt meg int pontokat. AbyssW. ellen használtam 2-3 töltés kiadta a harcot,nem figyeltem a hatását. A katakombákban kimértem: ellenség/támadástól függōen olyan 30-40% sebzést ad, 70-80mp-ig (1 fp csík ~5perc). Nem tudom ez mennyire számít jónak, de rohadt menō a kéken fénylō uchi :D

Life, Uh, Finds A Way

(#6000) #10186752 válasza lajosx (#5991) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azt az egyet már ne hagyd állva, ha mindenkit levertél. Szerintem egy élvezetes harc, elég masszív, 5-6 óra alatt be lehet húzni, de megéri, mert a végére milliméter pontosra kitanulod mit és hogyan, és lenyomod.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.