Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Šolaire válasza cyberkind (#4850) üzenetére


Šolaire
veterán

Most kezdtem újra egy warrior-al. Még egy ok egy újjabb játékra. :))
Sokat haltam. Több hónap kihagyás után kell a visszaszokás.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4852) BOBAKILL válasza Šolaire (#4851) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajrá, nyomjad! :) Mindig jó érzés újrakezdeni. Én a BB-t kezdtem újra.

(#4853) Šolaire válasza BOBAKILL (#4852) üzenetére


Šolaire
veterán

Most telepítettem újra. :) Az a "gond" hogy ha fent van nem,tudok mással játszani. :) lehet rámegyek a platinára.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4854) PETEE78


PETEE78
senior tag

Sziasztok! DS és Surge utáni üresjáratra mit ajánlotok? NIOH n gongolkoztam azon kívül más alternatíva?
Vagy elkérem tesóm ps-ét aztán bloodborne, de azt nem merem, mert abból demon's souls zúzás lenne :D

You are being revived

(#4855) Deck válasza PETEE78 (#4854) üzenetére


Deck
titán

A Nioh fantasztikus játék kár kihagyni. ;) Megfog izzasztani :D

PS5

(#4856) PETEE78 válasza Deck (#4855) üzenetére


PETEE78
senior tag

Igen sejtem, biztos vétel lesz. Szerintem tudat alatt kerülgetem a zsákmányt, mert tudom egy jó időre be fog szippantani... :)

You are being revived

(#4857) Deck válasza PETEE78 (#4856) üzenetére


Deck
titán

Ellehet vele lenni egy jó darabig az már biztos.. :D

PS5

(#4858) MageRG válasza PETEE78 (#4854) üzenetére


MageRG
addikt

Lords of the Fallen most volt akciós a GOG-on. Tudom, az a "gagyi souls".

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4859) MageRG


MageRG
addikt

Egyébként hogy lehetne csökkenteni PC-n az input lagot?
Most minden maxon van, stabil 60 fps. Monitor 60 Hz-es, beállítások között nincs vsync off.

Más ötlet esetleg? Az Xbox vagy PS4 kontrollernek kisebb a lagja, mint a másik típusoknak (Trust GTX540) ?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4860) Mirakuru válasza MageRG (#4859) üzenetére


Mirakuru
tag

Szia. Én PC-n ps4-es controllerrel vittem végig sose volt gond az imput lagal.

(#4861) cyberkind válasza Deck (#4855) üzenetére


cyberkind
félisten

Fuhh, ez így van ahogy írod, én 40 óra alatt alig haladtam a játékban, és már a 2. pályán jött a szoptatás. :D Korrekt egy cím ez is, csak ne foglalna 80GB-ot.

(#4859) MageRG
Szerintem a +60fps csak a játékba belenyúlás esetén oldható meg, amivel meg valszeg a multiból kiraknak vagy ilyesmi mint a 2. résznél, az input lagra nem tudok mit mondani, én One kontrollrrel tolok sok mindent, és mindenben oké.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#4862) sp8787 válasza MageRG (#4858) üzenetére


sp8787
addikt

(#4863) MageRG válasza cyberkind (#4861) üzenetére


MageRG
addikt

Na pont ez az. Mióta billentyűzetről áttértem kontrollerre, azóta úgy érzem, hogy lassabban reagálok.
A leglátványosabb a gurulás: megpöccintem a gombot, hallom hogy kattan, feljön, és csak utána kezdi a karakter az animációt.
Billentyűzetnél nem emlékszem hogy ez lett volna. Le kell teszteljem...

sp8787: Nem mondom hogy rossz, csak lassabb és nem olyan sokoldalú mint a DkS 1. Nem mindenkinek tetszett. Én azért kipróbálnám.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4864) sp8787 válasza MageRG (#4863) üzenetére


sp8787
addikt

Tudnek vitatkozni ezzel a "sokoldalu" dologgal de nem erdemes :) mivel ezt a jatekot gyakorlatilag minden platformon bizonyos idoszakokban "ingyen" odaadjak.

(#4865) BOBAKILL válasza PETEE78 (#4854) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Lords of The Fallen az baromi jó, élvezetes és szép a graf. Csak megszokni nehezebb az irányítást.. Egy baja van hogy rövid, de akcióban nagyon is megéri az árát. És van egy kieg is hozzá, bár én azzal nem játszottam. A Surge-nek is most jött kiegészítője amúgy. :)

(#4866) PETEE78 válasza BOBAKILL (#4865) üzenetére


PETEE78
senior tag

Köszi az ajánlásokat mindenkinek. Ja azt nem írtam, a LOF már réges régen kivégezve. DECK13-as mint a SURGE :) Hát akkor NIOH lesz a vége... :K

You are being revived

(#4867) Deck válasza BOBAKILL (#4865) üzenetére


Deck
titán

1k volt akcióba annyiért behúztam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#4868) SemmerFH válasza BOBAKILL (#4865) üzenetére


SemmerFH
tag

Az alap játékot imádom én is. A DLC viszont inkább fájdalmasra, mint élvezhetőre sikerült.

PSN: SemmerFH

(#4869) Šolaire


Šolaire
veterán

Souls játékok atyja. Megérdemelte :
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4870) Šolaire


Šolaire
veterán

[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#4871) MageRG


MageRG
addikt

Az Ashes of Ariandel DLC-t járom éppen végig.
Szerintem mindenhol voltam, de maradt pár kérdésem (spoiler):
1. Megtaláltam a festegető kiscsajt, most felköltözött a padlásra a másik nőci fölé. Nem mondanak semmi újat, csak hogy felejtsem el őket. Mit kéne még csinálni?
2. Lementem a szakadék aljára és legyőztem a farkasos boss muksót. Ez itt már csak zsákutca?
3. Lehet valamit csinálni azon a helyen, ami úgy néz ki, mint a DS1-es Priscilla tornya? Egy pyro kesztyűt találtam.

[ Szerkesztve ]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4872) Šolaire válasza MageRG (#4871) üzenetére


Šolaire
veterán

Sister Friede boss megvolt? Az a dlc fő bossa.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4873) MageRG válasza Šolaire (#4872) üzenetére


MageRG
addikt

Nem. Furcsálltam is, hogy csak egy bosszal találkoztam.
Ezek szerint valamit kihagytam...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4874) BOBAKILL válasza MageRG (#4873) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Egy eszközzel ki lehet nyitni az utat lefelé a bonfiretől a bosshoz. Az valahol alatta van, az utat kell megtalálnod.

(#4875) MageRG válasza BOBAKILL (#4874) üzenetére


MageRG
addikt

Szerintem azt a ritka undorító helyet megtaláltam. Lecsaptam az összes legyet, felvettem az összes cuccot és találtam egy titkos ajtót.
De ezek szerint kihagytam valamit.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4876) BOBAKILL válasza MageRG (#4875) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, akkor elárulom hogy egy kart keress odalent, ez talán nem nagy spoiler. :)

(#4877) MageRG válasza BOBAKILL (#4876) üzenetére


MageRG
addikt

Megtaláltam a boss-t.
Uhh, hát Friede biztos mindennap bevette a vitaminjait.. Az első két fázis talán nem olyan vészes, de a harmadikat egyelőre abbahagytam. Majd kitalálok valami jobb stratégiát.
Egyébként mi van, ha még az elején, amikor a katedrálisban ül, lecsapom a szentemet? Simán feltámad, és ugyanúgy meglep hátulról?

[ Szerkesztve ]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4878) BOBAKILL válasza MageRG (#4877) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Semmi nem történik ha megütöd. Nem reagál.
A legjobb taktika ha nem menekülsz előle hanem Bloodborne stílusban nekirontasz. Persze okosan. Ne hagyd hogy a távolsági támadásokkal kicsináljon. Elfogy az estus és a 3.fázisra nem marad.

(#4879) MageRG válasza BOBAKILL (#4878) üzenetére


MageRG
addikt

Már ott tartok, hogy a fejlesztők dédanyai felmenőit emlegetem. Szerintem túl sok anime-t néztek.
1. fázis pipa, már szinte estus nélkül megy.
2. fázis pipa, de ez egy bazi nagy időhúzás. Csak kergetjük egymást körbe-körbe, néha beviszek egy-egy támadást. Persze ezt megunom, gyorsítani akarok, és elpazarolok egy csomó estust.
3. fázis: na, itt gurult el a gyógyszer.
Egyszerűen túl sok idő, amíg ide eljutok (vagy elcseszem közben, mert türelmetlen vagyok) és fél pillanat alatt megöl. Így nem is tudok tanulni belőle.
Közel menni nem érdemes, mert végtelenített kombóban nyomja.
A távolsági támadásai meg brutál nagy területet lefednek (a közvetlen közelét is), azért nem lehet.
De a kedvencem amikor minden figyelmeztetés nélkül kilövi magát, mögém kerül és elvágja a torkom (instakill). Nem is tudom hogy lehet ezt elkerülni, úgyhogy tök jó. :U
Talán egyedül akkor sebezhető, amikor megint láthatatlan. De ezt nem sikerült még gyakorolnom.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4880) Rony949 válasza MageRG (#4879) üzenetére


Rony949
őstag

Nagyon rohadék boss, én személy szerint soknak érzem már ezt a három fázist. Egy-két boss-nál még poénos volt a második fázis, na de három??? Olyan, mintha ezt a DLC-t az a csapat csinálta volna, akik az egész Dark Souls kettőt csinálták. Teli van szopó résszel.

(#4881) MageRG válasza Rony949 (#4880) üzenetére


MageRG
addikt

Valszeg egy tök jó boss lenne, ha csak az elsőből és a harmadikból állna az egész. A fater meg lehetett volna külön boss.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4882) Šolaire válasza MageRG (#4881) üzenetére


Šolaire
veterán

Első fázis nekem sikerült estus nélkül. Hívtam be gépi npc-t de sokat nem ért. Végül egyedül gyürtem le. Nekem a farkasokkal táncoló boss volt a mumus. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#4883) lbandi777 válasza MageRG (#4881) üzenetére


lbandi777
aktív tag

A 2. fázis a legegyszerűbb fater tökeit kell ápolni dark,áram jó de a legjobb a bleed sebzés azt Friede sem szereti.A 3. fázisban pedig pont a torok vágásos támadása után a legsebezhetőbb ha hátrafelé gurulsz van idő 1 backsabra is.ha pedig nagyon nem megy akkor sok türelem meg 1 nyílpuska is megteszi jó messziről.

(#4884) MageRG válasza lbandi777 (#4883) üzenetére


MageRG
addikt

Köszi, a 3. fázisra szerintem nincs igazi segítség, csak hogy "git gud".
Arra rájöttem, hogy érdemes itt is agresszívnak lenni, mert akkor nem nyomja a brutál támadásait. Csak aztán ki kell jönni, hogy maradjon stamina, és olyankor...
A "levegőbe felugrok és csinálok egy bazi nagy dark aoe-t" támadását nem igazán vágom hogy kellene kikerülni. Egyszer sikerül (unlock és bemegyek alá), egyszer nem.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4885) BOBAKILL válasza lbandi777 (#4883) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nyílpuska! :D Na ezt se próbáltam még soha. Annyira sose voltam még elkeseredve. :D
De egyszer poénból lehet kipróbálom.
Bandit knife+bleed, az a legjobb.

(#4886) ThySoul válasza MageRG (#4879) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nekem asszem 8 órám bánta, nálam a legnehezebb boss az egész szériában. Kb órákon keresztül egyet nem tudtam rávágni a harmadik fázisban, mert csak menekültem ész nélkül, végül besokaltam és konkrétan csak mentem felé és abáltam, aztán meglett valahogy.
Az első fázis nem nehéz, a másodiknál csak a nagy dögöt kell püfölni, a csajra figyelni se kell, harmadik meg egy BB klón, full agresszívan kell menni és meglesz egyszer.

(#4887) BOBAKILL válasza ThySoul (#4886) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:K :K :K
Nem szabad hagyni érvényesülni a csajt mert a távoli támadásokkal kicsinál. Jól írtad, BB módra kell eljárni. A bleedet nem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#4888) lbandi777 válasza BOBAKILL (#4885) üzenetére


lbandi777
aktív tag

https://youtu.be/M1RM0G57mMc
Sl1.nyílpuska,volt benne mák de ha van türelem akkor easy.
https://youtu.be/AkXLgEiQGuc
Ugyanez a nevenincs királynál.
És bleed Demon prince.,ez jó Friede ellen is.
https://youtu.be/1lNyb5f50SY

(#4889) BOBAKILL válasza lbandi777 (#4888) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi.
A Demon prince videodra emlékszem, a Bicskás Bandi. :)

(#4890) lbandi777 válasza BOBAKILL (#4889) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nemrég kezdtem 1 új karaktert, csak nyíl,a tesóknál vagyok most, az is elég trükkös.
(Ja a bicskás bandi) már el is felejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#4891) BOBAKILL válasza lbandi777 (#4890) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sokféleképp végig lehet játszani a ds-t, mondjuk én nyílpuskára sose gondoltam. :D :R

(#4892) lbandi777 válasza BOBAKILL (#4891) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én is véletlenül kezdtem el használni, amikor először harcoltam friede-vel és mindíg eltűnt akkor gondolkoztam mit is kéne,aztán jól fejbedobtam 1-2 dobókéssel és észrevettem ha el is tűnik a kések látszanak aztán kipróbáltam nyíllal az meg még jobban látszik és sokat is sebez.

(#4893) MageRG válasza lbandi777 (#4892) üzenetére


MageRG
addikt

Szerencsére a felszálló porhó mutatja hogy merre megy. Az első fázisban fel is szokta borogatni a berendezést, arról is meg lehet találni. A 3. fázisban szintén egy irányba megy csak (balra v. jobbra).
Na, ma harmadikra sikerült leverni. Kb 10% életem maradt a végére, meg 5 estus. Nehéz gyógyulni a 3. fázisban.
Tényleg az agresszív stílus a nyerő. Sokszor a levegőben találtam el, és mivel minden ütés megakasztja, nem tudta brutális támadásait nyomni.
Csak azok a végtelen kombók...

Egyébként itt van Ariandel vége? Visszamentem a festő csajhoz, de csak megköszönte. A konyhában ülő kopasztott varjú meg eltűnt.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4894) lbandi777 válasza MageRG (#4893) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Varjút keresd meg ad 1 slab-ot.Ha megvan a pyro fantom is akkor itt a vége.

(#4895) BOBAKILL válasza lbandi777 (#4894) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Azt nem is tudtam h ad egy slabet a varjú. :) Mindig tanul az ember valami újat a DS-ról.

(#4896) Šolaire


Šolaire
veterán

“Praise The Sun” \[T]/

(#4897) MageRG


MageRG
addikt

Boldog új évet mindenkinek és áldassék a Nap!

Most kicsit mintha úrrá lett volna rajtam a souls-kiégés. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Egyébként a demon prince előtt vagyok.
Úgy érzem meg tudom csinálni, csak nincs kedvem minden tanulási fázis előtt letudni a másfél perces kergetőzést azzal a két nagy barommal. Időhúzásnak érzem.
Asszem fel kell vennem az O&S-attitűdöt... :)

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4898) BOBAKILL válasza MageRG (#4897) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én is azt hittem múltkorjában hogy már a könyökömön jön ki. De aztán elővettem az első részt és egy pyro karakterrel játszok most. :D Váltogasd a részeket, kell néha egy kis pihentetés. :)

(#4899) Šolaire válasza MageRG (#4897) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt a páros bosst nagyon nem szeretem. Alig vártam hogy legyűrjem őket.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4900) MageRG válasza Šolaire (#4899) üzenetére


MageRG
addikt

Farmoltam magamnak egy black knight greatsword-öt aztán másodjára szétcsaptam mindenkit.
Jó az a bónusz sebzés démonokra. De gondolom ez volt az easy mode. :)

De ami utána következett...he he, nagyon vicces. Mintha az "angyalkák" nem lettek volna elég...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dark Souls 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.