Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot S168

Hozzászólások

(#101) bacsaym


bacsaym
újonc

Tinydealről kb mennyi idő alatt jön meg? Lassan 3 hete sehol, csomagkövető 11 napja azt írja hogy úton van az elosztó központból

(#102) DEGU83 válasza bacsaym (#101) üzenetére


DEGU83
tag

én is a tinydealről rendeltem, de nekem karácsony előtt itt volt 2 hét alatt. Holland postával kérted? Reméljük a legjobbakat..

(#103) bacsaym válasza DEGU83 (#102) üzenetére


bacsaym
újonc

Igen, PostNL-el jön

(#104) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Tokot használ valaki? Ezt a kettőt néztem:
[link]
[link]

(#105) RVR400


RVR400
veterán

Random újraindulás senkinél nem jelentkezett?

(#106) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, valami jófajta fóliát honnan lehetne keríteni hozzá?

-

(#107) bacsaym válasza bacsaym (#103) üzenetére


bacsaym
újonc

A csomag megérkezett ma a országba, de gyalog hozták hogy Hollandiából 17 nap alatt ért ide? Érdekes mód Kínától Hollandia 6 vagy 7 nap volt.

(#108) Dermesztő válasza bacsaym (#107) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Szia !

Hogy áll a nyomonkövetőd ? áfa lesz rá?

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#109) mathiasrex74


mathiasrex74
újonc

Üdv!
S 200 CUBOT kamerával kapcsolatban kérdezném, hogy a videót amit rögzit 3gp. Lehet -e állítani mp4-re?
Vagy valami jó kamera progit ajánlani tudnátok hozzá? Videót vettem fel vele, de nem elérhető a készült videó.

Köszi Az infót!

(#110) bacsaym válasza Dermesztő (#108) üzenetére


bacsaym
újonc

27-02-2015 09:56 The item is being processed by customs HUNGARY
27-02-2015 09:43 The item has been processed in the country of destination

Szóval szerintem nem.
Még annyi hogy ilyenkor postás hozza vagy futár?

(#111) FlickAir válasza bacsaym (#110) üzenetére


FlickAir
aktív tag

27-02-2015 09:56 The item is being processed by customs HUNGARY

Ez azt jelenti, hogy vámkezelés alatt van a csomag, így nagy a valószínűsége az áfának :(

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#112) Dermesztő válasza bacsaym (#110) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Vámkezelés alatt áll, legalábbis nagy a valószínűsége. Először levelet kapsz, majd utána jön a csomagod. A postás fogja hozni,mivel elfér a tatyójában.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#113) diegho


diegho
nagyúr

Azt meg lehet oldani valahogy, hogy a wake gesture ne mindig a gyári launcher-t hozza elő? Talált valaki olyan appot, amivel megoldható, hogy a volume gombokra is bekapcsoljon a kijelző?

(#114) RVR400 válasza bacsaym (#110) üzenetére


RVR400
veterán

Ha ezt ma sem kaptad meg, akkor bizony vámolva lesz.

(#115) bacsaym válasza RVR400 (#114) üzenetére


bacsaym
újonc

Se levél, se csomag. De nagyon leszerepelt nálam a PostNL az ígért 15 napos szállítás helyett 1 hónapja semmi. Ebayről a tartozékok amiket rendeltem 1,5-2 hét alatt itt voltak. Telónál a tinydeal azt írta hogy ha 3 hét alatt nem ér ide akkor vegyem fel velük a kapcsolatot, én fel is vettem erre elküldték azt amit már tudok, hogy merre jár a csomag. Ha rájön az áfa akkor 28ezer lesz, 35-ért meg már kaptam volna itthon pár napon belül, meg ha valami van garanciára se kell visszaküldeni a világ végére. Arról meg ne is beszéljünk hogy kb le is jár a garancia mire ideért.

(#116) Dermesztő válasza bacsaym (#115) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Várhatod akkor a levelet..

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#117) diegho


diegho
nagyúr

Ez a telefon valami hihetetlenül jó vétel ennyi pénzért. Persze a kamera lehetne jobb, a kijelző lehetne HD, de akkor az ár is sokkal több lenne. Ezt simán el tudom képzelni, hogy megtartom daily driver-ként.

(#118) bacsaym válasza Dermesztő (#116) üzenetére


bacsaym
újonc

Megjött a levél. Egy újabb kérdés. Olyan van odaírva hogy ha kereskedelmi forgalomban rendeltem akkor a posta honlapjáról töltsek le egy kereskedelmi vámkezeléshez szükséges megbízást. Ezt kell nekem?

(#119) Dermesztő válasza bacsaym (#118) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Nem kell.
csak küld el emailben a Paypal Számlát
árumegnevezéssel,
Banki átutalásról igazolás kivonat
(internetes fizetés esetén, )
postavamugynokseg@posta.hu -ra. A támába a ragszámod írod !

Pár nap még, és a kezedben lesz a csomagod. Türelem.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#120) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok!! Itt van pár okosság az s168 hoz. cwm, root, flashtools, stb... Persze a mentésről ne feledkezzetek meg... :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#121) 7Sony7 válasza WOT-H-A-C (#120) üzenetére


7Sony7
addikt

:R

-

(#122) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, van ez a wireless update. Kell ez nekünk, vagy enélkül is jó a teló?

-

(#123) BarneyBane


BarneyBane
újonc

Megjött hozzám is a készülék kevesebb mint egy hét alatt Banggood.com-ról. Nagyon megvagyok vele elégedve egy dolgot leszámítva. A jack kimenete elég halk és gyenge minőségű, utcán szinte használhatatlan. Több lejátszóval és fülhallgatóval próbáltam, de változás nem történt. Kérdésem az lenne, hogy ezt ti is tapasztaltátok vagy egyedi hiba lenne?

[ Szerkesztve ]

(#124) 7Sony7


7Sony7
addikt

Rootolt már valaki? Nekem ez magas. usb kábellel nem ismeri fel a telót a pc. Másnál sem?

-

(#125) akos727 válasza BarneyBane (#123) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem anno volt. (de mar nincs meg a telefon)

(#126) diegho


diegho
nagyúr

Tud valaki olyan helyet, ahol csak hátlapot lehet venni a telóhoz?

(#127) greef


greef
tag

Sziasztok! Megjött nekem is a telefonom, beleolvastam a fórumba, de nem olvastam még végig.
Valaki feltette már az új romot?

V9_CQ_4151C_S168_V04_20141227- KOT49H :R

(#128) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv! Mennyi ideig töltődik?

-

(#129) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok nálam 2 óra alatt 40% ot töltődött. Eszerint 5óra, mire feltöltődik. Mindenkinek ennyi?

-

(#130) akos727 válasza 7Sony7 (#129) üzenetére


akos727
senior tag

Az nagyon sok, milyen töltővel töltöd? Gyárival nagyon max 2.5 fél óra, de ez is sok már.

(#131) 7Sony7 válasza akos727 (#130) üzenetére


7Sony7
addikt

Gyári minden..

-

(#132) akos727 válasza 7Sony7 (#131) üzenetére


akos727
senior tag

Probald meg egy masik kabellel, illetve adapterrel, ami biztosan jo (pl samsung, sony, stb). Nekem a gagyi 1 dollaros ebay kabellel toltottek ilyen lassan a dolgaim.

(#133) 7Sony7 válasza akos727 (#132) üzenetére


7Sony7
addikt

Megpróbálom, köszi.

-

(#134) greef


greef
tag

Nagyon halk a fülhalfatóval a zene, valakinek van erre valami megoldása? :R

(#135) 7Sony7 válasza greef (#134) üzenetére


7Sony7
addikt

Szerintem kérdezz rá a szakmai topicban, mert mintha lenne megoldás beszédhangerőre. Hátha erre is van.

-

(#136) akos727 válasza greef (#134) üzenetére


akos727
senior tag

Ebben a hozzászólásban jól le van írva. Neked értelem szerűen a headphone (vagy headset, már nem emlékszem) kell. Eljátszogathatsz vele, hogy hol nem torzit még, de sajnos soha nem lesz olyan amilyennek kéne. De vigyázz, en egyszer zenet hallgattam es viccen kivul megrazta a fulemet......... Szerintem egy szoftver frissitessel lehetne orvosolni az egeszet.

(#137) 7Sony7


7Sony7
addikt

Közelségi szenzorral volt már valakinek baja? Nem a saját tárcsázó van fent, de ma nem kapcsolt ki a kijelző hívás közben, így össze vissza kapcsolgatott mindent. Lehet hoztá köze, hogy nem gyári tárcsázót használok?

-

(#138) keti89


keti89
újonc

Sziasztok!

Tegnap ért ide a Cubot S200. Greekbuyingról vettem (egész korrekt volt, kb 10 munkanap alatt ideért). Szerintem nagyon klassz telefon ennyiért, csak az a problémám eddig, hogy a csomagomban foglalt internet valamiért nem akar menni (Vodafonos vagyok). Minden wifit kiválóan fog, de mintha nem érzékelné a csomagos netet. Tudja valaki esetleg, hogy ezen lehet-e segíteni, vagy esetleg ezt a frekvenciát nem fogja? Vagy arra is gondoltam, hogy ez a készülék hibája, de ez elég fontos lenne, hogy menjen, mert amúgy meg vagyok elégedve nagyon magával a telefonnal. Megköszönném, ha tudna valaki segíteni, vagy tanácsot/tapasztalatokat megosztani.

Tibi

(#139) 7Sony7 válasza keti89 (#138) üzenetére


7Sony7
addikt

(#140) diegho válasza keti89 (#138) üzenetére


diegho
nagyúr

A kínai telefonok zöme nem támogatja a vodafone 3G frekvenciáját, hogy ennél is ez a gond nem tudom, de kb minden 10. kínai (inkább 20.) tudja csak a voda 3G-t. Első körben egy APN beállítást próbálj meg.

(#141) keti89 válasza 7Sony7 (#139) üzenetére


keti89
újonc

Ezer köszi srácok, új access point manuális létrehozása segített, és nagyon gyorsan viszi, jól fogja. Jobb, mint az eddigi ismert márkák (Sony, Samsung), bár tény, azok gyengébb telefonok voltak. 30ezerért nagyon megéri ez az S200-as az eddigi benyomások alapján. Köszi még egyszer!

Tibi

(#142) mrjoe válasza FlickAir (#2) üzenetére


mrjoe
csendes tag

Szia.
A rootolást milyen programmal csináltad?
:)

(#143) greef válasza akos727 (#136) üzenetére


greef
tag

Köszi. Hétvégén megpróbálom. :R

(#144) dora.feher


dora.feher
újonc

Sziasztok!
Lenne egy kis gondom, remélem tudtok segíteni! :)
Vettem egy Cubot S200-at, ma hozta a postás. Neki láttam kibontani, bekapcsolni már sikerült is, viszont olyan problémám lenne, hogy szerintem nem találja a sim a hálózatot. A SIM2 helyére a microsim-et.
Gondolom valami beállítás lesz ez, csak én nem értek hozzá, illetve nem tudok angolul :D
Légyszi segítsetek már!
Köszönöm!

(#145) diegho válasza dora.feher (#144) üzenetére


diegho
nagyúr

Két dolgot nem értek.

1. Ha szerinted nem látja a hálózatot miért nem indítasz róla egy hívást? Ha látja tudsz hívni, ha nem látja nem tudsz. Ilyen egyszerű.
2. Egy simről beszélsz, tehát az a gondod, hogy vettél egy KÉT simes telefont, amibe beletettél EGY sim kártyát és a telefon nyihog, hogy nem talál semmit a MÁSODIK sim kártya foglalatban. Ugye érted mi a probléma ezzel?!

(#146) beller


beller
aktív tag

Szerintetek ez EU-s raktárból jön vagy nem. Az ÁFA VÁM miatt kérdezem. Köszi a segítséget. Amúgy ha EU-sból jön azt honnan lehet látni-tudni?
http://www.banggood.com/Elephone-G4-5-inch-Android-4_4-MTK6582-1_3GHz-Quad-core-Smartphone-p-951484.html

[ Szerkesztve ]

(#147) tokyo2 válasza beller (#146) üzenetére


tokyo2
tag

Nem!

Csak ezek vannak az Eu raktárban

[link]

(#148) beller válasza tokyo2 (#147) üzenetére


beller
aktív tag

Köszi a segítséget. Megnéztem az általad linkelt oldalt és ott találtam ezt a telcsit.
http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-Eachine-M1-9002100MHz-5-inch-MTK6592-1_7GHz-Octa-core-Smartphone-wp-Uk-941869.html#
Akkor ezt ha megrendelem VÁM és ÁFA mentesen tudom megkapni, mert UK raktárból érkezik?

(#149) tokyo2 válasza beller (#148) üzenetére


tokyo2
tag

Kiváncsian várjuk... Külföldi teszteken dicsérik... Proba... szerencse, frissitésben ne nagyon gondolkodj!

És igen áfa és vám mentes termék!!!!

Azért én óvatos lennék ezzel a termékkel... akkor inkább válasz egy cubotot.

[ Szerkesztve ]

(#150) greef válasza beller (#148) üzenetére


greef
tag

Én banggood-ról rendelek fél éve kb.
Amihez UK raktárat jelölsz ki (ahol lehet), ott semmilyen plusz költség nincs, tényleg Európából jön a csomag.

Eddig 1x nem jött meg, 1 csomagban 3 telefonom, kértek 3 nap haladékot, hogy várjak, majd visszaadták a pénzt. Nincs velük különösebb gond. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot S168
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.