Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot S168

Hozzászólások

(#151) RVR400 válasza beller (#148) üzenetére


RVR400
veterán

Speciel pont nem írja, hogy UK raktáras, de a sima oldalukon 75 USD Kínából,és az UK-t kiválasztva meg 106, tehát valószínűleg igen. De ott már csak 6 óra van hátra még ezen az áron.

[ Szerkesztve ]

(#152) Bukmop001


Bukmop001
csendes tag

Sziasztok!
Légyszi segítsetek némi tapasztalattal: vettem egy S200-ast, elég jól minden rajta, kivéve a GPS-t. Nagyon gyenge a jel, nagyon lassan találja meg (van, hogy több, mint 10perc) és nagyon könnyedén elveszti. Wazet es Google mapset használok, de csomószor kiírja, hogy nincs GPS jel, összevissza ugrál a pozícióm, egy rakás xar. Ti is tapasztaltatok ilyet? És vajon lehet valamivel segíteni ezen? Futtattam rajta GPS tesztet, és elvileg talál műholdat, és kb. 11 láb pontossággal meg is határozza a pozíciót. Ja, és 2G-vel együtt használom...

(#153) akos727


akos727
senior tag

Nezd meg ezzel. Nezd meg, hogy mennyi ido kell nekimire latja a muholdakat es mennyivel fixal beloluk.

(#154) 7Sony7


7Sony7
addikt

A cubot honlapján a letöltéseknél találtam olyat, hogy: cubot s168 CE.
Ez mi?

-

(#155) tokyo2 válasza 7Sony7 (#154) üzenetére


tokyo2
tag

Talán Central European version... :F

(#156) 7Sony7 válasza tokyo2 (#155) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem lehet. Csak 51KB.
Amúgy milyen romot használtok?
Senki nem járt még úgy, hogy nem zárt le a kijelző telefonálás közben?

-

(#157) tokyo2 válasza 7Sony7 (#156) üzenetére


tokyo2
tag

Mondjuk én nem irtam, hogy Rom :) certificate...pl
De akkor is CE marking.
[link]

de ha akkora akkor miért nem nézted meg :)

(#158) RVR400 válasza 7Sony7 (#154) üzenetére


RVR400
veterán

Így már nem érdekes. :D

[ Szerkesztve ]

(#159) 7Sony7 válasza tokyo2 (#157) üzenetére


7Sony7
addikt

Na jó, hogy CE, de mire jó?? Ott van a rom alatt.

-

(#160) tokyo2 válasza 7Sony7 (#159) üzenetére


tokyo2
tag

CE Marking

What is the meaning of a CE mark?

CE marking can in simple terms be described as a passport or a "license to sell" allowing free movement within the internal market of the European Union.

Ami ott van az egy pdf és egy oklevél v akármi, hogy de jó lehet árulni az Eu ban... :DD

[ Szerkesztve ]

(#161) 7Sony7 válasza tokyo2 (#160) üzenetére


7Sony7
addikt

Ja, frászt keres akkor a support alatt, a rom-ok között... :(

[ Szerkesztve ]

-

(#162) Bukmop001 válasza 7Sony7 (#154) üzenetére


Bukmop001
csendes tag

Köszi, megnéztem! Átlagban 11-12-őt talál, ebből 6-7-et fixál és 11-13 inch pontossággal meghatározza a pozíciómat. Ez nem is lenne gond, mert nyílt terepen, mint pl. Pesten Nagykörút, vagy 11-es út stb. ott viszonylag pontosan megtartja a jelet és nem "pattog" el, de ahogy beérek egy kicsivel szűkebb utcába, ahol közelebb vannak az épületek, onnan tragikusba vált: megáll a GPS, elveszti azonnal a műholdat, vagy kb. 8 utcányira le van maradva, vagy szimplán ugrál a pozíció. Gagyi céges "Hüvely" totál megbízhatóan működött ezeken a helyeken...A linkelt appot futtatva is látható, hogy elveszti a műholdakat azonnal...

(#163) 7Sony7 válasza Bukmop001 (#162) üzenetére


7Sony7
addikt

Mellényomtál. :D ezt Ákos ajánlotta. (amúgy jó progi). Be van kapcsolva az adatkapcsolat? Van olyan beállítás valahol a helymeghatározás menüben, hogy pontos (talán?) Kapcsold be azt is, próbáld ki úgy.

-

(#164) Lacus11


Lacus11
csendes tag

Cubot S168 telomon az alábbi beállításom nem működik:"Itt érintse meg városok hozzáadásához".
Időjárás jelentés: Celsius és frissítés gyakorisága rendben, de egyetlen város beállítást sem fogad el.
Hol hibáztam? Segítsetek?

(#165) 7Sony7 válasza Lacus11 (#164) üzenetére


7Sony7
addikt

Tegyél fel a play ról másik időjárás appot. Nálunk sem jó. Lehet, hogy csak a kínai városokat ismeri.

-

(#166) Lacus11 válasza 7Sony7 (#165) üzenetére


Lacus11
csendes tag

Köszi, próbáltam kínai városokkal is, de semmit nem fogad el. Nem kell valahol valamit engedélyezni?

(#167) 7Sony7 válasza Lacus11 (#166) üzenetére


7Sony7
addikt

Passz.

-

(#168) RVR400 válasza Lacus11 (#166) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor mondjuk biztosan használható lesz, ha elfogadja valamelyik kínai várost végül. :DDD

(#169) sander74


sander74
tag

Hali!
A zenelejátszás halk maradt a frissítések után is?Van megoldás erre a hibára?Sokan panaszkodnak erre a dologra!Még egy kérdés, a beszéd hangminőség jó, vagy dobozhangzású?

(#170) bacsaym


bacsaym
újonc

Halihó! Telefonom néha meg van zakkanva, olyanokat csinál amiket nem kérek tőle, belépked ide-oda, megnyit dolgokat pedig hozzá sem érek. Hogy lehetne orvosolni?

(#171) sander74 válasza bacsaym (#170) üzenetére


sander74
tag

Egy hard reset valószínű, hogy segít!Egy alkalmazás lehet nem tetszik neki.

(#172) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Néha nem zárja le a teló a kijelzőt beszéd közben, és ilyenkor (gondolom a fülemtől) össze-vissza csinál mindent. Tud valaki megoldást?

-

(#173) sander74 válasza 7Sony7 (#172) üzenetére


sander74
tag

Proximity sensor megadta magát, próbálj meg egy gyári resetet!

(#174) 7Sony7 válasza sander74 (#173) üzenetére


7Sony7
addikt

De jó. Kipróbálom, köszi.

-

(#175) sander74 válasza 7Sony7 (#174) üzenetére


sander74
tag

Azt vettem észre, hogy mostanában sok a gond a cubot telókkal,pedig régebben jobban figyeltek a minőségre! :(
Egy Gt 90-est nyüstöl édesanyám, hibátlanul müködik.

[ Szerkesztve ]

(#176) Dermesztő válasza sander74 (#175) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Nagyon tömegcikk lett, már a mennyiség a fontos, nem a minőség.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#177) sander74 válasza Dermesztő (#176) üzenetére


sander74
tag

Pedig most néztem ki a hamarosan megjelenő cubot x10-et, de lehet leteszek róla, az x9-re is rengeteg a panasz, meg erre a modellre is :U

(#178) 7Sony7 válasza sander74 (#175) üzenetére


7Sony7
addikt

Fene megeszi. Pedig amúgy nagyon tetszik ezért az árért. Egyedül még a mikrofon hangminősége lehetne jobb, amúgy nagyon tuti.

-

(#179) sander74 válasza 7Sony7 (#178) üzenetére


sander74
tag

Ezért az árért nagyon jó vétel főleg, hogy pár webshopból 25-30 körül már meg lehet venni!A beszédhangminőségre nem volt panasz tudtommal,csak a zenelejátszással vannak gondok,a jack csatinál lehet valami gebasz, nagyon halk a hangerő, még fullos fülessel is!A bangood UK raktárból 25 ropi most ez a teló....nagyon jó ár!És még valami bitang hangereje van a hangszórónak, még a hullák is felkelnek :D

[ Szerkesztve ]

(#180) Dermesztő válasza sander74 (#177) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Hiába. Ha jobb minőséget akarsz jobban a zsebbe kell nyúlni. 40-70 között már nagyon jók vannak.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#181) sander74 válasza Dermesztő (#180) üzenetére


sander74
tag

Ezek alsókategóriás telók!Mondjuk egy Lenovo vibe x2 nyílván jobb :D De aki nem akar, azaz nem vár túl sokat egy telefontól, annak ez is bőven megteszi, email,viber,facebook stb....

(#182) Dermesztő válasza sander74 (#181) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Persze megteszi, de akkor ne is panaszkodjon a minőségre. Meg a hibákra. :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#183) sander74 válasza Dermesztő (#182) üzenetére


sander74
tag

Azért ne essen már szét a szerencsétlen kezében a telefon :DDD

(#184) Dermesztő válasza sander74 (#183) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Hát pont ezért kell beruházni drágábbra :D :) Már ha minőség is kell. :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#185) sander74 válasza Dermesztő (#184) üzenetére


sander74
tag

Megvárom mit írnak az X10-ről ha okés lesz a cuccos, akkor arra beruházok.Bár a mostani cubot felhozatal nem győzött meg, kivéve ezt.

(#186) Dermesztő válasza sander74 (#185) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

és mi lesz az s168-al ? :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#187) sander74 válasza Dermesztő (#186) üzenetére


sander74
tag

Szerencsére, én nem vagyok boldog tulajdonosa, :)) de a családban van 2 db..mondjuk a gyenge füles hangerőn kívül, eddig nem volt gond velük.

(#188) Dermesztő válasza sander74 (#187) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Akkor jó. :)

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#189) BarneyBane


BarneyBane
újonc

iGO-t használja valaki? Ha a memóriakártya benne van a telefonban oda akarja telepíteni, hiába van beállítva a telefon memória elsődleges tárhelynek. Csak úgy tudom telepíteni, hogy leválasztom a kártyát. Ha újra csatlakoztatom akkor a program indításánál global-cfg not found hibát ír és csak kilépni lehet. Úgy tűnik mindenféleképpen a memóriakártyát akarja használni. Valakinek ötlet vagy tapasztalat?

(#190) sander74 válasza BarneyBane (#189) üzenetére


sander74
tag

Ha emlékeim nem csalnak, akkor csak SD-te tudod telepíteni az IGO-t

(#191) peepppeeee


peepppeeee
újonc

Sziasztok ! Van egy cubot s168 telefonom , és az a baja hogy a hangerő gombok megbolondultak magától állítja felfelé egyfolytában a hangerőt . Volt már valakinek ilyen gondja és ha igen mivel lehet orvosolni?
Köszi előre is...

(#192) akos727 válasza peepppeeee (#191) üzenetére


akos727
senior tag

Elso korben factory resetet probalj meg, ha ez utan is rossz, akkor felo, hogy hardwares a problema.

(#193) petermattek


petermattek
csendes tag

Sziasztok!
Van egy S168-as telóm. Sajnos kontaktos a micro USB csatija :Y , ezért szinte lehetetlen tölteni. Kérem, aki tud egy jó szervizt Pesten ahol bevállalnák a javítását ne tartsa magában. Előre is köszi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petermattek

(#194) bacsaym


bacsaym
újonc

Sziasztok! Tinydeal-ről rendeltem a telefonom elvileg fél év garancia van rá, a kijelző vibrál teljesen elmosódott de az érintő működik. Vissza lehet küldeni? Van értelme? Vagy többe kerülne mint amit a telefon ér?

(#195) vadkinder


vadkinder
csendes tag

Sziasztok,

kb. 3 hónapos S168 telefon 5-10 másodpercenként előhozza a kikapcsoló menüt, illetve ha kikapcsolom, magától bekapcsol. Légyszi, aki tud segítsen némi ötlettel. (gyári visszaállítás már több módszerrel megtörtént, rom frissítése megtörtént)

Köszi

(#196) mgaben


mgaben
senior tag

Sziasztok!

Asszonynak vettünk egy S168-at és fényképek amiket készít elég homályosak még nappali fényben is.
Hiába érintem meg a képernyőt, hogy fókuszáljon. Szerintem nem normális.
Tudtok esetleg feltölteni páran ref képeket összahasonlításnak?

Ötlet valakinek? Küldjük vissza cserére?

Előre is köszi.

Üdv,
G

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#197) greef válasza mgaben (#196) üzenetére


greef
tag

Néhány kép. Próbáltam minden napszak és helyzetben. Nekem ilyenek. Természetesen nekem is vannak iszonyat szar képeim.

Link

(#198) mgaben válasza greef (#197) üzenetére


mgaben
senior tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm. Érdekes, ezeken is ugyanaz az "opálos", elmosódott hatás látható.
Azért akár mennyire alsó karegóriás teló, 8 MP-től többet várnék.
A régi sony neo v-m az 5 MP-vel szebb képeket készít.

Lehet tudni miféle kamera van beleszerelve?

Üdv,
G

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#199) mgaben válasza greef (#197) üzenetére


mgaben
senior tag

Közben eszembe jutott egy kérdés.
Custom rom létezik hozzá?
Máshol olvastam valakitől, hogy a szoftver miatt ilyen ramaty a kamera.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#200) RVR400 válasza mgaben (#198) üzenetére


RVR400
veterán

Ez biztos? Egyébként vedd vissza 5 MP-re, hátha jobb lesz a képminőség.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Cubot S168
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.