Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Megvan a következő év összesítő lista androidos győztese eladásokban. :)

(#2) Loik válasza janeszgol (#1) üzenetére


Loik
junior tag

Valahol szomorú, de tényleg így lesz. Azért szívesen megnéznék egy olyan statisztikát, amiből ha Kínát nem is, de legalább Indiát és Dél-Kelet Ázsiát kiveszik.

(#3) Danipicur2


Danipicur2
tag

Azt nem értem, a fejlettebb régiókban mi értelme van az A0x szériának? Nagyon gyenge telefonok (Helio G85, amit személy szerint a Redmi Note 9-ben láttam 4,5 évvel ezelőttről és az se volt egy high-end mobil :U ), gyenge kijelzővel, kamerával és asszem nem is teljesértékű OneUI-t futtat, hanem valami butított Core verziót, holott ottvan egy picit többért az A15, amiből ha a 6/128-s kivitel jött volna Magyarországra, akkor egy korrekt belépő ajánlat lenne egy prémium gyártónál (Helio G99, AMOLED kijelző, 128GB-s belső tárhely) sőt, itthon már az A0x és az A1x széria már szinte ugyanannyiba is kerül. A Samsung a 2019-ben széles kínálattal nyitó megújított A szériát (A10, A20e, A20s, A30, A40, A50, A70, A80) az igények szerint zsugorította mára 5 modellre (A05, A15, A25, A35, A55), szerintem ha valamit még kiszednének a portfolióból az átláthatóságért, akkor az az A0x széria legyen és maradjon az A1x, A2x, A3x és az A5x.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.