Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandiras2


bandiras2
senior tag

Na szóval letöltöttem a demót, de egy szó sem esik a használatáról. felinstalláltam rendesen, de hogyan kell az ilyen beépülő modulokat indítani a commanderben? 6.03a
szeretnék dvd-t pirítani, és csak ezt tudom használni, mert a suliban nincs nero, csak a commander fejleszthető szabadon, miután másolatot csináltam belőle a d meghajtóra, és onnan futtatom. a d: nálunk még winyó, a suliban kopasz XP van, telepíteni semmit nem lehet, csak felmásolni.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2) Sixkiller6 válasza bandiras2 (#1) üzenetére


Sixkiller6
őstag

windows tud alapból cd-t/dvd-t írni. soha nem használtam, nemtom hogyan, de tud, az tuti

- no es importante -

(#3) L3zl13 válasza Sixkiller6 (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

DVD-t nem, csak CD-t.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) L3zl13 válasza bandiras2 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

a beépülő tipusától függ.

Ha FS, akkor áltlában megjelenik valami opció a meghajtóknál pl.

Nincs leírás róla?

Aki hülye, haljon meg!

(#5) bandiras2


bandiras2
senior tag

sajna nincs, csak annyi, hogy hogyan kell felpakolni. követtem az utasításokat, és most használni szeretném

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#6) Sixkiller6 válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Sixkiller6
őstag

óóó, sry

- no es importante -

(#7) L3zl13 válasza bandiras2 (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha a meghajtóknál kiválasztod a hálózatot,. ott lesz egy complex ''könyvtár''.

Hogy utánna mit kell azt nem tom.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) bandiras2


bandiras2
senior tag

oks megnézem

megnéztem, elindítottam, most próbálok vele egy dvd-t megpirítani. majd utána szólok, már fut.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#9) L3zl13 válasza L3zl13 (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nah kiprószáltam.

Egyik oldalon megynyitod a complex könyvtárat. A másik oldalról meg ''feltöltöd'' rá a fájlokat. (F5 copy)
Aztán a Complex könyvtárban lévő Burn CD parancsikonnal elindítod a progit és start.

Nem rossz néha, csak ugye trial.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) L3zl13 válasza bandiras2 (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én csak egy CD-t áldoztam fel, de az működött.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) bandiras2


bandiras2
senior tag

oks, én is zúznám, de nekem USB plextorom van, és nem akarja észrevenni a meghajtót, és a dvd-rw lemezt. jól gondolom hogy a bal felső fül, ami nálam üres állítja be hogy melyik írót használja a gép?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#12) L3zl13 válasza bandiras2 (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem USB-s Sony. És ment.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) bandiras2


bandiras2
senior tag

tehát megjelent a balfelsőnél a meghajtó ugye? az dúrva, mert cd-t már pirítottam vele, csak rw lemezen kényelmesebb lenne, csak heti eccer problémázni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#14) L3zl13 válasza bandiras2 (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem értelek...

CD-t már írtál vele, akkor látja a meghajtódat nem?

Vagy itt a trial vs ''ingyenes'' változat verziószámában van eltérés? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#15) bandiras2


bandiras2
senior tag

vaazz...:((
letöltöm újra, hátha...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16) bandiras2


bandiras2
senior tag

A plextort használtam má, de a beépülőt soha. eddig a ringyóz saját moduljával írtam a cd-rw lemezeket
A commander látja az írót, leolvasta a lemezemet, sőt, a ringyows még le is törölte, akár dvd akár nem. sőt, még az üres helyet is kiírta, hogy mennyi az annyi, csak nem dolgozik rá.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17) L3zl13 válasza bandiras2 (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jah értem...

Aki hülye, haljon meg!

(#18) L3zl13 válasza bandiras2 (#16) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Admin vagy a gépen?
Nekem még a daemon tools meghajtót is jelzi, szóval nem hinném, hogy az a gond, hogy nem ismeri a plexit...

Bővebben: link


Aki hülye, haljon meg!

(#19) bandiras2


bandiras2
senior tag

sajna nem. be tudnék menni a backdooron, de ciki lenne, hogy megváltozott a gépen a rendszergazdi jelszó, és a rendszergazdi is csak hátsókapun tudna bemenni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#20) bandiras2


bandiras2
senior tag

aha, nagyjából veszem, amit kell, de sajna drága szeretve tisztelt rendszergazdánk nem az alábbiak szerint állította be a rendszert, a tünetek szerint.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21) bandiras2


bandiras2
senior tag

feladom. ha valakinek van építő ötlete, repesve várom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22) bandiras2


bandiras2
senior tag

feladom. ha valakinek van építő ötlete, repesve várom.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#23) L3zl13 válasza bandiras2 (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Terjeszd fel neki az ötletet. Ez nem jelent biztonsági kockázatot, nem kell kiadnia a teljes rendszert, te viszont tudsz DVD-t írni. Ha normális, akkor megdumálhatod vele szerintem.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.