Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Club3d 9800se kérdések tulajoktól... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ronaldo


ronaldo
őstag

ha vaki 9800SE-t lát akkor moddolást kérdez... énis... a ratio-ra lennék kivi :)

(#2) Tul válasza ronaldo (#1) üzenetére


Tul
aktív tag

:FMost mit is akarsz megtudni?

Skoda 120L..::NEED FOR STREET::..

(#3) lol


lol
senior tag

[L]http://shaman.uw.hu/articles/softmod9800se.html[/L], vagy pontossan mire gondolsz??

(#4) ronaldo


ronaldo
őstag

ilyen márkáju kártya moddolásának (soft) hatásfokát

(#5) ronaldo


ronaldo
őstag

up!

(#6) ronaldo


ronaldo
őstag

up! :)

(#7) ronaldo


ronaldo
őstag

upssi

(#8) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Nem hiszem, hogy ezt bárki is meg tudná mondani neked kellő biztonsággal. Most már össze-vissza keveredett, hogy ki milyen kártyát gyárt milyen néven milyen maggal stbstb... Szvsz reménytelen megmondani, hogy melyik moddolhat biztosan, melyik nem...:( Az lenne egyedül 100%-os megoldás, ha a bolt garantálná neked a moddolhatóságot, vagy valakitől moddoltan vennéd.

hey-ho-let's-go

(#9) Boyfish


Boyfish
senior tag

Nézz meg a vganfo.uw.hu-t, ott lehet, hogy találsz valamit

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#10) ronaldo


ronaldo
őstag

én tapasztaltokról kérdezek! Club3D 9800SE erről mit hallani?

(#11) ronaldo


ronaldo
őstag

up

(#12) ronaldo


ronaldo
őstag

uP! :(

(#13) Lizzard válasza ronaldo (#10) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Én úgy hallottam h. a Club3D-t elég nagy százalékban lehet moddolni, továbbá Sapphire, PowerColor márkák is moddolhatók, bár ezek nem olyan tutira. :D

Ronaldo, hát mégse szántad rá magad, h. vegyél Club3D-t? Pedig korábban már kérdezgetted a Softmodded 9800Se test results topicban is...

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#14) ronaldo válasza Lizzard (#13) üzenetére


ronaldo
őstag

az az igazság, h megdudtam, az Xpertvisionokról h 2,8as hynix-el vannak szerelve 256bit-esek. 40kpért. a Club3d 48kp 256bit. jobb hűtés, és állítólag 2,2ns-es ramok :Y
Gondoltam a topicra ránéz a Club3D tulaj és megosztja velem a tapasztalatokat.

(#15) Lizzard válasza ronaldo (#14) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Ezt a 2,2 ns RAMok vannak a Club3D 9800SEn szöveget már vmi más is irta korábban az egyik topicban, aztán mikor megvette a karit, rájött h. tényleg 2,8as memók vannak rajta. Én irtam neki, h. nincs 9800SE 2,2 rammal, de nem akarta elhinni. De én úgy tudom, h. 9800SE nem jön/jött 2,2 ns memóval, asszem 9800XTken van ilyen sebességű ram.

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

(#16) ronaldo válasza Lizzard (#15) üzenetére


ronaldo
őstag

Én sem hiszem, de véletlen csak gyártottak egyet :B Most ennyi szerencsém lehet...
Elmesélem: pár napja vettem egy 200as SATA vinyót, erre 99%, hogy rossz a verzérlőchip az alaplapomon (többi vincsi megy de a satás nem) SAzóval Isten Áldjon Meg legyen egyszer Ultra Mázlim :)

(#17) Lizzard válasza ronaldo (#16) üzenetére


Lizzard
aktív tag

Nah megvan az új kari? Összejött az ultramázli?

ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Club3d 9800se kérdések tulajoktól... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.