Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Shokkolo válasza masterfghdd (#4550) üzenetére


Shokkolo
addikt

adj tippet, hogy hogyan :)
növelném én, még ha nehezebb is rabolni, akkor is megérné (nekem).
arénában is jól jönne, a napi bónusz is több...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#4552) masterfghdd válasza Shokkolo (#4551) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

tök egyszerű....
vegyél akármiért(HB/gem) tökmind1 milyen hősőket amennyit csak tudsz/akarsz --> hbm-en told be őket toronyba... húzd őket fel amennyire csak tudod/akarod.
Nekem is van egy rakás 40-es - 60-as fisi-fosi hősöm.

(#4553) tuszy válasza Bazsa14 (#4542) üzenetére


tuszy
tag

Csak kíváncsiságból összeszámoltam, napi kb. 30k hb jön össze jelenleg. Az Xp könyveket el lehet HBra is tradelni ha estleg sok hero eri el a kövi lépcsőt is nincs elég. Nem mellesleg a might növelés mind quest szám, napi bonus, arena bonus, quest jutalom szempontjából is nagyon ajánlott szerintem, viszont zöld herokkal nem pazarolnám az időt, szigorúan kék, de lehetőség szerint lila hősökkel!

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4554) robertinyo70 válasza tuszy (#4553) üzenetére


robertinyo70
tag

Hát attól függ,ha a tornyokba rakod a hősöket akkor a zöld hős a nyilas torony hatótávolságát növeli meg drasztikusan.

(#4555) masterfghdd válasza tuszy (#4553) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

Valóban igazad van, de ha éppen nem pörög kék vagy lila akkor a zöld is jó rövid távon a látványos might növeléshez. Aztán a szint megtartása mellett szépen folyamatosan le lehet őket cserélni jobbra.
De amúgy egyet értek Veled.

Arra azért kiváncsi lennék, hogy azok akiknek 70-80k might-ja van azt hogy a picsolínóban érték el?
Mondjuk - most néztem - összesen 8-an vannak....de azért érdekelne.

(#4556) tuszy válasza masterfghdd (#4555) üzenetére


tuszy
tag

"könnyű" elérni annyi mightot, ha egy valag pénzt ölsz a játékba, vagy hacker vagy. Sok pénz=sok hero pörgetés + sok bonus bizonyos költés mennyiség felett. A szar hősöket consume-olod, és csak a legendarykat tartod meg. azt 120ra könnyen felhúzod, ha van lóvé, ha mást nem legalább skill lvlre, HB meg nem gond magas szinten. Szóval csak tele kell pakolni a raktárt lila hősökkel. Nekem csak 11 töltelék lila hősöm van főkön kívül, a többi kék, úgy hogy már maxolva van a hero altar befogadó képessége és így van 46k mightom. Ha azt a kb. 30 lvl 80as kéket lilára cserélném, máris dobna rajtam kb. 5-6k mightot. ha még fel is tolnám mondjuk 120ig, és a skilleket a meglévő 3ról mondjuk legalább 4re, de akár 5re... Simán megy a 60-70k might.

Én már ott tartok, hogy 4 hősöm maradt a fők közül, akiket 160 fölé kell húznom (már van 6 160+os), és onnantól már csak a töltelék hősökre fogok költeni. Ez jelenlegi ütemben kb. 30-40 nap, utána már csak might növelésre megy a HB.

[ Szerkesztve ]

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4557) Shokkolo


Shokkolo
addikt

hasonlót én is terveztem (húzni tornyos herokat), csak megint hb korlátom van.
lett volna már majdnemelég, de hirtelen meglett a GR és az SM, azokat felhőzni 100+ és 120+ -ra húzni pár anp alatt mindent vitt.
arra gondoltam még h. 2-3 ra húzni a skilljüket is dobna a konyhára, és még sok shardot se vinne el. (csak ugye azt is nullázta a GR-em)
Sajnos GR-t és Imo -t vennem kellett mert nem nagyon akarózott kiforogni :W

Mindenesetre tényleg azt látom, hogy minnél előrébb tartasz annál egyszerűbb lesz picit továbblépni.

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#4558) tomrRRR


tomrRRR
senior tag

Most gemseket gyűjtök van eddig 1400 azt szeretném kérdezni, hogy hogyan érdemes pörgetni egyesével vagy hármasával ? ? ?

Valamint gyűjtsek még gemseket vagy 1400 ből tud adni legendary heroest?

The easy day was yesterday!

(#4559) masterfghdd válasza tomrRRR (#4558) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

Szerintem egyesével, de tarts meg 300-at, hogy a quest bordos feladatot teljesíteni tudjad ha bedobja.(talent refresh)
Azt nem garantálja semmi, hogy 1000ből vagy 10000ből forog-e ki a legandary.
Nekem a cupid úgy jött, hogy volt 160gem-em és pörgettem egyet...de előtte hetekig nem pörgettem hőst. Szóval teljesen random. Elvileg van valami százalékos esélye a dolognak annak a wikin tudsz utánna olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#4560) robertinyo70 válasza tomrRRR (#4558) üzenetére


robertinyo70
tag

most pörgettem el 1450 gemet.
Csak alap hősökre:(

(#4561) masterfghdd válasza tuszy (#4556) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

Na akkor majd én is hasonlóan cselekszem :). De az még nekem is messze van :D.

(#4562) Voxi válasza Shokkolo (#4543) üzenetére


Voxi
csendes tag

hogyan kell a herot eladni?

(#4563) robertinyo70 válasza Voxi (#4562) üzenetére


robertinyo70
tag

Szerintem csak megetetni lehet egy másikkal:Y

(#4564) nubyy válasza Bazsa14 (#4542) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nalam is megvan napi 30k honor, de meg igy sem eleg:D Bar, mar "csak" 600k honor kell es a fo team meg is lesz, utana meg mehet a might noveles.

(#4565) Bazsa14 válasza tomrRRR (#4558) üzenetére


Bazsa14
csendes tag

1 Jó tanács hogy ha gemet akarsz gyűjteni.
Merit pontból vegyél Talent Refresh Card-ot (300ba kerül)
és ha beadja a Talent Refresh Questet akkor a kártyát fogja először felhasználni
és megmarad a 300 gem :) én már 3k gemet szedtem így össze :)

(#4566) tomrRRR válasza Bazsa14 (#4565) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Köszi ez jó ötlet :)) Erre még nem is gondoltam.

masterfghdd, robertinyo70 Köszönöm segítségeteket, haverom windowson szerveren játszik, vagy windows alapon úgy mondom :) Volt gemse s megkérdezte tőlem, hogy mire való ezek mondom pörgess vele inkább ne használd fel az épületek fejlesztésére. Most kezdte 1500 mightja van, mondtam neki pörgessen hátha bead neki valamit, s kapott egy Immortepet 3/5 bersekkel 20% attack speeddel xD mondom szopd ki :) Nekem eddig 6 legendarym van de ilyen magas még nincs :D

The easy day was yesterday!

(#4567) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Tudom nemi itt kéne, De ha valakit érdekelne egy 100% magyar guild. Privátba érdeklődhet.

(#4568) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!

A RENO clanba varunk jelentkezoket. Napi 40 shard az ado, zaszlo van folyamatosan es este 8 kor boss3. 65 a ferohely, meg van 7-8 hely : ).

(#4569) Permet Elek válasza Mazda6_2.0D (#4568) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Azt is írd be, hogy aki bosson HB-t is szeretne. 15000 might alatt, ne is próbálkozzon. Mert egyedül viszed boss3 at 4 perc alatt. XD

(#4570) tomrRRR válasza Permet Elek (#4569) üzenetére


tomrRRR
senior tag

Az milyen és még elkér napi 40 shard adót :)) Állat.
Az ,,Elite" klánba a Boss Challenge nem is megy hiszen 1 perc alatt beütik a 180as moltanicával. + megy a perma stun

The easy day was yesterday!

(#4571) smisa


smisa
őstag

HELP: az 5. toronyhoz mi kell mert nem találom sehol :F

(#4572) Herczi válasza smisa (#4571) üzenetére


Herczi
senior tag

Th17 aszem.

(#4573) Permet Elek válasza smisa (#4571) üzenetére


Permet Elek
senior tag

17-es town hall. Jól hiszed. :K

[ Szerkesztve ]

(#4574) Nova96 válasza smisa (#4571) üzenetére


Nova96
őstag

TH 17:
Minden arany+mana tároló 16 és utána kell még 1-1 arany tárolót húzni.

(#4575) Shokkolo válasza Nova96 (#4574) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem kell semmi kiegészítőt húzni.

TH 17 és kész :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#4576) Nova96 válasza Shokkolo (#4575) üzenetére


Nova96
őstag

De, hogy tud azoknak mind annyi szintűnek kell lennie mert 2,2 milla arany.
És ha minden 16-os arany tároló az 2 milla és hogy 17-esre húzd manából 2 milla kell.

(#4577) Herczi válasza Nova96 (#4576) üzenetére


Herczi
senior tag

És ha megveszi gemből az egészet?

(#4578) smisa


smisa
őstag

akkor még 1 vita inidtó kérdés ;] most összeszedtem a 2k gemet megvegyem a 5. építőtt vagy inkább pörgesek hősöket szinte minden épület lvl15 tornyok lvl 9 ? Semmi extra hősőm sincs max TG

[ Szerkesztve ]

(#4579) Permet Elek válasza smisa (#4578) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Felesleges 5. építőt venni. Lassan megvan a 6. hero base-ed. Utánna meg már fölösleges lesz. Inkább költsd el másra. Esetleg tallentre/különleges hősre. Ha nincs még meg. Hátha szerencséd lesz. De ez csak, az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#4580) Carry0714


Carry0714
csendes tag

Kérdés mindenkinek...
Melyik hősöm talent-jét refresh-eljem?

Thunder God lvl115 Deadly Strike 1/5
Immortep lvl113 Stone Skin 4/5
SnowZilla lvl108 Slow Down 1/5

(#4581) Permet Elek válasza Carry0714 (#4580) üzenetére


Permet Elek
senior tag

snowzilla.

(#4582) masterfghdd válasza smisa (#4578) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

Szerintem meg megéri megvenni az 5. építőt, hiszen a későbbiekben ez épületeket sokkal tovább fog tartani megasabb szintre emelni. És amikor egy épület 15 napig fejlődik akkor azért igencsak meg van kötve a kezed.... Ha tudnék én is vennék most ötödik sőt még hatodik építőt is....

(#4583) tuszy válasza smisa (#4578) üzenetére


tuszy
tag

Osztom a véleményt, miszerint nics értelme 5. építőnek. Nekem is 4 van, felesleges kidobás 2000 gem az 5.-re. Egyszerűen nincs szükség rá, hiába 10 nap egy építés 18ról 19re. Ha lvl 18 már minden főbb épület (hero base, tárolók, TH) és lvl 10 minden torony, akkor a többi már csak azért épül, hogy költsd a manát, goldot.
Ne pazarolj 2000 gemet rá!

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4584) smisa válasza tuszy (#4583) üzenetére


smisa
őstag

Köszönöm neked is és mindenkinek a válaszokat, már elpörgettem a gemet persze semmit nem adot :W csak egy TG-t és egy Championt de azok beolvasztásra kerültek :U

(#4585) atee válasza tuszy (#4583) üzenetére


atee
őstag

+1 Semmi értelme az 5. nek.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4586) masterfghdd válasza atee (#4585) üzenetére


masterfghdd
csendes tag

okés de a beolvasztásra kerülő TG + Champ tényleg többet ér....
Jó persze utólag könnyű okoskodni de nem hagyhattam ki :D

(#4587) Permet Elek válasza masterfghdd (#4586) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Lehetett volna pumkin duke + spirit mage. Ez csak a szerencsén múlik. Esetleg valami jó 5/5 ös tallent.

(#4588) Atus85 válasza Permet Elek (#4587) üzenetére


Atus85
aktív tag

Spirit mage nem hiszem.

(#4589) Permet Elek válasza Atus85 (#4588) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Legyen igazad. Akkor. Cupid-ot vagy Snowzill-at. Bezavart, hogy az egyik kezdőnknek a guildba, van már. De ezek szerint, csak jól megy neki. Nem gyüjtögető, fösvény mint én. XD

(#4590) cikasz válasza Bazsa14 (#4565) üzenetére


cikasz
őstag

Szia.
Azt hol lehet venni?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#4591) Permet Elek válasza cikasz (#4590) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Talent Refresh Card-ot a warhousba, ha jobb napod van. Oda az arena platform, expedition pontján tudsz, megfelelő fizető ezközt szerezni.

(#4592) cikasz válasza Permet Elek (#4591) üzenetére


cikasz
őstag

köszönöm! :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#4593) mno


mno
tag

+1

5.építő nagyon jó hosszú távon. Még akkor vettem mikor jött patch hogy lehetséges 6.hero base, akkor átlagban minden ami kellett épület kb 10es szinten állt, nem bántam meg 5. építőt, sőt utána is, húzom összes towert meg hero baseket folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Joe

(#4594) atee válasza mno (#4593) üzenetére


atee
őstag

Nekem megvan a 6 hero base és az 5 torony. Mindez 4 építővel és most is áll az egyik mert amit fejlesztenék arra még nincs elég nyersanyag.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4595) mno válasza atee (#4594) üzenetére


mno
tag

Ok, de én megvettem régen és rendesen ki is használtam. Nem álltak összesen egy órát sem építők, pár nap és mind az 5 tower 10es lesz és hero basek is 16os körül járnak nekik köszönhetően. Úgyhogy kihasználtam rendesen 5.ket is, megérte, 2000 gemből jó eséllyel semmi normálisat nem kap ember ha elpörgeti, nagy szerencse kell hozzá.

"és most is áll az egyik mert amit fejlesztenék arra még nincs elég nyersanyag" Menj rabolni de gyorsan :)

[ Szerkesztve ]

Joe

(#4596) Atus85


Atus85
aktív tag

Whisky klánba várunk új tagokat.

(#4597) robekraptor válasza Atus85 (#4596) üzenetére


robekraptor
tag

Atus az a baj a klánoddal, hogy sokan vagytok olyanok akik nagyon erősek, és vannak olyanok is akik kevesebb mightel rendelkeznek. boss 3 néha véget ér 3perc alatt, elhappolva a lehetőséget mások elől, bepróbálkoztam én is nálatok, de a napi 2000csillag miatt inkább csatlakoztam a SATU hoz, igaz hogy még csak 1es a boss, de ott tutira megvan a 3750csillagom naponta. sajnos én még nem tudok.2perc alatt 41milliót ütni....

(#4598) Permet Elek válasza robekraptor (#4597) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Ott meg te vagy az, aki üti boss 30%-át. Ha még van két ilyen. Akkor ott meg ti vagytok az "Atus-ok" Amúgy az a baj,h bevezették ezeket a varázslatokat. A kicsiknek kedvezve. De ez azt eredményezte, hogy a nagyok, pikk-pakk leverik boss3-at. Szóval jöhetne. 4-5 stb. Az én klánomban, vagyunk 4 en akik vernék boss2 őt. Azt is csináljuk épp. De megállapodtunk, míg nincs boss 3 om. 10 millánál megállunk. Mert sok kicsi van . Hagy üssenek ők is valamit. Igaz így is sokan vannak a maradékra.

[ Szerkesztve ]

(#4599) Atus85 válasza Permet Elek (#4598) üzenetére


Atus85
aktív tag

Pontosan.Jöhetnének új Bossok, Dungeonok.

Robekraptor: Egyik legrégebbi magyar klán vagyunk, természetes hogy sok az erős játékos.

(#4600) robekraptor válasza Permet Elek (#4598) üzenetére


robekraptor
tag

ha kell leverem egyedül is 12perc alatt az 1est, de.csak ketten vagyunk sógorral, és még 1 fejlesztés kell a guildnak a 2es hez. de ti legalább jól csináljátok hogy a kisebbeknek is adtok esélyt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.