Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) smisa válasza kismagi (#3999) üzenetére


smisa
őstag

de csak anyit vehetek ki amit betettem a vagy nem? akkár az egész kaszát elbaszhatja egy ember?

(#4002) kismagi válasza smisa (#4001) üzenetére


kismagi
csendes tag

Igen, csak nen bírná :) egy belépés 5 shard-kredit

(#4003) Herczi


Herczi
senior tag

Ma kész lesz a Th17, HBM H-hoz milyen towert építsek? legyen még egy Arrow, vagy Magic a repülő egységek ellen vagy esetleg egy Cannon?

(#4004) nubyy válasza Herczi (#4003) üzenetére


nubyy
aktív tag

En csak arrow towert hasznalok.

(#4005) Mazda6_2.0D válasza Herczi (#4003) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

A h-t en csak egyszer probaltam, de h4ig jutottam. Az ornitropperek legyalultak a tornyaimat lazan. 5torony mind lv8 arrow es pikpakk vegeztek vele. Lehet valahogy mashogy kene elrendeznem vagy masik bazis kellene. Bar bo 2 hete probaltam, azota mar hoseim is 120 felettiek, lehet megprobalom majd, de nem sok remenyt fuzok hozza:) magic torony szerintem nem sokat er max annyit hogy hatha stunnolja oket, de sebezni nem sok mindent tud. Cannon meg megintcsak folosleges. Ha van valakinek jo otlete vagy bazisa a h challengere akkor ossza mar meg. Lila meg kek garisonok kellenek csak bele azt tudom. Vagy anelkul:) a g az megy lazan garison nelkul.

(#4006) xltt válasza Mazda6_2.0D (#4005) üzenetére


xltt
tag

Nekem ha nem is simán, de lement garrison nélkül. Ezt a bázist használom, azzal a különbséggel, hogy az épületeket a 4 sarokba pakolom egy-egy army camp köré. Így csinálatm a G-t. H-nál annyit változtattam, hogy a tornyokat kiraktam a négy sarokba és a helyükre minél nagyobb HP-jú épületet tettem a falon belülre. De azért még maradok a G-nél, H-nál még könnyen bukhatok (két Herom maradt, de szerintem azok is csak azért, mert Reviveosak).

[ Szerkesztve ]

(#4007) tuszy


tuszy
tag

Nekem ezzel a bázissal eddig 3 nap alatt (napi8 hbm) 100% siker H-n. Igaz, hogy használok pár garrisont de nem hiányzik az a pár elveszett XP. Hőseim 8 csillagosok, zömével 6/9esek, hero basek 3x17, 1x14, 2x16.
Alacsonyabb szinten szerintem kár erőltetni H-t

Hero trialra ezt használom:

[ Szerkesztve ]

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4008) admi99


admi99
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy milyen bázist tudnátok ajánlani nekem! Mutatom hogy mik vannak:

-Pumpkin Duke ~skill 4/9~ ~Talent 4/5 deadly Strike~ 92 lvl /Hero Base 11lvl/

-Druid ~skill 4/9~ ~Talent 3/5 War God~ 90lvl /Hero Base 12lvl/

-Cupid ~skill 2/9 ( Azért nem fejlesztem a skilljét mert hamarosan meg lesz Thunder God és majd annak fejlesztem de erre majd kitérek) ~ ~Talent 4/5 Blade Shell~ 85lvl /Hero Base 7lvl/

-Ninja ~skill 3/9~ ~Talent 2/5 revive~ 82lvl /Hero Base 7lvl/

-Paladin ~skill 3/9~ ~Talent 1/5 revive~ 80lvl(Még nincs upgrade-elve 80-ról 80+-osra vagy mire :/ ) /Hero Base 9lvl/

-Town Hall 15lvl

-4 db Arrow tower 3db 9lvl és 1db 8 lvl

Thunder God kb meglesz 1hét múlva márcsak 600 shard kell és naponta kb 100 shardot szedek össze. Na és szerintetek melyik hősöm helyére rakjam be. raid-olni szoktam de legfőképp HBM-ezni. Szerintem a Paladin helyére lenne értelmes berakni.
És a Hero Base-ket folyamatosan fejlesztem 3 munkással.
Na így lenne az a kérdésem hogy milyen bázist/elrendezést ajánlotok nekem és kinek a helyére rakjam be a Tg-t.
(Sajnos képet nem tudok mutatni jelenlegi bázisomról, mert telefonról játszok és nem tudom hogy lehet szép és tiszta képet csinálni!)

A segítségeket mindenkitől előre is köszönöm.

(#4009) admi99


admi99
csendes tag

Ja és még annyi az előző hozzászólásomhoz hogy a sok könyvnek köszönhetően majd minimum 125.000 xp-t dobok rá de valószínűleg 150.000 is meglesz.

(#4010) skorpio6369 válasza keszo (#3970) üzenetére


skorpio6369
tag

lesz,csak nagyon sok shard.
Már folyamatban van.

(#4011) hádzsime


hádzsime
tag

Sziasztok!

Végre meglett! :)

Eddigi hőseim:

Druid 111 lvl 4/9 ,2/5 berserk
TG 111 lvl 5/9 ,2/5 heavy blow
Immo 111 lvl 5/9 ,3/5 heavy blow
Cupid 108 lvl 4/9 ,2/5 war god
Champion 100 lvl 3/9 ,4/5 heavy blow
Paladin 100 lvl 3,9 ,1/5 revive
Succubus 88 lvl 3/9 ,4/5 berserk
Pumpkin Duke 80 lvl 4/9 ,1/5 heavy blow

Viszont így nem tudom h milyen felállással mennyek Boss ellen, szeretném megpróbálni a perma stunt :)
Szerintetek hogy lenne célszerű összeállítanom a csapatot?

Azt tudja valaki, hogy a hősök sorrendje mitől függ? mert azt hittem h érkezési sorrend van , és a legujjabb kerül legelőre de maradt Immo az első.

[ Szerkesztve ]

(#4012) sayCet válasza hádzsime (#4011) üzenetére


sayCet
aktív tag

Grat! Nekem még mindig semmi... :(

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#4013) Atus85


Atus85
aktív tag

Whisky klánba várunk új tagokat.

(#4014) CastleKrisz válasza hádzsime (#4011) üzenetére


CastleKrisz
újonc

Hali. A hős szintjétől függ a sorrend. Legalàbb is én így vettem észre

(#4015) tuszy válasza CastleKrisz (#4014) üzenetére


tuszy
tag

Ez biztosan nem így van, de még a rendszerre nem sikerült rájönnöm. Might érték szerint sincs sorrendben, és megszerzési sorrend szerint sem.

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4016) Carry0714


Carry0714
csendes tag

4/5 War God vagy 5/5 Berserk vàlasszam?

(#4017) hey73 válasza Carry0714 (#4016) üzenetére


hey73
tag

Az esetek 99,9 %-ban berserk ;)

(#4018) nubyy válasza Carry0714 (#4016) üzenetére


nubyy
aktív tag

Attol fugg mire. PD-re en nem raknek most Berserket, mikor elkezd stackelni onnantol kezdve nincs Berserk.

(#4019) xltt


xltt
tag

Sziasztok!

A frissítés óta Ti nem vettetek észre semmi "furcsát" a spellekkel kapcsolatban?

Nekem a Restoration szinte nem is működik. Hiába áll benne a gyógyítani kívánt egység nem gyógyítja, csak elvétve (mondjuk 10 mp alatt 2-szer 3-szor). GA meg néha mintha nem is lenne, ugyanúgy sebzik az egységeim.

Persze egyik se állandó, úgy 10-ből 1-2-szer.

[ Szerkesztve ]

(#4020) Bazsa14


Bazsa14
csendes tag

Ha már kitértél a bugokra...nézd meg mi van akkor ha az arenaban hagyod lejárni az időt :D

(#4021) Nova96


Nova96
őstag

IGG, gg :W
Raid ellen csináltam egy mentés ,kb. 1 óra alatt, erre kilépek és felül írta az egyik a Raid ellenest.... mi a f... :F

(#4022) sayCet válasza Bazsa14 (#4020) üzenetére


sayCet
aktív tag

Mert mi van akkor?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#4023) Saskakas18 válasza sayCet (#4022) üzenetére


Saskakas18
tag

semmi sincs!

Minden rendben megy nálam.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#4024) Bazsa14


Bazsa14
csendes tag

Nálam Androidon 1ből megnyerem az arenat :D úgy h a hősök el sem indulnak a helyükről....
fórumon úgy írták h 1secnél kell elindítani a csatát de nálam úgy is megy ha hagyom lejárni az időt.

http://us.forum.igg.com/forum.php?mod=viewthread&tid=146662&highlight=arena

[ Szerkesztve ]

(#4025) admi99


admi99
csendes tag

Sziasztok!

Van már olyan valaki aki megszerezte a Moltanica-t?
Mármint itt magyarok között?
És ha van mi Castle Clash-on a f.neve?

[ Szerkesztve ]

(#4026) hey73 válasza Bazsa14 (#4024) üzenetére


hey73
tag

Ez még müködik?

Leírnád, részletesebben mert nekem valahogy az angol szerinti nem müködik.

(#4027) IIIZIII


IIIZIII
tag

Easy ;).....1 hőst vesztettem csak.

(#4028) tuszy válasza IIIZIII (#4027) üzenetére


tuszy
tag

Grat, szerencséd volt :)

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4029) IIIZIII válasza tuszy (#4028) üzenetére


IIIZIII
tag

Így is mondhatjuk :)
I & J wave-hez mondjuk már szerencse is kell, az SM miatt.

(#4030) IIIZIII


IIIZIII
tag

Tuszy ezt csak Neked ;)

...mondjuk kicsit benéztem....4. körben SM kiütötte a Cupidot és az én SM-emet, így 4 hőssel és közel 0-ás revitekkel nem volt esélyem...:(
Legközelebb :)

(#4031) tuszy válasza IIIZIII (#4030) üzenetére


tuszy
tag

Igen, I,J már a lutri kategória, még ha troopokat is használsz. Te amúgy használsz?

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#4032) IIIZIII válasza tuszy (#4031) üzenetére


IIIZIII
tag

Persze...legalábbis ennél a két körnél használtam....guardianokat.
Amúgy én is H-t farmolom garrison és minden más nélkül...csak gondoltam fun-ból rápróbálok ezekre is.

(#4033) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Sziasztok
Tudnátok segíteni hogy kezdjek neki a játéknak meg ,mit hogy kell csinalni,mit fejlesszek

(#4034) hádzsime válasza xltt (#4019) üzenetére


hádzsime
tag

nekem általában kezdés után az eventes felugró ablakot lehetetlen kikapcsolni, nem érzékeli az Xet... emellett troopsat se akarja mindig megcsinálni, lejár az adott troopra az idő és beragad, és ezt csak eddgi úgy tudtam orvosolni, ha kitöröltem a játékot és vissza... meg persze van még 1-2 de azokat már megszoktam :D

(#4035) xltt válasza hádzsime (#4034) üzenetére


xltt
tag

Nekem is van több, de ezek nem igazán zavarnak, csak a raid során nem működő varázslatok, mert akkor bukom a heroim és várhatok, amíg újjá élednek.

De nálam is előfordul, hogy nem veszi be a troopokat, már az a meglepő, ha nem "recording failed" ír, ha megnéznék egy battle reportot, Bazsa14 által írt aréna probléma is "működik". Igaz nem olyan régen játszom (kb. 6-7 hónap), így nem tudom milyen volt a játék a legelején, de mostanában azt veszem észre, hogy a minőség egyre ....abb, viszont arra egyre inkább rámennek, hogy minél többet fizessenek (főleg Húsvét óta).

järgenGuRu: Town Hall-t, tornyokat, tárolókat fejleszd első sorban. Így 1-2 nap játék után már farmolhatod az A HBM-et (kék portál a bázisod oldalán Fight Now felirattal). A Herokat ne fejleszd Lvl 60-nál feljebb, kivéve, ha Legendás. Inkább gyűjtsd a HB-t és majd, ha lesz egy Legendásod (legkésőbb a napi ajándékokból kapsz kettőt), akkor azokat fejleszd. A többit meg megveheted Shardból. Tanácsolom, hogy az első Thunder God legyen, az egyik legalapabb hero és mindenhol jó. Így ennyi jut eszembe.

Bázis típusokat itt találhatsz Town Hall nagyság szerint.

(#4036) Land


Land
veterán

Ország (vélhetően) első sikeres Boss3-a! :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4037) järgenGuRu válasza järgenGuRu (#4033) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Please!!

(#4038) kovsol válasza järgenGuRu (#4037) üzenetére


kovsol
titán

Itt kaptál választ.

May the Force be with you!

(#4039) Csunyello válasza Land (#4036) üzenetére


Csunyello
csendes tag

:Y GRATULA nektek :C :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4040) Mazda6_2.0D válasza Land (#4036) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Szia. Szép nagy sebzés :) az a baj ezzel az új boss rendszerrel, hogy tul könnyű a boss3 :( remelem lesz boss4-5is hogy ujra legyen valami kihivas, vagy kiveszik a varazslatokat. Nálunk 11 perc kb. a boss3 pedig a perma stun meg nem is megy senkinek. Mi lessz ha menni fog 1-2 embernek? Akkor 4-5 perc es bossnak vege is van:)

[ Szerkesztve ]

(#4041) hádzsime válasza nubyy (#4018) üzenetére


hádzsime
tag

Ez csak ideiglenes bug, vagy mostani patch után ez várható? (most pörgött neki ki 4/5 berserk :U )

(#4042) nubyy válasza hádzsime (#4041) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nagyon remelem, h csak ideiglenes. De IGG kb. lesz@rja mi megy a forumon, pedig ott is sirnak.

(#4043) dzsonesz válasza nubyy (#4042) üzenetére


dzsonesz
tag

Sajna az a gond, hogy az IGG nem ismeri el a bugot, még meglévő videó bizonyítékok alátámasztásával sem.
Ez a helyzet picit emlékeztet engem grizzly reaper attack speed bugjára. Ott ugyan ez volt, hogy csupa butasággal reflektáltak a bug riportokra, és nem ismerték el. Több hónap telt el ez miatt, míg javították...

[ Szerkesztve ]

(#4044) Nova96


Nova96
őstag

Srácok, Grizzly vagy Immo?

Egy mindenes hős kéne, és aki bossba nagyon jó
aki eddig van:
Cupid, TG, Druid Champ, AC, (Succ)

PD nem pörgött ki pedig ma is 600-t elpörgettem , így 1500 shard és meg van az immora/grizzly .

(#4045) CastleKrisz válasza Nova96 (#4044) üzenetére


CastleKrisz
újonc

Helló szerintem mindenki elsônek immortepet fogja mondani :) ő elég mindenes de hbm-n megkönnyíti rendesen az életet :)

[ Szerkesztve ]

(#4046) sayCet


sayCet
aktív tag

Na az IGG meglépte azt, amire nem számítottunk mostanában. Kijavította a Bugokat, van frissítés, szedjétek. :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#4047) keszo válasza sayCet (#4046) üzenetére


keszo
őstag

akkor ez azt jelenti, ha letarolnak 100%-osan akkor 4óra múlva nem fognak megint 100%-osan letarolni?

Attila

(#4048) Nova96 válasza CastleKrisz (#4045) üzenetére


Nova96
őstag

Rendben, akkor immo. :R

(#4049) xltt válasza sayCet (#4046) üzenetére


xltt
tag

Azt lehet tudni, hogy mit javítottak ki? Sajnos nem találom az ehhez kapcsolódó fórum bejegyzést.

(#4050) nubyy válasza xltt (#4049) üzenetére


nubyy
aktív tag

Berserk PD dmg-et tuti nem, megint kissebb lett a dmg-em ezzel. Megy vissza a 2vel ezelotti verzio.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.