Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Van egy olyan elég idegesítő problémám, hogy átlagba a multi 1 GB-nál több memóriát nem eszik, ha viszont lerakom a tálcára, teszem azt 2 meccs között meg akarok nézni valamit, akkor fogja magát és elkezdi őrülten zabálni, ha tudná mind a 4 GB memóriát és kész, jöhet a reset. Egy másik probléma meg, a nuketown map nálam játszhatatlan, a procit 100%-on pörgeti és akadozva megy a játék(i5-750 proci), ami azért vicces, mert semelyik mapon nem csinálja ezt, ha meg a map mérete miatt lenne,ottvan a hijacked ami jóval kisebb map, nagyobb tömöttséggel, ott semmi akadás. A különböző grafikai változtatások se oldották meg egyik problémát se.

(#2252) wwenigma válasza Rison77 (#2251) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet nem kell alttaboztatni, attol fuggetlenul nekem nincs ilyen error vele.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2253) Casanova* válasza Tonnyy (#2250) üzenetére


Casanova*
veterán

hali! mi a steamod?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2254) Casanova* válasza Tonnyy (#2250) üzenetére


Casanova*
veterán

na meg is van! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2255) soo277


soo277
őstag

Most meg a zombie hoz tölt 2.8Gb!
Mi lehet?
Patch?

BT: wersoo#21211

(#2256) v!ct0y válasza soo277 (#2255) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bug:)

(#2257) Casanova* válasza soo277 (#2255) üzenetére


Casanova*
veterán

zombis super mario :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2258) soo277 válasza Casanova* (#2257) üzenetére


soo277
őstag

Már megint! :D
nekem SEGA 16bit es van :DDD

BT: wersoo#21211

(#2259) kribe


kribe
őstag

Végre feltöltődött a videó kedvenc camper-irtó fegyveremről. :U

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2260) ferero válasza kribe (#2259) üzenetére


ferero
tag

jól bánsz azzal a csuzlival ;]

"Taurus"

(#2261) kribe válasza ferero (#2260) üzenetére


kribe
őstag

:C

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2262) mcwolf79 válasza kribe (#2259) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez az SMR?
Én most a FAL-t gyűröm,mert kíváncsi vagyok,mit tud a select fire módban. Az M8A1 csalódás volt,az nem tetszett.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2263) Casanova* válasza kribe (#2259) üzenetére


Casanova*
veterán

jó videó lett. jól tolod, kolléga. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2264) boogie84


boogie84
veterán

Idovel tobb hc mod lesz? Vagy allando ez a par ami most jatszhato?
Nalam elettartamot novelne ha raszannam magam a vasarlasra.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2265) Casanova* válasza boogie84 (#2264) üzenetére


Casanova*
veterán

szokd meg,szeresd meg a sima modot! hc-t felejtsd el! ;]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2266) boogie84 válasza Casanova* (#2265) üzenetére


boogie84
veterán

Akk marad a bf3 es a cod4.
Nem lehet megszokni a normalt, bar a far cry 3-ban nincs hc, de nincs is tul sok elete az embernek!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2267) ferero válasza kribe (#2261) üzenetére


ferero
tag

hozzá akartam tenni, csak elfelejtettem. az ellenség nem volt túl erős ;]

"Taurus"

(#2268) Casanova* válasza boogie84 (#2266) üzenetére


Casanova*
veterán

de meglehet szokni. :K jó pár órát játszál sima modot. hidd el,megfogod kedvelni végül...! egyébként sima modnál nem kell sokat beléjük lőni, hamar meghalnak. nézd meg a kribe videóját! simán ledarálja az ellenséget. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2269) Casanova* válasza boogie84 (#2266) üzenetére


Casanova*
veterán

tényleg a far cry3 multija milyen?? nem bugos nagyon? van olyan jó ,mint a cod?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2270) AhaPersze válasza boogie84 (#2266) üzenetére


AhaPersze
tag

Nálam is Cod4 HC SD volt a csúcs, de néha váltani kell.

Amúgy a sima mód is teljesen játszható, ha:

- Alap Shoti (Long barrel, Laser) 1shot 1kill - Rövid táv
- Sniperrel (FMJ) 1shot 1kill - Hosszú táv
- Assault SMR (FMJ) 2shot 1kill - Közép táv

Én ezekkel tolom. SDn ált 10+ kill :C . Jöhetnek a SMG prók. A 100 golyót az ellenbe, azt én sem szeretem.

BO2 ---> Medden

(#2271) ferero válasza AhaPersze (#2270) üzenetére


ferero
tag

jól hangzik, sajna az sd-t zsigerből "nem szeretem"

még a codnégyes időszakban elment tőle a kedvem.

"Taurus"

(#2272) mcwolf79 válasza boogie84 (#2266) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja, az nagyon fain lenne. Ha a sok SMG-béla még jobban kiélhetné magát, ha még kevesebb kell az emberbe.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2273) Casanova*


Casanova*
veterán

hogy smg-vel simán leszednek,ha assaulttal vagytok. :DDD assault távol adja jobban és nem közel. assault mellé ott van a kap-40 automata kis pisztoly (extended clip). ezzel tudtok szaladgálni és közel simán leszeditek az mp7 lézereseket. ez a kis pisztoly brutál nagyon adja közel.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2274) kribe válasza Casanova* (#2273) üzenetére


kribe
őstag

Assault tényleg távolra adja jobban, de "hálistennek" a pályák nagy részén közelről vagy max. közepes távolságról kell lövöldözni egymásra. SMG egyértelmű előnyben van mindenhol, long barrel-lel meg különösen lézerrel, nevetséges távolságokról lehet lelőni valakit hipfire-rel.
De hát ez van, erre a készítők is rájöttek, patchelik is az smg-ket. Bár nem hiszem hogy nagyon gyengítenék, de remélem legalább a célzásra ráveszik a sok lézeres huszárt. :)

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2275) Casanova* válasza kribe (#2274) üzenetére


Casanova*
veterán

egyetértek veled! talán majd a dlc mapoknál assault fegyók lesznek elönyben. :P

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2276) AhaPersze válasza kribe (#2274) üzenetére


AhaPersze
tag

Továbbra is tartom, alap Shoti (long barrel + laser) 1 lövés 1 halál, smg nem versenyezhet vele. Igaz ez mondjuk csak a Shoti hatótávolságáig igaz, de alap shoti, jó útvonal megtervezésével verhetetlen :)

A hiba valóban az, hogy az SMG messzire ugyanolyan erős és nem szór. Bizonyos távolság után, jóval gyengébben kellene sebeznie és szórni.
Ahogy ez pl CoD4-ben tökéletesen ki is volt balanszolva. Kivéve a skorpiót, mert azzal 1000m-ről is lelőhettél egy legyet is. :D

BO2 ---> Medden

(#2277) boogie84 válasza Casanova* (#2268) üzenetére


boogie84
veterán

Úgy nehéz megkedvelni ha el sem indítom. :) Ugyanis zavar az a rengeteg felesleges infó amit látok a képernyőn normál módban.

fc3 topic, itt többet olvashatsz a multiról. 4K alatt lehet kapni kupont, innen van nekünk is.

(#2270) AhaPersze: Cod4 hc hqt játszottam, játszom. Sd-t ritkábban, de az sem rossz.

(#2272) mcwolf79: Játsszon normálon aki félti az életét. Tudom mivel jár a hc, nem érdekel h mivel jönnek, találnék rá megoldást. Feltéve ha lenne hq, dom, dem, sd hc módban. Na meg ez a host rendszer sem győz meg.....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2278) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

szerintetem msmc vagy skorpion inkább?

(#2279) attosz1120


attosz1120
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.Dell 5520-as laptopról játszanék ezzel a játékkal.Csak azt nem tudom,hogy vinné-e a játékot.Felesleges pénzt meg nem adnék ki érte,ha nem tudnék vele játszani.

Dell Inspiron 5520

15,6"-os WXGA HD/ Intel® Core i3-3110M/ 4 GB DDR3/ 500GB HDD/ AMD Radeon 7670M (1GB)/Windows 7

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#2280) kribe válasza attosz1120 (#2279) üzenetére


kribe
őstag

A rendszerkövetelményeket simán teljesíti, úgyhogy elméletileg vinnie kell játszhatóan.
Egyedül a notebook-faktor szólhat bele. :)

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2281) freestailo válasza attosz1120 (#2279) üzenetére


freestailo
őstag

vinni fogja, viszont ebből a mobil vga-ból létezik ddr3-as és ddr5-ös verziós is, jobb lenne ha ddr5-ös lenne! DDR3-assal is vinnie kell közepes beállítások mellett.

(#2282) WASPZotya


WASPZotya
tag

Hali!
Sztem ez a legelcseszettebb cod eddig én szívem szerint kérem vissza a pénzem.
Ez nem szórakozás csak idegeskedés.Senkit nem lehet lelőni, de úgy ledarálnak mint a sz..t.
A grafika is nulla.
Az MW3 ehhez képes király volt, de a legjobb sztem még mindig a cod2.
Amióta ezeket a strike-okat meg perk-eket kitalálták azóta gagyi az összes.
A sok rpgs meg c4 gyökérrel tele van a tököm. :W

[ Szerkesztve ]

Zotya

(#2283) bobooo válasza WASPZotya (#2282) üzenetére


bobooo
addikt

+1

Van, hogy egy gyerek fejébe bele nyomok a fejébe két egész tárat (PDW/MTAR) és nem hal meg tőle, de ő egyet lő a lábamba és én igen... Igaz ez Xboxon van.

[ Szerkesztve ]

(#2284) kribe válasza bobooo (#2283) üzenetére


kribe
őstag

Vagy a lag, vagy a lag kompenzáció csinálja.
A lag miatt szívsz akkor, ha nem jó a neted, a lag kompenzáció miatt meg akkor ha jó a neted...

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2285) bobooo válasza kribe (#2284) üzenetére


bobooo
addikt

Jó a netem... De nem csak nálam csinálja... Pl, ha haverommal multizok, Neki is ez van szinte egész meccsen.. Ilyenkor K/D-nk a kutya seggébe... :)

(#2286) Đusty


Đusty
addikt

Ezek sem tudták, hogy rajzolt filmet vagy játékot akarnak csinálni, de azért jó volt.

(#2287) Thome


Thome
addikt

Hali!

Nincs egy erőművem, gyakorlatilag low end, viszont láttam ezt a videót, és a srác egy notebookról tolja egy szutyok HD5470-nel. Na nekem gyakorlatilag ugyanez a vga-m van, eggyel korábbi generáció ugyan, de csattra ugyanez a teljesítménye, még a szintetikus tesztekben is ugyanennyi pontszámot hoz.

Ám neki a játék 25-60fps-t hoz felvétel nélkül HD felbontásban, nekem viszont játszhatatlanul akad 15fps durván, a legkisebb grafikai beállításokon.
A videó leírásában ott a gépe teljesítménye, az enyém pedig ez:

Intel Core 2 Duo T6600 (2,2Ghz)
Ati Mobility Radeon HD4570 (ami egy frissítéssel HD 545v lett), 512Mb GDDR3
4Gb Ram

Erre tudtok valamit mondani, hogy a túróban fut neki így, nekem pedig egy hulladék? Esetleg megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#2288) ferero válasza bobooo (#2285) üzenetére


ferero
tag

lehet nem segít rajtad, de van egy beállítás arra, milyen kapcsolatú lobbyba szeretnél csöppenni.
"S" kell nyomni mielőtt lobbyra mennél, három féle lehetőség közül lehet választani.

"Taurus"

(#2289) kribe válasza Thome (#2287) üzenetére


kribe
őstag

Így elsőre az 512mb vs 1gb vram tűnik jelentős és fontos különbségnek, na meg a processzora is erősebb kb. 50%-kal. BO és BO2 is szereti az erősebb procikat.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2290) AhaPersze válasza WASPZotya (#2282) üzenetére


AhaPersze
tag

Nekem is ez volt a gondom, egy darabig, de a lentebb leírt fegyókkal nincs ilyen problémám 1 lövéstől meghalnak.

RPG, C4 (+ Betty, Claymore) ellen pedig Flank Jacket perk és máris nem halsz meg ezektől elsőre.

De ha zavar, hogy nem halnak és más fegyvereket is szeretnél használni, akkor ajánlom a HC-t. Ott mindenki hal 1 max 2 golyótól.

BO2 ---> Medden

(#2291) Chereiose


Chereiose
addikt

Itt most nem tudom, hogy mi a gond, a lagg vagy csak simán sikerült ezt is elcseszni, s rosszul portolták át....mert felháborító,hogy egy nyomorult sem hal meg egy tár lövésbe.....MW2 volt az utolsó COD, amiben még rendesen beadta.....Azóta nagy 0 minden....

(#2292) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jól láttam mától dupla xp hétvége??

Live-Die-Respawn

(#2293) gegg


gegg
tag

Jól látod sajnos :( pont most nem tudok hétvégén játszani. :W

(#2294) kaszaf


kaszaf
aktív tag

Sziasztok!

Letöltött a steam egy javítást azóta HC-ben nincs ffall?????? Másnak sem vagy nálam van a hiba?

(#2295) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

kiszedték a név színezéseket?

(#2296) Garf91


Garf91
csendes tag

Végre van HC killc., de ezekkel az smgs vérpistikékkel, reagálni sincs időm. A játék HC részét meg is ölték, úgy ahogy van.

Igen.

(#2297) Oczu válasza kaszaf (#2294) üzenetére


Oczu
senior tag

Nincs, így a hétvégét kihagyom. Ha ezután sem lesz, törlöm a játékot, egyébként is kezdem eléggé unni.

(#2298) mcwolf79 válasza Garf91 (#2296) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez így van.Ezekkel a golyóköpködőkkel szemben egyedül a shotiknak van esélye, de azzal elsőre ölni kell,második esély nincs (normál shoti esetén ->870 MCS, a többi láma autoshotgun nem számít).
Remélem a patch letöri a sok SMG-s szarvát.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2299) WASPZotya válasza Oczu (#2297) üzenetére


WASPZotya
tag

Komolyan mondom ez nem javítás amiket csinálnak, hanem rontás.
Behülyítették a népet nuketown-al, erre kivették. A fegyókat gyengítik meg variálják állandóan.
De hogy a sebzést beállítsák normálisan az nem megy.
Csávóba belenyomok egy tárat meg 2szer megkéselem erre megfordul és egy lövéssel lelő nevetséges.
Jön fel a létrán, lövöm végig nyugodtan felmászik és lekésel vicc.
A késen kellene visszavenni, mert a késes csírák kiakasztanak.
Tiszta vicc ez az egész játék.
Lassan visszamegyek Cod2be. :C

[ Szerkesztve ]

Zotya

(#2300) wwenigma válasza WASPZotya (#2299) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

El kell találni. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.