Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) BigBlue69 válasza AlyArkhon (#2050) üzenetére


BigBlue69
őstag

Esetleg Megnézheti, hogy legújabb Driver van-e fent Vidi Kártyához..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2052) AlyArkhon válasza BigBlue69 (#2051) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ez okozhatja a kifagyásokat ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2053) BigBlue69 válasza AlyArkhon (#2052) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen.. Azért is írtam..

Más: Jövő Héten egy 4-es Zombizás? Teamspeakel meg minden. Mert Szívesen megcsinálnám Tranzitot meg pár achit.:P De sajna a Sehonnai butus külföldiekkel nem megy.. Plus még én is az vagyok, mert azt vágom, hogy valami feladat van tranzitba. .De pontosan nem vágom, hogy mi.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2054) AlyArkhon válasza BigBlue69 (#2053) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mosr rakom fel a legujjabb nvidia drivert meg physx drivert.

Másik kérdés a zombi mod hogy erheto el ? Vagy a zombi mod csak haverokkal tolhato vagy hogy van ez ? Mert ha ranyomok az onlinera a zombin belül akkor behoz egy naplot es annyi , megint ott vagyok a menuben ? sorry ha hulyeséget kérdeztem de se nekem se haverak nem tiszta ez hogy mukodik ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2055) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Most lett újra rakva a rendszer kollégámgépén legújabb driver mindenből és lőn csoda mégsem indul egyből befagy a játék ..

Találkozott valaki hasonló hibával ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2056) v!ct0y válasza AlyArkhon (#2055) üzenetére


v!ct0y
veterán

vc redist meg ilyen hülyeségek is fennt vannak ?

(#2057) AlyArkhon válasza v!ct0y (#2056) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Erre gondolsz konkrétan ? [link] Első inditas elott egyébként ezt is meg directx et is telepitette 2 lépésben . De egyébként az összes driver fent van ,,, ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2058) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Nvidia grafikus illesztőprogram a Physx 9.12.0613 Direcxt 6.01.7601.17514
Ezek elvileg a legfrissebb driverek , en mar csak arra tudok gondoli hogy a játékkal lesz valami zűr , lehet írok a supportnak hogy küldjenek valamit javító linketvagy valami. Haveromnak is csak asupport közbenjárásával oldódott meg a diablo 3 nal a fagyása .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2059) Motaba78 válasza AlyArkhon (#2058) üzenetére


Motaba78
őstag

Esetleg a noti hardverét nem szereti a játék

"A játékok jellemzően normál, asztali számítógépekre vannak tervezve. Notebook-on történő futásuk egyáltalán nem garantált, kivéve, ha kimondottan szerepel a rendszerigényben az, hogy a játék támogat egyes hordozható gépeket."

idézet cdgalaxis game tulajdonságok.

(#2060) AlyArkhon válasza Motaba78 (#2059) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Az se rossz :W + közben találtam még ilye infot is [link] nagyon örülök neki meg kollégám is.Azért holnap csak fogok írni egy mailt a supportnak ... Ha egyszer megveszel egy játékot akkor minimum mőködjön , az hogy bugosan vagy nem az mar mas teszta, Vagy toljak erte vissza a lovét .. Ennyi :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2061) McNamara válasza BigBlue69 (#2053) üzenetére


McNamara
Ármester

Szólj és nyomjuk.

(#2062) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

próbáltátok már a burstos fegyvereket full autómatán? Igen adja velük!

(#2063) v!ct0y válasza -secret- (#2062) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jók azok a fegyók csak hát közelre szerintem szart se ér egy mp7 ellen...FAL arra lehet rakni select fire cuccot ?

(#2064) -secret- válasza v!ct0y (#2063) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

lehet.. és adja az is csak sokkal lassabb mint egy m8ai..

(#2065) v!ct0y válasza -secret- (#2064) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mondjuk fal elég erős is most azzal kezdtem el tolni. Nem gyenge :DDD

(#2066) kribe válasza v!ct0y (#2065) üzenetére


kribe
őstag

SMR full auto-val annyira büntet hogy a többi fegyverről amiről azt hitted hogy büntet kiderül hogy egyáltalán nem is büntet. :DD

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2067) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Szisztok újra. Ma megvette egy másik haver is a gamot , át is ugrott hozzák , mondja mutassam mar meg hogy működik. Hotelben lakunk itt Belgiumba így napi 600 mega a kvota amit le tudok netezni, És mit csinál a game steamből ? megint elkezd frissíteni , most éppen a zombi részét . Ez mindenkinél így van vagy csak nálam szórakozik ? potom 4 -5 gigát szokott pár naponta frissíteni , a poén csak az az egészben hogy ténylegesen nem változik a steam könyvtár mérete ergo nem értem miért ellenőrizgeti ujra és ujra a játékot !!
Valaki tud erre valamit mondani ?

Előre is köszönöm .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2068) Maxdamage


Maxdamage
csendes tag

valaki tudna segíteni. amikor inditom a multit akkor leáll hibával:Error quit was not requested in the main thread
ezt irja ki. eddig semmi baj nem volt. probáltam már mindent. de semmi

Az élet egy Bugos tört szerver, ahol az Adminok Lvl 70-80 körül törlik az accountodat, és nem engednek újraregisztrálni.

(#2069) ferero válasza Maxdamage (#2068) üzenetére


ferero
tag

nem egyedi a problémád, steam forumában van róla szó.
milyen vgad van? ott az egyik srácnak azt tanácsolták
resetelje a vga beállításait.

"Taurus"

(#2070) Casanova* válasza Maxdamage (#2068) üzenetére


Casanova*
veterán

legújjabb béta driver van fent? vga driverben,a 3D kezelésben - a programok hozzáadásában tallózd ki a t6mp.exe fájlt!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2071) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tegnap kipróbáltam ezt a SWAT assault rifle-t. Jó ez a 3-as lövés, mert ha elindul mellkasról a 3. általában egy fejes.
De sajna ha összefutok egy SMG-ssel,továbbra is esélytelen vagyok.
Nem jó ez így. Amíg az emberek 80 %-a SMG-vel rohangál, addig a többit (na jó, az LMG-t és a karabélyokat) el is lehet felejteni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2072) Casanova* válasza mcwolf79 (#2071) üzenetére


Casanova*
veterán

SWAT select fire-vel lesz esélyed a sok smg-és ellen.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2073) Rav3n02 válasza Casanova* (#2072) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Kifogom próbálni ezt a select fire-t, csak mire burst módban eljutok odáig, hogy unlockoljam kihullik a hajam is :(

(#2074) Casanova* válasza Rav3n02 (#2073) üzenetére


Casanova*
veterán

select fire-t a pötyögtetős fegyókra szokták tenni. Pl. FAL,SWAT.. Meg gripet rakunk assault fegyókra. SMG-re long barrelt,nem gripet. Nagy,nehéz fegyókra stockot.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2075) Rav3n02 válasza Casanova* (#2074) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:D

ok ezeket értem és tudom, csak a türelem hiányzik

(#2076) Casanova* válasza Rav3n02 (#2075) üzenetére


Casanova*
veterán

ne lazsáljá,ne kempeljé! :D Támadj ezerrel,darálj és alázd a népet! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2077) barnaki válasza Casanova* (#2074) üzenetére


barnaki
aktív tag

SMG fegyverekre miért pont a long barrelt célszerű feltenni?

Én pl a vectorra gripet teszek.

Valamivel jobb a sebzés vagy micsoda?

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#2078) mcwolf79 válasza barnaki (#2077) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem csak a hatásos lőtáv nő.
A FMJ az csak a falon átlövést erősíti, vagy a "natív" sebzést is?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2079) barnaki válasza mcwolf79 (#2078) üzenetére


barnaki
aktív tag

én használtam fmj-t nem nagyon vettem észre, hogy erősebb lenne a sebzés, talán közelharcban igen, de messzire nem. Meg falon át is érdekesen sebzett.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#2080) Casanova* válasza barnaki (#2077) üzenetére


Casanova*
veterán

long barrellel távol zoomolva pontosabb lövés,erősebb sebzés és kisebbet ráz. Nézd meg pl. a scorpiót grippel,meg long barrellel. Grippel ugyanúgy felhúz,ráz nagyon. Szart nem ér. Long barrellel alig.. Szokták is mondani no recoil.. Assaultra kell gripet rakni,hogy közel no zoom jobban adja.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2081) barnaki válasza Casanova* (#2080) üzenetére


barnaki
aktív tag

Na köszi ezt nem vágtam, akkor ki is próbálom majd ha hazaérek.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#2082) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Azért az nem lenne hátrány,ha a select fire-nél látszódna,hogy milyen módban van :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2083) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#2082) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja, hogy ott van,csak eddig nem vettem észre.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2084) kribe


kribe
őstag

Rengeteg káromkodás után végre megvan az arany SMR.
Most már ha trollkodni akarok mehetek az arany smr + select fire kombóval :D All powerful!

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2085) barnaki válasza kribe (#2084) üzenetére


barnaki
aktív tag

:C

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#2086) Ps Vita válasza barnaki (#2085) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sub-Machine fegyókra mit ajánlotok?

(#2087) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Ebben van single player co-op mód?

(#2088) freestailo válasza Ps Vita (#2086) üzenetére


freestailo
őstag

camót! :D

(#2089) Casanova* válasza Ps Vita (#2086) üzenetére


Casanova*
veterán

Long barrel!!!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2090) kribe válasza Ps Vita (#2086) üzenetére


kribe
őstag

Hangtompítót, és ha inkább közelre használod akkor lézert, ha távolság kell akkor long barrel-t.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2091) Ps Vita válasza kribe (#2090) üzenetére


Ps Vita
őstag

,A lézerben mi a jó?

[ Szerkesztve ]

(#2092) mcwolf79 válasza Ps Vita (#2091) üzenetére


mcwolf79
veterán

Összemegy a célkereszt,ergó nincs akkora szórása.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2093) kribe válasza Ps Vita (#2091) üzenetére


kribe
őstag

Olyan mint a korábbi codokban a steady aim. Egészen elképesztő távolságokra lehet vele csípőből lőni... Idegesítő is ha az ellenfél csapatából hatból hatan használják. :(((

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2094) mcwolf79 válasza kribe (#2093) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát márpedig SMG-ken sűrűn előfordul.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2095) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Hali!

Single-be mikor a tank előtt leesik Mason a lóról és ki kell szabadulni, akkor hogy kell "nyomkodni az egér gombot"? Jobb-bal váltakozva vagy egyszerre?

Live poor, die ritch.

(#2096) kribe válasza mcwolf79 (#2094) üzenetére


kribe
őstag

Most hogy megvan az arany SMR, hanyagoltam kicsit azt is, és az MTAR fejlesztését is, inkább mentem pár meccset smg-vel és shotival... Találtam egy jó társaságot -igaz erősen cserélődött közben.. :) -, és ezeket a TDM meccseket játszottam a géppityukkal:

31-3, 20-8, 39-8, 25-10, 23-7, 28-9 (v), 23-13 (v), 38-4, 26-6, 33-11, 29-7, 31-6. v = vesztes meccs

Hát igen, egyáltalán nem is erősek... ;]

(ha valamelyik meccs érdekel valakit szóljon és feldobom jutúbra)

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2097) Casanova* válasza kribe (#2096) üzenetére


Casanova*
veterán

SMG-vel darálós videót tegyél fel! mind jó statok. gratula! :C frapsal felveszed a demot,aztán format factoryval konvertálod a fraps videót. így lesz kicsi méretű és jó minőségű a videó,amit jutúbra feltöltheted.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2098) kribe válasza Casanova* (#2097) üzenetére


kribe
őstag

Ebből szinte mind smg-vel darálós :D

Sony Vegas Movie Studio-val konvertálok., szerintem a minőség egész jó. :K

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2099) Casanova* válasza kribe (#2098) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi! Délután otthon megnézem,most telón vok. Hardpointra szoktál járni? Sokkal jobb,mint tdm.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2100) Casanova* válasza kribe (#2098) üzenetére


Casanova*
veterán

jó videó, jó a zenéje is. :C de ez nem smg,hanem shoti és knife darálós. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.