Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) ferero válasza wwenigma (#2300) üzenetére


ferero
tag

majd gyorsan elásni ;]

"Taurus"

(#2302) matolcsida


matolcsida
csendes tag

Hello a következő lenne a problémám:
nekem fatal errorozik az sp,mp és a zombi is el se indulnak egyből fatal error
letöröltem mindet majd ujra leszedtem és ugyan az a baj aki tud segíteni írjon

(#2303) Chereiose


Chereiose
addikt

Egyetértek....hit rendszer=kula.... Nem az SMG-ket kellenne elbaszni, hanem végre gyengíteni a késen és normálisan megcsinálni a hit rendszert

(#2304) Hikvision


Hikvision
senior tag

üdv Meserek. Ma megvettem a BO2-t, teljesen szűz win7-re raktam fel steamen keresztül, a legújabb nvidia beta driverrel, és amint indítanám a multiplayert vagy a single-t kapok egy fekete képernyőt, aztán annyi. CTRL+ALT+DEL-el nagy nehezen betudom zárni, akkor azt írja, h a BO2 működése leállt stb stb. mi lehet a gond?

Warez rész eltávolítva

[ Módosította: Oczu ]

20 éve a PH-n.

(#2305) AAntii


AAntii
őstag

Az első részben nekem is a legjobban a hc hq tetszett, meg a hc domi. Persze ott még normális volt a fegyverbalansz és nem lehetett kis csettegővel ellőni a pálya másik végébe. Mikor úgy tapasztaltam, hogy ezekre eleve nincs mód ebben a részben, a hc-t többet nem is erőltettem, mert hiába szimpatikusabb a sebzése, ha egyszer tele van kemperekkel a szerver és még az újraszületésre is várni kell. Sd-n kívül számomra idegesítő ez a várakozást, ott nyilvánvalóan a játék jellegéből fakad, hogy muszáj alkalmazni.
Legtöbbet tdm-ezni megyek, mivel domihoz legalább 3-4 ember kellene, hogy legyen esélye az embernek nyerni, egyedül ha nem akarja magát az ember felidegesíteni és a feladatra akar koncentrálni belekezdeni sem érdemes. Egy hete nem játszottam, aztán ma újra, mintha a patchtől jobb lenne a sebzés, legalábbis assault fegyvereknél ezt tapasztaltam.
Összességében az első részhez képest nekem csalódás a játék, az mw3-hoz képest is (a csalókat leszámítva nem volt az egy rossz játék), de ha már kiadtam érte egy tízest, akkor pár órát csak azért is játszok vele.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#2306) kaszaf válasza Oczu (#2297) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Számomra 2 használható játékmód volt HC ffal meg HC tdm. Felét buktam annak amiért megvettem a játékot.

(#2307) Oczu válasza kaszaf (#2306) üzenetére


Oczu
senior tag

+1,

nem tudom, miért kavarták meg a mod-okat, remélem, csak a hétvége miatt, ha nem, ismét elönyben részesítem a BO-t és COD4-et.
Össze-vissza variálják kényük-kedvük szerint, a mostani hozzáállás nem segít a marketing-ben, azt hiszem egyre többen csalódnak a BO2-ben.

Tegnap este felmentem Nuke-ra. Többször tapasztaltam, amit korábban leírtak, hiába löttem ki egy tárat, vagy közelharcban késeltem, én hullottam el a legtöbbször, nem az ellenfél, pedig késelésnél hallatszott a találat is. Csak lestem ki a fejemből, majd meguntam és kiléptem.

(#2308) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szerintem felesleges a sírás-rívás. Valszeg a duplaXP hétvége miatt van a varia. Valszeg jövő héten helyreáll a rend.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2309) Oczu válasza mcwolf79 (#2308) üzenetére


Oczu
senior tag

Ez nem sírás-rívás, csupán vélemény formálás, nagy különbség. :U

(#2310) kribe


kribe
őstag

TDM + Demo.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2311) Hikvision válasza Hikvision (#2304) üzenetére


Hikvision
senior tag

Senki nem tudja, hogy mitől nem indul? Már mindent kipróbáltam, átnyálaztam egy csomó külföldi fórumot, de semmi. Indítás után fekete képernyő, aztán ha sokat kattintgatok, akkor kivágja, h a BO2 működése leállt... Utána meg a Console kivágja, hogy "Unhandle excepction caught".....

20 éve a PH-n.

(#2312) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Áhh Double Xp.. frankó..És mivel jár?? Only Nuketown visszatért.. :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2313) kribe válasza Hikvision (#2311) üzenetére


kribe
őstag

Voltak ilyen hibák ha jól emlékszem vagy itt vagy a nvidia gtx fórumon olvastam, de nem tudom találtak-e megoldást. Új geforce driver esetleg?
Bár az a Console hibaüzenet új... azt mondanám hogy nem is hallottam róla ha nem lett volna nekem ilyen éppen tegnap. Meccs indul, iszonyat lag, még a menü se jön elő, aztán bumm, az általad említett leállás + console.

Neted milyen?

BigBlue69: én nem vettem észre hogy dupla xp-t kapnék... bár az iménti 42:2-es tdm meccsemre sok xp-t kaptam de nem duplát. :DDD

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2314) Hikvision válasza kribe (#2313) üzenetére


Hikvision
senior tag

Köszi, de megoldódott a probléma. Letöröltem az egészet, aztán Steam-en keresztül újra felraktam, és jó lett. Viszont a hangok kicsit furák benne, olyan mintha le lenne véve a hangerő és dobozból szólna. Próbálgattam variálni a hang beállításokat de sokra nem jutottam.

20 éve a PH-n.

(#2315) #78687232


#78687232
törölt tag

Nuketown-t szeretitek? Engem valahogy mindig felidegesít. Csak kampelés megy rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2316) Chereiose válasza #78687232 (#2315) üzenetére


Chereiose
addikt

legalább lehet rajta irtani

(#2317) wwenigma válasza #78687232 (#2315) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legjobb. Es a retkek képesek voltak kivenni az only nuke módot. :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2318) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

prestige 5 up :))

(#2319) #78687232 válasza wwenigma (#2317) üzenetére


#78687232
törölt tag

Olyan, mint bf3-ban a metro :D Mindenki csak fejlődni jár oda.

(#2320) wwenigma válasza #78687232 (#2319) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert az durvabb, mikor 64es CQ szeron 10k ticketnél rárusholtok az ellenre és kb. 9,9K ticketet baserapelve töltenek.... ;] ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2321) Casanova*


Casanova*
veterán

aki jól tolja és demozna velünk,az írjon rám privit!. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2322) bobooo válasza #78687232 (#2315) üzenetére


bobooo
addikt

Mi az hogy. :C

(#2323) Casanova* válasza #78687232 (#2319) üzenetére


Casanova*
veterán

mikor 4-ös presti voltam, már majdnem meglett a gyémánt smg-ből. nyomtam 5-ös prestit és aztán rányomtam a fresh startot, én hülye :W . minden lenullázódott,mindent kezdhettem elölről. ehhez mit szólsz? ez aztán a fejlődés, mi. ideges voltam, nem kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2324) ferero válasza Casanova* (#2323) üzenetére


ferero
tag

azóta se tértél magadhoz ;]

"Taurus"

(#2325) Casanova* válasza ferero (#2324) üzenetére


Casanova*
veterán

hee :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2326) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

az ingyenes metro2033-at aktiváltátok?

(#2327) ferero válasza -secret- (#2326) üzenetére


ferero
tag

igen. de nekem hiba üzit írt ki: phyX loader izé.
majd később vissza térek rá.

"Taurus"

(#2328) #78687232 válasza ferero (#2327) üzenetére


#78687232
törölt tag

C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\PhysX\Common -> Innen kimásolod az összes dll fájlt és bemásolod ide: C:\Windows\system

(#2329) ferero válasza #78687232 (#2328) üzenetére


ferero
tag

thx! valszeg azért nem megy, mert nem a "c" meghajtóra raktam :)

"Taurus"

(#2330) #78687232 válasza ferero (#2329) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerintem semmi köze hozzá, nekem a játék máshol van.

(#2331) WASPZotya válasza Hikvision (#2314) üzenetére


WASPZotya
tag

A hangok azok iszonyat gyérek.
Mint a pukkanós fóliát nyomkodnék.Szánalmas.

Zotya

(#2332) #78687232


#78687232
törölt tag

MP7-re minden megszerezve és Prestige 2. Zsír ez a nap :)

(#2333) -secret- válasza #78687232 (#2332) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

dupla XP-vel pikk-pakk :D

(#2334) #78687232 válasza -secret- (#2333) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem, igazából alapjáraton vagy 7-8 szintre álltam mindkét prestige-től.
Most egy assault fegyvert szeretnék maxra fejleszteni, de szvsz nagyon gyenge a sebzése. :(((

(#2335) -secret- válasza #78687232 (#2334) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

fal, m8 adja..

(#2336) Chereiose


Chereiose
addikt

+ AN-94 is jó

(#2337) #78687232


#78687232
törölt tag

Mtar-al megyek. ;)

(#2338) Casanova*


Casanova*
veterán

ki van írva double xp. miért nem kapok dupla xp-ét?? vagy mikor lesz??

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2339) v!ct0y válasza Casanova* (#2338) üzenetére


v!ct0y
veterán

lassan vége is van :DDD

(#2340) bobooo válasza v!ct0y (#2339) üzenetére


bobooo
addikt

Hétfő 10-ig van.

(#2341) soo277


soo277
őstag

sziasztok ez mitöl lehet?
peccs ota van!
thx

BT: wersoo#21211

(#2342) Casanova* válasza v!ct0y (#2339) üzenetére


Casanova*
veterán

tegnap is gameltem és nem volt semmi dupla xp. ezt nem értem. :( szarom le über nagyon magasról! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2343) Oczu válasza Casanova* (#2342) üzenetére


Oczu
senior tag

Kapod, de a meccs végén az összegzés nem mutatja.

KC-ben kb 4 óra alatt fejlődtem 30 szintet (53-28)

(#2344) Casanova* válasza Oczu (#2343) üzenetére


Casanova*
veterán

értem,köszi! ezt nem vettem észre.. :U

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2345) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

láttatok már itt host váltást? :D

(#2346) v!ct0y válasza -secret- (#2345) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mivel nincs host így nem igazán fogsz látni...

(#2347) Casanova*


Casanova*
veterán

aki jól tolja és demozna velünk,az írjon rám privit!. ;]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2348) soo277


soo277
őstag

#2341?
valaki esetleg?
már mindent megprobáltam :O
de semmi!single zombi jó!!

BT: wersoo#21211

(#2349) wutuka


wutuka
aktív tag

Hali!

Csak érdekességképpen írom,annak bizonyítására,hogy nem okvetlen kell csúcskonfig ennek a játéknak az élvezhető futtatásához.
Unokaöcsémnek vettem itt a PH-n egy 512 MB-s Gainward HD4850-et.ki kell ugye próbálni,gondoltan lefárasztom egy kicsit.
1920*1080 felbontásban minden medium beállításon tökéletesen 45-55 FPS-el ment a játék.Messze nem számítottam erre.
csak egy kis mellékvágány volt!

Lionel Messi : The Best !

(#2350) nanus válasza -secret- (#2345) üzenetére


nanus
senior tag

Azt nem , de laggot mint állat akkorát :DDD amikor kijött hetekig nem volt lagg.....most meg nincs olyan lobby szinte hogy ne lenne(hc ctf)... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.