Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) soo277 válasza AhaPersze (#2649) üzenetére


soo277
őstag

1 Szutyok!

BT: wersoo#21211

(#2652) Casanova*


Casanova*
veterán

nagyon fos pisztoly. ám jó taktikával gyűjtöm rendesen a hs-t, a héten meg is lesz az arany. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2653) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

hoppá, utolsó prestigebe léptem :))

(#2654) SloWater


SloWater
tag

Megláttam és eszembe jutott, hogy hétvégén valamelyik meccsen egy gyerekhang (esküszöm) a pokémonért vinnyogott: http://9gag.com/gag/6270262

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#2655) killer095


killer095
őstag

Köszönöm azoknak akik segitettek a challenge megszerzésében :)
Jövök eggyel :D

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2656) Casanova* válasza AAntii (#2648) üzenetére


Casanova*
veterán

én is többnyire assaulttal megyek. FAL és M27. és csak standoff mapon megyek MMSC smg-vel. mindegyik fegyóra supressort teszek. ;) mi demozni szoktunk. jászottunk league playon is (moshpit) mind az 5-öt megnyertük sorjába. kaptunk is egy arany emblémát vagy mit. ;] ezután most nyernünk kell 30 meccset.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2657) Garf91 válasza SloWater (#2654) üzenetére


Garf91
csendes tag

Akkor kapd el Pokélabdával :DDD http://www.youtube.com/watch?v=Xp60_u33vRc

Igen.

(#2658) SloWater válasza Garf91 (#2657) üzenetére


SloWater
tag

Vagy a méltán híres csirkenyíllal ;]
http://www.youtube.com/watch?v=utxWbK-hSRo

OFF vége :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Game: SloWater[Ph] - Never go full retard!

(#2659) Wans


Wans
aktív tag

Azta rohadt! Én meg még azt hittem, hogy ez a gyémánt színezéses cucc csak kamu és poén. :Y

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#2660) -secret- válasza Wans (#2659) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

lehet a codosok benne vannak a maffiába :DDD

(#2661) AhaPersze válasza Wans (#2659) üzenetére


AhaPersze
tag

Pedig sok ilyen kép kering a neten, pisztolyok, uzik, gépfegyverek, aranyból, éxerekkel. Gondolom csak aranyozott, ha nem akkor olyan súlya lehet, hogy használni nemigen lehet.
Van ahol ez a státusz szimbólum, nem a BMW.

BO2 ---> Medden

(#2662) freestailo válasza AhaPersze (#2661) üzenetére


freestailo
őstag

Biztos hogy aranyozott. Az arany nem is bírná azt a terhelést amit egy fegyó.

(#2663) feka007


feka007
nagyúr

Vicc, hogy nem tudják meg csinálni, hogy legyen normális teambalance.. :U HQ-ban egyszer 250-0, utána 0-250, néha esetleg ~100-220.. :W :U

(#2664) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

egyébként csak én vagyok az aki mindig kikapja a sz*r csapatot? azaz csapat társakat? :W

(#2665) killer095 válasza -secret- (#2664) üzenetére


killer095
őstag

nem nem vagy egyedül énis mindig a lámákkal vagyok ( 0,61es WIN/LOSE arány ) -.-

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2666) McNamara


McNamara
Ármester

DLC

(#2667) killer095 válasza McNamara (#2666) üzenetére


killer095
őstag

Elmegy .... szódával

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2668) v!ct0y válasza killer095 (#2665) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kösz :DDD

(#2669) -secret- válasza McNamara (#2666) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nemrossz :R

(#2670) soo277 válasza McNamara (#2666) üzenetére


soo277
őstag

Máá megint DLC!!!Biztos lesz 4k!
Du.ják föl maguknak!

BT: wersoo#21211

(#2671) soo277


soo277
őstag

Én a 8 nál megvettem az összes DLC t(de minek) :( :(((

BT: wersoo#21211

(#2672) kribe


kribe
őstag

Meh, az ember folyton csalódik... Ma is feljött lobbyba egy emberke, nézem magyar neve van. Akkor vessünk egy pillantást a Combat Record-jára, szép pozitív KD, lássuk milyen fegyvereket használ... hmm. Első 4 vagy 5 helyen Assault Rifle. Szuper, bólogatok nagy hevesen, csajom is látja, mondja is hogy "na ezek általad is jóváhagyott fegyverek". Mondom oké, látom éppen berakta az ellenfél csapatába, mindjárt megnézem hogy tudja-e használni őket.
Aztán a csávó egy perc után beszól hogy "csíterekkel nem játszom" aztán lelép... Nem tudom biztosra hogy rám értette-e de 99% hogy igen. :)

Neki üzenem hogy nem mindenki csíter aki jobban játszik nála.
McNamara, majd átadhatnád neki, a te ismerőseid között fent van, jelenleg A GYILKOS néven. ----> ROFL

:DDD

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2673) soo277 válasza kribe (#2672) üzenetére


soo277
őstag

Engem pl mindenre Noob oznak.
má tele a fa..om.
lehívtam UAV ot
erre UAV noob. sok 10 éves Pistike

BT: wersoo#21211

(#2674) kribe válasza soo277 (#2673) üzenetére


kribe
őstag

Én csak mosolygok ha cheatereznek, azt jelenti jól játszom. :D

Készül a videó a fenti esetről, utólag megnézve nem tudom miért lép ki, annyira nem volt alázva... ( ...mintha kétszer annyira lett volna :D )

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2675) nanus válasza kribe (#2672) üzenetére


nanus
senior tag

Igen ez így van velem is(Alzheimer Parkinson ), aki engem lelő az csaló ......hogy mernek előbb,jobban,pontosabban,stb lőni mint én? tessék megvárni míg a fél tárat reszketve kilövöm és csak utána tessék visszalőni....ne legyenek türelmetlenek....ezek a mai fiatalok :DDD mire is válaszoltam? :B

(#2676) AhaPersze válasza kribe (#2674) üzenetére


AhaPersze
tag

Mint lentebb írtam, ez ilyen, bármit használsz és megy vele noob vagy.

A másik meg én probálok nyugodt maradni, már 100x előfordult, hogy nem ment egy mapon, talán még negatívba is csúsztam, utána ugyanazok ellen, ugyanazon a (visszaszavazott) pályán, meg olyan simán első lettem, hogy cheatereztek.

Meg ugye azt sem szabad elfelejteni, hogy minden "aktív" sporthoz szerencse is kell. Ki ne ismerné az érzést, amikor sejted, hogy jön, előre célzol, vársz, vársz, vársz, na tuti másfele ment, elfordulsz, na akkor jön és röhögve hátba lő. :W

BO2 ---> Medden

(#2677) kribe válasza AhaPersze (#2676) üzenetére


kribe
őstag

Ami miatt én általában idegeskedem:

-target finderes kempelés (főleg LMG-vel)
-betty
-sniperek úgy általában
-minden shotis akinek jobb a nete mint nekem (a tipikus "neki minden 1-hit kill, nekem meg 3 lövésből 3 hitmarker" eset) :)

:)) :))

wwenigma: tudom :( , a jobb netet most úgy értettem hogy neki kevesebb jut ebből a szuper "feature"-ből.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2678) wwenigma válasza AhaPersze (#2676) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hat igen, ha latja a kis ablakba merrefele fordulva allsz vagy mész akkor egyszeru.

A fentiektol fuggetlenul igenis van cheater és egyre több... na meg a lagkompenzacio, az az ami megöli az egészet. :W

kribe: tévedés, nem a jobb net miatt van. Lagcomp amire te gondolsz. Gyk. minnel jobb a neted annal nagyobb sz*póálarcot huz rád a játék.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2679) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ezeknek minden baj, ha shotgun az a baj (igaz én sem szeretem ha azzal lőnek le) de az 1 másik sztori :C

(#2680) execute93 válasza killer095 (#2665) üzenetére


execute93
őstag

Neked milyen a K/D arányod? Nekem 1.62
Nem a W/L-tol függ ki milyen jó. Nézd meg a K/D-t.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#2681) kribe


kribe
őstag

TROLOL

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2682) AhaPersze válasza kribe (#2677) üzenetére


AhaPersze
tag

És a knife runnerek miatt nem is? :Y

Én egyiken sem idegeskedem és úgy gondolom, ahhoz, hogy kiemelkedően jó legyél, azért kell tudás. A lowok minden fegyóval lowok. Max a laseres skorpió az, amivel közelre csak az nem öl akinek nincs monitorja. :o

Cheaterek ---> Azért már látni bannolt accountokat. Ha legalább foglalkoznak vele én már annak is örülök.

Sniperrel azért a jó stat nem egyszerű, főleg nem SDben.

Betty miért? Az a legegyszerűbb, ha hallom hogy kattan, csak leguggolok és ennyi. Attól szinte sose halok meg.
Akkor engem nem utálsz, mert az első dolgom volt a Claymore-t permanent unlockolni, én az használom :D
Amúgy ezt tényleg nem értem, akit zavar annak ott az Enginer. Sőt Enginer + Az a cucc amivel meg tudod ezeket hackkelni, hogy a tiéd legyenek (nem ugrik be a neve). :C
Sőőt, ott a Flank jacket, amitől meg nem halsz meg a robbanószerektől. Azt de utálom, leteszem a clayt, hogy védjem a seggem, más meg nevetve átfut rajta és leszed.

[ Szerkesztve ]

BO2 ---> Medden

(#2683) kribe válasza AhaPersze (#2682) üzenetére


kribe
őstag

A knife runnerek olyanok mint a shotisok, ha rosszabb a kapcsolatod nagyon idegesítőek, ha nem nem. De a shotik és a kés miatt nagyon idegeskedni nem szoktam.
A bettyvel az a gond hogy én általában ész nélkül rohangálok a pályán, gyakorlatilag ha egy focipálya méretű teljesen üres terület közepére leraksz egy bettyt, én nem hogy észre sem fogom venni, de tutira bele is szaladok. :) Flak jacket nekem azt hiszem egy kivételével minden classomon van, ennek ellenére bettyvel előfordulnak furcsaságok, érthetetlen halálok. Mindenesetre Flak-kel nem olyan idegesítő a betty sem.

Sniperrel főleg az bosszant hogy elképesztően pontos akkor is, amikor lövöd a snipert. Simán megesik hogy szemtől szemben csak úgy kopognak rajta a hitmarkerek (arról nem is beszélve hogy elméletileg csak a feje látszik mondjuk ki a fal mögül), mégis pontos lövéssel leszed. Killcamne látszik hogy a célkereszt elmodzult rólad olyan pár millimétert, aztán tökéletesen vissza is áll rád (miközben ő kapja a lövéseket). Sokkal nagyobbnak kellene lennie a célkereszt ugrálásának amikor lövéseket kapsz, és lassabban, esetleg pontatlanul kellene visszaállnia is. Ha így lenne, a sniperekkel se lenne sok bajom.

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#2684) AAntii válasza kribe (#2683) üzenetére


AAntii
őstag

Elég sokat snipereztem a korábbi részekben és bátran kijelenthetem, hogy ebben a játékban adja a legkevésbé és nem hiszem, hogy azért lenne így, mert november óta elfelejtettem hogy kell sniperezni. Természetesen ha brutál kempelés melletti sniperezésről van szó, akkor más a helyzet, úgy nem nehéz vele lövöldözni, bár még mindig jobban kell célozni vele, mint mondjuk egy target finderes, gripes lmg-vel.
Nálam mindenesetre elvesztette a varázsát, mivel ha rendesen mész vele és arra játszol, hogy majd úgyis előbb észreveszed az embert, mint ő téged nagy eséllyel pórul fogsz járni a príma sebzési rendszerből kifolyólag, addig legalábbis biztos, míg nem teszel bele a fegyverbe mondjuk 10-20 ezer halált. Addigra már tutira meg lehet szokni. Azt, hogy a sniper talált-e vagy sem pedig killcamből elég nehéz megítélni, mivel nem egyszer előfordult, hogy az enyém volt a winning kill és amit a lövés pillanatában 100%-os találatnak láttam, az a tévében már majdhogynem mellé ment.

A játékkal kapcsolatban eddig még kizárólag a league playes csapatelosztás tudott felidegesíteni (illetve az, amikor a gyenge csapattárs amellett, hogy nem sokat tett hozzá a meccshez, még a közepénél ki is lépett), mondjuk akkor kellett némi önuralom, hogy az egeret ne vágjam bele a monitor közepébe :-D

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#2685) Casanova* válasza kribe (#2683) üzenetére


Casanova*
veterán

és jó páran nem halnak meg a bettytől,azok is akiknek nincs flack jacket. szerintem ez valami cheat. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#2686) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

és akkor végül is a januári dlc már benn van a season passba?

(#2687) v!ct0y válasza -secret- (#2686) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az összes benne van, lesz :)

(#2688) killer095


killer095
őstag

Na ez is megvan :DD :P Gyímánt

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2689) v!ct0y válasza killer095 (#2688) üzenetére


v!ct0y
veterán

lame :DDD

(#2690) -secret- válasza killer095 (#2688) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

nekem a shotik lesznek meg ~ma :DDD

(#2691) soo277


soo277
őstag

Hy
Nuketown 2025 hol lehet csapatni?
mióta megvan a géém 1x nem toltam még rajta!(pedig megvan a DLC)

BT: wersoo#21211

(#2692) bobooo válasza soo277 (#2691) üzenetére


bobooo
addikt

Double XP hétvégénél lehet csak Nuketownon játszani

(#2693) xrace77 válasza soo277 (#2691) üzenetére


xrace77
tag

Lehet, nem kell dupla xp-s hétvége hozzá.

Public Match/Find Match/Bonus/Chaos Moshpit itt elérheted. Bent van a rotációban. :)

http://www.callofduty-community.com/black-ops-2/nuketown-2025-returns-chaos-moshpit-playlist/

(#2694) soo277 válasza xrace77 (#2693) üzenetére


soo277
őstag

Nagyon köszi :R

BT: wersoo#21211

(#2695) McNamara válasza kribe (#2672) üzenetére


McNamara
Ármester

Nem vágom ki lehet, milyen kép van kinn? Küldtem pár embernek ingyen dota 2 és lehet valamelyik szerencsétlen volt az.

(#2696) xrace77 válasza soo277 (#2673) üzenetére


xrace77
tag

Le kell őket szarni.
Mától újra noob és low leszek. Elkezdem kimaxolni az RPG-t. ;]

soo277(2694) Nincs mit. :)

[ Szerkesztve ]

(#2697) Hitmaner


Hitmaner
csendes tag

Sziasztok! Van már megoldás arra, hogy ha render-elni akarok 1 video-t akkor a töltés végén miért áll meg az egész? Úgyértem el sem kezdi, és zárhatom be feladatkezelővel...

Emelett értelmes playereket keresek vagy klánt esetleg, leauge play-hez! Kösz

(#2698) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

oppa

(#2699) killer095 válasza -secret- (#2698) üzenetére


killer095
őstag

Grat :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2700) -secret- válasza killer095 (#2699) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Neked is.. 2 submachine kell aztán azok is gyémántok lesznek.. egyik az MP7 másik meg az a burst-os... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.