Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#900) shotika válasza KaitouP (#892) üzenetére


shotika
őstag

Így 3 óra játék után határozottan tetszik! Gunplay-re eléggé más, mint a tavalyi rész, szokni kell, de jó lesz ez. TTK-ra nekem nincs nagy tapasztalatom Core módban, bár mintha az MW-ben kevesebbet kellett volna pumpálni az enemy-be, és hát persze itt is van olyan, hogy belelövöm a fél tár kalasnyikovot, míg ő megfordul és kb 3 lövésből halok fél mp alatt (valami nem változik :D) - de végülis mindegy, én úgyis Hardcore-t fogok tolni.
Fegyokra azért ráfér némi balansz, pl a Pellington 703-as csipa tuti nem fog így maradni megjelenésre, mert iszonyatosan durván lehet vele írtani - kicsit hasonlít a cod4-es időkre vele a játék.

Ami kellemes meglepetés, hogy szinte alig találkoztam kemperrel. Ez alól talán a Miami kivétel, kissé nagynak tartom, sok a ház ablakkal, ráadásul esti pálya (azok sose voltak a cod erősségei)
Grafika: mintha egy fokkal valóban gyengébb lenne az MW-től (egy-két textúra, pályaelem kissé elnagyoltnak tűnik), de összességében pofásan fest. Képeket nem tudtam lőni, mert az nvidia progi nem rögzíti egyelőre, viszont nagyjából mindent maximumra rakott automatikusan, így stabil 120 fps jött ki az aláírásomban levő konfiggal.

Zene tipik Black Ops, hangok is kb. A mélyek valóban túl erősek.

Meccsre az embereket elég hamar összedobja, viszont mielőtt elindulna a konkrét fight, egy picit sokat szöszöl azzal, hogy bedobáljon mindenkit.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.