Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Rony949


Rony949
őstag

Én még meg szeretném dicsérni a menü/lobby zenét. Eszméletlen jó. Jó kis synthwave! :C [link]

(#902) ribizly


ribizly
veterán

Nekem nem annyira adja.
A hangokat elég rossznak érzem (igen túl van tolva a mély is, a lépések hol hallatszódnak hol nem).
A fegyverek (főleg shotgun esetében) irtó lassan reload-olnak és nem megszakítható.
A gránát dobás nagyon lassú.
Az egész mechanikalag visszalépés az MW2019-hez képest (mount, hangok, grafika, fizika terén egyértelműen), ami engem nagyon zavar.
A Dirty Bomb-ot egy nagyon furára sikerült Battlefield-hez tudnám hasonlítani.

Összességében jól néznek ki amúgy a pályák, meg jól is fut, de olyan mintha egyet hátra, kettőt oldalra lépett volna az előzőhöz képest. Ha ilyen marad, akkor nekem lesz egy single kipörgetésem, valamint néhány kör multi és szomorúan elbúcsúzom tőle.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#903) shotika válasza ribizly (#902) üzenetére


shotika
őstag

"Nekem nem annyira adja." kár, de van ilyen :)

Viszont én nem érzem a mount kihagyását visszalépésnek. Nem is illik ebbe a játékmenetbe, ráadásul csökkenti a kemperek számát. (nem mellesleg tuti nem lesez így weapon mount skin :D)
Shoti és gránát mondjuk jogos. Utóbbit elég furán dobálja karakter.

Sztem adj neki még pár órát.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#904) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

MW-ben ugye szétnerfelték C4-et, itt viszont öröm látni, hogy bitang messze el lehet dobni és gyönyörű killeket lehet vele összehozni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#905) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Aki nem rendelte elő az letölteni ma, játszani csak holnaptól tud?
Én előrendeltem és játszottam is vele tegnap este de a gyerek még letölteni sem tudta, azt írta hogy rendelje elő...
Platform:Xbox

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#906) Pedro78


Pedro78
senior tag

Üdv!

Tegnap mentem pár kört a bétával, grafikailag sztem kritikán aluli, mozgás sem tetszik első nekifutásra, bár lehet csak szokni kell. Nem vagyok nagy codos a ketto es az eredeti mw ota a tavalyi volt az elso amivel komolyabb időt töltöttem el, szóval ha hasonlítom akkor az új rész elég összetákoltnak hat. Majd meglátjuk. Viszont a warzone nálam nem indul, illetve kilépett a játék, nincs rajta lakat szal gondolom mennie kellene.

A warzoneba hasznalhatóak lesznek mindkét játék operátorai vagy erről még nincs infó?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#907) ribizly válasza shotika (#903) üzenetére


ribizly
veterán

Igazából lehet nekem az is a bajom, hogy nem egy BO1 remake-et kapok most. :U A mai napig fent van és néha be is lépek 1-2 körre.
Még egy dolog van, ami nagyon zavar: a HP csík. Az nekem nagyon nem illik bele a képbe.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#908) mobal válasza Rony949 (#899) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Saját vélemény / észrevétel. Nem kell egyetértened de el kell fogadnod.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#909) prokxy válasza Pedro78 (#906) üzenetére


prokxy
veterán

Láttam este, h nyomtad, kérdezni is akartam milyen. Hétvégén én is kipróbálom, meglátjuk bevonz-e. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#910) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Remélem ebbe a részbe is benne lesz amit most az MW-be beraktak, hogy a játékmódokat lehet külön-külön törölni.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#911) Szellem. válasza prokxy (#909) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igaz én nem rendeltem elő a CW-t, de van kódom hozzá és kipróbáltam. Nekem eddig tetszik, de lehet csak az újdonság varázsa. Majd hétvégén jobban érzem több nap után.

(#912) prokxy válasza Szellem. (#911) üzenetére


prokxy
veterán

Pár körig nekem is bejön a MW, azt mégsem ülök előtte már, ahogy látod is.
Hétvégén csak esténként leszek, akkor is max 2 órát, az alatt kell dönteni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#913) Corpuscle válasza ribizly (#907) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Még egy dolog van, ami nagyon zavar: a HP csík."

Option-ben kikapcsolható.

(#914) oriic válasza Corpuscle (#913) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elso dolgom volt. :D Szep koroket mentunk tegnap ilugy erzem. :)

Live-Die-Respawn

(#915) ribizly válasza Corpuscle (#913) üzenetére


ribizly
veterán

IGEEEEEN? :Y Na akkor lehet újra rálesek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#916) Corpuscle válasza oriic (#914) üzenetére


Corpuscle
őstag

Neked nagyon ment szinte végig, egy-két jobb kört én is kifogtam. Este folyt. köv. ;)

Neked említettem már, de itt is elfér: A fegyver kiegészítők többet javítanak a fegyveren, mint MW-ben. Ott alapfegyóval jókat tudtam lőni, itt nagyon mászik mindenfelé. Konkrétan mp5-ről van szó, a többit még nem húztam.

(#917) CptAdamica


CptAdamica
veterán

És hogy látjátok, változott a játék az alfa óta?

Megyen!

(#918) szgabor12 válasza KaitouP (#892) üzenetére


szgabor12
tag

Ez egy szar. ;]

Tegnap este kipróbáltam, de egy óra játék után messzemenő következtetéseket nem mernék levonni még. Az MW után fura, meg kell szokni pár dolgot, de tetszik alapvetően.

A futáshoz nagyon szoktatnom kell magam, olyan érzésem van, mintha sínen húznának, nem lehet érezni, hogy sprintel az operátor. A hangokkal nekem alapvetően nincs bajom, de egyszer-kétszer bajban voltam, hogy melyik irányból lőnek. A fegyverek szintén ugyanaz, mint a futás, egyelőre nagyon fura, de nagy problémám nincs velük, 5-ös szinten még nem várok el sokat egy fegyvertől, majd ha már normálisan ki vannak húzva meglátjuk.

A pályákról; három meccset nyomtunk haverral, Satellite-on tetszett a Domination, jó kis pálya. Miami, hát... nem volt rossz, egy TDM-et nyomtunk, sikerült is kb. 1.7 K/D-vel végezni a végére, de maga a pálya nem tetszik egyelőre, bár először az MW-ben sem tetszett a Rust, utána meg a kedvencem lett pár kör után. A harmadik egy Dirty Bomb volt, de itt inkább nem nyilatkoznék se a játékmódról, se a pályáról, hogy mennyire tetszik, mert a másik kettő akivel összekerültünk, azt se tudták milyen rendezvényen voltak... ketten összesen 0 darab objective-et szedtek össze.

Összességében tetszik egyelőre, ma meló után és hétvégén pár órát még pörögni fog, nem bántam meg az előrendelést. :)

Amire viszont nagyon kíváncsi leszek - amennyiben ugye a Warzone tényleg követni fogja az új CoD-okat, pályaváltással, fegyverekkel stb. -, hogy ezt a CW-t hogyan fogják belefésülni a Warzone-ba.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#919) BandiHUN válasza Corpuscle (#916) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,irtózatosan telt az első 5 szint nekem is,míg nem lett loadout,mp5,és rá reddot+compensator+jobb cső.Ég és föld egyszerűen.Igaz majd élesben ha lesz HC,más lesz,ott ha van kis szórás,az még jó is,mert pontatlanabb célzásra is beadja a kósza golyót.TTK alapból gáz nagyon,a fentebbiekkel viszont már 1x sikerült 1 tárral 3 ellenfelet is lelőni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#920) Rony949 válasza Pedro78 (#906) üzenetére


Rony949
őstag

"Viszont a warzone nálam nem indul, illetve kilépett a játék, nincs rajta lakat szal gondolom mennie kellene"

Még nem teszteltem le, mert nincs letöltve a Warzone nálam, de ha Cold War-ban rámész a Warzone-ra, akkor az úgy beprogramozva, hogy kilépjen a bétából és elindítsa az MW-s Warzone-t automatikusan (már ha fel van telepítve a gépedre).

Szerintem nem fogják beleimplementálni a CW-be a Warzone-t. Az MW-s Warzone fog kapni egy CW-s update-et. De ez csak egy tipp.

Ez igazából azoknak lenne jó, akiket nem érdekel a Battle Royale, csak és kizárólag a jó öreg CoD élmény, mert akkor nem kell letölteni 200 gigát.

(#921) laragirl83


laragirl83
őstag

Na tettem bele pár órát így délelőtt.... teccik' :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#922) KaitouP válasza oriic (#904) üzenetére


KaitouP
veterán

Konkrétan szárnyra kap a C4, repül 60 km-t, aztán kivalaszt valakit, akire rárobbanhat. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#923) KaitouP válasza ribizly (#907) üzenetére


KaitouP
veterán

Kikapcsolható a HP bar.
Ja látom mótvá. Én mondjuk nem tenném az elején, legalább tudom amíg nem szokom meg a TTK-t, hogy mennyi kell az ipsébe, vagy mennyire volt pofátlan, hogy 1 HP-ja maradt és nem döglött bele. ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#924) zoltannagy válasza oriic (#891) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!
Lehet volt már, de Xboxon tudja valaki, hogy mikor lehet játszani?
Úgy tudtam, hogy az előrendelőknek a mai naptól és mindenkinek a hétvégén.
Én előredeltem, le is van töltve elvileg, de hiába nyomok rá semmi.

(#925) oriic válasza zoltannagy (#924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap óta már tudunk játszani Xbox-on.

Live-Die-Respawn

(#926) Rony949 válasza zoltannagy (#924) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, előrendelők már tegnap este óta tudnak játszani.

(#927) Bencus88 válasza Rony949 (#926) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én pc-s vagyok még nem enged játszani. Gondolom előrendelőknek lehet csak. Akik nem rendelték elő nekik holnap? :R

(#928) zoltannagy válasza oriic (#925) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Rony949
Köszönöm a válaszokat, akkor nem tudom nálam mi lehet :O

[ Szerkesztve ]

(#929) Szellem. válasza Bencus88 (#927) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Így van, plusz aki a Treyarch Discord csatornáján fent volt, ott naponta osztogattak béta kódokat. Nekem innen van!

(#930) Bencus88 válasza Szellem. (#929) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kár :( azért köszi :)

(#931) Rony949 válasza zoltannagy (#928) üzenetére


Rony949
őstag

Őszintén mondom, nem értem mi lehet a baj. Mondanám hogy írj a supportnak, de holnap este már teljesen open lesz. Esetleg még ma este tégy rá egy pillantást, hátha feloldotta. De ha nem, akkor holnap este már 100% hogy tudnod kell játszani.

(#932) zoltannagy válasza Rony949 (#931) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszi, én sem tudom mi lehet.
Pedig PC-n írja is, hogy előrendeltem a játékot és telepítette is Boxon a Packokat.
De mikor indítanám, írja hogy várjak még vele egy kicsit :F

(#933) vaguny válasza zoltannagy (#932) üzenetére


vaguny
tag

Szia,

Biztos, hogy a beta klienssel próbálkozol?
Az előrendelés után letölt néhány program-elemet, de a beta nem azzal indul.
A store-ban ezt keresd és töltsd le:
Call of Duty: Black Ops Cold War - Open Beta

Ha ez utóbbi nem indul, akkor nem tudom Nálad mi lehet...

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#934) zkxdn


zkxdn
őstag

Na pereg a letöltés mostmár PCn is. Míg tölt megy a Cold War PS4en utána meglesem PCn milyen lett a gamme :DD
Eddig nekem tetszik bár a stílusomhoz közelebb állt a Modern Warfare...kicsit bénázok itten még :O

(#935) zoltannagy válasza vaguny (#933) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszi, tényleg nem külön a Betát töltöttem le :D :R

(#936) KaitouP válasza zoltannagy (#935) üzenetére


KaitouP
veterán

Bazzeg... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#937) ribizly válasza KaitouP (#923) üzenetére


ribizly
veterán

Az eddigi részeknél (2, MW, MW2, MW3, MW2019, BO, BO2, BO3, BO4, WaW, IW, AW, WWII, Ghosts) sem volt rá szükség. Nem most jött meg rá az igényem. :DDD

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#938) KaitouP válasza ribizly (#937) üzenetére


KaitouP
veterán

OFC ennél a játéknál nincs rá szükség, de érdekesnek érdekes lehet a kapott adat. (Rálősz lábon valakire sniperrel, mennyit visz le a HP-ból mennyi jön le.) De egyébként ja, egyetértek, felesleges. Overwatchban is van, de ott van is értelme. Gondolom itt kezdőket akarnak segíteni vele, vagy a fene tudja.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#939) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, megy a Dupla XP & Weapon XP. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#940) Corpuscle válasza KaitouP (#939) üzenetére


Corpuscle
őstag

Bétában! :Y Mindent kitalálnak már. :)

(#941) shotika


shotika
őstag

Még egy apróság a véleményekhez. Nem tudom kit-mennyire zavar/t, de pozitívum, hogy a menübe belépve már nem tekeri veszettül a gépet a játék, mint az MW-ben :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#942) KaitouP


KaitouP
veterán

Jaja. :D

Más:

60 FPS gameplay oriic múltkori javaslatára ezzel a Twitch streames megoldással: [link]

Illetve az eddigi legjobb köröm a Betaban: [link] Király itt is az MP5, laza 3.25 K/D (39/12) összejött vele, meg a Hauer shotival. :C Viszont itt a fegyverek nagyon igénylik az attachmenteket, csupaszon nem annyira jók, mint amilyen jóra lehet őket tuningolni. Nagy a kontraszt az alapállapot és a kiegészítőzött verziók között, MW-ben nem volt ekkora különbség.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#943) k-adi válasza Rony949 (#901) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja jo synthwave

(#944) shotika válasza KaitouP (#942) üzenetére


shotika
őstag

hm, ezt jó hogy felhoztad, én is ezt érzem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#945) oriic válasza KaitouP (#942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na mindjárt jobban néz ki így a videó a 60 FPS-sel. :C

Live-Die-Respawn

(#946) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Kaptam egy beta kulcsot mert néztem egy streamert , de fogalmam nincs mit lehet vele csinálni, el lehet ezt küldeni valakinek , vagypediglen a twitch-battle.net összekapcsolás miatt hozzám van kötve ? Mivel én már a nyáron behúztam a teljes verziót nincs szükségem erre.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#947) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap simán jól ment a játék, most éjjel 3x kifagyott amint berakott a meccsbe. :(

Egyékbént meg kapunk Tier Skip-et MW battle pass-ba:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#948) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Nekem tetszik főleg a Csipa. Ez a kör nagyon adta vele tegnap. Játék meg szerintem meg lesz véve.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#949) Hzoltan969 válasza oriic (#947) üzenetére


Hzoltan969
tag

Eddig nem akartam kipróbálni a bétát, de ez meggyőzött. ;]
Remélem nem csak 1 tier lesz...

(#950) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mikortól megy a PC-s open béta?

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.