Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) lowzor válasza KaitouP (#1200) üzenetére


lowzor
veterán

Az IW is szar volt az MW2 után egészen a 2019-es MW-ig.

(#1202) KaitouP válasza lowzor (#1201) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerinted, én meg imádtam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1203) Micsurin válasza lowzor (#1201) üzenetére


Micsurin
nagyúr

MW3-al mi baj volt? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1204) Rony949


Rony949
őstag

A mai Infinity Ward már nem az original IW. Annak a nagyja átment a Respawn-hoz.

(#1205) lowzor válasza Micsurin (#1203) üzenetére


lowzor
veterán

Abban már volt valami nagyon nem kóser, elég rövid idő után abbahagytam.

(#1206) KaitouP válasza Rony949 (#1204) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudjuk, párszor felhoztam a sztorit már az akkori botrányról és Vince Zampellaék felállásáról a cégtől. Egyébként nem átmentek a Respawn-hoz, ők (a kivalt tagok) alapították a Respawn-t maguk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1207) KaitouP válasza Micsurin (#1203) üzenetére


KaitouP
veterán

MW2 copy paste volt, 0 improvement-el sajnos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1208) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

A végleges verzióban több fegyver lesz ? Főleg az LMG -re gondolok.

LUXURY IS A CHOICE

(#1209) Micsurin válasza KaitouP (#1207) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...nekem tetszett anno, azon kevés COD volt amit nyomtam 360-on. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1210) KaitouP válasza Micsurin (#1209) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem baj az, én is játszottam vele sokat, de utólag tekintve nem a legjobb CoD-os élményeim közé tartozik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1211) lowzor válasza KaitouP (#1207) üzenetére


lowzor
veterán

Én úgy emlékszem, hogy változtattak benne a mozgáson/irányításon az MW2-höz képest, és sokkal bénább lett az egész. De nagyon rég volt, és nem is játszottam vele sokat épp emiatt.

(#1212) KaitouP válasza lowzor (#1211) üzenetére


KaitouP
veterán

Bénább is volt, minden tekintetben. A grafika maximum visszafejlődött, a hangok műanyagok voltak, a sztori az MW2 után ZS kategóriás volt, stb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1213) Mr Bond 007 válasza Micsurin (#1176) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

"Az egyébként nagyon zavar, hogy a golyónak nincs test átütése ergo ha megölsz valakit és összeesik a karakter majd egy másodpercet vesztesz ha valaki állt mögötte."

Engem úgy öltek meg hogy a társamra lőttek, csak átment rajta is a golyó. (sniper fegyóval) :F Szerintem van az.

(#1214) nagylaci6417 válasza Mr Bond 007 (#1213) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Biztos hogy van én is lőttem már.1golyó 2 ember

(#1215) Micsurin válasza Mr Bond 007 (#1213) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csipával lehet azt írtam nem tudom de smg és ar-rel nekem még nem sikerült. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1216) Mr Bond 007 válasza Micsurin (#1215) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem lehet hogy itt majd később lesz olyan perk mint anno black ops4-nél?

(#1217) Rony949 válasza KaitouP (#1212) üzenetére


Rony949
őstag

MW3-ban azt hiszem már a Sledgehammer keze is benne volt.

(#1218) ffodi válasza ffodi (#1099) üzenetére


ffodi
veterán

Egy kis update hozzá:

- Sokszor van lag lag hátán. Cartel map-on volt, hogy az ellenség ugrott ki a fűből és egyik képkockán nem volt senki, következőn telibe láttam, semmi átmenet és lelőtt.
- Jött valami update, ami rontott a teljesítményen kb. 10%-ot
- Megjöttek az ablakból kempelős haverok is
- Konzolosok ellen továbbra is ott az anomália, hogy mintha előbb látna, mint én őt, ezt a killcam is visszaigazolja
- Meccs végén itt is záródik a lobby és újat keres
- SBMM is itt van újra, ahogy vártam, fel is b@szott
- Ja és mintha találkoztam volna WH-s játékossal is, mielőtt beléptem az ajtón már lőtt, radaron nem láthatott, mert applikálva volt a megfelelő perk, nem futva mentem, és követett a falon keresztül, vagyis nem a hang leplezett le...

+ Egy pozitívum a sok negatívum között, hogy lehet szavazni map-ra

MW-nél ugyan ez volt, azt anno megvettem, ezt nem fogom... :(

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1219) shotika válasza ffodi (#1218) üzenetére


shotika
őstag

Ez az SBMM nagy hisztiket okoz, amióta létezik, de nekem semmi gondom vele. Az elején szoknom kellett, de szerintem tök jó, hogy így minden meccsnél ott van a kihívás lehetősége - persze aki állandóan a K/D-ját nézi, azt nem csodálom, hogy felhúzza. Én már elengedtem a régi rendszert.

A negatívumaid jó része szinte minden másik kompetitív mulitplayer játékot érint, nem értem miért pont a Black Ops-on vezeted le a feszültséget.

Nem neked, hanem általánosan: sokadszorra is bebizonyosodott, hogy a játékosok igen nagy része képtelen objektívan megítélni egy játékot, hihetetlen, hogy mennyire végletesen képesek egyesek osztályozni. Ha valami nem az illető szája íze szerint lett megvalósítva, akkor az egész egy rakás szar.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1220) KaitouP válasza Rony949 (#1217) üzenetére


KaitouP
veterán

Benne, igen, az én elméletem szerint pontosan azért, mert ez is éppolyan nem várt változás volt a fejlesztőgárdánál, mint a mostani Sledgehammer féle eset.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1221) nutella1 válasza shotika (#1219) üzenetére


nutella1
őstag

Mint ahogy az is, hogy valakinek mindegy mit adnak ki COD logo alatt, az minden kurv@ jó. :R

https://erdélyízei.com

(#1222) KaitouP válasza shotika (#1219) üzenetére


KaitouP
veterán

"Ez az SBMM nagy hisztiket okoz, amióta létezik, de nekem semmi gondom vele. Az elején szoknom kellett, de szerintem tök jó, hogy így minden meccsnél ott van a kihívás lehetősége - persze aki állandóan a K/D-ját nézi, azt nem csodálom, hogy felhúzza. Én már elengedtem a régi rendszert."

Pláne, hogy láthatóan tesznek azért a fejlesztők a statboard és egyéb funkciók módosításával, hogy a player ne a K/D arányát nézze. Mostanában egyre többet hozom fel (köszönhetően annak hogy barátnőm belevitt, és azóta aktívan nyomjuk) az Overwatch-ot, számomra az ottani megoldás a legszimpatikusabb. Nincs K/D arány, minden egyes killben való részvétel "Elimination" pontként számolódik el, persze számol "Solo Kill"-t is, azonban sokkal fontosabb adat az hogy a játékos a minél több DMG kiosztására, vagy minél több heal kiosztására figyeljen. Nagyon jó az ottani rendszer, és sokkal de sokkal inkább csapatjáték az, mint jelenleg a Call of Duty. Házon belül a fejlesztők a CoD-nál is elhaladtak ebbe az irányba, de még mindig nem az igazi ezek szerint, tekintve hogy sokan még mindig a K/D-t nézik, ami nem baj, igenis örüljön a player ha ez a szám minél magasabb, de ne legyen prioritás, és pláne ne érezze magát vagy a játékot szarnak, ha a K/D éppen negatív. Többet számít, hogy megnyerte-e a csapat a meccset, vagy sem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1223) KaitouP válasza nutella1 (#1221) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem nagyon találkoztam itt olyan fórumozóval, aki így vélekedett volna. Még én, a CoD széria "védőszentje" se. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1224) Rony949


Rony949
őstag

Végső értékelésem:
A core gameplay engem megvett. A gunplay jó, élvezetes lőni. A fegyverek között lényeges különbségek vannak, így majdnem hogy mindenki megtalálhatja magának az ideális lőfegyverét. Balansz problémák vannak, az SMG-k és a sniperek OP-k egy kicsikét, azokon állítsanak egy kicsit és rendben leszünk.

A négy multi pálya alapvetően jól átgondolt, Moscow kifejezetten jó lett. Miami felépítése is jó, csak szerintem túl nagy 12 embernek. Cartel bokrainak pedig mennie KELL, szétrombolja az egész játékélményt hogy az emberek bennük bujkálnak.
Combined Arms mód pályái is jók, de a Cartel szerintem túl kicsi erre a játékmódra, jobb lenne kivenni. Az előzetes idején az Armada-tól nagyon féltem hogy rossz lesz, de kellemeset csalódtam. Kifejezetten fun tud lenni és eléggé dinamikus is.

A Dirty Bomb móddal nem sikerült sokat játszanom, mert párszor próbáltam egyedül, randomokkal és többnyire rossz élményeim voltak felőle. Érdekes játékmód, de egy összebeszélt csapat nélkül elvész a lényege és átmegy TDM-be az egész. Lősz-halsz-lősz-halsz....

Hangokon finomítsanak még. Egy-két fegyvernek nagyon gyenge, játékfegyver hangja van és a léptekkel is van egy kis bibi (de könyörgöm, ne legyen olyan hangos mint az MW-ben, annak semmi értelme és csak idegesítő).

A grafikával nekem semmi bajom sincs, inkább az optimalizációra álljanak rá, mert azon még van munka bőven. Főleg Satellite pályán van durva frame droppom, a pálya közepén, a lezuhant repülőnél, pedig nincs olyan hihetetlenül szar kártyám (GTX 1060 6GB).

Körülbelül 10-15 órát játszhattam a bétával. A nagyját élveztem, de persze volt sok anyázás is, mikor érthetetlen módon haltam meg. Nem vagyok pro játékos, tudomásul veszem, hogy béna vagyok, de úgy gondolom hogy netcode bajok is vannak és sokszor a két játékos egyáltalán nem ugyanazt látják a képernyőjükön.

Szóval a multi meggyőzött és emellett még jön a kampány és a zombi mód is. Várom november 13-át!

(#1225) nutella1 válasza KaitouP (#1223) üzenetére


nutella1
őstag

Pedig van olyan gamer, nem is kevesen, nem is gondolnád mennyien :DDD Az elfogultság ugyanolyan káros tud lenni, mint a mindent fikáz@s. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1226) ffodi válasza shotika (#1219) üzenetére


ffodi
veterán

Nos, K/D ide vagy oda, azért ülnék le játszani (ilyen játékokkal multiban), hogy lazítsak és levezessem a feszültséget. Ehelyett a kezdeti bemelegítés után (5-10 kör mondjuk) jön az, hogy percekig kell várni a lobbyban, majd berak olyan ellenfelek közé, akik nagyon kemények (egytől egyig) és vért kell h*gyozni, hogy talpon maradjak. Vannak helyzetek, amikor ez jó és kell, de nem mindig, sőt általában nem, nekem legalábbis nem. Erre jön az sokszor, hogy az ellenfél csapat túl erős, a játékosok lelépnek, balance rendszer meg nincs. Innentől jön a mérgelődés és anyázás, a feszültséglevezetés helyett, pedig...végül az SBMM a latency rovására is megy általában (nálam legalábbis).

"A negatívumaid jó része szinte minden másik kompetitív mulitplayer játékot érint, nem értem miért pont a Black Ops-on vezeted le a feszültséget."

Ez egy játékkal kapcsolatos fórum, ahol a játékosok megoszthatják a véleményüket legyen az negatív, pozitív, vagy akár olyan általánosság, ami más játékokra is igaz, nem beszélve róla, hogy most egy beta-tesztről beszélünk... Én is csak a tapasztalataimat írtam le, ilyennek látom a játékot, hátha másnak ez az információ segít.

A felsoroltak közül vannak dolgok, amik javíthatók, és vannak amik elnézhetők, csalók pedig mindig lesznek. Az SBMM megléte és a konzolosokkal szembeni latency viszont mindig is ilyen marad (lásd MW) így ez számomra a skip kategória marad.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1227) KaitouP válasza nutella1 (#1225) üzenetére


KaitouP
veterán

A végletekben gondolkozás mindig káros, bármelyik oldalon is legyen. "Csak egy sith tárgyal végletekben" - hogy Obi-Wan mestert idézzem, tehát az említett emberek ezek szerint mind sith-ek. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1228) jozefgucci1 válasza ffodi (#1226) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Sajnos elég sokan gondoljuk azt , hogy az SBMM megléte egyáltalán nem kedvező , emlékszem sokan a másik topikban írták is ha itt is marad nem jönnek át ide .Gyanítom az alap hibákon nem igen tudnak mit reszelni már . Gondolok itt a bugyuta gránátdobásra a nevetséges fegyverhangokra és az elnagyolt textúrákra.
Sokkal jobb lett volna ha egyfajta EarlyAcces-ként dobták volna ki fél áron és szépen reszelgetve egy fél év után kaptunk volna egy kész a codhoz méltó művet .Korai hozzáférésként többen lenyelték volna ezt a hányaveti kiadást .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1229) nutella1 válasza KaitouP (#1227) üzenetére


nutella1
őstag

Pontosan, de van itt elég véglet, megmosolyogtató. :) Esetenként nem árt ha az embernek adatik egy egészséges kritikai érzéke, még a játékokkal kapcsolatban is, ezzel ugye nincs probléma. Azzal már inkább, ha valaki félreteszi ezt, avagy ellenkező oldalról szemlélve, nekimegy mindennek amit csak érhet. ;) Van aki a mai napig úgy szerepel a telefonomban: "Skywalker", ha hív, mindig ezt látom. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#1230) lowzor válasza jozefgucci1 (#1228) üzenetére


lowzor
veterán

Ha még csak ezek lennének benne bugyuták, már félsiker lenne... :D

(#1231) boogie84 válasza jozefgucci1 (#1228) üzenetére


boogie84
veterán

#1230lowzor & #1218ffodi!

Tudjátok mi a bajotok? Öregek vagytok! :D Ami alapvetően nem is baj, de ti/mi még játszottatok/tunk jól elkészített játékokkal! És van egy egészséges igény a jó játékra, de sajnos nem azt kapjuk.
Az MW sztem a sorozat egyik legjobban sikerült része a Warzonnal együtt (csalókat most hagyjuk, nem is cod lenne ha nem lenne csaló :D ) az utóbbi időkben. Azt egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem!

Sajnos rengeteg olyan fiatal van akik tányérjára fagyi gombóc cod helyett szart kapnának egy minőségi cod helyett akkor a kiskanállal kikapargatnák a maradékot is, és kinyalnák a tányért. Mi nem ilyenek vagyunk. :D #1221nutella1

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1232) KaitouP válasza boogie84 (#1231) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem túl bölcs dolog a fiatalokat "mindenttudó, okos" öregként ledegradálni. Nem ez a realitás. A szaros hasonlatot kérem engedjük el, enyhén guszultustalan megfogalmazás.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1233) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Köszönöm a lehetőséget, nekem ez nem lesz meg :N
Annyira meguntam, hogy idő elött letöröltem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1234) jozefgucci1 válasza KaitouP (#1232) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem nem akart degradálni a kolléga és nincs kőbe vésve , hogy bizonyos kor felett legyél igényes vagy sem .A béta tökéletesen jól megmutatta hol áll jelenleg ez a játék az Mw-hez képest ,de említhetném a többi codot is és a hajrában nem sok esélyt látunk a változásra .Elég sok konkrétumot leírtak itt is már ami a negatívumokat illeti , de válaszul az , hogy nekem tetszik meg ilyen a cod meg nálam szépen fut viccesen hat azért :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1235) KaitouP válasza jozefgucci1 (#1234) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát én azért elolvasnám mégegyszer, mert bőven degradáló egy adott korosztályra nézve a hozzászólás.

Semmi vicces nincs abban hogy valakinek tetszik a játék és szépen fut nála, nyilvánvalóan így is van, ezt meg éppen annyira illik tiszteletben tartani, mint az, hogy valakinek nem tetszik a játék, és ennek kulturált formában hangot is ad. El lett mondva párszor, hogy ez egy szándékosan árkádosabb Call of Duty lett, akinek ez bejön, bőven annyira el fog tudni szórakozni vele, mint az, aki a Modern Warfare-re voksol, ettől viszont egyik fél se lesz igényes, sem igénytelen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1236) jozefgucci1 válasza KaitouP (#1235) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem igen olvastam erről semmit , hogy szándékosan arcadosra csinálták volna , tudnál valami forrást adni hozzá ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1237) lowzor válasza boogie84 (#1231) üzenetére


lowzor
veterán

+1 :)

#1235 GhostPetya:

Szerintem nem árkádos ez, hanem egy pénz beszél alapon kiadásra kerülő összecsapott vacak.

(#1238) boogie84 válasza KaitouP (#1232) üzenetére


boogie84
veterán

Pont h kedvcsinalonak irtam a mondandom elejet. Jozefet szemelyesen is ismerem. ;) Probaltuk egyutt a jatekot. Sztem ez esetben most a jokedv teged kerult ki.

Ami a hasonlatot illeti en mindig erosen fogalmazok. Sokaknak nem is tetszik de van igazsag benne. Aki minosegi jatekra szamit sztem nem ez lesz a kedvence.
Es nem ezzel van baj, hanem a mondandom lenyegevel ami nem jott at ezek szerint. Ha az emberek megelegednek azzal amit kapnak akk sosem lesz jobb jatek, mindig csak olyan amit epp kapnak. Persze ezzel el is van kaszalva az az opcio h rakenyszeritsek az emberek akik megveszik a jatekokat h a keszitok minosegit alkossanak.

Johet a duma h jol fut. Egy cod hogy fusson? Kenyerpiriton is illene jol futnia, bar mostansag az rtx mania koraban mar valoban kell nemi optimalizacio is.

Jonnek azzal az emberek h draga. Jonnek masok h akinek draga pcje van mééé nem tudja megvenni. Ez is egy erdekes tema. Erre is csak azt tudom irni, hogy aki igen is befekteti a penzet a vilag legrosszabb uzletebe, akkor talan el is varhatna ilyen hardver arak (lasd rtx sorozatu nv kartyak pl) mellett h minosegi jatekokat vesz.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1239) KaitouP válasza jozefgucci1 (#1236) üzenetére


KaitouP
veterán

Nincs, ez a koncepción látszik. Hanyagságból, igénytelenségből nem lehet valamit árkádosabbra venni. :DDD Az igénytelenség abból fakadna, hogy kidolgozatlanok a textúrák, nem működnek animációk, lefagy, crashel a program, sorolhatjuk még. Itt erről szó sincs, a játék össze van rakva, apró bugokat mindig lehet találni, de stabil volt a Beta.

+ #1237 lowzor

Ugyan ezt ismételném amit feljebb írtam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1240) nutella1 válasza boogie84 (#1231) üzenetére


nutella1
őstag

Az lehet, és valahol egyet is értek, finomabb szegmensekben, de emberségében(és ezt soha ne feledd) senkit NEM bántunk meg! Akár tetszik neki valami, akár nem, ezt soha ne feledd. Soha nem dőlhet el a borjú az emberben. Valakinek tetszik, megint másnak nem, ez van, így kell elfogadni. Nekem sem tetszik az új Black Ops, de ezért nem megyek neki másoknak. ;) :R

https://erdélyízei.com

(#1241) KaitouP válasza boogie84 (#1238) üzenetére


KaitouP
veterán

Abban semmi igazság nincs, hogy a "fiatalok zabálják a szart, nekik jó lesz ez". :DDD A bunkó stílust ne validáljuk már azzal, hogy "én erősen fogalmazok, de az igazságot mondom". Senkit nem lehet egy kalap alá venni, minden korosztályban van igényes, igénytelen, stb, bár szerintem illik a másik ízlését tiszteletben tartani, és azt nem úgy titulálni, hogy szar, akármennyire ellenszenves számodra az adott dolog. Engedjük már meg a másiknak, hogy azt kedveljen és vásároljon meg ami számára tetszik, anélkül, hogy megbélyegeznénk, hogy igénytelen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1242) oriic válasza boogie84 (#1238) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Kenyerpiriton is illene jol futnia, bar mostansag az rtx mania koraban mar valoban kell nemi optimalizacio is."

Kenyérpiríton persze. Már a GHOST vagy melyik rész mesterségesen felhúzott RAM igénye óta hulladék a PC-s hardver kezelése a szériának. És az hány éve volt? :DDD

To all:

Megkérném a mélyen tisztelt felhasználókat, hogy ha nem tetszik nekik a játék, vagy úgy döntenek hogy nem veszik meg, akkor legyenek szívesek ne kelteni a feszkót felesleges hozzászólásokkal. Elfogadjuk, tiszteletben tartjuk, hogy ez nem a ti játékotok, cserébe tartsátok tiszteletben, hogy van akinek bejön és meg is fogja venni. A feszkó keltés nem ide való, ha valaki nem tervez a játékkal a jövőben kérem ne írjon feleslegesen csak azért hogy gyűljön a hozzászólása, vagy megpróbálja megmagyarázni a maga igazát.

(Továbbiakban ha személyeskedésbe vagy egyéb ócsárlásba megy át a topik, akkor a hozzászólások törölve lesznek, és jelenteni fogjuk moderátoroknak azokat akik keltik a feszültséget)

Köszönjük. :R

szerk:

Mielőtt bizonyos userek félreértik, véleményeket le lehet írni a játékról/bétáról, de nem kell többször leírni ugyanazt. Nem papagájok vagytok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1243) ffodi válasza oriic (#1242) üzenetére


ffodi
veterán

:R

Open Beta-nak nemrég lett vége (PC-n legalábbis), úgyhogy egy ideig biztosan szünetelnek az élménybeszámolók. :D

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1244) oriic válasza ffodi (#1243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván, de vannak "egyesek" akiknek az önbecsülését vagy nem is tudom milyét zavarja, hogy ha azt mondjuk rá, hogy élvezetes a cucc a hibái ellenére is. ;]

szerk: Olyan hsz-ek a legjobbak, amiket te korábban írtál. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1245) KaitouP válasza ffodi (#1243) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindenhol, valószínűleg most már csak a final release során találkozunk a játékkal. Várom, pedig CP2077 mellett sok idő nem lesz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1246) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Egyébként ps4 pro-n teljesen jó volt grafika ügyileg, se akadás, se net code gondot nem vettem észre. Szerintem technikailag nagyon rendben volt a béta. Lehet már megcsömörlöttetek vele. Én elég sokat kihagytam, legutóbb a Kevin Spacey-s epizódot játszottam ismerősnél single only, azóta csak a Black ops 4-et normálisan. :F

Metal Gear Solid 5 óta nem láttam jó hidegháborús játékot. Emiatt nekem elég várós.

[ Szerkesztve ]

(#1247) ribizly válasza oriic (#1242) üzenetére


ribizly
veterán

Ez nem igaz. Külön ki volt emelve anno a BO3 és 4 esetében is, hogy komoly hangsúlyt fektetnek a PC-s port teljesítményére. És bár mindig erős HW-eim voltak, sosem volt gond azóta a részekkel.
A Ghosts is azért volt problémás, mert a "tesselation"-t (amit valami fantázianévre cseréltek a beállításokban) nem optimalizálták és ki kellett kapcsolni, valamint PC-n cfg-be kellett nyúlni, hogy a multi ne 800ms-es ping-ig engedjen keresni (hanem mondjuk 150-ig).
Ezt leszámítva semmi gond nem volt vele.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#1248) oriic válasza ribizly (#1247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezt leszámítva semmi gond nem volt vele."

Valamelyik másikkal keverhetem akkor. Egyik COD rész 4 vagy 8 GB RAM alatt el sem indult, mókolással lehetett csak életre kelteni, később meg talán patchelték.

Ettől függetlenül fenntartom, hogy lehetne sokkal jobb a COD széria optimalizálása, sokkal.

Pár hete még PC-n játszottam MW-vel és bár viszonylag tűrhető gép volt 1080p-re, azért a 40-50 FPS drop Warzone-ban eléggé feltűnő volt (A patch-ek furcsa FPS csökkentő hatásáról, amiről másik topikban is szó volt nem is beszélve)

Live-Die-Respawn

(#1249) ribizly válasza oriic (#1248) üzenetére


ribizly
veterán

De, az volt, ahol elsőre "kellett" Neki a 6GB RAM és késöbb jött a patch, mert mégsem. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#1250) shotika válasza KaitouP (#1222) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, elmúltak már azok az idők, amikor mindenki a KD-t figyelte. Ahogy tapasztalom, a ma legtöbbek számára mérvadó streamerekre is túl nagy hangsúlyt fektetnek, hogy mit mondanak. És hát a legnépszerűbbekre nem jellemző az, hogy rendes teamben tolják.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.