Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Corpuscle


Corpuscle
őstag

“Xbox One & PC players who pre-ordered Black Ops Cold War digitally will be able to start pre-loading October 13 at 8AM PT / 11AM ET.”

(#802) oriic válasza Corpuscle (#801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, nekünk meg lesz preload? :D

Live-Die-Respawn

(#803) Corpuscle válasza oriic (#802) üzenetére


Corpuscle
őstag

Reméljük! Ez kedd 17 óra, ugye?

(#804) oriic válasza Corpuscle (#803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kedd délután 5 óra igen. :)

Live-Die-Respawn

(#805) zkxdn válasza oriic (#802) üzenetére


zkxdn
őstag

Pre-ordereknek PSen is volt, mi az open beta-sok szívtuk meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#806) pulffy


pulffy
őstag

No mi az skacok, senki se játszik vele?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#807) Gáboromm


Gáboromm
tag

Na szóval
PS4 - Cold War Black Ops

Összes COD-ot játszottam korábban PC-n Single. kivéve a 2019-est.
Multiban COD2: 200 óra
COD4 MW: kb. 2500 óra
MW2: kb. 80 óra
2017-es 2. VH-s: kb. 70 óra
2018-as COD BO4: kb. 280 óra

Megcsömörlöttem már a COD-tól, így a tavaly MW-t, már nem játszottam multiban se.

Szóval ennek fényében, azt kell mondjam, nem rossz. 2 óra játék után.

Hamar meg lehet szokni az irányítást. Jó grafika, csúcs zene. Kicsit katyvasz a sok perk, jutalom, upgrade, lófüle. De a 2018as COD után nem meglepő. Jól van az! Annyira nem vészes. Bár aki 1000 órát beleöl ilyenbe, az tud mindent maxolni, gondolom én, ezért is van így.

Viszont nem fogom megvenni! :)
Nemhogy PS4-en, PC-n se. 2018-as COD még day1-es vétel volt. Nem bántam meg, mert volt tartalom abban! Viszont megbántam, mert sok órámat elvitte! Lásd később írok erről!

Annyit nem ér meg NEKEM! Annyi más játék van még, főleg SINGLE, hogy csak na, jobban élvezem.

Nyílván ebben benne van, hogy a multit is egyedül játszom, szinte mindig. Haverokkal ez biztos nagy élvezet. Ha nem játszottam volna korábban annyit COD-okkal, akkor tuti megvenném.

Miért:
Mert azért lehet élvezni. Középmezőnyben végzek. Az nem rossz! Figyelembevéve, hogy kontrollerrel játszom. meg hogy akik előrébb végeznek, ők már mondjuk 15-ös, vagy 20-as szintűek, én meg 5-ös.
Oké: néha beelőz 3-as szintű player is.

Ha ráfeküdnék tuti mindig élbolyban végeznék, de nekem már nem ad annyit!

Olyan mint a drog! Rá lehet függni, hogy "na még 1 szintet előre, vagy fegyverbe, vagy te saját magad, vagy a score táblában". áhhh... Single játék ennyire nem függősít!

Szóval fasza a játék, de olyan mint a drog!

3 map-ot dobott be váltakozva. Nagyon fasza mind!

Holnap, azaz vasárnap azért játszok még vele. :)

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#808) markknight


markknight
veterán

Annyira nem rossz pár kör után, bár 20 ezret nekem sem ér meg, egy kellemes 5-6 ezret viszont simán kiadnék érte. A fov állítása jót tett neki, bár a grafika ps4-en egészen rémes, plusz van amikor ki se tudok lépni a játékból, restartolnom kell.

(#809) Rony949 válasza pulffy (#806) üzenetére


Rony949
őstag

Én PC-s vagyok. Várok a jövőhétre. :D

(#810) zkxdn


zkxdn
őstag

Na kezdjünk neki.... :))
(PS4/Mouse and Keyboard/120 FOV)

(#811) KaitouP válasza pulffy (#806) üzenetére


KaitouP
veterán

De, pont ezaz, hogy játszanak, nem írogatnak. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#812) oriic válasza KaitouP (#811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tolnám én is, de még pár napot várnom kell. :D

Live-Die-Respawn

(#813) KaitouP


KaitouP
veterán

Kinyögtem magamból egy értékelhetőbb gameplayt, bár messze nem a legjobb köröm, a lényeg most amúgy sem ez. A pálya Satellite, Domination játékmód, ezúttal már 120 FOV értékkel.

Összehasonlításképpen:

Alpha Build Gameplay: [link]
Beta Build Gameplay: [link]

Röviden tömören a Beta teszt mind az Alpha-hoz viszonyítva, mind a legutóbbi Call of Duty játékhoz:

+ 120 FOV (tegnap is késő lett volna hogy berakják, de végre megértük ezt is)
+ Valamivel stabilabb framerate mint az Alpha-ban (MW-ben stabilabb, igaz, ott nincs magasabb FOV állíthatóság)

- Rettenetesen hosszú töltési idő
- Nem igazán szép grafika (PS5-n ez még javulhat, de PS4-en az MW is jobban néz ki ennél)
- Kiábrándítóan béna fegyverhangok továbbra is
- Árkádos játékmenet

Bővebben kifejtve:

A Beta-val már kicsit többet kapunk, ami közelebb állhat a játék végleges verziójához, ettől függetlenül továbbra is fontos megjegyezni, hogy még bőven lehet mit változtatni rajta, amennyiben akarják. Ami sajnos nem fog változni, és ami miatt szerintem nem lesz akkora sikere mint a legutóbbi Modern Warfare-nek, az az érezhetően gyengébb minőségű grafika, de ami még fontosabb, az egész árkádos jelleg a játékon. Ami miatt a széria szintet tudott lépni a Modern Warfare-el, az pont a komolyabban vehető játékmechanika, de ahogy a legutóbb is említettem, a Cold War-al az "egyet előre, kettőt hátra" esete áll fent. Kétségtelen, hogy a Cold War szórakoztató, cseppet sem rossz, sőt, fog kellemes perceket okozni, de más. Ezúttal kedvezni akartak azoknak akik a MW-t kicsit soknak, nehéznek tartották, a Cold War hatványozottan könnyebb, könnyedebb, és gyorsabb játék.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#814) KaitouP válasza oriic (#812) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindjá' itt van az főnök. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#815) oriic válasza KaitouP (#813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gameplay mé nem 60FPS? HM ?:D

(Köszi beszámolót amúgy. :) )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#816) KaitouP válasza oriic (#815) üzenetére


KaitouP
veterán

Me ez a ratyi PS4 Pro is csak 1080p 30fps-t képes felvenni. :((( Capture Card-om vagy más eszközöm meg nincs, szerintem beszerzek egyet. (Ajánlás jöhet, ne legyen drága.) Talán PS5-ön már lehetőség lesz 1080p 60-ra is jobb videóminőség mellett, és kiküszöbölik azt a hibát is, hogyha be van kapcsolva a Supersampling, akkor ne csússzon a hang, mert ezt ennél az utóbbi videónál is korrigálnom kellett gépen Vegas-al. :U PC-n majd ha lesz Beta, onnan megpróbálok hozni 60fps-es, jobb minőségű gameplayt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#817) ribizly válasza KaitouP (#816) üzenetére


ribizly
veterán

Elgato Game Capture HD60
De mindenképpen akcióban/külföldről/használtan érdemes rámenni.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#818) KaitouP válasza ribizly (#817) üzenetére


KaitouP
veterán

Na hát igen, 70K. :DDD Ennél olcsóbban esetleg? :DDD Jaja, itt szóba jöhet használt is igazából.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#819) Deck


Deck
titán

Nekem olyan mű ez a játék a MW után. Ezt érzem :))

PS5

(#820) oriic válasza KaitouP (#816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitch stream, majd az elmentett videó mehet youtube-ra. Ha megnézed videóimat alfáról én is 720p-60FPS-ben streameltem.

Live-Die-Respawn

(#821) KaitouP válasza oriic (#820) üzenetére


KaitouP
veterán

Jogos, de nem ratyi 720p-ben? :F

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#822) oriic válasza KaitouP (#821) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mond meg te magad. :)

1080p-t nem próbáltam, hátha az még jobb, de netem ahhoz kevés már.

Live-Die-Respawn

(#823) Linem


Linem
senior tag

Sejtettem én, hogy túl sok változás már nem lesz az alphához képest, hiszen pár hónappal a kiadás előtt már nincs idő komolyabb módosításra. Maximum 1-2 kis dolgot javítgatnak még.
Továbbra is úgy gondolom, hogy a game belefér az "elmegy" kategóriába, de 21k-t biztos nem adok érte. Féláron talán beleférne, de csak akkor, ha az MW annyira kihalna miatta, hogy már muszáj lenne váltani. Legalábbis remélem, hogy a többség marad MW-n. :U

(#824) pulffy válasza KaitouP (#811) üzenetére


pulffy
őstag

Én inkáb az olvasós típus vagyok nem az irogatós :)
Nyomjuk a haverokkal mi is , nekem tetszik, MW hez hasomlítva kicsit furcsább, grafika szerintem vállaható, ami hiányzik az a tactikal sprint meg a mounted, mondjuk még mindíg nem tudom elképzelni hogy a közös pont a warzone lesz, hogy pl ez a két említett dolog is hiányzik a MWhez képest.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#825) k-adi válasza Linem (#823) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Sejtettem én, hogy túl sok változás már nem lesz az alphához képest"

megmondtam előre nem? de.

(#826) k-adi válasza Gáboromm (#807) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Megcsömörlöttem már a COD-tól, így a tavaly MW-t, már nem játszottam multiban se."

pedig ahhoz képest még látványosabb a különbség (negatív irányba)

(#827) KaitouP válasza Linem (#823) üzenetére


KaitouP
veterán

Elég hangsúlyos változások történtek az Alpha-hoz képest teljesítmény, animáció, grafika tekintetében. Mind mondottam volt, az Alpha build jóval korábban lett létrehozva, mint ahogy mi játszhattuk, a Beta-t sem most szülték ki magukból, a végleges fejlesztés már előrehaladottabb állapotban jár, illetve közel készen van, most főleg a különböző hibákat csiszolják, a Beta meg hozzájárul ahhoz, hogy az onnan kapott felhasználói visszajelzésekkel a még módosítható elemeket megváltoztassák.

Azt senki sem mondta, hogy a koncepció változni fog. Ez az egyik, ha nem a legárkádosabb Call of Duty, azoknak, akiknek a Modern Warfare too much volt. Nekem sem tetszik a koncepció annyira, kicsit olyan mintha fél évig csak CS:GO-ztak volna a Treyarchnál, majd amikor az Activision odaszólt nekik, hogy gyertek segíteni mert a Sledgehammer project kudarcba fulladt, akkor mentek menteni a menthetőt. Utóbbi kifejezetten érződik a játékon, hogy kapkodtak fejlesztés közben, nem volt meg a 3 éves fejlesztési ciklus, ettől függetlenül régen is csak 2 évük volt rá, tehát lehetnének ügyesebbek. (Reminder, hogy voltak komoly problémák a legelső Black Ops-al, főleg PC fronton, teljesítmény ügyileg.)

Változtatható dolgok viszont továbbra is vannak. Ilyen a FOV amiért már évek óta könyörgünk, és végre megkaptuk, elég komoly változás mind élvezeti, mind egyéni játékos teljesítmény segítése céljából. A fegyverek viselkedése szintén módosulhat, illetve jöhetnek a kiegészítő mozgáselemek, mint a Tactical Sprint, és a mounting. Ezek nem olyan dolgok, amik a final build-ig ne lennének megoldhatóak, kérdés, hogy erre hajlanak-e, vagy sem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#828) KaitouP válasza oriic (#822) üzenetére


KaitouP
veterán

Néztem az egyik ilyen videót, de ott 1080p is beállítható. Felkonvertáltad? :D Egyébként jó, de eléggé kockásodik gyors képi mozgás közben. :( Ezt nem is értem, nagy nézettséget generáló "jútúbereknél" tök rendben vannak ezek a videók, de mi, "kismiskák" hiába van rendben a feltöltendő fájl a gépen minőségileg, feltöltöd aztán ratyi lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#829) oriic válasza KaitouP (#828) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Felkonvertáltad?"

Nem, PS4 Pro-nál kiválasztottam a 1080p-60FPS streamet.

Live-Die-Respawn

(#830) KaitouP válasza oriic (#829) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja, világos! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#831) ribizly válasza KaitouP (#818) üzenetére


ribizly
veterán

Hát nem tudom. Van még a cam link is, de akkor azt drágábban tudtam volna megvenni, mint a HD-t. Német amazon-ról vettem egyébként és akkor 40k körül állt meg.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#832) soo277 válasza KaitouP (#830) üzenetére


soo277
őstag

Nem kellene idén codot kiadniuk,ez inkább visszaesés(jó a látottak alapján)

BT: wersoo#21211

(#833) oriic válasza oriic (#829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Most látom, hogy milyen hülyeséget írtam. Persze hogy próbáltam 1080p streamet, hiszen azok is lettek lementve. Bocsánat, valszeg összekeveredtem MW-vel, most a napokban Xbox-on azt próbálgattam streamelni, ott szórakoztam csak a 720p-vel. :W

Live-Die-Respawn

(#834) Linem válasza KaitouP (#827) üzenetére


Linem
senior tag

Azt hiszem éppen nálad olvastam egy listát a napokban, hogy milyen módosítások lesznek az alphához képest. Örültem is, amikor láttam, hogy animációk, fegyver hangok, stb. is érintett lesz...de a videod alapján én nem látok javulást sem grafikában, sem hangban. :U

(#835) KaitouP válasza oriic (#833) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem baj oriic! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#836) KaitouP válasza soo277 (#832) üzenetére


KaitouP
veterán

Én is örülnék a két éves ciklusnak, bőven van még az MW-ben. Viszont sajnos a pénz beszél, a kutya meg ugat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#837) Corpuscle válasza KaitouP (#836) üzenetére


Corpuscle
őstag

A beszámolók és a gameplayek alapján szerintem szépen el fog futni a két rész még egymás mellett egy ideig. A héten végre én is tehetek vele egy próbát. :)

(#838) KaitouP válasza Corpuscle (#837) üzenetére


KaitouP
veterán

Kétségtelen, hogy párhuzamosan simán mennek majd egymás mellett. Mondjuk nem nálam, én ugrok az új részre, az MW-nek meg buh-bye.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#839) Corpuscle válasza KaitouP (#838) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jah, nálam is ez lesz.

(#840) oriic válasza Corpuscle (#839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Detto. :D

Live-Die-Respawn

(#842) shotika


shotika
őstag

Engem meggyőztek a beta alapján. (sőt már az alpha is) Nekem a graffal sincs komolyabb bajom, és ha csak fele annyi technikai probléma lesz, mint az MW-vel, már megérte :D Ilyen tekintetben borzalmas volt a 2019-es epizód...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#843) Corpuscle válasza shotika (#842) üzenetére


Corpuscle
őstag

Volt ott népharag megjelenéskor. Alacsony TTK, zegzugos pályák, killstreak rendszer, ebből adódóan sok "óvatos" játékos. Idővel megszokta mindenki (aki maradt). Itt adott a szitu egy nyíltabb játékhoz, majd meglátjuk. Én bizakodó vagyok.
Kezdetben biztos lesznek itt is érdekes dolgok.

szerk.: Hétvégén toltam hosszabb szünet után, nem nagyon volt kemperkedés.

[ Szerkesztve ]

(#844) BITBOYS válasza KaitouP (#838) üzenetére


BITBOYS
addikt

Add nekem ajiba :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#846) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#847) KaitouP válasza Linem (#834) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, ezt olvastad: [link] Ezek teljesültek is. Valamilyen észrevehetőbb, valamelyik kevésbé. Videóból nehéz leszűrni, ha valaki nem tudja, mit kellett nézni a korábbi bulilden és mit most, észre sem veszi. Amit te vártál valószínűleg az kb. rework kategória, na az nem lesz.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#848) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tölthető a béta xbox-on és elvileg PC-n is.

Live-Die-Respawn

(#849) KaitouP válasza oriic (#848) üzenetére


KaitouP
veterán

We'll see you guys soon on the frontline! :DD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#850) Rony949 válasza KaitouP (#849) üzenetére


Rony949
őstag

Ha minden igaz, csütörtök délután-este fele csapathatjuk is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.