Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) venom8888


venom8888
őstag

NA itt is el kezdtem a teljesitmeny romlasat mint a Warzone ban. mindig 100130 fps em volt, ultra, high mindenen 1440p ben, most belepek 70-80 GG ....opok.

(#5252) Corpuscle válasza KaitouP (#5250) üzenetére


Corpuscle
őstag

Lassan az idei Cod-ról is mutathatnának valamit. Lehet, idén a BF-re esik a választásom.

(#5253) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#5254) KaitouP válasza oriic (#5253) üzenetére


KaitouP
veterán

Free fegyvereket kihúzom, aztán nekem ennyi lesz a szezon sztem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5255) FaTHI válasza KaitouP (#5254) üzenetére


FaTHI
őstag

Én a mostani Battlepass-al voltam igy. Nálam elfogyott a játék.Néha 1-2 Nuketown ha 2xp van a Warzone-tól meg hányok már sajna.

[ Szerkesztve ]

(#5256) Corpuscle válasza oriic (#5253) üzenetére


Corpuscle
őstag

Új szezont kezded, vagy elengedted teljesen?

(#5257) oriic válasza Corpuscle (#5256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elengedtem mar, kicsit sok volt. BF-re keszulok mar, elkezdtem BF4-ezni mostanaban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5258) Corpuscle válasza oriic (#5257) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ok. Ha mégis kedved támadna játszani gyere, én ezt a szezont még felhúzom lvl 200-ra. :R

BF bétát én is várom, ott sok minden eldől nálam is.

(#5259) Rinkasime válasza oriic (#5257) üzenetére


Rinkasime
tag

Nekem ez az új BF úgy néz ki mint egy “felújított” Bf4

(#5260) oriic válasza Rinkasime (#5259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezert varjuk, sokunknak elege van mar a vilaghaborus temabol. (Idei COD is ezert marad ki)

Live-Die-Respawn

(#5261) Szellem. válasza oriic (#5260) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez a magam részéről is így van. Nem igazán vagyok oda ezért a világháborús témáért. Ahogy a future dolgokért sem.

(#5262) vendingo válasza oriic (#5260) üzenetére


vendingo
veterán

Én egy jó western codnak örülnék. :)
(Vagy egy új call of juareznek)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5263) shotika válasza vendingo (#5262) üzenetére


shotika
őstag

Western cod nem is rossz ötlet! Vszeg sose csinálnának egy full részt a témára, de ilyen kis mellék módban, mint a zombi is, fasza lenne.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5264) Corpuscle


Corpuscle
őstag

A közelgő S4-ről infók. [link]

(#5265) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem 17.-én jön le a frissítés? Nekem elkezdett letölteni 60.55 Gigát a CW.

[ Szerkesztve ]

(#5266) Corpuscle válasza Szellem. (#5265) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Treyarch has posted the patch notes for the new update. The new update will go live on June 15 at 9PM PT on all platforms with the Season 4 content becoming available 24 hours later on June 16 at 9PM PT. "

Én ezt úgy értelmezem, hogy helyi idő szerint reggel 6 óta tölthető, holnap reggel 6-tól játszható.

(#5267) Szellem. válasza Corpuscle (#5266) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon jól értelmezed. :R Nekem ez az info kimaradt. Szóval, már töltődik (jó lassan).

[ Szerkesztve ]

(#5268) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én már Valorant passot vettem+Borderlands 3-at,kuponnal...az új BF tetszik, ha nem csaláshegyek lesznek, megyek oda... elegem van a ww-ből, főleg fiktíven és komolytalanra véve.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5269) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Sziasztok. Az mitol lehet h nem talal jatekosokat a game? Uj win lett felrakva es a jatek is ujra lett telepitve. Valakinek van otlete?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#5270) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Mást is dobál ki a játék ezzel a hibával? Vagy nálam lehet gond?

(#5271) duckload válasza BandiHUN (#5268) üzenetére


duckload
tag

Én is várom új BF et ugyanezek miatt! Remélem visszajön bf3- 4 szinvonal! Cold war al meg warzonnal már tköm kivan. Battlepasst kioldom aztán ennyi! Pedig jó játék is lehetett volna CW! 😟

[ Szerkesztve ]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#5272) shotika


shotika
őstag

Elindult a 4. szezon, hát a 100-as fegyotól nem estem hanyatt:

Illetve állítgattam a nvidia filterben a képet, így már nem könnyebben észreveszem az ellenfeleket. Olyannyira, hogy az első meccsemen 16 killig meg se haltam :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5273) nanorambo


nanorambo
őstag

jól látom, hogy olyan skinek is kerültek bp-be, amik már bp előtt is elérhetőek voltak a storeban? Már sokdaszor van olyan érzésem a black opsos passokat illetően, hogy eléggé megspórolják a bele fektetett melót. :(

(#5274) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Hijacked nagyon rendben van. Az új lmg nem nagy durranás, baromi lassan aim-ol. Az új scorestreak egész jó, BO4-ben volt az egyik operatornak hasonló fegyvere. Egy lövés két embert simán átvisz. :D Egyelőre ennyi.

(#5275) Sebibalu válasza nanorambo (#5273) üzenetére


Sebibalu
őstag

Ez eddig is igy ment javarészt a 2. season-tól :D

(#5276) oriic válasza Corpuscle (#5274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi az uj scorestreak?

Live-Die-Respawn

(#5277) Corpuscle válasza oriic (#5276) üzenetére


Corpuscle
őstag

Pisztoly. A rövid hajú csajnak volt a BO 4-ben. Kevés a lőszer benne, talán 7.

[ Szerkesztve ]

(#5278) KaitouP válasza Corpuscle (#5277) üzenetére


KaitouP
veterán

Az az ázsiai operator volt, Seraph. Azzal a fatális Annihilator revolverével. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5279) oriic válasza KaitouP (#5278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ja tenyleg. De azzal legalabb a labloves is instakill. :D

Corpus: thx.

Live-Die-Respawn

(#5280) nanorambo válasza Sebibalu (#5275) üzenetére


nanorambo
őstag

elég gáz sztem. az egy dolog, hogy szerintem baromi fantáziátlan skinek vannak, de lassan tényleg ott tartunk, hogy a már meglévő dolgokat szedik egy csomagba battle pass néven...

(#5281) Sebibalu válasza nanorambo (#5280) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem tartom teljessen kizártnak ezt a dolgot. Én szerencsére 5ft-ot nem költök rá mert ki forgatom a CP-t mindig a kövi season-ig. A 2. season még határeset volt, de a többi egy fantáziátlan valami amit a régi kollekciókból válogattak össze ( a mostani új mapok tetszenek de ennyi). Minimális ráfordítás maxi profit, és itt lép a képbe hogy magasról tesznek a játékosokra. A csalókról nem is beszélek (voltak/lesznek) de ez az SBMM "hogy a töketlenek is nyerjenek" (vásároljanak jó sokat) ez kicsit kiábrándít...... Több mint 20éve tolom az FPS multit kisebb kihagyásokkal és sok mindent láttam, de ekkora nyerészkedési vágyat még soha.

(#5282) Corpuscle


Corpuscle
őstag

C58 AR. Ettől sem estem hanyatt. Egyelőre nagy a recoil, alacsony fire rate, 20-as tár. Nem hiszem, hogy az AK-47-et veszélyezteti nálam. Azért kimaxolom.

(#5283) nutella1 válasza Sebibalu (#5281) üzenetére


nutella1
őstag

A probléma mindaddig fennàll, amíg az öntudatlan többség szereti majd kacatokra elszórni a vagon pénzt. Addig úgysem találnak ki semmi újat. Én is ezt tenném. Aranytojást tojó tyúk. Ha fantáziátlan szeretnék lenni: sok semmi xar.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#5284) nanorambo válasza Sebibalu (#5281) üzenetére


nanorambo
őstag

cold warban még egy BP-t sem vettem meg, pont a fentiek miatt.
Amúgy megint találtak egy itemet a season 4-es battlepassban, ami már benne volt a season1 -es battlepassban :D
A+ for effort : blackopscoldwar (reddit.com)

(#5285) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Üdv!

Ha PC-n veszek pontot de konzolon viszem ki a BP-t akkor megkapok mindent?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5286) sanyi0627 válasza ƵøŁĭ (#5285) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Csak a cp nem vihető át másik platformra. Ha boxon farmolod ott kell elköltened a cp-t.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5287) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Fegyverhúzás miatt belépegetek a cw-be és mostanában azt tapasztalom , hogy pár körig minden okés szépen fut a játék ,de egyszer csak elkezd laggolni , miközben az Fps számláló 130-144 között ugrál és a ping is tökéletes :F Aztán egy újraindítás megoldja , de nem értem hol lehet a hiba ? A hőfokok rendben máshol nincs ilyen gond . Találkozott már valaki hasonlóval ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5288) Corsa02 válasza jozefgucci1 (#5287) üzenetére


Corsa02
őstag

Igen, nálam Nvidia driver okozta, nem tudom frissítettél-e mostanában...

The Truth Is Out There --->

(#5289) jozefgucci1 válasza Corsa02 (#5288) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze a legújabb van fent azért sem értem ? Neked melyik okozta és mi oldotta meg ? :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5290) Corsa02 válasza jozefgucci1 (#5289) üzenetére


Corsa02
őstag

Az utolsó kettő...466.77 és a 471.11 is.

The Truth Is Out There --->

(#5291) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

Segítséget kérek szépen, SERIES-X/COLD WAR, a tv 2021-es oled LG ( 77“ LG OLED77B1 ) a probléma az hogy 120Hz-re állítva a boxot, a tv-t is 120Hz játék módra, néha játék közben full fekete lesz a képernyő. Van hogy percente 5-10x, van hogy csak 5 percente. Próbáltam freesync, és gsync módot is a tv-n, a kábelek 8K-s minőségi kábelek... mi lehet a gond? Azért ez egy 1.2 millás tv, nyilván nem természetes ez a probléma. Segítséget, ötletet köszi

(#5292) saratunde


saratunde
csendes tag

Sziasztok.
Az normális hogy Xbox Series X-en CW Ben 80 90 a pingem. Ha laptopon speedtesten kérem ott még csak 9 a Ping. A kábelek rendben.

(#5293) Rinkasime válasza saratunde (#5292) üzenetére


Rinkasime
tag

Nat typeod open? Ugye nem wifin csatlakozol?

(#5294) saratunde válasza Rinkasime (#5293) üzenetére


saratunde
csendes tag

NAT type eddig open volt most átváltott moderate. Nem kábeles van összekötve

(#5295) HaZsolt válasza Csokifalo (#5291) üzenetére


HaZsolt
őstag

Sikerült megoldanod? Próbáld meg azt, hogy mindegyik HDMI portot végigpróbálod egyesével. Illetve nekem ilyen gondom akkor volt amikor túl hosszú HDMI kábelt használtam hozzá. Próbáld a gyárival.

(#5296) Rinkasime válasza saratunde (#5294) üzenetére


Rinkasime
tag

A nat type openen kell hogy legyen. Ismerősöm folyamatosan ezzel szenved...router újraindítás megszokta oldani a problémát de egy idő után unalmas :(

(#5297) Csokifalo válasza HaZsolt (#5295) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

szia igen, xbox csopiba kérdeztem, kábelcserét ajánlottak, bevált.
bár fura, mert minőségi evolveo kábel volt. de mostmár oké. köszi

(#5298) HaZsolt válasza Csokifalo (#5297) üzenetére


HaZsolt
őstag

A hosszúság volt a gond?

(#5299) saratunde válasza Rinkasime (#5296) üzenetére


saratunde
csendes tag

Milyen hátrányom van ha nem open hanem moderate?

(#5300) Csokifalo válasza HaZsolt (#5298) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

ezt így most nem tudom, de az is lehet 3 méter 2.0b kábel volt. amit most vettem az kimondottan 8K60Hz tehát 4K120Hz tudja, 2.1 kábel, és csak 1.5méter

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.