Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) nutella1 válasza vendingo (#4446) üzenetére


nutella1
őstag

Szerintem már kevesebben játszanak csapatban, mint rég. Mindezt megfordítva: ez a játék legalább játszható csapatmunka nélkül is, nem úgy mint a BF. Nekem sem lenne már időm órákra leülni, hejj azok a szép idők, mikor délutántól másnap hajnalig toltuk..

https://erdélyízei.com

(#4452) oriic válasza nutella1 (#4451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ez a játék legalább játszható csapatmunka nélkül is, nem úgy mint a BF."

Az is jatszhato, hiszen a 64 emberbol 60-an 30 fele rohangalnak minimum. ;] A tobbi csipazik. :D

Live-Die-Respawn

(#4453) nutella1 válasza oriic (#4452) üzenetére


nutella1
őstag

Igen-igen :DDD :DDD :DDD

https://erdélyízei.com

(#4454) sanyi0627 válasza sanyi0627 (#4450) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Kellett nekem beírni :W
azota 2x is kivágott...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#4455) Dewo válasza dj79 (#4447) üzenetére


Dewo
aktív tag

20-at nem ér meg sajnos számomra.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#4456) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új scorestreakek jönnek

Live-Die-Respawn

(#4457) oriic válasza Dewo (#4445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aprón ilyet láttam minap:

"Call of Duty Black Ops: Cold War | Cross-Gen Bundle -16490Ft"

Live-Die-Respawn

(#4458) vendingo


vendingo
veterán

Nálam most boxon szarakodik. Nem enged csatlakozni. Nehezen sikerült belépnem, akkor meg egy régebbi állapotot töltött vissza, rengeteg xp elveszett, illetve nem enged egy lobbyhoz se csatlakozni, csak searching pörög.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4459) Dewo válasza oriic (#4457) üzenetére


Dewo
aktív tag

Megnézem köszönöm :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#4460) KaitouP válasza oriic (#4456) üzenetére


KaitouP
veterán

Már ki se látunk belőlük lol. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4461) Shadowfax válasza dunc (#4448) üzenetére


Shadowfax
addikt

Pár meccset tudtam tolni, de most kidobott és "server queue" van (PS4).

(#4462) vendingo válasza Shadowfax (#4461) üzenetére


vendingo
veterán

Xboxon is ezt írja, warzone se tölt be.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4463) Shadowfax válasza vendingo (#4462) üzenetére


Shadowfax
addikt

Elvileg dolgoznak a témán: [link]

(#4464) KaitouP


KaitouP
veterán

Tudnak a hibáról és vizsgálják:

#4463 Shadowfax

Gyorsabb voltál.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4465) dunc


dunc
nagyúr

"server queue" az embernek lenne egy kis ideje, hogy játszom a pénzéért....De nem tud...

(#4466) KaitouP válasza dunc (#4465) üzenetére


KaitouP
veterán

Uh, évente pár alkalommal történik egy kis hiba egy olyan folyamatosan működő rendszerrel, ami az év 365 napján át 24 órán keresztül folyamatosan működik, és ünnepnapon is javítják a keletkező hibát, ha van. Ahol szolgáltatás, folyamatos működés és komplex IT rendszer áll, ott lesz is hiba.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4467) dunc válasza KaitouP (#4466) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem vigyasztal, mert most van időm.

(#4468) KaitouP válasza dunc (#4467) üzenetére


KaitouP
veterán

Számtalanszor jártam már én is így, de ezért továbbra is felesleges blamelni a fejlesztőket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4469) Dawide@axele válasza dunc (#4465) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nálam is ez a helyzet!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#4470) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Kivárom az idöm és gatya :D

(#4471) vendingo válasza dunc (#4465) üzenetére


vendingo
veterán

Én nagyon ritkán szoktam beteg lenni, éjjelre mentem volna dolgozni. Egész nap toltam a codot, kiléptem, hogy betelefonálok melóba, hogy nem tudok menni betegség miatt. Telefonálás után már nem engedett vissza a játék. :(
Most lett volna időm megtolni a BP szinteket, mert amúgy valszeg nem érek a végére, mint az előzőnek se. Sebaj, majd dupla xp-s napokon bepótolom. Az a gond, hogy CW és warzone mellett nem nagyon van hely más játéknak a series s-en, így sok választási lehetőségem nincs, hogy mivel játszak. Marad a netflix meg a pihenés, úgy is necces volt budira szaladgálni multi közben.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4472) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Járt már valaki így ? Játék közben hirtelen le butul a grafika. Inditás utás 2-3 map rendben van utána egyszercsak megbutul.... (PC)

(#4473) ricogsm válasza oriic (#4336) üzenetére


ricogsm
őstag

nem digi net véletlenül? Tegnap nem bírtam belépni, majd mobilnetről toltam a game-t.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#4474) ricogsm válasza ricogsm (#4473) üzenetére


ricogsm
őstag

Jé most értem a sor végére. Látom tegnap páran connecting problem volt. Azt hittem digi, mert mobilnet ről ment.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#4475) Harambee válasza Sebibalu (#4472) üzenetére


Harambee
tag

Nálam ugyan ez volt.
Az nvidia geforce experience miatt van.
Ha használsz játékprofilt arra hogy színesebb,élesebb legyen a játék akkor offold ki és jólesz.
Nálam volt hogy minecraft szintre esett szét a kép tőle.
Komplett falak hiányoztak , igy átláttam a mappon stb.
Sztem ezért még bannolnak is simán.

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#4476) nutella1


nutella1
őstag

Az Assault Diamond fegyver skin-hez, mindegy melyik 5 fegyver lesz kiaranyozva? Vagy meghatározott melyik 5 fegyvernek kell lennie? XM4, AK, Krieg, Groza megvannak. Csak azért kérdem, feleslegesen ne álljak neki másik fegyvernek.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#4477) oriic válasza nutella1 (#4476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tökmindegy.

Live-Die-Respawn

(#4478) nutella1 válasza oriic (#4477) üzenetére


nutella1
őstag

Az jó, mert FFAR-nek álljon neki a halál.

https://erdélyízei.com

(#4479) Sebibalu válasza Harambee (#4475) üzenetére


Sebibalu
őstag

Remek söt nagyszerü. Kifejezetten örültem hogy meglehet oldalni igy ezeket a dolgokat. Csak az élesítést használom benne. Most akkor akkor minden játék elején állitghathatom a monitort :(

(#4480) BandiHUN válasza oriic (#4477) üzenetére


BandiHUN
veterán

Biztos mindegy,nem az van,hogy az alapfegyókat kell?Amik már megvoltak a játék kezdetekor?Eddig így volt

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4481) vendingo válasza nutella1 (#4478) üzenetére


vendingo
veterán

Hc nuke-on simán hozható.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4482) Corpuscle válasza BandiHUN (#4480) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen. Az AR diamondot a Groza gold után kaptam meg. A FFAR sehogy sem áll. Nem is fog.

(#4483) oriic válasza BandiHUN (#4480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp mondani akartam hogy Corpus-nál is ez volt, de közben látom máris írt ide. :R Amúgy én is kihagyom, nem adja a fegyver sajnos, Groza jobb lesz helyette.

Live-Die-Respawn

(#4484) Hzoltan969 válasza Sebibalu (#4479) üzenetére


Hzoltan969
tag

Állítsd be driverből. Nem tudom úgy jó lesz-e, de egy próbát megér.

(Feltéve persze, hogy valóban ez a probléma, mert nálam pl. semmi hibát nem okoz az Nvidia overlay.)

(#4485) lacy86 válasza vendingo (#4481) üzenetére


lacy86
addikt

A “hc” az a hardcore lenne a nuke-on?

(#4486) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Nos, ugyanúgy kidobál random fatal error-al. Változó hogy épp mikor, most pl eltudtam jutni lvl6-ig outbreakbe, máskor lvl2-nél már kidobál. Ahogy olvasom ez már legalább 3hónapos probléma, tényleg nincsen erre megoldás?

-már játékot újratettem.
-feltettem egy régebbi drivert
-komplett windows-t újraraktam.
-Mindenféle tuningot visszaállítottam gyárira.
-Játékban is állítgattam mindent.
-Scan and repair legalább 10x.
-Fps-t is korlátoztam 165-re. (hátha nem tetszett neki a 300)
-Hőfokok totál renddben. proci 45-50fok, kártya alig 40fokos.
-resizebar off/on-t is probaltam.

Amikor még ryzen 3600 és rtx 3080 kombó volt a gépben akkor nem rémlik hogy csinálta volna, akkor még outbreak se volt, csak zombiztam és multi. Most hogy erősebb kártya és proci lett a gépben előjött ez a hiba. Vicc hogy tényleg nem lehet ez ellen semmit tenni, igy élvezze az ember a játékot..

[ Szerkesztve ]

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4487) Krisz0418 válasza Krisz0418 (#4486) üzenetére


Krisz0418
őstag

Valakinek csinalja nvidia kartyaval is? Kezdem azt hinni hogy az amd a ludas..

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#4488) vendingo válasza lacy86 (#4485) üzenetére


vendingo
veterán

Igen. Én ott húzok minden fegyvert, mert nem számít a recoil. 1 lőszer 1 halál. A legfosabb fegyver is könnyen szintezhető hardcore-ban.
A másik, hogy pl ha az a feladat, hogy csinálj 75 longshotot mac 10-el, az normál módban eléggé necces. Hc-n meg rádobsz egy távcsövet a mac10-re, aztán simán összejön a kill.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4489) KaitouP válasza Corpuscle (#4482) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig pretty easy, csak elsőre tűnik elrettentőnek:

Amíg nincsenek jobb kiegészítők hozzá addig valóban kicsit pain in the ass, de amint megvannak a jobb cuccok, azokból össze lehet rakni remek setupokat amivel könnyebbé válik a móka. De a HC Nuketown az tényleg recommended.

Szépek vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4490) Garsza válasza Krisz0418 (#4487) üzenetére


Garsza
veterán

Nálam még soha semmi gond nem volt. Egyetlen dolog amit ilyen téren fel tudok róni a játéknak az, az hogy ha tálcára rakakom, vagy ablakot váltok akkor kilép a játékból. Erre van megoldás egyébként?

(#4491) lacy86 válasza vendingo (#4488) üzenetére


lacy86
addikt

Nem probaltam még soha :)
Es eddig csak 1 fegyot sikerult aranyra tennem , az is egy shoti volt a shipmenten 🤪🤪
Koszi a tippet, szerintem holnap ki is probalom :R

(#4492) oriic válasza Garsza (#4490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fullscreenen játszol? Próbáltad borderless fullscreent?

Live-Die-Respawn

(#4493) Sebibalu válasza Hzoltan969 (#4484) üzenetére


Sebibalu
őstag

Hát driverböl nem akartam mert akkor az asztal veri ki a szemem. Mivel van mindenfélre profil a monitorban igy meg tudtam oldani onnan az asztali és a játékprofilt egy kattintással. Úgy tünik hogy most megy minden flottul :)

(#4494) deadwing


deadwing
addikt

Egyszerűen felháborító amit csinálnak a szerverek.
Ez nem skill meg reflex kérdés. Haverral nyomtuk, mindketten upc net, nem tudom számít-e. Egyszer csak eljön a pillanat, aztán 15 perc alatt a 2-3 kdból meg a normális hitboxból az lesz, hogy -enemy killcamból játszik- én mintha nem lőnék, csak állok ott mint egy fasz, miközben tudom hogy szarrá lőttem... Este 8-ig minden OK, aztán meg jön a szar... aztán feles kd meg esés-kelés.
Ilyenkor azt érzem, hogy minden később van az én szemszögemből, és mire lövök már rég bennem van 5-6 golyó. Csak mi érezzük ezt a haverommal ennyire egyértelműnek, hogy szerver oldalon van valami csúnya belenyúlás a latencybe? Ha nem, akkor mi lehet ennek az oka? Egyébként rendszeres az érzés... Ilyen nincs, hogy egyik pillanatról a másikra odaát csak pro emberek legyenek, nálunk meg mindenki béna...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#4495) Miska0330


Miska0330
tag

Nektek is most jobb lett az FPS Xbox One X -en? Úgy néz ki sikerült finomhangolniuk egy kicsit.

(#4496) Garsza válasza oriic (#4492) üzenetére


Garsza
veterán

Igen fullscreanen játszom. Nem próbáltam a borderless fullscreant.

(#4497) Corsa02


Corsa02
őstag

Nekem ma este UI errort dobál a menüben, eddig ilyen nem volt...ez is szerver oldali hiba lehet?

The Truth Is Out There --->

(#4498) Sebibalu válasza Corsa02 (#4497) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen. A hiba nem a userben van :)

(#4499) Corsa02 válasza Sebibalu (#4498) üzenetére


Corsa02
őstag

Oksa! Egyébként tegnap marha érdekes volt mert sok órát játszottam már a játékkal, de tegnap voltak anomáliák, egyszer játék közben újra is indult a gép, amit sosem csinált eddig, bármelyik másik játékkal sem. Hőfokok rendben, semmi egyébb jel nem utal hibára... okozott már valakinek ilyet ez a játék?

The Truth Is Out There --->

(#4500) Krisz0418 válasza Corsa02 (#4499) üzenetére


Krisz0418
őstag

Igen, nekem. Outbreak kozben ha epp nem fatal error van akkor lefagy es ujraindul magától.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.