Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Tomko78 válasza nutella1 (#5600) üzenetére


Tomko78
őstag

Hát egy max kettő jó cucc van benne :) mondjuk ez nem rossz :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5602) nutella1 válasza Tomko78 (#5601) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, és gyakrabban csinálhatnának ilyen ákciókat. :)

https://erdélyízei.com

(#5603) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Ez remélhetőleg tényleg megtörténik és nem lesz olyan blama mint a Battlefield 2042-nél:
[link]

(#5604) nutella1 válasza Szellem. (#5603) üzenetére


nutella1
őstag

Hadat üzenteeeek? :Y :DDD

https://erdélyízei.com

(#5605) Szellem. válasza nutella1 (#5604) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én szurkolok nekik, hogy összejöjjön és ne csak szalmaláng életű legyen a dolog.
Bár, valljuk be őszintén ez a hadat üzentek egy kicsit eltúlzott. Hamarabb kellett volna. :R

(#5606) jozefgucci1 válasza Szellem. (#5605) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont tegnap mondtam haveroknak , hogy így a vanguard megjelenés előtt biztosan bedobnak valami nagy dumát , hogy pl kiraktunk megint 300k csalót vagy ilyesmi , de ez még jobb :DDD Ezt nem április elsején akarták ellőni ? Egy évek óta futó játékba raknának anticheat-et :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5607) nutella1 válasza jozefgucci1 (#5606) üzenetére


nutella1
őstag

Ne legyen hazugság az egész. :)

https://erdélyízei.com

(#5608) Szellem.


Szellem.
nagyúr

RICOCHET Anti-Cheat rendszer jön a Warzoneba illetve a Vanguardba. Csak az nem derült ki, hogy mikor. Kernel szintű driver kell, de kerdès hogy ezt a Windows hogyan kezeli, mivel ha jól tudom a Valorant esetèben is ez van ès nem tetszett a Windowsnak meg a jàtékosoknak sem.

[ Szerkesztve ]

(#5609) sanyi0627 válasza Szellem. (#5608) üzenetére


sanyi0627
senior tag

November 5 ha minden igaz.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5610) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Azt írta a hírlevél, hogy elöbb a Warzoneba jön.

(#5611) Joccc07


Joccc07
addikt

Call of Duty: Black Ops Cold War Jugger-Teddy Animated Emblem:

VQHW-LRQC3-3RT0

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#5612) Szellem. válasza Joccc07 (#5611) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hová kell beírni?

(#5613) Joccc07 válasza Szellem. (#5612) üzenetére


Joccc07
addikt

Ide=> link

Elnézést ez lemaradt. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#5614) Szellem. válasza Joccc07 (#5613) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszi. Sajnos nem működik:

(#5615) Joccc07 válasza Szellem. (#5614) üzenetére


Joccc07
addikt

Valaki más beregelte már. :(
Legalább egy köszit beírhatott volna.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#5616) Szellem. válasza Joccc07 (#5615) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mindegy. Én megköszöntem. :)
Meg a privátot is. :)

(#5617) #50433536


#50433536
törölt tag

Sziasztok!
Már az előző résznél is ez a baj volt nálam, hogy az egér késik egy kicsit, minimálisan, de engem idegesít. Azóta másik gépem van, szóval nem biztos hogy nálam van a baj. A többi game jól fut, Battlefield, stb..
Tudja valaki mi lehet a baj?

(#5618) x_pnK válasza #50433536 (#5617) üzenetére


x_pnK
tag

NV videokártyád van? Akkor Nvidia Reflex Low Latency beállítást próbálgasd állítani esetleg. Nekem az egyik értékre állítva volt hasonló érzésem.

(#5619) #50433536 válasza x_pnK (#5618) üzenetére


#50433536
törölt tag

Köszi! Hát amd kártyám van. Egyébként jó az amd, jól futnak a játékok. Rx 590 8gb

Amd kartyahoz nincs valami trükk a csuszas elen?

[ Szerkesztve ]

(#5620) Atish19


Atish19
őstag

Erre az error-ra lenne valakinek ötltete? Csak Zombi módban csinálja és már az őrületbe kerget. Játékot újra telepítettem. Csak és kizárólag a Battlenet és a Cold War fut. Próbáltam kikapcsolt XMP profillal is. Neten sem találtam semmi megoldást csak tippelgetéseket.

(#5621) kid46


kid46
tag

üdv. Csatlakoztam hozzátok én is... platform xbox... hát 231 GB letölteni durva. Eddig ps en voltam és már nagyon rég nem játszottam cod-al de ez durva , hogy mennyit foglal :Y

(#5622) taknyí válasza kid46 (#5621) üzenetére


taknyí
senior tag

Nagy test nagy elvezet....

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5623) shotika válasza Atish19 (#5620) üzenetére


shotika
őstag

Őszintén? Semmi nem fog segíteni, egyszer csak abbahagyja majd. Ezek a kedves üzenetek már a 2019-es MW óta szerves részei a Call of Duty-nak.

Sajnos a netes, youtube-os megoldások jó része semmit se ér, szinte kizárólag a látogatottságra, nézettségre mennek a segítő videók.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5624) Atish19 válasza shotika (#5623) üzenetére


Atish19
őstag

Ez csodás :DDD Nekem csak outbreak alatt csinálja. Warzone,Mw vagy Cw multi alatt nem. Van, hogy első körben kidob, de idegesítőbb ha a 7.-8.-nál csinálja.

(#5625) Deck


Deck
titán

Nincs sok hozzászólás a topikba a MW-éhez képest. Ennyire nem nyomja senki? :DDD

PS5

(#5626) Corpuscle válasza Deck (#5625) üzenetére


Corpuscle
őstag

Season 4 után elengedtem. Jelszó: Vanguard. :)

(#5627) Deck válasza Corpuscle (#5626) üzenetére


Deck
titán

Nekem kezd megtetszeni. A MW mapjai igen unalmasak voltak és kb 1 színből állt az összes + lassabb gameplay. A BO4-t szerettem az jóval pörgősebb volt. A CW-nál azt mondják kicsit arcade-osabb és pörgősebb. + a mapok sokkal változatosabbak. Csak ki ne haljon a játék... :DDD

PS5

(#5628) Corpuscle válasza Deck (#5627) üzenetére


Corpuscle
őstag

MW nekem elég gyorsan (kb. Season 2 körül) uncsi lett, utána már csak néha néztem fel. CW kapott megjelenéskor hideget-meleget, én nagyon jókat játszottam vele, sokkal jobban élveztem, mint az MW-t.
Jövő héten biztos sokan rácuppanak a Vanguardra, de béta alapján inkább MW, így szerintem marad itt is elég játékos, akinek ez a fajta stílus jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

(#5629) Tomko78 válasza Deck (#5625) üzenetére


Tomko78
őstag

Minden tökéletes akkor minek panaszkodjunk , már én is kezdem kicsit hanyagolni , már az új codra hangolok fejben ;] most még csak itt járok cw tudom elég sehol de hát ez van :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5630) soo277 válasza Tomko78 (#5629) üzenetére


soo277
őstag

Még csak itt tartasz nahát nahát...
én a season 1 nél abbahagytam.most jöttem vissza 1 hete :B :K :B

BT: wersoo#21211

(#5631) shotika válasza Deck (#5625) üzenetére


shotika
őstag

Persze h nincs, mert az mw2019 csopiban fut a Warzone tema.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5632) BandiHUN válasza Deck (#5625) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én nyomom rendületlenül alapvetően, de inkább hétvégén... Kicsit sok a csaló, ez főleg azért gáz, mert az objektívás mókákat szeressem, remélem a Vanguard jobb lesz, már nagyon várom, igazából kiégetős most, hogy a bp-t 1 hónap alatt kell kifarmolni, mert vannak is benne Vanguard cuccok, meg pocsékba se menjen, 86 már megvan+megcsináltam a halloweeni eventet+kimaxoltam a fegyót, amit adott. Viszont undorító húzás, hogy a bp xp a hétvégéhez képest negyedére ment le, nomeg a nuketown halloween a kiírással ellentétben nem dob csak TDM-et és KC-t, és nem javították ma sem. Se a BP xp-t. Pedig nem az első eset. Szint már nem izgat, én már elő nem veszem a Vanguard után, max ha azzal gond lenne, a MW-t se indítottam el a CW megjelenése után, pedig azt nagyon szerettem, de ki lett maxolva már tavaly nyár elejére az összes cucc, damascus. Most a CW-ben hátramaradt a sniper, a kés/meele és a special diamond, de nem is izgatott annyira, a Nuketown közelében nincs a Shipmentnek...
Hajrá Vanguard! :R:DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5633) nutella1 válasza BandiHUN (#5632) üzenetére


nutella1
őstag

Jó volna ha a Vanguard-ban több minőségi tartalom lenne, mert a CW-ben a BP egy nagy nulla volt szerintem, mindegyik.

https://erdélyízei.com

(#5634) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Ha a játékot megvásároltam, odaajándékozhatom egy barátnak?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#5635) BandiHUN válasza ericdrawen74 (#5634) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ajándékba kell vásárolnod eleve.Amit magadnak vettél,az marad az accodon.Accot persze el lehet passzolni,de nem igazán legál téma itt,és resetelés sincs.Ez PC.Konzolon ha létezik lemezes verzió,az eladható,mivel ott a lemez maga garantálja kódolással az eredetiséget.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5636) Tomko78 válasza soo277 (#5630) üzenetére


Tomko78
őstag

Tegnapi kép , azért a srác tolja rendesen ha már 1001 szintnél jár :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5637) BandiHUN válasza Tomko78 (#5636) üzenetére


BandiHUN
veterán

Engem elkerülnek az ilyenek,csak frissen regizett alap ikonos-képes emberkék találnak be,de ilyen 3-400 szint és lő 60-70et,persze ez HC.De az kezelhető gránáttal általában,a kört bukjuk igaz,ha ilyen van.Tegnap én annak is örültem,hogy egy 27:3 összejött TDM-en,mondjuk ahányan csalnak,szinte mind WH,egész jó körök vannak,97 a pass,mostmár elleszek a Vanguardig.Leszaromtabi. ;]
Most a végére dobhattak volna még 24/7-be pár mapot a nuke mellé,ami ráadásul a kiírással ellentétben csak TDM meg KC.Tologatom a foglalós módokat,bár egy hülye hiba előjött,a megjelenéskori alap mapokon szétesegetnek a textúrák,meg villog az ég általában,jött vmi nvidia frissítés,de már nem sz...akodok megint a textúrák akadozós-megmegállós újratöltésével,nekem valahogy nehezen megy a shader,többször kell ki-be lépni,tolni egy gémet,zombiba belépni,hogy megcsinálja,egyszerűen 20 %-onként megakad,és önmagában órákig nem lép előre.
Snipereztem... :DD Botok ellen,amúgy 0.5 körül ha megyek vele,cod2 óta nem fekszik a sniper.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5638) venom8888 válasza KaitouP (#14) üzenetére


venom8888
őstag

nem is, mert penteken jelenik meg

(#5639) Linem válasza venom8888 (#5638) üzenetére


Linem
senior tag

Jobb később, mint soha.. ;] :DDD

(#5640) KaitouP válasza venom8888 (#5638) üzenetére


KaitouP
veterán

Hogy. Mi. Van?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5641) dj79 válasza KaitouP (#5640) üzenetére


dj79
senior tag

Régészeti jellegű feltárásban volt a kolléga....

(#5642) nutella1 válasza dj79 (#5641) üzenetére


nutella1
őstag

Jelen állásnál 14. üzenetre válaszolni a topic-ban azért nem semmi. :(

https://erdélyízei.com

(#5643) Linem


Linem
senior tag

Azért az őstag is még újnak számít az oldalon. :DDD
Mindegy. A lényeg, hogy pénteken jelenik meg.

Ez kb. olyan, mint amikor nyáron vettem észre messengeren, hogy az egyik rokonom boldog karácsonyt kívánt, és visszaírtam, hogy nektek is. :D

(#5644) KaitouP válasza dj79 (#5641) üzenetére


KaitouP
veterán

És talán az is elképzelhető, hogy munkáját nem józan állapotában végezte? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5645) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Sziasztok!

A vangardba próbáltam ki először a zombi módot :)
Nagyon jól lehet élvezni, mostmár ismerem oda vissza.

Na gondoltam magamba kipróbálom a Cold war zombi módját.
Én nem tudom szerintem én vagyok hülye hozzá, de olyan gyorsan jönnek a hullámok egymás után, hogy pislogok kettőt és már a 10. kört nyomjuk pénz meg alig van valami hogy bármit fejleszteni tudjak.

Valakinek van valami ötlete hol rontom el? De így élvezhetetlen.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5646) beresj


beresj
csendes tag

Pedig A Cold war zombi módja az eggyik legkönnyeb , bár ez függ a pályátol is.
Kezdésnem mindig a 5k-s fejlesztés , napalm mod + az alap páncél. Ha kezdő vagy Cold warban akkor az automata sörétes puskákat javaslom zombi módra :)

(#5647) lakatosturbo válasza beresj (#5646) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Köszi :D

Megpróbálom akkor sotival.

A Vangard zombija az leányálom a Cold warhoz képest.

A masinás pálya az hipp hopp megfingat :D

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#5648) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv !
Érdekelne mekkora tábora van még a multinak ? Érdemes 12k-t beruházni ? A wanguard free-je nem jött át nekem. Sem látványban sem játékmenetben.
Van akkora mint MW 2019-nek ? ( az megvan )
Gép series x

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#5649) KaitouP válasza viperabácsi (#5648) üzenetére


KaitouP
veterán

Mindig van egy viszonylag népes réteg, ami marad az előző résznél, és ez a BOCW-nél sincs másképp. 12K-t megérhet, egy darabig biztosan lesznek még játékosok. Viszont ha jövő ilyenkor esetleg egy olyan sikert kiváló Modern Warfare 2 jön, mint az elődje, akkor lehet hogy a túlnyomó többség átmegy.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5650) viperabácsi válasza KaitouP (#5649) üzenetére


viperabácsi
addikt

Addigra már nem gáz ha venni kell újabbat , csak a wanguard világa távol áll tólem

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.