Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) venom8888


venom8888
őstag

Azzal talalkoztatok mar,hogy ha ki akarok lepni a jatekbol a windowsba, a jatek és a pc totálisan lefagy,a jatekban még,amimor a quit ra nyomok.

(#4852) vendingo


vendingo
veterán

Vettem egy fegyver bundle-t cold warban. A gond az, hogy warzone-ba más fajta muzzle-t rak rá. Nem, nem a statok mások, hanem teljesen más. Direkt emiatt vettem meg, mert azt sokáig tartana kifarmolni, minden más cucc megvan a fegyverhez. Frissítés előtt még mind a kettő játékban ugyan az a cucc járt a fegyverhez. A másik, hogy frissítés óta laggol a warzone, nem tölt be textúrákat, volt, hogy komplett épületek tűntek el, kivágott a játékból, megszakad a kapcsolat...

Hova kéne jeleznem a fegyveres problémát?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4853) nutella1 válasza venom8888 (#4851) üzenetére


nutella1
őstag

Köze nincs hozzá a játéknak.

https://erdélyízei.com

(#4855) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Eh kibannolt ez a trágyadomb. :W Zombit toltam, kilépett játék közben. Próbálom újraindítani többször,nem jó, nem indul.
Akkor látom alul kiírta account banned wtf .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4856) mobal válasza xcvbxcvb (#4855) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Gondolom véletlen. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4857) KaitouP válasza xcvbxcvb (#4855) üzenetére


KaitouP
veterán

Biztos betartottad a fair play szabályait, azért bannoltak.

Ha mégis úgy érzed hogy 100% hogy félreértés történt, keresd fel a supportot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4858) vendingo


vendingo
veterán

Felhúztam a pellingtont, 3-4 nap kellett, hogy nagyjából ráérezzek, de már elég jól megy vele a játék. Warzone-ba egész jól aprítok vele. M82-t is próbálgattam, de nagyon rossz az ads.
Pellington van olyan jó mint a kar, nem sokban marad el tőle.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4859) nutella1 válasza xcvbxcvb (#4855) üzenetére


nutella1
őstag

Semmiért is bannolnak újabban, vagy oda merészkednek a cheaterek, hogy ezt már fórumon is bátran megosztják? :DDD ;)

https://erdélyízei.com

(#4860) xcvbxcvb válasza nutella1 (#4859) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Egy bugos trágyadomb ez. [link] ezt szívtam be.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4861) Rinkasime


Rinkasime
tag

Nálunk az szokott lenni,hogy ha csapatban szeretnénk multizni,teljesen mindegy milyen játékmódot,akkor kidobálja a partyban lévő embereket és úgy indítja el a játékot.Én Pc-n,másik 3-om PS4-en tolja. Ha én vagyok a Host,akkor nincs baj,de valamelyikükkel akkor is előfordul ez a probléma.

(#4862) Corsa02


Corsa02
őstag

Ezt a Best Play visszajátszást nem lehet kikapcsolni meccsek után? :)

The Truth Is Out There --->

(#4863) KaitouP válasza Corsa02 (#4862) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, kötelezően végignézendő mindenkinek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4864) Corsa02 válasza KaitouP (#4863) üzenetére


Corsa02
őstag

Óóó, akkor kibírom :D

The Truth Is Out There --->

(#4865) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4866) lacy86 válasza KaitouP (#4865) üzenetére


lacy86
addikt

Mindenre megint?
@ghostpetya

Koszi 😉

[ Szerkesztve ]

(#4867) KaitouP válasza lacy86 (#4866) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, csak sima XP.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4868) Corpuscle válasza KaitouP (#4865) üzenetére


Corpuscle
őstag

Megint? Két hete volt utoljára. Nem bánom, csak érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#4869) nutella1 válasza KaitouP (#4867) üzenetére


nutella1
őstag

Most ér valamikor véget a Season 2?

https://erdélyízei.com

(#4870) Corpuscle válasza nutella1 (#4869) üzenetére


Corpuscle
őstag

13 nap múlva.

(#4871) oriic válasza nutella1 (#4869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még két hét.

Live-Die-Respawn

(#4872) Dewo válasza nutella1 (#4869) üzenetére


Dewo
aktív tag

Battle Passba írja,de amúgy igen 2hét.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#4873) KaitouP válasza Corpuscle (#4868) üzenetére


KaitouP
veterán

Pörgeti a dolgokat gondolom az utolsó hajrában, bár akkor se lepődnék meg ha jövő héten lenne még egy duplás event. Mondjuk a BP 2XP-nem több értelme lenne, de akkor nem fogyna a CoD pont a tier vásááshoz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4874) Corsa02 válasza KaitouP (#4873) üzenetére


Corsa02
őstag

Mi történik egyébként akkor ha vége a Season 2-nek? Jön a 3, vagy hogy szokott ez lenni?

The Truth Is Out There --->

(#4875) Corpuscle válasza KaitouP (#4873) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szerintem jövő hétvégére tartogatják a BP 2xp-t. Esetleg kedvezményes tier sale. Én S3-ig pihentetem a játékot, BP 100-on, Prestige Master is ok (Lvl 257).

(#4876) nutella1 válasza Corpuscle (#4875) üzenetére


nutella1
őstag

Baxxus, neked ennyi időd volt rá? :DDD ;) Nálam most mèg a 200 is nehezen lenne meg, 140-nél állok. A BP meg 93.

https://erdélyízei.com

(#4877) Corpuscle válasza nutella1 (#4876) üzenetére


Corpuscle
őstag

Lvl 200-ig 80%-át 2xp-vel csináltam. MW-ben közel 50 óra 2xp-m volt (még mindig maradt jócskán), azokat használtam. Plunder is volt benne kb. 100 szint.

(#4878) KaitouP válasza Corpuscle (#4875) üzenetére


KaitouP
veterán

Mi a... :DDD BP 97, a héten megcsinálom én is, aztán egy darabig látni se akarom a programot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4879) nutella1 válasza KaitouP (#4878) üzenetére


nutella1
őstag

Én már begolyózok a sok nuke hc-től, a többi pálya kb. semennyire nem tetszik. Úgy ülök le a gép elé, hogy sokszor már fáj. Ilyen COD még nem volt, ahol ne full-ba csak HC DOM-ot toltam volna. :)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#4880) oriic válasza Corpuscle (#4875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam is pihen még a játék S3-ig. :D Kicsit sokat toltam, meg van most más is amit tolhatok.

Live-Die-Respawn

(#4881) Corpuscle válasza oriic (#4880) üzenetére


Corpuscle
őstag

Igen láttam, de remélem visszatérsz újult erővel. ;) :)

Én egy kis Golffal ütöm el az időt addig (PGA 2K21).

[ Szerkesztve ]

(#4882) oriic válasza Corpuscle (#4881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jjajaja láttam hogy golfozás megy, majdnem rá is kérdeztem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4883) Corpuscle válasza oriic (#4882) üzenetére


Corpuscle
őstag

Olykor a kislányom is odakéredzkedik, a karaktergenerálás a kedvence. Lehet, beültetem a cod elé lvl 1000-et farmolni. :DDD

(#4884) Szellem. válasza nutella1 (#4876) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem tudom mi a sok idő, de mi a barátaimmal este nyomjuk 2-3 órákat és megvagyok a BP-vel, illetve a játékban a szintem 380.

(#4885) nutella1 válasza Szellem. (#4884) üzenetére


nutella1
őstag

Például ha nem játszik az ember a hét minden napján, vagy a legtöbb napon. Esetleg vállalkozása mellett családja van, gyermekei, házimunka, kert, etc.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#4886) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

újabban a játékos listában egyes nevek fehér, más nevek sárga csíkkal jelennek meg ( nem csak a sajátom ). ez mit jelent? ( xbox series x ) köszi

[ Szerkesztve ]

(#4887) KaitouP válasza Csokifalo (#4886) üzenetére


KaitouP
veterán

Több mint valószínű hogy bug, logikája nem igazán van. PS-en is létező jelenség.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4888) Corsa02 válasza KaitouP (#4887) üzenetére


Corsa02
őstag

...és PC-n is jelen van :)

The Truth Is Out There --->

(#4889) nutella1 válasza Corsa02 (#4888) üzenetére


nutella1
őstag

Ez nem azt jelenti, hogy valaki rád csatlakozott, mert benne van a barát listában?

https://erdélyízei.com

(#4890) Corsa02 válasza nutella1 (#4889) üzenetére


Corsa02
őstag

Nincs senki a listámban :N

The Truth Is Out There --->

(#4891) nutella1


nutella1
őstag

A Prestige Master (200) feletti szint, jár egyéb extrával, minthogy semmirevaló emblémát vásárol magának a user?

https://erdélyízei.com

(#4892) BandiHUN válasza nutella1 (#4891) üzenetére


BandiHUN
veterán

Plusz tehetsz be vásárolt emblémát be a tieres helyett. De csak addig, míg nem jön a reset, mert utána megint az aktuális tieredét mutatja 200-ig,hiába vettél... cardokat is vehetsz, 200,300,stb felett is nyílik meg több, ezek mindig használhatóak maradnak. Szóval igazából semmi maradandó. Nomeg mióta csomó elcsalt zombihero van magas szinttel, meg csalók, ezresek, szerintem még jobb is 200 alatt lenni. Általában a többszázasok csípőből reportolhatók, mert úgyis vagy csalnak, vagy zombi diamondos, dark aetheres boostosok.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4893) Csavez™


Csavez™
veterán

Szerettem a játékot, de úgy szétbaszták a sniperesek az egészet, hogy letöröltem!
Vicc kategória lett, ha van itt sniperes, írja már le, hogy mit lehet azon élvezni, hogy még a zoom sem ér oda és kill, és szinte 10-9 talál nekik, odahúzza a játék vagy mi.

(#4894) vendingo válasza Csavez™ (#4893) üzenetére


vendingo
veterán

Én idegeskedés helyett próbálom elsajátítatni a technikát, de nagyon nem akar sikerülni, nagyon béna vagyok sniperrel.
Amit észrevettem, hogy konzolnál van célzás segítés, és ha nagyon gyorsan csinálod a ráhúzás, zoom, lövés kombót, akkor megfelelő "ütem" eltalálásánál instant kill.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4895) KaitouP válasza Csavez™ (#4893) üzenetére


KaitouP
veterán

Az élvezet ebben az, hogy nem könnyű összehozni. Rá kell érezni arra, hogy a csípőből tapasztalható borzasztó pontatlanságtól a célzásig és maximális pontosságig eljutva, azok átmenete között hol van az a pont, amikor még ugyan te vizuálisan nem látod hogy célzol, de a játék már a célzás közbeni pontosság értékét számolja. De ez is csak úgy jön össze, ha csípőből már eleve az ellenfélre célzol, rárángatni nem igazán lehet. Ezt quickscopenak hívják már a széria első része óta, de a leghatékonyabban használni ezt a technikát leginkább a második és negyedik részben lehetett, azóta - az akkoriban tapasztaltak alapján jogosan - próbálják ezt a technikát megnehezíteni. A BOCW-ben a leggyorsabb setup (függetlenül a puskától) is elég lassú a hatékony kivitelezéshez, de meg lehet tanulni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4896) Csavez™ válasza KaitouP (#4895) üzenetére


Csavez™
veterán

Sajnos konzol lett a pc-s verzióból is, legalább a fele mindig sniper és villognak az árány színnel! Bf-ben csak vakargatnák a fejüket, hogy most mi van.
Hülegyerek játék lett és nem akar senkit megsérteni, de már messze van a jó kis kikapcsolódástól.

#4894 vendingo
Bocs, de nem állok be sorba, pár killem lehet a sniperral, azt is amikor véletlenül felvettem.

[ Szerkesztve ]

(#4897) KaitouP válasza Csavez™ (#4896) üzenetére


KaitouP
veterán

Minden lehetőséged meg van arra, hogy amennyiben nem tetszik, akkor ne játssz a játékkal. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4898) vendingo válasza Csavez™ (#4896) üzenetére


vendingo
veterán

Én is utáltam a snipert, soha nem használtam, a pisztolyokat se szerettem. Elkezdtem töményen erőltetni őket, mind a kettőt megszerettem. Hc nuke-on 1911-el brutál sok killt be lehet gyűjteni, már csak a diamattit kell akimbózni a többi pisztoly meg lassan gold lesz, pár camo hiányzik. A pellington pedig nagyon jó puska gyors ads-el. A célzós trükk nélkül is sok killt lehet vele szerezni hc szervereken. M82-vel meg öröm kempelni, de távcső nélkül is nagyon halálos, mint egy type63, csak sokkal erősebb.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#4899) oriic válasza Csavez™ (#4896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Bf-ben csak vakargatnák a fejüket, hogy most mi van."

BF-ben is ugyanúgy van csilivili skin és quickscope is. ;] [link]

Live-Die-Respawn

(#4900) Csavez™ válasza oriic (#4899) üzenetére


Csavez™
veterán

Az itteni instant jancsik mennének át a bf-be, arra írtam.
Most nyomtam le két kört, úgy oda futottam s sniperhez 200m- ről cikázva, hogy a végén vakarta a fejét, itt nem volt quickscope! :C Itt van is értelme snipert használni, akkora területek vannak, meg hiába futkos közben meg ugrál a huszárjancsi a sniperrel!

Ég és föld.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.