Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Köszöntünk a Call of Duty: Black Ops - Cold War topikban! Első hozzászólásod előtt kérjük, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) nutella1 válasza Linem (#5548) üzenetére


nutella1
őstag

Ha beállítod 60 FPS-re a menü képkockaszámát akkor is? Nekem nincs gondom vele. Az egyetlen probléma az volt, hogy default beállításokon 100%-on tekert a kártya a menüben.

https://erdélyízei.com

(#5552) Corpuscle válasza Linem (#5548) üzenetére


Corpuscle
őstag

Vanguardban is lesz szerintem preseason, mint a CW-ban. Lemegy a S6, majd kezdődik a Vanguard S1. Erre a Vanguardra kitalálhatnánk valami rövidítést. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5553) KaitouP válasza Corpuscle (#5552) üzenetére


KaitouP
veterán

Vangi. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5554) Corpuscle válasza KaitouP (#5553) üzenetére


Corpuscle
őstag

Frappáns! A topikgazdai ajánlást támogatom. :DDD

ui.: Jöhetnél a Vangi topikba is "gazdálkodni", néha ráférne. ;)

(#5555) Tomko78 válasza nutella1 (#5551) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem csak egy van ha bekapcsolom a HDR-t akkor a Msi AB ilyen homályos képet csinál , de viszont a játék meg szebb HDR mellet , de így meg milyen homályos screent csinál :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5556) nutella1 válasza Tomko78 (#5555) üzenetére


nutella1
őstag

Majd kipróbálom ma én is, de akkor más programot kell használni HDR screen lementéséhez.

https://erdélyízei.com

(#5557) Tomko78 válasza nutella1 (#5556) üzenetére


Tomko78
őstag

Mondjuk közre játszhat , hogy a monitorom nem HDR-s és a AMD freesync premium miatt be tudom kapcsolni :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5558) nutella1 válasza Tomko78 (#5557) üzenetére


nutella1
őstag

A korábbi Acer monitoromon (cg437kp) nekem is hasonló volt a kép, de szerintem azért mert csak 8+2 bit-es. A mostani Asus viszont mindent visz, annyira szép és erőteljes a HDR, és mindegy milyen profil alatt. Vegyél egy valós HDR (1000) képes monitort, ég és föld a különbség. ;)

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#5559) KaitouP válasza Corpuscle (#5554) üzenetére


KaitouP
veterán

Választást is tudnék nyerni így... :DDD

Ahh, köszönöm, legalább egy valakinek nem szúrom a szemét a CoD topikokban... :B :DDD Mondanám, hogy mennék, de úgy döntöttem hogy (legalább) idén kihagyom a szériát. Aztán a továbbiakban meglátom, mennyire hiányzik. Helyette Splitgate megy, meg az új BF majd CoD pótléknak. Kicsit sok volt a CoD az elmúlt évtizedben, szeretnék mást is kipróbálni, meg kiszakadni ebből a grindfesztiválból. Sajna már egyre kevésbé okoz örömet. De még nem jelentem ki, hogy nem térek vissza. Viszont most kell egy kis pihi. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5560) Tomko78 válasza nutella1 (#5558) üzenetére


Tomko78
őstag

De csak a screen shoot ilyen , gameben szebb hdr -el mint ha nincs bekapcsolva :) meg pl a youtube videók is szebbek hdr mellet :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5561) nutella1 válasza Tomko78 (#5560) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, biztos, csak mondom, még a "kamu" 8+2 bites és a valós 10 bites HDR között is óriási a különbség.

https://erdélyízei.com

(#5562) Corpuscle válasza KaitouP (#5559) üzenetére


Corpuscle
őstag

Megértelek, én BO4 óta veszem minden évben. Idén én is elgondolkodtam, hogy inkább BF, végül maradtam Cod vonalon. Bétát ki fogom próbálni, de nem hiszem, hogy változik a döntésem.

(#5563) sanyi0627 válasza Corpuscle (#5562) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Vanguard béta nekem eddig nem jött be. Most én is a bf bétát várom azt meglátom mi lesz. Lehet egyik se.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5564) nutella1 válasza Corpuscle (#5562) üzenetére


nutella1
őstag

Ha volna konkrét csapat (ami régen megvolt), az a játékos bázis, akikkel lehet együtt játszani, akkor egyértelműen BF. De egyedül nekivágni értelme nincs. A másik fontos tényező az idő, ami nincs. A COD elé le lehet ülni rövid tíz percekre is, így a felé billen a mérleg nálam.

https://erdélyízei.com

(#5565) Corpuscle válasza nutella1 (#5564) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezt, mintha szóról szóra én írtam volna. Ennyi. :K :R Ha kevés az idő, csapat is hiába van, nem számíthatnak rád rendszeresen.

(#5566) zolokas


zolokas
aktív tag

ez a multi game egy trágya, 1 ember sorba le szed 4 embert vicc

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#5567) nutella1 válasza KaitouP (#5559) üzenetére


nutella1
őstag

Pedig nagyon sajnálnám (és szerintem nem csak én), ha mint moderator és fontos információ közlő eltűnnél a Vanguard topic-ból, és ez nem pasztázás akar lenni.

https://erdélyízei.com

(#5568) Szellem. válasza KaitouP (#5559) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én sem veszem meg a Vanguardot, inkább BF, de azért ne tűnj el a topikból még ha volt nézeteltérésünk is. :R

[ Szerkesztve ]

(#5569) KaitouP válasza nutella1 (#5567) üzenetére


KaitouP
veterán

Megtisztelsz, köszönöm! :R Ott a Vanguard topikban egyáltalán nem vagyok jelen, ezidáig sem csekkoltam be oda, érdeklődés hiányában nem is nagyon fogok... de, ahogy említettem, nem varrom el teljesen a szálakat. 1 évet várok, pihentetem a dolgot, aztán ha úgy van, akkor újult erővel jövök vissza a következő részre. Aztán ha van igény rá, és engedik is, akkor az adott topik további kezelését is szívesen vállalom. :K Jó dolog, igaz önkéntes, de nagyon szeretem csinálni, próbáltam magam is "értéket" teremteni, aztán vagy bejött, vagy nem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5570) KaitouP válasza Szellem. (#5568) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor lehet találkozunk a Battlefield... battlefieldjén. :DDD Köszönöm, az MW & BO topikot még nem engedem el (a PS5 topikban is igyekszem gőzerővel jelen lenni, amennyit lehet, bár az itt nem feltétlen releváns), a BF topik három arc által kiváló kezekben van, ami tök jó, a következő CoD játék esetében meg majd meglátjuk még, mi lesz, de számolhattok velem. :K :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5571) Szellem. válasza KaitouP (#5570) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Oké, jól hangzik. Majd ha összefutunk BF-ben ellenfélként, számíthatsz, hogy jól megfinishingmoveollak. :) :)

(#5572) KaitouP válasza Szellem. (#5571) üzenetére


KaitouP
veterán

Jáj, csak kíméletesen! :R :D A CoD - szerintem - nagyon ment, de BF-ben kevésbé vagyok jártas. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5573) Szellem. válasza KaitouP (#5572) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A BF nekem is új vonal lesz, mert utoljára a BF 4-el játszottam, akkor sem sokat a multi részével. Nekem mindig is a COD volt a kedvencem. Szóval, most húllószőrűként kezdem el. :R

(#5574) FaTHI válasza Szellem. (#5573) üzenetére


FaTHI
őstag

Én mindig Bf es voltam kivéve az egyet, mondjuk idén és tavaly átpártoltam a Cod ra de idén megint Bf lesz nálam a Betaval játszottam már kb. 4 órát szerintem jó lesz az új Bf csak ajánlani tudom.

(#5575) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Másnál is nem lehet játszani? Folyamatosan kidobál a játékból connection problémával.

(#5576) nutella1 válasza Szellem. (#5575) üzenetére


nutella1
őstag

Fél órával ezelőtt két lobbyból kidobott engem is.

https://erdélyízei.com

(#5577) Szellem. válasza nutella1 (#5576) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Úgy néz ki megszűnt, de folyton kidobott, meg másokat is.,

(#5578) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Akadt egy problémám:
Felraktam a Windows 11-et. Minden stimmel a gépemmel. Kompatibilis vele, stb. Játszom a Call of Duty ColdWar játékkal és normál esetben olyan 150-180 fps között mozog a teljesítmény. Egy jó pár játék után beesik az fps-em 98-100-ra. Nincs túlmelegedés, mindent rendben találok. Mi lehet ennek az oka? Magelkülönítés ki van kapcsolva.
Driverek a legfrissebbek. Gépem az adatlapomon.
Más nem tapasztal ilyet Windows 11-en?

(#5579) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!
Miért van az hohy cold war-bamn 23-as vagyok warzone-ban pedig 28.Eddig egyfomrán mentek a szintek most meg nem.
Más:Aki próbálta vanguardot megéri majd?Van olyan jó mint a cold war?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#5580) nutella1 válasza Szellem. (#5578) üzenetére


nutella1
őstag

Itt egy cikk arról, hogy a win11 visszafogja a játékok teljesítményét, még nem tökéletes: [link]

https://erdélyízei.com

(#5581) KaitouP válasza Szellem. (#5578) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam még az Insideres pre-build van fent Windows 11-ből, azzal minden oké egyéb játékok esetén. Ugyanakkor nemrégiben cikkeztek arról, hogy valami nem okés gaming performance tekintetében a final release-zel, általánosságban véve és AMD CPU-k terén is. Nem lennék meglepődve, ha ehhez lenne köze a te problémádnak. nutella1 dobott egy cikket a témában előttem, csekkold meg, hátha elkerülte a figyelmed.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5582) sanyi0627 válasza nutella1 (#5580) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Amit a cikkbe írnak az a magelkülönítés.
alapbol ki van kapcsolva asszem csak a vállalati verzióban van bekapcsolva egyből telepítés után.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#5583) Szellem. válasza KaitouP (#5581) üzenetére


Szellem.
nagyúr

nutella1 ezt neked is írom:
Olvastam a cikket és nekem az ominózus beállítás ki van kapcsolva.
Most visszatettem a Windows 10-et és nézem azzal a játékmenetet.
Szomoúr vagyok, ha ez a Windows 11 problémája, mert nagyon bejött. De az meg ugye nem állapot, hogy 160fps helyett csak 98-100 van.
De köszönöm szépen nektek a segítséget. :R

(#5584) nutella1 válasza sanyi0627 (#5582) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, tudom, de attól még a saját gépén ránézhet. ;)

https://erdélyízei.com

(#5585) Szellem. válasza nutella1 (#5584) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Írtam, hogy kikapcsoltam. Illetve be sem volt kapcsolva. Friss telepítés esetén aktiválódik, de ha kikapcsolja az ember, akkor no problem. Itt más a gond. 1 órája játszom Windows 10 alatt és nincsen gond.

[ Szerkesztve ]

(#5586) nutella1 válasza Szellem. (#5585) üzenetére


nutella1
őstag

Igen, értelek, ugyanoda lukadunk ki, tehát a win11 a gond. Olvastam más fórumokon is, hogy nem a kellő sebességgel futnak a játékok. Én ezért nem telepítem, mire megkapja a maga frissítéseit, ráér az majd úgy kb. fél év múlva.

https://erdélyízei.com

(#5587) KaitouP válasza Szellem. (#5583) üzenetére


KaitouP
veterán

Komplexebb lehet a probléma az új OS esetén mint gondolnánk talán, idővel biztosan frissítik majd. Ezért valamilyen szinten megértem azokat, akik egyelőre maradnak W10-en, és ezzel egyelőre (és még évekig) biztosan nem is veszítenek. Nálam az újdonság mindig izgalmas, ezért váltottam, mégha ezzel esetleg szívatom is magam.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5588) Szellem. válasza nutella1 (#5586) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen. De mindjárt megnézem megint. :)

(#5589) Szellem. válasza KaitouP (#5587) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én is az újdonság miatt tettem fel. Rendszermérnök lennék és imádom az újdonságokat. De a játék prioritás. :)

(#5590) KaitouP válasza Szellem. (#5589) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, egyetértek. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5591) laragirl83 válasza Szellem. (#5585) üzenetére


laragirl83
őstag

Megjelenéskor váltottam 11-re, nem tapasztaltam semmi performance csökkensét. (CoD MW, WZ, CW)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#5592) Szellem. válasza laragirl83 (#5591) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Boldog ember vagy. :) Sajnos tegnap több helyen olvastam, hogy nem mindenkinek megy jól 11 alatt a játék. Most visszaraktam és tesztelem. :R

(#5593) Tomko78 válasza Szellem. (#5592) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem ugyan úgy fút mint win 10 alatt , annyi inkább win 11 alatt nincs értelme használni a HDR-t , mert nélküle is olyan mint win 10 HDR-el ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5594) steele80 válasza Szellem. (#5592) üzenetére


steele80
senior tag

[link] Ezt érdemes lehet kipróbálni akinél rosszul futnak a játékok W11 alatt.

Közben látom, hogy volt már! Bocs!

[ Szerkesztve ]

(#5595) Tomko78


Tomko78
őstag

Most ilyen beállítások mellet , elvileg az ellen nem lát nem hall , jó a H.A.R.P ha van az mutat :) de sima radar nem , mert sokszor látom kill camban hogy meghall és rám mozdul , meg mintha mutatna a radar :F

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5596) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Az miért van, hogy a CW-ben 61-es a szintem a WZ/MW-ben pedig 75?
Másnál is van különbség?

(#5597) Tomko78 válasza Szellem. (#5596) üzenetére


Tomko78
őstag

Én most kaptam 24 szintet a vanguard miatt :) így kicsit megdobta a szintem :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5598) nutella1 válasza Tomko78 (#5597) üzenetére


nutella1
őstag

Ugyanez nálam is :DDD

https://erdélyízei.com

(#5599) Szellem. válasza Tomko78 (#5597) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A BP-hez adott 24 free Battle Pass skipet. A CW-ben pedig kiegyenlítette a különbséget a MW/WZ-hez képest! Fentebb írtam, hogy mást mutatott levelben a CW, és mást a WZ/MW. A WZ mutatta a jót.

(#5600) nutella1 válasza Tomko78 (#5597) üzenetére


nutella1
őstag

És a BP-ban mi ez a Free ikon egyes helyeken? Hja?.. Plag megválaszolta.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.