Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) Richard válasza Sirandrish (#11950) üzenetére


Richard
őstag

de. kavics tiéd a plant.

[ Szerkesztve ]

(#11952) Sirandrish válasza Richard (#11951) üzenetére


Sirandrish
legenda

hudegeci ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11953) Sirandrish


Sirandrish
legenda

van amugy egy Ilyenünk!
Ezt hogy lehet törölni?
mert ha rányomok a Counter Challengere akkor csak annyi van hogy kijön egy ilyan időpontválasztó oldal..tehát kitudnám őket hívni más időpontban...

Amugy olyat nem lehet hogy megnézünk egy gyenge timet...tehát 6meccs 8 vereség:DD
és azt kihvjuk ma mondjuk Péntek este 8ra..ha elfogadja akkor jó..és talán eltudjuk verni vagy ha nem jön el akkor ugy is jó...ha meg nem fogadja el akkor nem...
de így előre le lehetne talán fixálni meccseket olyanok ellen akik tényleg lámák és akiktől talán sikerülne pontot szerezni mert sokszor van az CB keresésnél hogy elunjuk 10perc után a keresést és már mindenre csak bólintunk hogy jóaz jóaz holott kupagyőztesek vagy akármi...
Szóval ilyet lehet vagy hülye ötlet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11954) Sirandrish


Sirandrish
legenda

pl ezeket kihivnánk péntekre:DDD

Ha ezeket sem vernénk meg akkor összejönnénk egy csoportos öngyilkosságra?:DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11955) kavicssli válasza Richard (#11951) üzenetére


kavicssli
addikt

Tudod én elfogadom hogy nem vagyok annyira jó játékos mint te! DE én "büszke" vagyok valamilyen szinten arra hogy nincs fél éve hogy elkezdtem nyomni a COD4 és társait!Te mióta nyomod? Még kurva sokat kell tanulnom de hidd el minden téren azon vagyok hogy tanuljak! :U :K

És megbaszhatod viszem én a plantet! :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11956) Richard válasza kavicssli (#11955) üzenetére


Richard
őstag

Megnyugtatlak, hogy esélyed sem lett volna másképp dönteni:)

mod: Amúgy ez nem a felzárkóztató csapat. :) Ne csak igyekezz, hanem legyél is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#11957) kavicssli válasza Sirandrish (#11954) üzenetére


kavicssli
addikt

Ha ezeket nem győzzük le húzzuk le a rolót! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11958) kavicssli válasza Richard (#11956) üzenetére


kavicssli
addikt

De akkor majd a támogató fegyvereddel fedezzél ;]..és én annyira nyugodt vagyok mint te :P

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11959) Sirandrish


Sirandrish
legenda

héhéhéhé...amit irtam az jó or szar ötlet?
me pl ugy gondoltam hogy előre tudja mondjuk 4ember hogy ráér pénteken...akkor leszervezünk egy 4v4.et 20:00-ra...21:30 és esetleg 23:00ra...ha meg jönne még pár ember akkor vagy cserélne valaki valakivel vagy másik wart nyomnának..és így lenne idő kiválasztani az ellent...jóelőre le lenne szervezve tehát még rá is lehetne készülni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11960) Sirandrish válasza Richard (#11956) üzenetére


Sirandrish
legenda

jobb lesz..ezt Andrish papa garantálja:) :R

mod: ha nem akkor spatulával üssük a fejit mint azegyik filmben:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11961) kavicssli válasza Sirandrish (#11959) üzenetére


kavicssli
addikt

én régebben napsertől kérdeztem meg és megoldható! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11962) Sirandrish válasza kavicssli (#11961) üzenetére


Sirandrish
legenda

azt vágom hogy megoldható mert challangere rányomok..megadom az időpontot oszt jóvan..inkább a véleményetek érdekelne..hogy ki hogy gondolja? jó lenne vagy maradjunk a hagyományos cuccoknál?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11963) Richard válasza kavicssli (#11958) üzenetére


Richard
őstag

Előre látom, hogy előttem fogsz ugrálni, de ebbe még ne menjünk bele :( :)

(#11964) kavicssli válasza Richard (#11963) üzenetére


kavicssli
addikt

Te kurva jó fej srác vagy bazdmeg!mondtam már?! ;] Meg az uncsi tesód is nagyon vagány :W

vagy fordítva! De akkor a csipával majd embert is öjjél! :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11965) kavicssli válasza Sirandrish (#11962) üzenetére


kavicssli
addikt

nekem jó

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11966) Richard válasza kavicssli (#11964) üzenetére


Richard
őstag

Látom kezd előbújni a valódi éned :D

mod: öcsikéddel egyidős, de ebbe ismét csak ne menjünk bele:)

[ Szerkesztve ]

(#11967) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nanana nyugiii nyugiii...nem kell itten egymásnak esni...

ne kezdjétek már előlről :O

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11968) kavicssli válasza Richard (#11966) üzenetére


kavicssli
addikt

zavar!? :D ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11969) kavicssli válasza Richard (#11966) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak öcsikém nem akkor tahó meg nagyszájú mint az uncsi tesód :U

Tegnap is mintha te lettél volna helyette WAR közben

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11970) Richard válasza kavicssli (#11968) üzenetére


Richard
őstag

Nem. Téged minősít nem engem. :) Innen is látszik, hogy mennyire alulművelt vagy:)

#11969 Viszont nem is játszik úgy. :) Mellesleg szerinted engem mennyire izgat mi a véleményed róla? :F

[ Szerkesztve ]

(#11971) Sirandrish


Sirandrish
legenda

miafaszom már olasz maffia...a Csaláááád...személyeskedé meg nem vezet jóra....szuuuszáááá

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11972) kavicssli válasza Richard (#11970) üzenetére


kavicssli
addikt

:D

De meginnék veled egy sört! Am ha Debrecen fele jársz vendégem vagy egy üveg sörre ;]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11973) kavicssli válasza Richard (#11970) üzenetére


kavicssli
addikt

tudom tudom! a te rokonságod annyira kocka hogy mindenki jobb mindenbe ;] :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11974) Richard válasza kavicssli (#11972) üzenetére


Richard
őstag

Ez most remlem nem a "személyesen lenyomnál" dologra akart utalás lenni mert ihajj :DDD

#11973: Hát mivel én a Te családodból csak téged ismerlek, így levetítve nagy valószínűségeddel most az egyszer igazad van.

#11975 Hát nem nagyon lehet másra gondolni, mert vagy ez, vagy bomlott elméd ujabb nem ide illő szüleménye :F Döntsd el melyik a "jobb":)

[ Szerkesztve ]

(#11975) kavicssli válasza Richard (#11974) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez jött le belőle? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11976) CséZé


CséZé
őstag

ajajj úgylátom nagy a baj :( :DDD

(#11977) Boci_83


Boci_83
őstag

Személyeskedést legyetek szivesek befejezni mind a ketten!!!

**********

(#11978) Sirandrish válasza CséZé (#11976) üzenetére


Sirandrish
legenda

a gyerekek már csak ilyenek:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11979) Gergello válasza Sirandrish (#11936) üzenetére


Gergello
addikt

El vagy tévedve, kb én nem szoktam ezt csinálni amit leírtál. Legtöbbször elsőnek halok meg vagy ölök, azt jössz ezzel a kezdőn kempeléssel. Szerintem elnézel valamit, mert ez nem én vagyok.

Egyszerűen nem értem, hogy lehetsz ekkor képzavarban. Az amiket itt írogatsz, hogy én mit csinálok, meg hogy kellene rusholni vagy bármit csinálni az köszönő viszonyban nincs azzal amit warokon látok. Szóval egyszerűen nem értem.

A clanbasen pedig a kihívásnál ír olyat, hogy deadline. Azután a dátum után fog eltűnni.

[ Szerkesztve ]

(#11980) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

[link] itt hogy ugrik fel oda a raklapra a csóka? :F

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#11981) athomi válasza Kavicsusz (#11980) üzenetére


athomi
veterán

úgy, hogy ő prúúú ;]

(#11982) athomi


athomi
veterán

Uff..., de görcsösen akartok ti játszani, sztem így nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#11983) forceberg


forceberg
veterán

A gametrackeren ránéztem a szeróra. Hogy van az, hogy most játszatok, aztán vkinek 23 perc, valakinek meg 8 perc játékot ír? Nem mindenki ugyanúgy, ugyanannyi kört játszott?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11984) kavicssli válasza forceberg (#11983) üzenetére


kavicssli
addikt

:F
Lehet valakit ledobott és visszalépet

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11985) forceberg válasza kavicssli (#11984) üzenetére


forceberg
veterán

Ha jól emlékszem, neked meg Kiflinek volt 23p körül, valakinek 17, valakinek 11, meg 8 vagy valami hasonlóak. De mindenkinél más és más.
Amúgy a zsír :R új weblapról kerültem a gametracer-re.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11986) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most VÉGRE VALAHÁRA láttam csapatjátékot..Én,zLk,Zeee és Kiskavics...nagyon szép volt srácok:) Mondjuk nem volt erős az ellen de maga a játék és a csapat nagyon jól müködött:)
Öröm volt játszani pedig az ellen mapja Backlot volt..talán 1-1 megmozdulás volt ami szvsz nem hiányzott de azt is feledtette a csodaszép játék...Vacanton meg főleg..brutálisan jól kentük...1 ember B..1 A folyosó 2 terasz amiből zLk egy idő után csipázott...hihetetlen volt:)

és végül az eredmény..Kavics fel is teheted ha gondolod:)

Backlot & Vacant

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11987) forceberg válasza Sirandrish (#11986) üzenetére


forceberg
veterán

Grat!
Ez milyen war volt, hogy egy kicsit kötekedjek is! ;]
Ugyanis a gondjaink csak a CB warokon jöttek elő, illetve azokon voltak, sima waron max. ha high-okat hívtunk ki. PCW warokon azért nem volt gondunk, mert azokon a helyeken azokat lelőttük, akik CB-n minket lőttek le. Pont ez volt a baj, hogy ami PCW-n működött, az CB-n fabatkát sem ért... Vagy tévedek? :F
Holnap este sem leszek, majd szerdától, lehet, hogy nekem is jót tesz ez a pár nap kihagyás.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11988) Sirandrish válasza forceberg (#11987) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem az eredmény vagy a frag miatt volt jó játék hanem mert mindenki azt csinálta amit kell..ha lelőnek vagy kikapunk akkor is más ha a hülyeség miatt kapunk ki vagy azért mert az ellen jobb volt...Backloton ha azt mondom hogy a taktika illetve csapatjáték miatt nyertünk akkor megérted hogy miért örülök? jó Vacanton tényleg gyengék voltak de akkoris:)
Láttam a szikrát..és örülök neki:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11989) Sirandrish válasza Sirandrish (#11986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah még 2 WAR eredmény Kavics ha akarod felrakhatod.:)
Ellen mapja

Mi mapunk

2. war

Ellen mapja

Mi mapunk

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11990) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt all!

Tegnap jó kis WARok voltak! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11991) Boci_83 válasza kavicssli (#11990) üzenetére


Boci_83
őstag

Mert nem voltam ott! :B

**********

(#11992) kavicssli válasza Boci_83 (#11991) üzenetére


kavicssli
addikt

Úgy emléxem amikor mi voltunk 2 WARon, te is voltál :D
3v3 Te,Cloud,én
és a kezdők ellen amikor Hunor csak kp-val ment :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11993) kavicssli válasza forceberg (#11987) üzenetére


kavicssli
addikt

Veled meg mi van Force? Rég játszottunk 1ütt! :U
Ennyi melótok van? Pedig már negyedév vége elmúlt! :D :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11994) Boci_83 válasza kavicssli (#11992) üzenetére


Boci_83
őstag

Há' az csak bohóckodás volt. :D

**********

(#11995) kavicssli válasza Boci_83 (#11994) üzenetére


kavicssli
addikt

Az tényleg az vó't! :DDD De annyit röhögtem rajtatok mint atom! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11996) Boci_83 válasza kavicssli (#11995) üzenetére


Boci_83
őstag

Azé jól csipáztam nem..? :DDD Legjobb az volt mikor crossfire-n szedte a plantot, én meg nozoomban vagy 3-at mellé, aztán egy tuti mellé késelés is bejátszott! :))

**********

(#11997) kavicssli válasza Boci_83 (#11996) üzenetére


kavicssli
addikt

:D

De becsületükre legyen mondva hogy nem adták fel! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#11998) Kavicsusz válasza kavicssli (#11997) üzenetére


Kavicsusz
tag

Jaja! :K Elég jól kikaptak de semmi, még nem is írtak, hogy WH meg AIM. Tisztelet jár az ilyen ellenfeleknek :R

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#11999) forceberg válasza kavicssli (#11993) üzenetére


forceberg
veterán

Mert épp döglöttél pl. mikor én voltam... Vagy csak öcséd befenyített, de kikönyörögted nála, hogy legalább annyit kamuzhatsz, hogy alszol! :DDD ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#12000) Kavicsusz válasza forceberg (#11999) üzenetére


Kavicsusz
tag

Olvasol a gondolataimba? :DDD

12000 HSZ :K :U

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.